A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

+20
Mell_K~Chu
~kim sunny~
WhiteXxFoxie
taestylipsx
sinfulxking
ProudElfHere~
fancy fox
Nao~hime
Hotaru_No_Hikari
pcdludafenka
Dragon_k00
gmlto
sadreamer
jiyongchy
Park-Ni-Chan
vv
yannyty
Bling`sFOX~
Minzyy
-code name B-
24 posters

Страница 4 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Чет Авг 13, 2015 3:52 am

Още една иновация във форума с дата - 13 август 2015 година!

Създаде се нов раздел, който се намира под Форумната секция и е насочен изцяло върху провеждащите се състезания и конкурси, които сайта поема, за да го активира на ново ниво. Прецених, че е нужен много на този етап, понеже пък секцията За Форума се натрупа с теми за конкурси и игри, а един нов раздел гарантира, че всеки заинтересован ще го погледне отблизо. :)


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8295780A
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Авг 22, 2015 12:47 pm

Септември наближава. Не знам дали някой обожава есента като мен, но аз съм й върл фен. Настоящият пост ви предлага тема за дебат: искате ли бекграунда на форума да се промени с есенна тематика, понеже получих предложение на лично във фейса? От там следва, че цветенцата и пеперудките ще бъдат премахнати и на тяхно място ще бъдат сложени листенца или нещо есенно... Банерът за септември също ще трябва да е съобразен с новите цветове и освен това целия форум ще се освежи.

Очаквам мнения, предложения и всичко по тази тема...

Пускам я сега, защото септември и октомври ще съм заета с лични ангажименти и едва ли ще въведа нещо новичко, а сезона наближава. :)

Декември естествено ще си имаме и зимен скин! ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 63501060
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sinfulxking Съб Авг 22, 2015 12:56 pm

Чудесно! Аз имам идея изцяло да сменим шаблона на форума а именно предлагам този: http://demo.nicetheme.com/forum?theme_id=207596
Разбира се конструкцията ще се пипне малко, но иначе ще седи на форумът ни ето така : http://vampirediaries-rpg.forumotion.com
А за да се държи към есента просто банера ще е със есенна тематика.

А ако случайно цветовете не ви харесват имам наум и това : http://demo.nicetheme.com/forum?theme_id=200502
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ProudElfHere~ Съб Авг 22, 2015 1:03 pm

Страхотно! Не мога да дам предложения, тъй като не съм наясно със самата тема, но нищо не пречи да разнообразим.
Също така съм съгласна и с горния коментар, като по-скоро съм навита май за последното, макар че ми харесват и двете :)
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sinfulxking Съб Авг 22, 2015 1:07 pm

Ами първият може да го използваме за зимата, защото е във син тон, а втория шаблон сега за есента, но не знам важното е другите как ще реагират ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 3930795171
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Авг 22, 2015 1:17 pm

Аз предлагам бекграунда да бъде сменен, с нещо неутрално. Сега той е синьо-зелен и с розови и бели цветя. Нещо такова:

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8314340M

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8314341J

и съответно мини иконите, фав-иконите и другите притурки да бъдат сменени с листенца или нещо есенно... Както знаят някои, промяната на цялостния скин често дава бъгове и после трудно се оправят...

Чакам и други предложения! Благодаря на всички, които искат и имат желание да помогнат! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sadreamer Съб Авг 22, 2015 2:37 pm

Аз имам въпрос. Ако се смени бакграунда с оранжевите листа, това синьото по средата също ли ще се смени? Иначе е приятен цвят.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Авг 22, 2015 3:09 pm

Дес, синьото по средата трябва да се махне... Няма да отговаря с листата. Нещо светло бежово или жълто ще е. Пеперудките и цветята също ще бъдат махнати заради сезона... Харесва ли ти този бекграунд? Този, който аз съм предложила?
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Авг 22, 2015 7:40 pm

И последно нововъведение на ниво администрация, което ще влезе в сила от 1 септември 2015 година!

С оглед на някои лични ангажименти, които не би следвало да бъдат коментирани повече от необходимото в близките един, два или дори три месеца няма да бъда много активна. Няма да изоставя напълно форума, но няма да бъда на линия постоянно и да съм в услуга на потребителите ни, както досега. Въпреки всичко обаче конкурсите, които форумът организира, съблюдаването на правилата, банването на нарушители и ред други задължения, пак ще бъдат изпълнявани от мен, но ще бъда отстрани.

Издавам администраторски права на Dahee~cdnm, които ще влязат веднага след 1 септември тази година. Уведомявам всички, че трябва и е наложително да се съобразявате с новото администраторско попълнение и при проблеми да се обръщате към нея, която вече няма да бъде със светлосиньо никче, а с розово като мен. :)

Решението ми тук не е повод за дебат, нито ще пусна анкета, в която да се допитам до колко тя е заслужила подобна привилегия. Казвам го с оглед на това, че от три месеца тя като модератор не ме е разочаровала, активна е във абсолютно всички секции на форума, My Bias,My Love е създаден заедно с нея и другата модераторка ProudElf~... Спомага за развитието на форума, контактува на лично с много потребители, толерира новите автори, няма спорове, нито има лошо отношение с други в сайта... Изобщо на ниво администрация тя ми помага изключително много и ме подкрепя във всяко начинание, посочва ми евентуално грешки и изнася критики, съобразени по темите, в които сме спорили.

Пак повтарям: аз като админ няма да се откажа от форума, но просто няма да бъда толкова активна и се налага някой друг да ме замести, докато си стъпя на краката! Пак ще съм тук, обещавам ви! Обожавам форума като свое дете и едва ли ще го изоставя току-така!

Все пак корицата на форума трябва да се въведе, както и новия ни скин в съответствие с есента... :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Съб Авг 22, 2015 8:15 pm

искам да благодаря отново на Мимарин, че ми дава тази възможност. Радвам се и че получавам подкрепа от други потребители тук, модераторката /елфчо хд/ и най-вече на теб Мим онни. Във фейса благодарих достатъчно и се радвам много и ще направя всичко възможно да си изпълнявам задълженията!
Прекрасна новина за мен и надявам се за форума ฅ'ω'ฅ
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 2:16 pm

Въвеждам първите правила за групите, които влизат в сила от 23 август 2015 година!

Форумът, както знаете разполага с няколко групи, където досега кандидатстването, членуването и приемането не се ангажираше с никакви изисквания и правила. Акцентирам върху тези: YaoiMasters, DramaMasters, YuriMasters, HentaiMasters, PsychoMasters, FantasyMasters, ThrillerMasters, ComedyMasters, RomanticMasters и ActionMasters. Обаче в статистиката и особено в потребителската карта на целия сайт се напълни с толкова много шарения от никове, които объркват обикновения потребител. Защото за да ти се оцвети никчето и ти да получиш евентуално ранг с картинка, означава, че трябва да си дал нещо за развиването на самия форум. Не говоря на ниво модератор или администратор, а за онези, които пишат и заради които има потребители, посещаващи форума заради техни заслуги - писане на фикшъни съответно. Мастър означава господар, най-добрия, майстора и не мисля, че подобна проява трябва да се дава на всеки, който реално няма никакви заслуги. Визирам членове в яои-група, които нямат дори един коментар или пост в яои-секцията, но името им е оцветено и се ползват с уважението на останалите по-изявени автори на яои. Не смятам, че е справедливо.

В този ред на мисли въвеждам следните изисквания:

(1) За да можеш да членуваш в съответната група, ти трябва да имаш поне един завършен фик в дадения жанр! Не започнат, а завършен. С това се обременяват всички автори, а читателите отпадат в графата на обикновените потребители.

(2) Точковата система на форума ще бъде изчистена до края на деня и всяка група ще се ангажира съответно с точки за коментар и точки за тема.

(3) Точките после ще влязат в определяне на награди, за чиято информация ще се допълвам тук!

(4) Всички потребители, които нямат завършен фик, но са в група, ще бъдат премахнати, докато сами не докажат, че имат заслуга да бъдат в съответната група!

(5) Настоящият коментар се ангажира с промяна, ако администратор или модератор преценят, че се налага такава, въведена с късна дата!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 8:14 pm

Ровейки се из групите и потребителите, открих следното, което ми направи впечатление. Има много неактивни профили, от които в близките години не е било влизано. Вярно, че форумът гони 1000 мембъри и повече, но редно ли е да си имаме толкова много, след като в крайна сметка не са активни...? Дори предполагам, че имаме потребители с повече от една регистрация и това не е нарочно, а просто по-старите профили са със забравени пароли и самите ни мембъри са забравили как да влязат с тях...

Ето защо на този етап ще изтрия всички неактивни профили. Ще ги определям по последна тяхна визита. Т.е. в периода от близката една година да кажем, ако потребителя не се е регнал, ще бъде изтрит. Така се опростява и точковата система, която съм я закрила за момента. Трябва поетапно да ''унищожа'' всички точки от създаването на форума досега, за да актуализирам нововъведенията с групите и ранговете. Сами разбирате, че това е много работа, която няма как да поделя с друг, понеже съм единствен админ за момента. Но вярвам, че тази нощ сериозно ще се занимая с форума, за да го приведа в реда, в който трябва да бъде. :)

Подчертавам още веднъж: всички потребители, които не са влизали през последната една година нито веднъж, ще бъдат изтрити! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 9:37 pm

По принцип много внимавах кои потребители трия,та ако случайно съм изтрила активен, поднасям извиненията си тук!

Мислех да деактивирам всички, които не са се регвали през последната година, но после сметнах, че е твърде висока летва. Изтрих всички профили, в които не е влизано от 2011 и 2012 година. :)

Сега е ред да въведа точките.

Още веднъж се извинявам, ако съм изтрила по погрешка активен профил и моля потребителя да се регне отново!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by taestylipsx Пон Авг 24, 2015 10:16 am

Окей, подкрепям ви. Харесва ми, че се грижете за форума, харесват ми идеите ви за него, но защо трябваше да променята цвета на хентая??? Айде този на фентъзи мастърс се доближаваше до този на модераторите ама хентая... Той беше единственият цвят, който ми допадаше и нямаше никаква нужда от пипане.. Този цвят, който трябва да се смени според мен е яоито.. бих се радвала ако решите да върнете стария цвят на хентая, защото си подхождаше и с стикера.. А и преди да се смени според мен все пак трябваше да има запитване за това.. не знам дали само на мен не ми харесва променята в цвета на групата.
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Авг 24, 2015 10:44 am

По принцип бекграунда ни е светъл и всеки по-ярък или прекалено тъмен и крещящ цвят върху него, няма да стои никак добре. :/ Освен това групите са толкова много, а цветовата палитра изведнъж се оказва с малък диапазон на избор... Вчера, когато комбинирах групите и се занимавах с точките, прецених, че следващия бекграунд, който сложим отново ще е по-светъл, заради настъпващия сезон, а цветовете на групите пак ще бъдат прекалено крещящи и някак неудачни.

Ако имаше начин да приглуша дори и този на фентъзи групата, щях да го направя от раз. Ако получа на лично или тук повече възмутени от цвета на хентай групата, съгласна съм да го върна тъмнолилавото... Някои неща обаче - като точки, репутация, бекграунд, скин - би трябвало да се решават от модератори и администратори, не си ли съгласна? Защото ще има потребители, които няма да харесат светлото да кажем, но пък ще им допадне тъмния фон... и обратното. Консенсус няма да се достигне, а полемиката ще се проточи.

Така например вчера с лично съобщение се свърза с мен потребителка, чиято анонимност ще запазя в тайна. Изрази, че светлия тон на форума напряга очите и действа разсейващо. Занимавала се е с графики и скинове на други форуми и по нейното скромно мнение форумът е за четене на фикшъни и трябва да е тъмен, за да може написаното да се откроява.

Това е само пример.

В началото на май, когато Тед въведе този нов скин в съзвучие с лятото, пък имаше доста положителни коментари, които я аплодираха и се изявиха върло против черното. Не знам дали някой си спомня бекграунда от преди този... :/

С други думи да се намери златна среда и 800 души да харесат едно и също е слабо вероятно. За това и казвам, че някои неща, трябва и е наложително да се решават не от потребители, а от екипа, съблюдаващ форума, за да се избегне консенсус, който така или иначе няма да достигне до реално решение на проблема.

Информационното табло тук има за цел да ви информира с всяка иновация и предлага поле на изява и идеи, за това ти благодаря за мнението, но както казах, ако получа повече оплаквания за цвета на хентай-групата, ще го променя. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Авг 24, 2015 2:23 pm

Десет часа, 880 мембъри и нулиране на точковата система, влязла в сила от създаването на форума досега... Няма да казвам нищо друго, но така или иначе съм доволна, че от днешна дата форумът започва на чисто. Точките под аватара са нула за някои мембъри. Давам пример ето тук:


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8318115D


На други мембъри обаче са повече. Това зависи от членството в групите. Всяка една група има награден фонд от 25 точки. Изключение правят модовете, които се награждават с 40, а администратора с 50. При потвърдено участие във всички групи (Anime Masters, Comedy, Romantic, Drama Masters, Fantasy Masters, Hentai Masters, Psycho, Thriller & Action Masters, Yaoi Masters, Yuri Masters, Translated FanFics Writers), получаваш бонус от 80 точки, освен тези 25. За да си член в групата, трябва да имаш поне един завършен фик/уаншот в съответната секция, за която се кандидатираш. Преводите не се броят!

Точковата система на форума започва да действа от този момент и пускам скрийншоти, за да видите реално как се оценява всеки ваш коментар или пост в секция на форума. Уточнявам, че повече точки ще получават преводачите, защото техния труд е малко по-обременен, както и онези, които решават да приемат предизвикателство в роулплея. Повече точки ще получат и онези, чиито фикове бъдат прехвърлени в Завършени, т.е. форумът ще амбицира всеки, чиито проект на фикшън бъде завършен успешно. :)


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8318140T

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8318141d

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8318142R

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 8318143p


След малко ще вляза в панела, за да регулирам и опциите за репутация, макар тя да не е толкова важна за момента!

И още едно уточнение: при натрупване на определен брой точки, форумът ще се ангажира в раздаване на награди, рангове и редица привилегии! Допълнително ще ви известявам за това в тази тема!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sinfulxking Пон Авг 24, 2015 5:15 pm

Имам въпрос.
Защо точките под профила ми седят 25 при положение, че имам 5 завършени фика/шота и 42 мнения? Не трябва ли да излизат повече?
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Авг 24, 2015 5:29 pm

... защото точковата система влезе в сила от днес. :)

Това именно имах предвид в предишните си постове, като казах, че я изчиствам напълно, за да може всеки мембър във форума да се състезава реално за точки. С други думи точките влязоха в сила, днес - 24 август 2015 година, и всички получиха точки само за членство в групи. Ти имаш 25 точки, защото си в яои и сега плюс една, за мнение тук. Едната модераторка например - Dahee~cdnm, има 67 точки. Нейните се изчисляват така: тя е мод и получава 40 от раз, член е на хентай групата - добавяме още 25. А двете са за коментар в секцията на хентай. :)

С други думи точките започват да се начисляват от днес и се изключва всички предишни изяви преди тези промени в точковата система. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sinfulxking Пон Авг 24, 2015 7:39 pm

За модовете и админите ми е прекомерно ясно. Не знаех, защо просто не се зачитат точките от другите фикове.
Мерси.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Авг 24, 2015 7:46 pm

Разбирам те идеално. Обаче, за да въведа всички точки от преди това, трябва поединично на всеки потребител да влизам в профила му и да му изчислявам индивидуално колко точки му се полагат от датата на регването му... :)

Няма как да поделя това с модовете и те да ме улеснят. Това става единствено на ниво администратор, а админ панела се открива единствено пред мен. Да анулирам всички точки на 800 мембъри ми отне десет часа. Да въведа точките от регването на всеки един ще ми отнеме повече от десет часа... Говорим за 800 профила, а няма как да се ангажирам с това.

По-простичко за мен е да опростя действията си и да въведа точковата система от днес и тя да започне начислява от този момент без да се гледа миналите изяви.

Ето защо няма как да изпълня желанието ти за в момента. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 4 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите