A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

+20
Mell_K~Chu
~kim sunny~
WhiteXxFoxie
taestylipsx
sinfulxking
ProudElfHere~
fancy fox
Nao~hime
Hotaru_No_Hikari
pcdludafenka
Dragon_k00
gmlto
sadreamer
jiyongchy
Park-Ni-Chan
vv
yannyty
Bling`sFOX~
Minzyy
-code name B-
24 posters

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by gmlto Сря Май 27, 2015 8:42 am

Жалко е да виждаш толкова обезсърчен народ, но да определено не оценяването на труда на някой е болезнен, но замислете се!!! Обичате ли да пишете, как почнахте да пишете и ще намерите смисъла. Аз лично започнах да качвам това, което пиша, като подаръци за близки на мен хора. Не случайно прототипи на много от OC тата във фиковете ми са мои приятели и познати. Понякога нямам нито един коментар между главите си, дори изгубих близък човек, който е и прототип на едната ми героиня /мир на праха й, липсваш ми мила моя/ и дълго време се чудих какво да правя, отказвала съм се хиляди пъти и пак съм почвала, но истината е, че обичам да пиша. Оказа се, че имам над 20 шота качени тук, дори не помня някои от тях. имам два завършени фика, два изоставени и два, които с цената на всичко ще завърша, бавно, но славно дори и без нито един коментар. Защо ли? Защото обичам да пиша и дори когато между 12 часова смяна и временцето за сина ми едвам намирам време, хващам тетрадка и пиша, а после приятелки ми набират главите ако аз не мога, защото благодарение на мои фик се запознах с прекрасни хора, защото обичам това място и много от хората тук. Наистина ми се иска да има мир и разбирателство и да няма желаещи да трият фиковете си. Хубав ден на всички
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Dragon_k00 Сря Май 27, 2015 8:58 am

Хубаво е да видиш мотивиран човек. Аз не съм спряла да пиша. Не качвам във форума, но пиша... за себе си най-вече хД
Приятен ден и от мен
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Сря Май 27, 2015 9:17 am

Мимче, опитах се да намеря фиковете ти в секцията хентай, но явно другата админка вече ги е изтрила предвидливо /благодаря ти, Теди!/, като се надявам след написването на всичко, което си замислила плюс промените, да се престрашиш да ги пуснеш тук. :*

Иначе и аз възприемам форума за утеха. Писането е начин да се измъкна от образа си на домакиня, която се грижи за семейство и дете. Сега и бременна, но щастлива. Предполагам всеки си има причина, заради която поства във форума или коментира, или чете... Всеки е движен от своята драма, която ни прави по-близки и се надявам за напред да продължим да сме едно семейство! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Hotaru_No_Hikari Сря Май 27, 2015 9:20 am

Dragon_k00, фиковете ти са изтрити. :) Уважавам мнението ти за това, че не искаш нещата ти да са публикувани никъде. Лично аз не малко пъти съм обмисляла това да прекратя публикациите си, точно поради същите причини. Имала съм глави, които съм писала в продължение на 8 часа и наистина липсата на стойностен коментар за такъв положен труд, е обезсърчаваща. Затова насърчавам хората да коментират. Така е редно, така показваш, че оценяваш нечие произведение. :) Това е и един от начините форума да "живне".
И най-важното наистина е, човек да пише най-вече заради себе си. Никой друг не може да усети историята така, както самият автор, неслучайно много велики произведения остават неоценени.
И все пак, винаги, ако решиш можеш да пуснеш нещо свое. Желая ти много муза! ^^
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by pcdludafenka Сря Май 27, 2015 4:00 pm

аааа...това е много гадно,така се надявах историйка за Лий Ан и Крис да има продължение...та 1 част съм я чела два пъти....дано авторката си промени мнението и качи пак фиковете :( :(
pcdludafenka
pcdludafenka
VIP

Брой мнения : 2263
Точки : 468
Join date : 13.10.2013
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Сря Май 27, 2015 4:56 pm

Навестявам темата, само за да добавя следното решение, до което достигнахме с настоящия админ. Наказанията от първоначалния пост се отменят до определяне на нещо по-малко накърняващо писането и постването във форума. Единодушно определихме, че те не са необходими за платформата на настоящия пост, като решихме, че нямаме нищо против да коригираме поетапно потребителите - дали с лично съобщение или директно в темата на поста им. При системно нарушение ще имаме определени казуси, но досега не вярвам, че бихме имали проблем с потребителите. За това правилата ще ги създаваме в процеса на самия ни трибунал /две сме, но нямаме нищо против от съвет или актуално мнение... ;)/.

Съжалявам, ако някой е решил, че в момента не поднасяме най-доброто от себе си, но истината е, че ще се учим да бъдем по-добри, благодарение на вас.

Защото за форума потребителите са най-важни! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Hotaru_No_Hikari Чет Май 28, 2015 3:48 pm

Здравейте, съфорумници! Искам да ви уведомя, че планираме да обединим някои раздели, за да е по-подредено и сбито. Така или иначе някои са доста празни. Не вярвам това да ви касае особено, за вас няма да има кой знае каква разлика. Просто, например вместо:

Раздел: Романтика
и
Раздел: Драма

..разделът ще е един, тоест:

Раздел: Романтика и Драма

Предупреждавам, в случай, че някой се стресне, че нещо му го няма. xD Всичко ще си е в съответния раздел, в който сте го постнали, само дето някои ще са на едно.

Това е от мен. Желая ви лек и приятен следобед! ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 2777330084
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пет Май 29, 2015 12:31 am

Пиша това в желанието си да информирам ставащите промени във форума, така че ако има някой недоволен може открито да изрази мнението си тук. Обещавам /заедно с Hotaru_No_Hikari/ да изслушаме както негативното, така и положителното становище и да се опитаме да намерим консенсус. Не искаме форумът да бъде арена на низки страсти и препирни сред потребителите, когато единственото ни желание е да творим и да намерим трибуна на всеки желаещ да пише.

От вчера вечерта /мина полунощ, значи пиша уведомлението на следващия ден!/ разделите за комедия, драма, романтика, психо и т.н. са обединени. Така се получи по-стегнат вид на форума и събрахме пръснати теми на едно място. Добавихме раздел за аниме-фикшъни за онези потребители, които се вълнуват от това творчество и искат да изразят себе си чрез анимето. Преместихме раздела за ''Администрация и модерация'' горе, за да можем да съобщаваме за всички промени, които касаят форума и потребителите. Пуснахме тема за смяна на никнейм - така че всеки, който желае да смени ника си, може да го направи свободно в темата. Въвеждаме една нова опция, която може и да не ви допадне, но смятаме, че за момента е важно да бъде не само обсъдена, но и подкрепена.

Няма да казвам колко ми е гадно, когато някой автор поиска да си изтрие фика. Разбира се, това е негово право. Той може да решава какво да пусне и какво да изтрие. Ние даваме само плац на действие, но не диктуваме решения. Обаче разберете следното: получава се загуба в историята на самия форум. Други потребители са писали във вашата тема, загубили са си времето, ентусиазма да ви подкрепят или критикуват. Като потребител /не само като администратор/ аз ценя мненията си. Вложила съм чувствата си в тях, мисленето или нагласата. И когато авторът поиска изтриване на темата, моите мнения биват изтривани безвъзвратно. За това на този етап решихме, че в никакъв случай няма да трием фикове, теми или каквото и да е било друго. Авторът може да посочи фика, който не иска да бъде видим от никой и ние ще го преместим в раздел за Архивирани теми, видим само за администраторското тяло. Т.е. нито ще бъде коментиран, нито видян от някой друг потребител. Така и мненията ще се запазят и историята на форума ще си остане пълна.

За последно преди да си легна, ще добавя, че постепенно ще почна каталогизиране на разделите в един вид библиотека на завършени фикове, започвайки от хентай раздела. Яои го оставям на Вили, която изрази желание да го направи самостоятелно. Ще ъпдейтна забравените раздели и се надявам форумът да се превърне в място, който всеки би искал да посещава!

Приемаме критики и коментари!
Моля не се срамувайте да изразите мнението си! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Юни 15, 2015 10:44 pm

Известявам всички наши потребители - настоящи, бъдещи и гости, че в процес на създаване е страничка във фейсбук на форума, където всеки може да рекламира своя фик и ежедневно да поства линкове към главите или уаншотовете си. По този начин някои читатели ще имат възможността да коментират любимите си фикове във страницата ни и няма да се ограничават само с форума. Така се предполага, че публиката ще бъде по-удовлетворена, както и авторите, които ще получават коментари и на двата фронта... :)

Надявам се обаче тази нова политика да не забие на камък. Лично ще се погрижа да направя реклами на най-следените ни фикшъни, като постна банер с картинка към коментарна тема във фейсбука. Ще актуализирам страницата и ще я постна в няколко бг групи за кейпоп. :)

Може да я посетите сега на този адрес ---> Цъкай смело тук!!! Засега е малко празна, но до утре се надявам да се заема с нея по-обстойно. Колкото до банера за коментари, специални благодарности на sadreamer! Както винаги съм трогната от усилията й!

Пандичката й за коментари във фейса е страхотна!!!


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 8175106s
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пет Юни 19, 2015 10:57 am

Още една новина за всички, които следят това информационно табло. :) От днешна дата /19 юни 2015 година/ в екипа ни влиза с много хъс и желание нов модератор, който да докаже качествата си на човек, на който можеш да разчиташ.

Специални поздравления има от администраторското тяло потребителката ни Dahee-cdnm с пожелание да съгласуваме действията си и да превърнем форума в място, където всеки може да твори и да бъде част от света на фенфикшъна и личното творчество.

Лично много се радвам, когато има хора, които имат ентуасиазъм да творят и да се включат в малкия ни екип. Надявам се времето да ни докаже, че сме на прав път!

Към всички наши потребители - гости и регистрирани, може да се обръщате към Dahee-cdnm за въпроси и проблеми относно теми или фикшъни... Тя ще се отзове по същия начин, по който го правим и ние, администраторите!

Желая ви лек и слънчев, позитивен ден!  ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 1779854893
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Пет Юни 19, 2015 11:30 am

Нямам думи с които да изразя благодарностите си!

И аз сега мога да кажа - който иска може да се обърне към мен или някой от другите за абсолютно всичко и ще се старая да помагам на администраторите и на вас също, драги потребители

Още веднъж ти благодаря Nao~hime
ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 287051305
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Чет Юни 25, 2015 10:06 pm

Месец след като поехме форума с новата админка, смея да твърдя, че е по-подреден и по-оформен в началото. Ъпдейтнахме раздели, изтрихме други, събрахме секции... Форумът си има баннати потребители - едни за писане на шльоковица, други за плагиатство... Добавихме скрит архив за фикове, по които автори няма да пишат засега, но с готовност да бъдат върнати, ако има промяна... Имаме вече и рангове и малки икони-картинки, съгласувани с членството в групите, които си остават отворени за нови и нови потребители. Направихме каталози и библиотека на всички завършени заглавия. Днес смених фавиконата и прегледах всички раздели за плагиатство... В резултат на което аз самата занемарих плановете си да пиша по мои проекти.

Съобщенията тук имат за цел да актуализираме всяка информация, свързана с нашите потребители и с оглед форумът да функционира с качество...
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Юни 27, 2015 6:30 pm

Последни новини, касаещи форума: от днес, 27 юни 2015 година, ни напуска Hotaru_No_Hikari, като се надявам да не е завинаги! Тя се оттегля от администраторското място поради лични проблеми, за които не е етично да стават публично достояние. Искам да известя всички потребители, че това не е повод за притеснение. Просто ако имате въпроси и проблеми може да се обръщате към мен, Dahee-cdnm и sadreamer!

Обявявам, че засега форумът не търси администратори, които да заемат мястото на Hotaru_No_Hikari, така че няма смисъл да ми пращате молбите си да станете такъв. Покриваме критериите на целия форум и смятам, че само времето ще ни покаже дали имаме нужда от нови попълнения. :)

Друго, което стана днес е, че промених профилната ви бланка във форума, добавяйки нови точки като вашата любима група, песен за момента и оставих видимо мотото! Персонализирах цвета да е по-тъмен, че да се откроява на общия бекграунд. Беше бял, ако някой не си спомня и не се виждаше. Сега е черен. Промених иконките на зодиака и пола, като по-късно днес ще кача китайския и периодично на всяка смяна на темата ще ги редувам.

При постъпили други промени, касаещи администрацията или модерацията, редовно ще попълвам тази тема, за да известявам всички наши потребители!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Нед Юли 12, 2015 2:18 am

Уведомявам всички наши потребители, че от днес, 12 юли 2015 година, всички раздели за фенфикшъни ще бъдат заключени. Изброявам: яои, юри, хентай, фентъзи, аниме и комбинираните също. Това решение се прие, заради липсата на коментари под фиковете от страна на гостите, въпреки, че форумът бе отворен и за гости...

С други думи, фикшъни вече ще могат да четат единствено регистрираните, които си запазват правото и да коментират. Останалите раздели на форума ще бъдат, както досега - общодостъпни и свободни!

Тази практика има вероятност да бъде отменена, ако администратори и модератори преценят, че няма нужда от този подход.
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пет Юли 24, 2015 6:16 am

От днес, 24 юли 2015 година, имам удоволствието да уведомя, че към екипа ни си се присъединява нов модератор.

Моля всички, които следят новините тук, в този раздел и имат питания и проблеми с престоя си във форума да отправят това към 나쁜 여자! Надявам се от сега нататък да успеем да съгласуваме избора си и да превърнем форума в наш дом, тъй като дава заявки на по-високо ниво, отколкото бе преди няколко месеца.

Новопопълненията нямат за цел да ви тревожат, а само информират на базата към по-нататъшна модерация.

Благодаря на всички и приятен, слънчев, усмихнат ден ви пожелавам от все сърце!!!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ProudElfHere~ Пет Юли 24, 2015 11:19 am

С голямо закъснение, искам да благодаря на Nao~hime!

Ако има проблем, може да се обръщате и към мен... Ще се старая да помагам, с каквото мога и ще правя всичко по силите си! ^^

Благодаря още веднъж за дадения ми шанс! :)
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Вто Юли 28, 2015 11:07 am

Уведомявам всички потребители, че днес - 28 юли 2015 година - се създаде подраздел за всички преводи на фикшъни във форума.

Всеки раздел си има това ново попълнение и до ден-два преводите на фикшъни ще бъдат преместени там и каталогизирани. Смятам, че по този начин трудът на авторите ще бъде уважен подобаващо, а и има потребители, които съзнателно си търсят преводи и техния интерес ще бъде подобаващо възнаграден.

Идеята е изцяло на новите ни модераторки, които заслужават аплодисменти за старанието и времето, което отделят за обновяването на сайта!

Специални благодарности на Dahee-cdnm и 나쁜 여자! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Чет Авг 06, 2015 3:36 am

Три и половина след полунощ е, а аз продължавам да кисна във форума... >..<

Последен ъпдейт преди да си легна!

Днес, 6 август 2015 година, модерирах азиатските раздели за актьори, актриси и музикални творци. Направих подсекции, където да разгранича едните от другите, като оставих каталога на старото място.

Отворих и глобална тема за киното. Същата като тази за кейпоп-индустрията, но насочена към седмото изкуство.

Идеите отново са на модераторките ни -fsurrexits- и ProudElf~! Невероятни момичета, които ме изненадват все повече и повече със свежите си идеи и иновативното си мислене! Повече от седмица не бях активна във форума, а когато се върнах, бях посрещната от нови предложения и идеи.

Надявам се да са все така активни и пълни с енергия! Форумът определено ще им 'благодари' за това. А ако не е той, аз имам достатъчно смелост, за да им призная заслугите!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ProudElfHere~ Чет Авг 06, 2015 10:32 am

Искам сега тук да благодаря, както подобава, на Nao~hime и -fsurrexits-!
Беше ми даден шанс и се възползвам от него максимално, защото това място ми стана наистина любимо и искам да е такова и за много други потрбители, не само за мен. Специални благодарности дължа на админ-ним и на онни /-fsurrexits-/, за подкрепата и за това, че ми дават шанс да се изявя. Благодаря също, че админ-ним ме направи модераторка, изслушва ме, поправя ме и ми гласува доверие.
Онни също ме подкрепя, благодарна съм и на нея затова!
В този ред на мисли искам да кажа също, че идеите се обогатяват от тях двете и работата им в екип е страхотна, помагам с каквото мога и гледам да не правя грешки, старая се и това ще бъде така, докато съм модераторка /дори и да стана потребителка отново, ще си бъда редовна тук, но се надявам да ми гласувате доверие и скоро това да не се случи/.
Благодаря отново на админ-ним за подкрепата, надявам се да не бъркам каквото и да правя, и да продължиш да ме подкрепяш!
Онни-благодаря ти за всички насоки и също така за подкрепата!
Също така се надявам екипът от модератори да си остане така и да продължим да работим заедно :)
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ProudElfHere~ Пет Авг 07, 2015 12:08 am

Искам да кажа само, че новите подраздели, които бяха направени за актьори, актриси и т.н., ще започнат да се обновяват /по възможност/ след около два или три дни. Причината за забавянето съм аз, но то е поради лични причини.

Лека вечер от мен и сладки сънища! ^^
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 3 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите