A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

+20
Mell_K~Chu
~kim sunny~
WhiteXxFoxie
taestylipsx
sinfulxking
ProudElfHere~
fancy fox
Nao~hime
Hotaru_No_Hikari
pcdludafenka
Dragon_k00
gmlto
sadreamer
jiyongchy
Park-Ni-Chan
vv
yannyty
Bling`sFOX~
Minzyy
-code name B-
24 posters

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Пон Май 18, 2015 12:13 am

Искам да кажа само, че няма какво да се поставям на мястото на потребителите, защото самата АЗ съм била обикновен потребител.

Отделно-това, че вече не чета български фикове, никак не значи, че преди не съм чела. Дори съм и писала и много добре знам как бих се почувствала, ако ми направят забележка.

Не, не бих се обидила. Случвало ми се е из други форуми да ме предупреждават, но не съм се депресирала, нито пък съм се отказвала от това, което правя. Просто го приемам като съвет и точка. След това не повтарям грешката си.

Напълно съм наясно кой колко време отделя. Както казах, била съм и от двете страни. Писала съм фикове, все още пиша, но на английски. Много добре знам кой колко време губи. Преди да стана администратор си мислих, че това не е кой знае каква работа. Само следиш за реда във форума и толкова. Да, ама не. Когато станеш админ, ти идват куп идеи в главата, които биха помогнали за развитието на форума. Ще дам за пример наскоро приключилия конкурс (игра). Записаха се няколко човека. Бяха супер надъхани. И накрая какво се оказа ? Че от шестима души, само двама-трима предаваха редовно. "Аз наистина не мога това.." и тем подобни коментари бяха изписани в темата. Искате разнообразие. Даваме ви го. После се отказвате. Не ви разбирам, наистина.

Аз не съм изобщо виновна за решението на автора да спре или изтрие фика си. Направила съм една тъпа забележка, от която никой не трябва да се обижда. Сега..ако някой го прави, не е мой проблем. Всеки е различен по себе си. Чисто и просто си го заявявам.

А с въпросното момиче, на което вчера направих забележка, се разбрахме на ЛС, така че спокойно.

vv- При пускане на нова тема точно под полето "Title of the topic" има друго поле "Description". Както съм дала пример в конкретната тема с форумните правила, така и ще дам тук.

Пример: Baekhyun & Taeyeon

Това е. :)

-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Май 18, 2015 12:14 am

Съгласна съм с последния коментар. Погледнато от тази страна и двете страни напр големи глупости за 2 дни. Нека потребителите да се съобразяват с правилата а админите да не са толкова строги. Нека всичко си бъде както преди. Нека не се караме за такива неща а да се съсредоточим върху най важното. Желанието за писане. А за това кога загина идилията и сплотеноста в форума е пърна мистерия за мен. Нека се сложим х на тая тема.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Пон Май 18, 2015 12:47 am

Пуснах анкета. Реших, че няма как иначе да се оправят нещата. Не е приятно на никого. Нито на мен, нито на вас, нито на гледащите отстрани. Надявам се по-голямата част от форума да я види и да гласува. :) Моля, не отбелязвайте тикчето при въпросите, а само при отговорите. Благодаря.

П.П Ако някой иска да ми каже нещо, фейсбукът ми е сложен под аватара. :)
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Пон Май 18, 2015 3:41 pm

Понеже от всичко до тук разбирам, че си оставаш админ , ще те помоля отново да изпълниш молбата ми, която ти написах на лично, а именно да изтриеш всичко(!) мое.
Ако ли не кой друг е админ или има правомощия да трие?
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Пон Май 18, 2015 4:09 pm

Това, че съм пуснала анкета, не значи нищо. Още съм си на същото мнение. Докато не се оправят нещата, аз нищо няма да направя. Другите два администратора не влизат почти.

И само не разбрах защо точно, след като се случи това всичкото, поиска фиковете ти да бъдат изтрити. Ако го правиш нарочно, нещата стават по-сложни. Но ако наистина желаеш, в бъдеще ти казвам, че ще бъдат премахнати.

Сигурна съм, че и други ще те последват. Нали не искахте форумът да запада ? Какво стана сега ? Още не разбирам защо се занимавам само и само да ви е хубаво. Главната админка вдигна ръце. Аз още се държа, бъдете благодарни.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Пон Май 18, 2015 4:22 pm

Кой ще ме последва и кой не изобщо не е мой проблем. Хората си имат глава на раменете- да мислят сами! Форума вече е западнал достатъчно, така че не е от голямо значение дали ще бъде изтрит някой и друг фик.

Желанието ми си остава същото! Нарочно не правя нищо, просто хъса и търпението ми се изчепват, но не мисля че дължа обяснение, а на тези които трябва вече съм го дала.
Явно наистина ми трябваше стимул, за да направя това.

Благодаря, все пак, че го имаше това място. Жалко.
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Пон Май 18, 2015 6:17 pm

Отказвам се. Това беше. Направих, каквото можах, но явно наистина сте едни неблагодарници. Няма да стъпя тук повече. Правете, каквото си пожелаете. Никой да не ме търси вече за абсолютно нищо.

Не съжалявам за коментара си. Главната админка добре ми каза да се откажа, но не-кой да я послуша ?

Приятна и лека вечер.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Май 18, 2015 6:34 pm

Браво на вас. Достигнахте края. Еми като няма какво друго да се напр вместо да си тровите нервите. иЛИ оставете форума без надзор и админ или просто дайте права на някой който влиза редовно и поне да следи ако на някои им тряа админ за да изтрие тема или нещо такова. И всичките страни да са доволни
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by jiyongchy Пон Май 18, 2015 7:16 pm

Моля ви, просто не трийте форума. За мен този малък скандал, който се спретна тук, е абсолютна простотия. :Д Не знам какво е било преди, от сравнително скоро слушам тази музика и съответно от малко време участвам тук, но на мен не ми се вижда чак толкова плачевно. Да, виждам, че преди е било сравнително по-активно, ще се опитам сега да започна повече нови фикове да чета и да коментирам.
Стигнете до консенсус, нека наистина има още един, а ако трябва двама админа, който/които да върши/вършат работа, ако е толкова сложно и натоварено. Водила съм РПГ форум преди и се разпадна от неактивност, безредица и нежелание, а тук все още има достатъчно хора с желание и би било неприятно, ако това място запустее. :д
jiyongchy
jiyongchy

Taurus
Брой мнения : 86
Точки : 15
Join date : 17.02.2015
Години : 23

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Май 18, 2015 7:29 pm

И аз не искам форума да се спира. Колкото и всички да казват че е загинал, аз виждам още бъдеще и вярвам че щом е станал тоя спор, значи е трябвало да стане. Че и това ще мине. Идеята на форума не е ли да пишем, да качваме, да радваме другите читатели? Защо тряаше да става всичко това? Сериозно не искам да се случват такива неща. Искам да влизам тук, да чета и чета и чета щото вярвам че това никога няма да ми омръзне и че тоя форум дори да влизат само 3 човека, пак ще се чете и пише нещо. Отдавна съм тук и не мога да го пусна с лека ръка. Чух че админите са вдигнали ръце от нас. Няма проблеми, разбирам ги. Кой иска да се занимава с идиоти. Но нека поне това поле за изява не ни бъде отнето. Нека всеки просто качва....нека просто се прави това за което е създаден форума.
Да сложим края, много моля.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sadreamer Пон Май 18, 2015 7:37 pm

Не обичам да се бъркам в такива дискусии – защото някак си се излизам грешна всеки Божи път, сериозно, как е възможно това? - но е болезнено да виждам как мястото, което обикнах през последните няколко месеци, започва да се разпада малко по-малко. Трудно е когато са много хора и не можем да се разберем. Не знам, какво е било миналото, но знам, че всичко се променя и не можем да направим нищо да спрем тази промяна. Мъчно ми е, колко хора напуснаха форума. Подкрепям горното мнение и от сега нататъка ще гледам да не съм такава егоистка що се отнася до коментари.
Мисля, че анкетата, която беше направена, дава отговорите които търсехме, дано и още хора се включат. Колко до админската част мое лично мнение е, че и един стига.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by yannyty Пон Май 18, 2015 7:47 pm

Офф просто гласувайте и толкоз. Съгласна съм до някъде с админката, че й идва множко, но защо само един админ има? Нали са трима? Къде са? Колкото й да са заети все ще намерят време поне един път делнично да влизат и да помагат с каквото могат, а ако не могат просто се откажат и намерете някога другиго за админ. За мен това е едно от решенията. Вече се разбрахме за правилата и всички се стараем да ги спазваме, но да ни наричате неблагодарни само защото сме си изразили мнението при положение, че вие започнахте тази тема - не е справедливо. Не може ние все да излизаме черните.
Сигурна съм, че всеки един тук обича и обожава това място защото може да споделя с хората какво чувства чрез творенията си. Може да се запознае и създаде много приятелства. Не е моя работа да се бъркам във вашите задължения, но мисля, че не ние сме тези, които трябва да стигнем до консенсус, а администраторите. Стигнете до консенсус!
yannyty
yannyty

Aries
Брой мнения : 299
Точки : 258
Join date : 15.05.2014
Години : 25
Местожителство : Несебър

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by vv Пон Май 18, 2015 9:41 pm

Моля те -code name B- нужна си ни.. Все пак ни трябва някой админ като теб.. Не всеки става за тази работа.. Смисъл аз уважавам работата ти и мисля, че се справяш добре.. Благодаря, че се опитваш да направиш форума по-добро място, но моля Ви не го трийте. Знам, че има много хора тук и аз не правя булшинството, но ще спазвам и чета новите форумни правила само, за да не се откажеш.. Знам че не е като да съм всички, но един проблем по-малко.. :)
vv
vv
VIP

Pisces
Брой мнения : 320
Точки : 260
Join date : 11.02.2015
Години : 21
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Hotaru_No_Hikari Пон Май 18, 2015 11:31 pm

Добре, хора, смятам да сложа край на споровете! Стигна се твърде далеч в това, а лично аз не виждам как форума ще живне по този начин. От днес съм новия Админ и смятам да дам каквото мога от себе си, за да помогна това място да се "събуди" и да си върне предишното спокойствие. Разбира се, това няма как да стане веднага, но с постоянство и желание, всичко се постига. ^^

Благодаря на Поля за направеното до тук. Благодаря и на главната Админка, че ми предостави възможността да се заема. Вярвам, че както за мен, така и за много други читатели и писатели, този форум е от голямо значение. Нека не забравяме, че главната му цел е за забавление! Което ме подсеща да добавя едно много важно нещо: ВСЯКО ЕДНО ТВОРЧЕСТВО И ВСЕКИ ЕДИН КОМЕНТАР СА ОТ ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ВАЖНОСТ ЗА ФУНКЦИОНИРАНЕТО НА ФОРУМА!!! КОЛКОТО Е ВАЖЕН АДМИНА, ТОЛКОВА ВАЖНИ СА И ПОТРЕБИТЕЛИТЕ! НЕКА СИ ПОМАГАМЕ ВЗАИМНО!

Колкото до наложените вече правила, за сега няма да променям нищо. Ще помисля цялостно върху това какво да направя, за да може всички да сме доволни и най-вече да ни е приятно тук! ^^

Вметвам някои последни неща и ви пожелавам лека нощ. ^^

- Форума няма да се закрива, бъдете спокойни!

- Всички нужни и по-големи промени ще се правят постепенно, с цел да свикнете по-лесно с тях. Коренни промени няма да правя!

- Забележки към потребителите относно правилата, ще правя на лично, за да няма засегнати.

- МОЛЯ за добро отношение. Нека запазим добрия тон! Нека се уважаваме!

- ВСИЧКИ ТУК СМЕ РАВНИ! Не смятам да си придавам важност или каквото и да е. Лично аз до днес бях само читател и писател във форума, така че не смятам, че това ми положение се е променило. Затова, няма нужда да ви влизам в положение. Аз съм една от вас! ^^

- ДРАГИ ПИСАТЕЛИ, мога само едно да ви кажа: Творете и се забавлявайте! Не се страхувайте да споделяте произведенията си и не позволявайте критиката да ви сломява! Помнете, че всяка една критика е стъпка нагоре. А и знаете, различни хора - различни идеали!

- ДРАГИ ЧИТАТЕЛИ, МОЛЯ, КОМЕНТИРАЙТЕ! Разбира се, че не мога да задължа никой да го прави, но осъзнавате ли всъщност от каква важност е това за форума? Изразявайте мнението си за фиковете, които четете. Не смятам, че е толкова трудно да драснете един ред за няколко секунди, когато авторът е отделил часове да напише поредната глава от фика и да ви го предостави. Моето мнение като автор, както и на доста други, с които съм разговаряла на тази тема е, че понякога липсата на мнение от читателите, може да повлияе доста негативно на пишещия. Давайте стимул на писателите, за да продължават да пишат любимите ви истории! ^^

- И не на последно място, може и да се повторя, но..УСПОКОЙТЕ СЕ И СЕ ЗАБАВЛЯВАЙТЕ! Това е важното!

И така, мисля че казах, каквото имах да казвам. Мисля.. xD От друга страна съм убедена, че ако не стана в скоро време от лаптопа, ще остана поне без едно око, така че, лека нощ от мен и приятни сънища! ^^


Последната промяна е направена от hotaru_no_hikari на Вто Май 19, 2015 12:09 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Май 18, 2015 11:54 pm

Е...поздравления на новия админ. Обещавам че ще правя АБСОЛЮТНО всичко за да може форума да продължава да се развива, и дори да има мигове на затишие знам че отново ще бъде доста продуктивен.
Мисля че не трябва да се оплакваме от нещата а да се опитваме заедно да ги поправяме.
И нека бъде мир, моля.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by yannyty Вто Май 19, 2015 7:11 pm

Поздравления за новия админ!
yannyty
yannyty

Aries
Брой мнения : 299
Точки : 258
Join date : 15.05.2014
Години : 25
Местожителство : Несебър

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by gmlto Вто Май 19, 2015 10:18 pm

Напоследък нямах много време за ъпдейтс и чак сега случайно чувам, че имало дразги и чак анкети и какво ли още не по повод форума. От както се помня го има условието да е споменато името на групата и героите ако не в заглавието то поне в дескрипшъна и наистина е нужно. Това не са романи, книги или нещо такова, това са фен фикшъни и много често, да не кажа почти винаги си търсим такива с конкретна група или членове на група, а някои като мен доста държат и да има и малко рийъл инфо за тези герои, за да можем да доближаваме нашите образи до идолите, които ползваме за прототипи. Правилата са, за да се спазват, а по повод коментарите ... честно казано няма как да се повлияе на това. Или ги пишеш или не ... или е важно за теб или не, аз лично където чета винаги коментирам с цената дори да си изям хейта. Дано сайта продължи съществуването си и стане малко по - сговорчиви и склонни към промени за по -добро.
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Вто Май 26, 2015 9:14 am

Ау! Влизам и случайно попадам на дискусия, от която онемявам в близкия половин час, докато чета коментарите! Обожавам форума и изведнъж осъзнах колко много ми е липсвал. Потребителите, приятелките, страстта да споделям нещата си да чета вашите, да амбицирам, да толерирам. Минзи, момичето ми, как ще ти трият нещата! Напълно ме шокира! Преди минути писах на главната админка с молба да ми върне правата на администратор, за да мога отново да вляза в редиците на форума и да оправям темите, ако се наложи. За никой не е тайна, че имам свободно време сега. Не ходя на работа, повече съм по болници, а в близките години ще съм у дома и ще гледам децата си. Дано хубавицата, която чакам да се роди след четири месеца да е жива и здрава, въпреки че я нося малко трудно... Естествено, ще се постарая да влизам редовно, да съблюдавам правилата, да амбицирам талантите, да правя реклама и в никакъв случай не искам никой да си тръгва от тук заради обида или оскърбление! Само се надявам главната админка да удовлетвори молбата ми! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Hotaru_No_Hikari Вто Май 26, 2015 10:13 am

Mimarin~chan, добре дошла отново! Хубаво е, че искаш да се върнеш и надявам се повече да не оставяш форума. Ще се радвам да си помагаме и съдействаме, май само ние двете ще се занимаваме с форума. :) Поздравления за рожбата, която очакваш! Дано всичко минава по-леко и безпроблемно. Желая ти прекрасни мигове, както в личен план, така и тук! Искрено се надявам да не си останала с грешно впечатление от предишната ни "комуникация"! За мен е важно да общувам и да се разбирам с всички тук. :) Още веднъж, добре дошла!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Dragon_k00 Сря Май 27, 2015 8:11 am

Еха, ама то имало живот в този форум хД Извинете за ироничния коментар, просто от дълго време не бях виждала толкова потребители да коментират дадено известие...
Аз съм във форума от година и половина - две и се регистрирах едва няколко месеца след като го "открих". Предполагам това е бил периодът на края на "бурния живот" на форума, защото след като станах потребител, видях само редки проблясъци от този живот. Близо година след регистрацията ми, въпреки увеличаващия се брой на регистрирани потребители, коментарите, гледанията, всичко тръгна бавно и сигурно надолу. Защо? Причините са повече от две и се досещате поне за няколко.
Не бях посещавала форума от месеци - най-малко от два, така че не съм запозната със скорошните промени след отсъствието ми, но реших да се влюча в дискусията. Стори ми се интересно хД
За заглавията: неоспоримо е, че Ред задължително трябва да съществува, ала на мен това ново правило не ми допада. Ако искате ме разбирайте, аз по принцип съм голям, ходещ оксиморон. Външният вид е едно на ръка (за заглавията)... Аз лично си избирах фикове за четене според заглавието. После, ако резюмето/първа глава ми допаднеше, продължавах да чета. Никога не са ме интересували участниците. За други потребители пък е точно обратното. Както и да е, дотук по тази тема, защото е приключена, нали?
Кратки поздравления за Mimarin~chan, която става майка за... втори път? Да си ти здрави и щастливи рожбите.
Не разбрах за кое момиче става дума, защото тези, които искат фиковете им да бъдат изтрити, са множествено число, в което съм аз също. Помолих за тази услуга отдавна.. Не защото не харесвам повече форума или писането. Бях решила, че искам да се занимая по-сериозно с първия си фик, като променя голяма част (което води до промяна и на продължението -втория фик) и също така не искам да е под никаква форма в интернет. А се отказах да качвам глави, защото ми отнемаше близо 3-4 часа да напиша едната, а в замяна трима- четирима изказваха стойностно мнение. Няма да споменавам колко "некст" съм чела по фика си. Дори ги бях пуснала в хентай, въпреки че бяха за фентъзи-раздела, защото, да бъдем честни, разделите (без яой и хентай) си бяха пропаднали. Затова реших да почна да пиша за себе си, бавно, спокойно, без никой да ме припира. Някак си не отива да пишеш една глава до три през нощта, щом са те помолили и след това да видиш, че няма реакция отсреща.
Ще помоля отново фиковите ми да бъдат изтрити. МОЛЯ! Wolfpack: Forgotten~ на първа страница и Wolfpack: Cold~ на трета. Благодаря предварително (:
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 2 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите