A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Всичко от кпоп индустрията ~

+7
Park-Ni-Chan
~kim sunny~
Agent Deer
ProudElfHere~
sadreamer
Nao~hime
fancy fox
11 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 10:01 pm

Ааа не без такива... просто изказвам личното си мнение Вил онни, а и ти не можеш да отречеш, че Шайни бяха доста по- секси преди... Освен може би солотата на Джонг и Темин (ах, Темин...), там сами си избираха как да се обличат. Не ми харесва и това е, особено панталоните (говоря за view).... Хей онни видя ли Оню
Ами не знам... на мен пък ми е женствен за Джин говоря. Ако помните Rokie king, където го облякоха в рокля... на него му седеше по- добре от на повечето момичета, нещо като Темин с дълга коса, същотото е... А и Шуга тогава го облякоха в рокля и изглеждаше като сладко маце, а той Hip- hop is dead...  :Д
Иии аз спирам да говоря изобщо, че наистина ще стане нещо...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Вто Юли 21, 2015 10:04 pm

Абе, ей! Какво Кошче ви гони, не знам!!! Никаква тема няма да отиде в Кошчето и то точно тази, която наистина си е хубава! От кога форумът си плаче за подобна сборна и аз много се радвам, че Dahee-cdnm я отвори.  Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 1779854893

Аз само й ''оцветих'' заглавието и я направих глобална. :) Така се раздвижва форума и смятам, че по този начин платформата му се обновява. Лафчето имаше тази цел, но то не е активно никак, та за това тази тема не мисля да я пращам към Коша! :)

П.П. Към горния коментар преди мен! Моля нека това не те спира да коментираш тук! Нищо няма да стане, гаранция ти давам!


Последната промяна е направена от Nao~hime на Вто Юли 21, 2015 10:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Вто Юли 21, 2015 10:06 pm

Хаха, неее, спокойно нямах това предвид.
Целта наистина си е който иска да хейти, който иска да фенства, да философства на воля, но и едновременно да свиква и приема чуждото мнение.
/лол звучи кат' няк'ва заповед/
Пък и кой знае, ако се включат повече хора, бихме могли да си намерим 'сродни души' кеке >.>
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Вто Юли 21, 2015 10:11 pm

Може би аз съм се заблудила от заглавието на темата. Помислих че е тема за обсъждане на как да го кажа....клюките в кпоп света.  Усещам че пак не разбираш какво точно се опитвам да кажа. Написах това с добри мисли. Не с мисълта за спорове. Съжалявам че с е включих и прекъснах разговора. :114
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Вто Юли 21, 2015 10:14 pm

Знам, че си написала това с добри мисли, пък и беше нужно да го упомена. Темата наистина е за обсъждане, кпоп клюките, любими групи, всичко от кпоп индустрията както е заглавието.

Не съжалявай, няма нищо. По всяко време и ти можеш да коментираш.
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Вто Юли 21, 2015 10:20 pm

Хаха, хейти.
С тази дума се раждат повечето фен войни.

Дано и тук да не се случи така.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 10:25 pm

Ам аз до сега не видях хейт или пък написах (освен за СМ, но за тях е оправдан хейт)... може и да греша, но ми беше много забавно, поне до преди малко... Както и да е.

Ооо, хайде де... никой да не се сърди моля, мир и любов и по случая...

Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Вто Юли 21, 2015 10:27 pm

Ооо, виждам че се заформя нещо тук хдд Та мога ли и аз да изкажа мнение? И да не може-аз пак ще го направя хд

Значи като сме почнали Ексо - меко казано се бях направо влюбила в тях. Също много ми хареса и песента Call Me Baby - заобичах я след първото слушане. Превъзмогнах, че Лухан и Крис са напуснали, ама тва с Тао ми би шута... Да не говорим, че и песента им Love me Right ме разочарова, донякъде ми харесва, но някак си не е в техен стил.

Шайнитата-добре, отказвах да ги слушам отначало, но после чух една тяхна песен и просто не ме хвана. Хубаво-солото на Джонг ме кефи, направо кърти хдд но Шайни като цяло не успя да ме плени, въпреки че имат наистина хубави песни. Моля сега да не се завърже някакъв спор, заради това. Никой не хейтвам, момчетата са талантливи и красиви...

БТС - както бях казала на Dahee-cdnm (пак нямам възможност да почервеня името) тия момчета лъхат само "секс,секс, секс" в песента им Dope хдд Хоуп и Шуга адски ми харесаха, началото с Куки е просто върховно, да не говорим и за частите на Джин и Ви - ще ги изям. Рапът на РапМон е прелестен както винаги. Оставям настрана, че Джимин ми е любимиц, но с тая червена коса успя да ме изненада много хубаво, а и адски му ходи. А въобще целия танц "кърти мивки, чупи плочки" както се казва хд

ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 10:33 pm

Всичко се корени в западното влияние... замислете се Love me right, там бяха облечени като за американски футбол, или пък Block B те толкова много се измениха, че чак не прилича на к- поп. Веднъж пуснах някакъв техен концерт и все едно бях на улицата с чернокожи рапъри (нямам нищо против чернокожите, но музиката им не ми харесва)... замислете се каква е разликата нa Call me baby и Love me right...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Вто Юли 21, 2015 10:38 pm

Не съм слушала много песни на Блок Би, но са достатъчно за да знам че ги харесвам. Ексо тотално ги изключвам, надявам се да ни изненадат следващия път и да няма повече напуснали членове. И все пак ще ги подкрепям каквото и да стане, все пак до онзи ден им се водих върл фен, ще се радвам да си стъпят на краката :/
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Вто Юли 21, 2015 10:46 pm

Не съм казала, че ти си казала нещо Park Ni Chan. Просто обърнах внимание на тази дума . Може би не трябваше. И да, мир и любов. И по - дебела кожа хд


Колкото до завръщането на групите, нека кажем, че цялата концепция с отвличането и обгръщането на айдолския живот ( и ака набедените дрехи) е свързано с това.  А при първото слушане куплетите преди припева не ми се сториха нищо особено, но после той дойде и уаа. И колкото повече я слушах, толкова повече ми харесва и това
daun, което дълго време бях убедена, че е down, просто ми се заби в главата хд

За Екзо, наистина не мога да се изкажа, защото не съм я слушала особено много, но не знам защо я свързам с I NEED U на BTS. Имам предвид, някак си я свързвам с младостта и грешките и любовта и всичко останало.  Добре и аз не се разбрах особено. И да, рапът на Сехун хд

А BTS... Те са ми най - новата група, която обикнах. Сериозно. И песента и клипа, всичко ми харесва в новото парче. Около тях има уникална аура и веднъж щом преминеш към 'тъмната страна' е трудно да се върнеш в светлината, не че съм умряла да се връщам хд
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Вто Юли 21, 2015 10:58 pm

http://www.koreaboo.com/spotlight/who-would-win-in-a-street-fight-justin-bieber-vs-shinee-minho/ - на мен нещо не ми излиза, но ако искате погледнете. Аз лично съм за корейската душичка - все пак е този, който ме привлича най-много от Шайни :3
Сега да не става двусмислие - допреди малко казвах, че не ме привличат чак толкова, а сега че най-харесвам Минхо. Абе, няма да обяснявам, всеки може да разбира както си иска и без това не съм много добра в обясненията хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Вто Юли 21, 2015 11:06 pm

Екзо не ми бяха любимци от началото. Когато всички луднаха по тях и изкрейзваха тотално много, аз се чудех защо е тая суматоха. Чух после песните им и вс ми хареса...е почти всички де но това е друг въпрос. Обикновено не слушам останалите песни от албумите, освен главната, но напоследък обръщам внимание и на тях. Както и да е.
Екзо ме разочароваха само с това, че баВно се разпадат. Естествено не те са виновни за това, а См, които хич не харесвам.
Причини бол. Все ясно е че мн изтощават своите групи.
Гледах лайф предаване на Shinee-Sherlock, при което накрая на предаването Темин падна върху Кибум от умора. Явно бе, че бе бял като платно и че ги претоварват.
Имаше снимка на която бе хванато шишенце с отслабващи лекарства на селфито на Кибум.
Джонгхюн се стопи..на всичко отгоре ходи и в радиото след полунощ, а той страда и от безсъние.
Мино и той страшно много се промени, но погледнато до сега не бих казала че в отрицателна посока.
Оню отслабна за световно. И ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ КРИЯТ ТЯЛОТО МУ? Някой по въпроса?
Бахти работата..използваха всички..дори плоската дъска Кибум хд..Но не..Оню и мускулите, които всички знаят че има..не тях не...мъка брат.
Относно View.. не ме впечатли от начало, но след няколко слушания ме зариби. Но интересното този път бе че вместо главната песен да ми вземе акъла, то това го сториха няколко песни в албума. Като например Odd eye, thiger i alive.

За Бтс, мога да кажа че изобщо не ги следях...до преди 2 седмици.
Спуках се да гледам техни кракове, падала съм от смях с Джей Хоуп. Клоунчето на групата, но в добрия смисъл.
Харесвам много Джимин защото е някак ...хем кроткото момче, а в др случай изведнъж се превръща в разярено куче.
Кефи ме това.
Кук е адски сладък... Адски..като малкото минионче на групата.

Относно къмбека на Биг Бенг.
Единствената песен която ми хареса е Бенг Бенг.
Loser и Baebae грам не ме взеха..особено Baebae..само аз ли мисля, че клипа е малко абсурден. В смисъл защо в средата на mv се появява бебе...? Защо? Изведнъж от нищото се появява бебе... Бях малко шашната от тоя факт.. И Т.О.П..лунатика на клипа..хд..буквално.(сори фенове... но бас давам че някои от вас са си го помислили).
Блог Би. Тези хора са направо Лошите момчета на Кпоп-а.
Всяка една песен е с яка взривяваща енергия, която те отвява.
Умеят да се превръщат в клоуни в клиповете към някои от песните си и това ме кефи.
Нямам точно ...любимец...не мога да издърпам един по-напред от други.
Vixx..какво мислите за тях. ? Любимец?
За мен тотално Лео и Кен. Кен е толкова забавен, Лео е тотално срамежлив. Обожавам го.. Можеш да забиеш камерата в лицето му и той пак няма да помръдне и сантиметър. Разсмива ме. Любима тяхна песен, ми е по-скоро Hyde.
Сега въпрос към всички.
Какво мислите за татусите и пиарсингите върху кпоп звездите.
ГоспОди на някои толкова би им ходило, че чак си плачат да ги сграбча и да ги натикам в тату-студио за да се нарисуват.
И да...реших да се включа.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Вто Юли 21, 2015 11:15 pm

Боже, Боже, някой фен на Vixx тук (който се разкрива) доживях хдд
Лео ми е биас, ловкам си го и ши го сексам ако го набарам (бъзикам се, чудя се кой кого ще секса хдд. Не съм толкова извратена хд)
А за татусите съммнапълно съгласна с теб, адски ще им ходи и като гледам Джей Парк и лудвам направо хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Вто Юли 21, 2015 11:25 pm

Йей, тема за Лео. Честно, отдавна чаках да ми падне *потрива доволно ръчички*
Лео ми е супер сложен типаж. Смисъл дълбока вода е, а знаете какво казва за нея. И при все това, не мога да не го харесам. Някой слушал ли е  Blossom Tears, дуета му с Lyn? Обожавам я заедно с клипа. Отиват му такива роли хд Да не говорим за vixx - Hude, любимата ми тяхна песен.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Вто Юли 21, 2015 11:32 pm

О, песента как няма да съм я чула хдд То и от там се появи любовта ми към Лео-наистина му отиват такива роли хд
Когато успея да се добера до компа, ще кача една снимка с Лео, която не помя точно какво представляваше хд
А някой фен на Боби от iKON с тази негова бобърска усмивка ще го изям хдд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Вто Юли 21, 2015 11:37 pm

Here! Сладур, наистина има неустоима усмивка. Не вярвам някой да може да устои на нея. Поне не съм сред тези волеви хора хд
И го бива с микрофна ^,^
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Agent Deer Сря Юли 22, 2015 9:39 am

Първо - фенове на Викс, фенове на Лео, Лео, Лео... Кхъм, да обожам Лео! Той е един от ултимейтите ми е не... Толкова е секси, но и сладък, но и чаровен, а и в малките моменти, в които се усмихва... ❤ Наскоро ги гледах в Weekly Idol, където Дони и Кони се опитваха да го разсмеят. Да и аз буквално паднах от стола, от смях, но това е друга тема хд
Второ - Боби, въпреки, че фенгърлствам по Jinhwan и Chanwoo(някой друг съгласен, че малко си приличат с Куки?), да не мога да отрека, че ме впечатли. Усмивката му е супер сладката, всички от iKON са толкова красиви. Рапът на Боби и Би Ай ми се забива в главата. Да, Би Ай Ем хддд. Йобо, знаеш за какво говоря хддд Та какво мислите за Дони и Кони? А за онези слухове, че iKON не трябвало да дебютират, заради бащата БиАй? Ако някой е по-запознат с последното, моля да ми рязясни нещата, че нещо не го разбирам това.
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Сря Юли 22, 2015 11:22 am

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 9beogp

Лео просто трепи хдд

А относно Би Ай и завръщането на групата го видях някъде, но нямах възможност да погледна, но да се надяваме че групата ще успее да дебютира...

Някой фен на Супер Джуниър? Никой не видях хдд
Завръщането им адски ме хвана и ся съм в плен :D
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Agent Deer Сря Юли 22, 2015 11:28 am

Here! Обожавам Супер Джуниър! Те са групата, благодарение, а която се влюбих в кей попа и ест. първата корейска група, която слушах! Завръщането им е уникално, песента ме грабна още от първото слушане! А за Айкон видях, че ще деютират на 15-ти септември, УайДжи го потвърдил. Дано се окаже вярно!
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 3 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите