A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Всичко от кпоп индустрията ~

+7
Park-Ni-Chan
~kim sunny~
Agent Deer
ProudElfHere~
sadreamer
Nao~hime
fancy fox
11 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Сря Юли 15, 2015 12:08 pm

Здравейте, съфорумници ^.^ от доста време имам като идея и сега реших да я споделя с вас.

От доста време забелязвам, че повечето групи се завръщат  с нови песни и албуми, има и новини, които или са хубави или лоши за кпоп индустрията. Та реших тук да си изразите впечатленията и да обсъждате групите и мембърите поотделно, разбира се като се съобразявате и уважавате чуждото мнение. Въздържайте се от негативни коментари и нападки, ако някой се изрази неправилно.

Хайде, смело напред и споделете мнението си
~~ Всичко от кпоп индустрията ~ 4141738734
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Сря Юли 15, 2015 5:51 pm

Нека да прережа лентата, така да се каже! Първа да съм на хоризонта, пък другите да се присъединят, ако свалят гарда си и не се срамуват да изразят мнението си.

Да започна с това, което е доста дразнещо и включва СМ. Компанията, лансираща ЕХО и ред други величия в кейпоп индустрията. Веднага се сещам за ДБСК и как групата се разцепи с подобен скандал като сегашните мембъри. ЕХО се тресе от вътрешни, грозни скандали, унищожаване на личното пространство, не се вземат мерки за тяхното здраве и ред подобни и в един момент си мисля, че от тази хубава група, която се качи главоломно на сцената и покори почти цял свят, са останали руини. Дори самият корейски фендъм ми се струва озлобен и насъскан спрямо другите групи. Може би само така го усещам аз, за това ще се въздържа от по-рязък коментар, за да не засегна някой лют фен на ЕХО във форума.

Мисля си още, че потенциала на момчетата е огромен, но лейбъла им направо ги затваря и ограничава. Гневя се, защото обожавам мембърите на ЕХО. Всеки се отличава със собствена индивидуалност и е ярък и обаятелен. Все си мисля, че ако не бяха в компанията СМ развитието им щеше да е огромно. YG е най-добрият вариант, главно защото там наистина излизат звезди, които тресат света с песни, творчество, новаторство и авторитет, но 'де тоз' късмет.

И за накрая една песничка. Дебют на ЕХО. Влюбих се в нея още първия път, когато я чух:


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Сря Юли 15, 2015 8:42 pm

не знам. YG наистина са могъща  и известна компания и да, BIG BANG , 2NE1 и тн., едва ли има кей попър, който да не ги знае. но тази комапния си има определен стил и моето скромно мнение е, че ако ЕXO, TVXQ, SNSD и Super Junior  и който да е бил друг от S. M. бяха под този лейбъл, те щяха да бъдат различни от тези лица, които познаваме днес.
не защитавам S.M. ни най - малко. не знам колко пъти съм ги псувала още от 2009. имат грешки, от които изглежда не се поучават, но е истина, че никога не можем да бъдем сигурно, какво се случва зад техните врати и всяка монета има две страни.
супер тъжно ми е да гледам как една от най - любимите ми групи са разпада малко по - малко, защото всеки един от членовете носи парче, което съставя това, което всъщност е EХО и без него не е същото. надявам се да няма повече сбогувания.
и поздравления за темата, между другото. форума си имаше нужда от такава TT3ТТ
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Сря Юли 15, 2015 9:06 pm

Невероятни са, нали? Всеки от ЕХО е толкова харизматичен, а яои-шипърите направо отбелязват златна среда. Обожавам всеки един от тях и никога няма да забравя как преди повече от година следях ЕХО Шоутайм и се кефех на всички толкова много, че прописах ТаоРис и тази двойка продължава да ме държи в плен, наред с КайСу...

С'я казвайки това, всъщност обръщам едната страна на монетата и следва, че не разсъждавам логично...

Но каквото и да става в ЕХО, аз пак ще си остана тяхна лоялна фенка. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Чет Юли 16, 2015 10:32 am

И аз да се включа като фенка на ЕХО >.<

Започнах да ги слушам миналата година, някъде към септември месец, като в началото въобще нямах представа, че Крис е напуснал (макар че си ми стана любимец от началото >.<). А после и Лухан напусна. Адски си ги обичах, дори и без двамата мембъри, но сега и Тао вече го няма, което само ме огорчава още повече >.<

Бях им върл фен, но след всичко станало направо се сащисах и вече не ме влекат толкова, макар че ги все още ги подкрепям и няма да спра, защото притежават талант.

До колкото СМ - държанието към момчетата въобще не ми харесва. Имайки предвид, че ЕХО не са единствената група, която се разпада при тях, съм меко казано разочарована.

И както казах - въпреки че вече не съм толкова върл фен, се надявам всичко да се стабилизира при тях и СМ най-после да си вземат поука...
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 12:22 pm

Стана някаква обърквация при мен, но пиша наново тук хд

Значи крайно останах с лошо впечатление към тези "фенове " на БТС дето заплашиха Рап Монстър, че е казал "расистка нападка" към Ви и Хоуп мисля, че беше в последното интервю. Какво мислите вие за това?

Друго - за тези които следят Show me the money , какво мислите за елиминациите от сегашния сезон?

Още нещо - споделете за къмбековете за последните четири месеца и кажете дали бяхте очаровани от групите, които вие следите.

Желая лек ден!
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Пет Юли 17, 2015 1:12 pm

ЯЯЯЯ! Метни ми нещо пояснително, че тук не разбрах за какво иде реч!!! Какви расистки нападки?! И се споменава Ви и Хоупи!

Съжалявам, не съм много в час с това, главно защото следя по принцип само творческите им изяви, лайв изпълнения, някой и друг гиф... Но това не го бях чувала. Много моля да ми бъде пояснено!

И да да зачекнем любимата ми тема за Биг Банг! Хубавците ми се завърнаха така, както само крале могат да го направят! Освен това изявите им съвпаднаха с тези на ЕХО, Шайни и БТС. >..< Признавам си обаче, че другите групи не погледнах дълго време, след като не спрях да плакна око по моят Джи Ди! <3 И всички други от Биг Банг... Няма да казвам колко ме очароваха с песните, текстовете, визията си... Музиката! Ах, музиката! Феноменална, разбиваща, зарибяваща!

Осъзнавам, че в момента сте свидетели на емоционален изблик и се радвам в момента толкова много, въпреки че имам не малко проблеми в личен план. Само като се сетя за тях и усещам как светът ми се усмихва, колкото и тъпо да прозвучи за някой!


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Пет Юли 17, 2015 1:43 pm

Добре, това за Ви и Хоуп и аз го видях някъде, но не обърнах внимание толкова. Писнало ми е от такива "фенове".

А за завръщанията и аз направо полудях (меко казано) по Биг Бенг. Преди, не знам защо, обаче отказвах да ги слушам. Но когато песента им Loser излезе - останах очарована, защото адски ми хареса. А след това започнах и да слушам по-старите им песни - наистина са невероятни. :3

ЕХО също не се излижоха, но този път песента им ми омръзна много бързо >.<

А BTS както винаги бяха невероятни и не мога да реша коя песен повече ми харесва I Need You или Dope хд

Infinite - Bad направо се влюбих в нея. Момчетата ме изненадаха и всичко беше просто пърфект :3

А Got7 с тия сладки личица. Ще ги изям >.< Концепцията беше невероятна и общо взето ми хареса много.
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Agent Deer Пет Юли 17, 2015 2:12 pm

За завръщанията няма какво да кажа. Без думи съм. Всички са перфектни и уникални. Запалих се по песента на Инфинити, а на Гат севън си я пускам всяка вечер преди да заспя. хдд

Специално за СМТМ4. Това шоу започва да ме дразни. Гледам го само заради любовта ми към Мино, Зико и Сан И. За елиминациите - просто съм безмълвна! Още в първи епизод отпаднаха толкова много айдъли. Все още съм ядосана за това, че Джухон отпадна при положение, че голяма част от рапърите там не могат да му стъпят на малкия пръст!  Яно и Кидо не заслужаваха да бъдат елиминирани, изобщо не разбирам какви рапъри търсят в това шоу! Каспър - една от любимите ми рапърки също отпадна незаслужено. Вярно, забрави си текста, но тя е ужасно талантлива и заслужаваше втори шанс. Когато елиминираха Джухон се сетих за Би Ай от предишния сезон. Въпреки, че рапа и песента му тогава бяха уникални и не заслужаваше, той отпадна. За Мино няма какво да говоря. Талант и сексапил събрани в едно и няма да се учудя ако победи накрая. За Верон (или както там се произнася) не искам да коментирам.
Dahee-cdnm, ти знаеш мнението ми за него. За мен лично този сезон е просто абсурден от самото начало и въпреки това ще го следя, защото все пак е Мино ❤

И накрая за БиТиЕс. Това е просто уникално глупаво. Мразя такива "фенове", ако изобщо могат да се нарекат така. Такива хора просто нямат правото да бъдат наричани фенове!
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 2:18 pm

Става въпрос, че по време на интервюто водещата е питала Рап Монстър какво мислел за мембърите когато се е видял с тях за първи път, т.е. първи впечатления. И Рапмон казал, че тогава било вечер и Ви и Хоуп не ги разпознал защото били толкова черни, нали е било тъмно. Ии феновете почвали да трендват Rap Monster is A Trash мислели го за расистка обида и такива глупости. Сега и една заплашила през акаунта си в Туитър че на концерта на БТС в Ню Йорк ще застреля Рап Монстър и всичките концерти в Щатите били отказани. Че и после тая казала че било шега, да ама не... Ей такива книжни червеи като тази хддд ох спирам за да не взема да покажа циничен език.

Абе просто потрес...
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Пет Юли 17, 2015 2:27 pm

Това и аз току-що го прочетох. После мисля, че била си изтрила акаунта (където и да било хд), без дори да се извини о.О Тая е баси ненормалната, човек да не се избъзика тц тц...
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 2:29 pm

Бе убедена съм, че не е било шега.

Много ясно че като е тъмно, нормално е да не ги разпознае.. пуу аман от такива "фенове".
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ProudElfHere~ Пет Юли 17, 2015 2:30 pm

Ще взема и аз да се избъзикам така на някой, че видиш ли и мен ще ме заплашат :D :D :D
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ~kim sunny~ Пет Юли 17, 2015 8:44 pm

Понеже съм огромен фен на БТС ще все включа в дискусията,изразявайки моята гледна точка относно случая. Никой не е длъжен да се съгласява с мен... Първо искам да кажа,че те са ми първата кпоп група,подкрепям ги и ги следя във всеки един аспект от кариерата им. Относно случая с Рап Монстър... Колкото и да го обича,моето мнение,че не е бил прав. Смисъл....можел е да каже,че е било твърде тъмно,за да види Ви и Хоуп,а не че са били прекалено черни. Наистина е малко расистко. Можел е да помисли за по-точен подбор на думите. Да,наясно съм,че е шега. Всичке сме наясно с това,но все пак.....не е редно. Това е моето мнение. И нека тук да изясня,абсолютно по никакъв начин,не подкрепям и хейтърите му. Да,сгрешил е,но всеки човек прави грешки. Защо идолите да са изключение? Да напуска групата,да го обижда,да искат да го убият? Някой "фенове" се оливат. Пък и хейтърите подпомагат. Първо беше Джин,заради скандала с презерватива,после Хоуп искаха да напуска,защото бил грозен и не можел да рапири,после ми погнаха и бебето Таетае. Имам чувството,че колкото една група става по-известна,толкова повече хейтъри са наемат да ги очернят и да ги свалят. Глупаво е. Някой хора просто се оливат в злобата и завистта си. А колко до Намджун,мисля,че едно извинение би оправило нещата много бързо. Да,сгрешил е,но винаги може да се поправи.Това си е лично мое мнение да поясня ;д
~kim sunny~
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 105
Точки : 160
Join date : 02.01.2015
Години : 24
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Пет Юли 17, 2015 9:16 pm

~kim sunny~, момичето ми, никой няма да ти скокне на бой само защото си решила да изкажеш свое мнение. Сега и аз като подразбрах целия случай, вярвам, че по-скоро е имало грешка на езика. Постоянно го правя. Опитвам се да кажа едно, но думите са като нож с две остриета, не знаеш другата страна как би могла да ги изтълкува. Убедена съм също, че деветдесет процента от хората неправилно разбират опонента си - няма значение дали сме зад клавиатура или говорим вербално очи в очи... Друг е въпроса, че феновете на БТС и изобщо на кейпоп-културата са деца под осемнайсет. Съжалявам, че ще го кажа, но децата реагират първосигнално и в някои моменти не разсъждават задълбочено... Не че аз като възрастен съм застрахована от лекомислие. Трябва да знаете, че съм правила грешки, за които съжалявам и до днес, макар навсякъде да пледирам колко съм трезва...

Вярвам, че до няколко дни скандала ще отшуми!

Тук ли е въпроса да подметна, че от фендъм до фендъм има голяма разлика. И че повечето разсъждават толкова плитко, колкото и една кокошка не би успяла да удари тъпомера по простотия. :/
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 9:24 pm

Права сте и двете.
Аз пък си мисля, че роля играе и способността да говори английски. При тях е трудно, Рап Монстър знаем колко е добър в английския, но може би се е запънал. Все пак едно е да говориш на родния си език, а друго на чуждия.

Първоначално си казах, че мнението на ~kim sunny~ има огромно право. Възможно е да се правят грешки, Рап Монстър е определено човек, който би се извинил, но реакцията на тези фенове просто изби рибата. Мен това ме възмути повече, отколкото това, което Намджун е казал.
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Пет Юли 17, 2015 9:31 pm

Dahee-cdnm, определено! А между другото щом интервюто се е провеждало на английски, значи най-вероятно е искал да каже, че е било тъмно и за това изглеждали 'черни'! Аман от фенската простотия вече! Възмутена съм от такова плиткоумие...

Горкото ни лидерче... :/ Някой да е забелязал, че има трапчинки по лицето, когато се усмихва? И има такъв хубав глас за рапиране. Наистина съм във възторг от него, а проклетите женски патки, 'дето не знаят какво искат може да вървят по дяволите!!! Всичко от кпоп индустрията ~ 1934594558


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 9:34 pm

Айдъли с трапчинки са ми слабост =D
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ~kim sunny~ Пет Юли 17, 2015 9:39 pm

Nao~hime ем аз наясно съм,че никой няма да ми скочи,но винаги ме е било страх да изказвам мнението си,даже съм изненадана,че не съм почнала да се извинявам за това хд И на мен са ми слабост,особено той,а в началото така не го харесвах,а сега не мога без да го гледам. Може би защото в началото винаги си падам по макнетата хд
~kim sunny~
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 105
Точки : 160
Join date : 02.01.2015
Години : 24
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Пет Юли 17, 2015 9:47 pm

Ха, добре дошла в отбора! Аз умирам по макнетата. Първо си харесах Зело от В.А.Р, после Тао и Сехун от ЕХО, преминах през Сънгри от Биг Банг преди окончателно да падна в мрежите на Джи Драгън... И сега като съставям някоя тема в секциите за изпълнители и актьори във форума, с учудване се залепям за макнетата...

>..< Куки тук ми е любимеца, но харесвам и Ви и Джин, така че... Ай, не мога да спра да им се радвам на всички!  Всичко от кпоп индустрията ~ 3737848233
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите