A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Всичко от кпоп индустрията ~

+7
Park-Ni-Chan
~kim sunny~
Agent Deer
ProudElfHere~
sadreamer
Nao~hime
fancy fox
11 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 9:50 pm

~kim sunny~ НИКОГА АМА НИКОГА да не те е страх да си казваш мнението!! Аз така бях миналата година и мина доста време докато се оправя, но срещнах важен човек и сега толкова драстично се промених и съм мега директната с хората, даже понякога саркастична и груба. Няма нищо по-хубаво от това да си директен, да видиш какво става като почна да се сдърпвам със сасенги =D =D страшна работа и изобщо не си хабя нервите, а даже се смея =D
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ~kim sunny~ Пет Юли 17, 2015 9:54 pm

Аз веднага се лепнах за Ви,но той е линията на макнетата в бтс,ултимейтче ми е,после е Куки,ама двата са такива дразнители,че само си разменят местата. От Биейпи се лепнах за Зело и аз,Гот7 ем Бамбам,Сехун от Ексо и честно да ти кажа от месец лудвам по Джи ди,защото аз съм нова в кпопа и дори не бях слушала негова песен до скоро  и той заедно с Марк нещо ми се развалят категорията с макнетата хд Не се оплаквам!

Dahee-cdnm - направо ти завиждам,честно. Не мога да съм като теб за жалост. Бту може да съм малко нахална,но някой ще ми обясни ли как се тагва тук >.>
~kim sunny~
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 105
Точки : 160
Join date : 02.01.2015
Години : 24
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 9:58 pm

Не тагваш, аз променям цвета на името,което написвам =D

Btw дааа БамБам и Марк са ми бийсовете и шипът в ГОТ7, просто много им се радвам. ХАЙДЕ ПАК И ТУК ДА КАЖА, ЧЕ СЪМ ЗАРАДВАНА ДА ВИДЯ ТАЗИ АКТИВНОСТ И БУКВАЛНО МИ СТОПЛЯТЕ СЪРЦЕТО <3
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Пет Юли 17, 2015 10:00 pm

~kim sunny~, не разбрах за какъв таг става дума! Ако е подобен във фейса, страхувам се, че форумът не разполага с такава опция! :) Щеше да е супер, но... няма такъв звяр във платформата на форума! >..<

И като заговорихме за Зело, русичките зайчета са убиец:


Някой извратен като мен има ли, който да шипва Зело с Гуки - лидерчето?! Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 2783732024
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by ~kim sunny~ Пет Юли 17, 2015 10:02 pm

Маркбаммм *о* обожавам им шипът,луда съм по тях. Иии окей,благодаря ти за  информацията ^-^ Аз Зело го шипвам само с Дехюн,колкото и да е странно хд
~kim sunny~
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 105
Точки : 160
Join date : 02.01.2015
Години : 24
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 10:03 pm

Шипвам Химчан с ЙонгГук XDD Толкова са ми сладки омма и аппа >.<
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Пет Юли 17, 2015 10:08 pm

Dahee-cdnm, явно имаш малко сърчице за топлене, защото сме активни само трима-четирима от деветстотин човека! Трябва да ревем, ама ние нали сме си по-невзискателни и на това, което разполагаме в момента се радваме като дете на близалка...

Сори за грубото сравнение!

~kim sunny~, як шипър, защо да е странен! ;) Ако искаш да тагнеш някого просто променяш името с червено /или друг цвят!/, както ти харесва! Аз докато разбера за какво става дума, минаха сто века! Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 2783732024
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Пет Юли 17, 2015 10:13 pm

Трима-четирима, ама като виждам толкова ъпдейтс по разделите и ми става много хубаво.

Чудя се дали да не сменим темата? Какво мислите за новите групи Seventeen, MonstaX и някои други /не знам дали има, не следя чак толкова много хддд/
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Agent Deer Пет Юли 17, 2015 10:35 pm

Добър въпрос! Seventeen... Слушала съм песента им само един - два пъти и не знам. Харесват ми, но не съм ги разучавала и не съм запозната с тях. Монста екс.... Господи, мисля, че във форума аз съм един от най-големите им фенове. Страшно ми харесват! Обожавам ги! Още от но мърси! Още тогава се зарибих по Кихьон и знаех, че той ще дебютира.Жал ми е за Гън и Минкьон(?), но няма как. Дебютната им песен, а и целия албум страшно ме грабнаха. Всички са уникални. *Кихьон, Джухон, душене, не мога* хддддддд Както и да е обожавам ги и просто нямам думи. *Който иска да научи повече за Монста екс или който ги харесва да ми пише на лично ще бъдем най-добри приятели завинаги! хд
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 7:46 pm

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Qsmki9

Забележете, че очите му са сиво- сини... И не, това не е някакъв фотошоп, видях го първо в един клип, а после намерих картинката... И все пак изглежда секси... Ам това е Оню (за всеки случай)
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by sadreamer Вто Юли 21, 2015 8:32 pm

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 848846

Сиво - сини? Почти съм убедена, че са тъмнокафяви хд Да, не сто процента, но все пак хд Смисъл може да е от различната светлина, а във емвито на view и на живите изпълнения , всички носеха лещи. И да, секси наистина.

Сега серизоно, ако наистина са такива, се провалям в биас теста си
Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 3705491433
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 9:10 pm

Не по принцип са тъмни- кафеви, чак черни... това са лещи. И все пак изглежда малко стряскащо, но в същото време е готино... Все пак корейците са си хубави такива каквито са...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Вто Юли 21, 2015 9:18 pm

Мисля си, че онова, което нямаш е най-желано. Убедена съм, че онези от нас, които имат сини очи искат да имат кафяви и обратното. Обаче в азиатския генофонд светлите ириси са нещо, което се постига предимно с лещи. Да се родиш със сини очи е прецедент. Трябва поне един от родителите ти да си има такива, иначе не става. Друг е въпроса с европеидната раса. Доколкото помня в уроците си по генетика /едно време кандидатствах медицина/ азиатските черти и белези са доминантни, т.е. в поколението се проявява доминанта, но не и рецисива.

Но не е изключение все пак. Давам пример със себе си. Майка ми е азиатка - кръгло лице, по-ниска от мен, с дръпнати очи, които са сиво-сини или зеленикави... :/ Трудно определими са, така че изключението е налице. ;) И все пак аз си харесвам кафявите очи, особено съчетани с азиатските черти на расата им. Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 2783732024
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 9:37 pm

С риск да поспамя малко ще кажа, следното, за да имаш сини очи трябва да имаш рецесивни алели, тоес аа. Но не е сигурно, че ще се получи- сините очи ако имаш родител със сини очи, а може да получиш сини очи дори родителите ти да са с кафеви (хетерозиготни)... Както и да е... азиатците просто няма как да са със сини очи, освен ако не са полу азитци или да имат някаква мутация (но честно казано това е по скоро мит) Но генетиката е много сложна наука има теории, че цвета на очите е множествен алелизъм в смисъл се определя от няколко алела, все пак има хора със зелени очи, но това вече не се изучава в училище ... (Профил биология съм не мога да се отърва от себе си)

И, за да не е изцяло спам ще кажа, че първият кореец, който видях с лещи беше Кий и честно казано за малко не паднах от стола. Не помня къде беше, но Кий имаше руса коса, което ми напомня, че той си е доста голям експериментатор относно косите. На скоро ми попада клип, където той имаше синя коса (и тогава за малко не паднах от стола). Но най- ми харесва как са го натаманили на песента Odd eye. Там е секси.

Като заговорих за Шайни, нещо не ми харесва стайлинга им напоследък. Особено на View, приличат на прошляци, а песента... нея няма да коментирам обстойно защото... кхм... с две думи това не са те от преди. с една приятелка си говорихме и достигнахме до извода, че времето на Шайни отминава... въпреки, че не ми се иска...

Не мога без да включа нещо и за БТС... една дума Dope... още три думи- косата на Джимин... толкова му ходи, а Ви е той е супер секси там...

Тъй като съм я подкарала да обобщя Всички са СЕКСИ (ето защо се въздържах от тази тема, както и да е)
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Вто Юли 21, 2015 9:44 pm

Park-Ni-Chan, права си, момиче! Аз съм с златисто-кафяви, моят съпруг е с кафяви, детето ни съответно е също с кафяви... Макар родителите ни да имат светли очи. По принцип на мен не ми харесват светлите ириси, имам лошото усещане, че сякаш душата им е изпита. :/ Моля коментара ми да не се сметне за хейт, ако някой със сини очи го чете. Просто за мен не са красиви. >..<

За визията на БТС съм съгласна изцяло. Наистина са сладки, но аз харесах лидера и Шуга. :)


Последната промяна е направена от Nao~hime на Вто Юли 21, 2015 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Вто Юли 21, 2015 9:45 pm

Като спомена за новите песни...

Абе СМ като цяло си смениха стайлинга, клиповете и въобще звученето на песните. Един вид се опитват да вземат нещичко от УайДжи. Не знам, лично мое мнение.
Изслушах новия албум на ЕХО и не ми хареса.
Шайни същата работа.
А клипът към 'Love me right' на ЕХО, беше почти безсмислен. С тия тийзъри, мязаха на напушени.
Шайни...харесах единствено момичетата, Джонг и Оню. Песента им горе-долу изкефи.

Зловещо ми е на мен да виждам азиатец със сини очи. Говоря за напълно азиатец, а не полу. Ако е полу - то ще е най-красивото нещо, което ще съм виждала. Харесах Бом в 2НЕ1 - Falling in Love с лещите и тя ми беше първата корейка, която видях с лещи. И понеже не съм на 'ти' с биологията, химията и като цяло точните науки /защото обичам да разсъждавам/ не мога да се включа в темата за ...каквато вие коментирате хдддд
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Park-Ni-Chan Вто Юли 21, 2015 9:52 pm

Да, може би си права СМ се коренят в тая история... Бях бясна когато Крис си тръгна (той е като мое мъжко аз... без секси часта и пеенето часта и рапирането също... добре де не точно мое мъжко аз, но...).. Гледах го в един клип на Happy Camp това китайското, където ги караха да съблазняват едни момичета, а той... той беше толкова хубав и спечели, естествено... другите направо бледнееха пред него- ФАКТ. Изобщо ама изобщо не харесвам СМ

Колкото до БТС до преди тях не бях срещала група, в която да нямам биас, частно казано всички са ми на сърцето (освен може би Джин, но това е защото го смятат за мооооооого красив, а той не е чак толкова)
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Bling`sFOX~ Вто Юли 21, 2015 9:53 pm

Започвате да коментирате групи които имат много фенове тук. Опасявам се че ще направите поредния скандал.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Nao~hime Вто Юли 21, 2015 9:58 pm

Bling`sFOX~, че тя темата за това е отворена. Всеки да си изкаже мнението без да рискува нищо и без да нарушава добрия тон. :) Досега не забелязах нещо, което индиректно да обижда феновете на групите, които коментирахме до тук... :)

Park-Ni-Chan, как може да кажеш, че Джин не е хубав! Боже, аз пък го харесвам страшно много в комбинация с Техюнг. Никак не мога да го сглобя със женско, хахаха! Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 519399811
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by fancy fox Вто Юли 21, 2015 9:59 pm

Създадох темата, за да може всеки да е свободен да коментира. На няколко пъти споменавах, да не се обръща внимание на такива неща, за да не става скандал.

И аз съм върл фен на Шайни и на Ексо ако питаш мен. Извини ме, но с момичето по-горе явно сме на едно мнение, защо да не го обсъждаме? Вие, които не сте на това мнение, може да се съберете и да говорите хубаво.

Аз първо на първо имам и високи критерии за групите, не очаквам всеки да хареса мнението ми. Темата е свободна, както казах. Не е нужно почитателите на групите да се обиждат /не говоря за теб/, ок, мн ми дойде тия дни, просто казвам, че целта е да не се създават скандали.
Тук ако искате си споделете и впечатленията.

Аз бях готова да нахейтя Вернон от Севънтийн, като цяло тази нова група са ми боза за мен, но просто не ми се пишеше роман. Таа моля ви отново, нека да не правим скандали, че темата ще отиде в кошчето много бързо :/
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Всичко от кпоп индустрията ~ - Page 2 Empty Re: Всичко от кпоп индустрията ~

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите