A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

+20
Mell_K~Chu
~kim sunny~
WhiteXxFoxie
taestylipsx
sinfulxking
ProudElfHere~
fancy fox
Nao~hime
Hotaru_No_Hikari
pcdludafenka
Dragon_k00
gmlto
sadreamer
jiyongchy
Park-Ni-Chan
vv
yannyty
Bling`sFOX~
Minzyy
-code name B-
24 posters

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Авг 24, 2015 8:23 pm

И още една новина, която касае новия бекграунд на форума, който ще бъде поставен заедно с банера на 1 септември 2015 година. С модераторките ни преценихме, че рязка промяна в скина не трябва да има и ще се задоволим със следните бекграунди, съобразени с светлите, златисти нюанси на есента, а по-специално розовите цветенца ще бъдат заменени със ето такива бекграунди, изтеглени свободно от Гугъл:


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318815B

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318816b

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318817S

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318818a


Фонът, както казах и на Дес, няма да е син, а съобразен с бекграунда. Иконите на самия форум и мини иконите /сега са слънца и пеперудки!/ няма да имат кой знае каква промяна, но все пак поствам някои от изображенията:

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318826s

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318827P

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318828c

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318829q

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318830i

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318833B

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318834l

Уведомявам ви и дебело подчертавам: по-горните изображения не се ангажират да бъдат краен избор! До края на месеца има седем дни и промяната е напълно възможна, ако получим на лично негативи или недоволни от промените.

След промяната на самия бекграунд, вероятно ще възникне и промяна на други цветове. Силно се надявам цветовата палитра на групите да не се променят, но ако случайно са прекалено крещящи или пък приглушени, ще бъдат променени. Фавиконката ни горе на сайта е лилаво цветенце за в момента. След въвеждането на новия бекграунд тя ще се промени на една от тези двете:

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318835l

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8318836M

Зодиакът под всеки аватар и профил ще премине на обикновения. Досега се ползваме с китайските зодиакални знаци, след 1 септември ще бъдат другите зодии. :)

При още обновявания, ще допълвам в тази тема.
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sinfulxking Пон Авг 24, 2015 8:28 pm

Aми щом се е видяло, че скина няма да се сменя......... се надявам поне цвета на фона да е с приятен цвят.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sadreamer Пон Авг 24, 2015 8:51 pm

Мисля, че вече всички разбрахме колко усилия и труд изисква смяната на скин и този, който го прави трябва да отидели доста време. Смяната на бакграунда също ще донесе някаква промяна, пък и ако се използват тези приятни топли цветове, смятам че ще е хубава гледка за окото.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Авг 24, 2015 8:54 pm

Дес, преди още ти да се регнеш във форума, имаше люти спорове относно бекграунда!

Нямаш си на представа каква война бе станала. Виолета знае това. Мимето - също. Чак Ралица и Моника бяха ангажирани и тогава си взех бележка! Всяка нова и рязка промяна в бекграунда и скина не се приема охотно и трябва да стъпваме внимателно, когато стане дума за него.

Засега смятам, че светлото е по-добре, но когато през декември се наложи да сменим със зимен, може би ще помислим за нещо по-тъмно. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Авг 24, 2015 9:00 pm

Мили потребители бъдете снисходителни и се оставете в ръцете на админката и модераторите за това. Бая играчка си е, а и какво зн има какъв цвят ще е форума. Важно се вс да се вижда, а Мим няма да го остави така, че да ни тормози очите. Спокойно... Фиковете гледайте, не бакграунда.
Вероятно се шашкате щото не сте свикнали, но с всичко се свиква
:
:)
ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 1277956988
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by sinfulxking Пон Авг 24, 2015 9:20 pm

Всичко, което казах, е че се надявам цвета да е приятен, за да може да си подхожда със групите текста :). Вярвам, че няма да го остави така :).
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Авг 24, 2015 10:02 pm

Това което написах беше за всички потребители, не специално за теб. Извинявай ако така е прозвучало
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Вто Авг 25, 2015 7:21 pm

С днешна дата - 25 август 2015 година, се създаде нова подсекция във форума, която има за цел тя да е събирателно място за всички фикшъни/уаншоти - участници в различните състезания и конкурси, които форумът приема да организира сега и в недалечно бъдеще.

Точковата система се променя в този момент и тя е както следва:

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320590o

Репутацията - също:

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320580k

Ако има някаква промяна в секцията, налага се нейното изтриване или се ангажира с повече правила от началните, екипът на форума се задължава да съобщава предварително на всички мембъри във форума!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Вто Авг 25, 2015 9:06 pm

Не знам за вас, но аз съм във възторг, че ще сменяме темата на форума. И по принцип това ще го правим за всеки сезон, за да може да внасяме настроение и позитивизъм. Съжалявам, ако на някой това не му допада, но се надявам повечето ни мембъри да прегърнат идеята. И тъй като искам да споделя с вас някои теми, бекграунди, скинове и иконки, поствам ги по-долу. ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 2783732024

Силно се надявам да ви допаднат! Ако имате подобни предложения, не се срамувайте да ги споделите тук! :)


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320730j

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320731G

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320733e

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320734l

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320743y

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320744j

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320746f

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320747d

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320748w

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320758k

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320759w

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 8320760L
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пет Авг 28, 2015 12:17 am

Минавам тук само за да упомена следното. Нощта срещу 1 септември 2015 година форумът ще бъде заключен напълно за профилактика. Предвижда се смяна на бекграунда и всички притурки заради наближаващия сезон, когато е удачно сайта ни да смени лятното си настроение с нещо друго. :) След 23:00h моля не се учудвайте, ако ви даде откат началната страница или се зарежда съобщение, че форумът е в ремонт, така да се каже. >..<

И още едно допълнение. Всяко тримесечие форумът ще персонализира своя облик спрямо сезона. В случая - следващата смяна на бекграунд и икони ще бъде предвидена в края на ноември и началото на декември със зимна тематика. Пролетната ни тема ще бъде в края на февруари и началото на март. А лятната ще застъпи в началото на юни...

Засега ви желая приятна вечер и усмивки! ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 519399811
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Авг 29, 2015 4:36 pm

Преди половин час /може би!/ двете ни модераторки ме уведомиха, че са получили едно оплакване заради различната ни корица на форума. Става дума за банера, който се сменя всеки месец, според пусната от мен игра още през юни.

Няма да лъжа, че това бе първия ни опит да активираме форума с другия админ, при условие, че когато заехме администраторското място, той бе западнал в дупка... Да се започне още тогава с конкурси и състезания, нямаше да има никаква полза. :/

Та да се върна на банера. Въпросният потребител, изразил негатив, се е обосновал единствено с това, че честата смяна го дразни и не му харесала. Предпочитал той да бъде с някаква неизвестна корейка /да кажем.../ и логото. Досега обаче лично не съм получавала, каквото и да е. Пускам този коментар точно тук със запитване дали ви дразни честата смяна на банера? Нямам нищо против да отменя играта, още повече, че в условията й са залегнати награди.

Моля, обосновете се повече, защото едва ли бих приела довод, изразяващ детското ''Дразни ме!''. Мнението ми подлежи на разискване от ваша страна и е напълно възможно да бъде променено. Гарантирам това.

Колкото до довода на въпросния потребител, тук и в прав текст, ще кажа, че не го приемам. ''Не ми харесва'', ''Дразни ме'' и други подобни аргументи не могат да ме убедят, че аз греша и ако наистина имате сериозни доводи против смяната на банера, съм готова да ви изслушам. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by WhiteXxFoxie Съб Авг 29, 2015 4:43 pm

Ва мен ми харесва. Хубаво е форума да се обновява и корицата е чудесна идея. Нека се сменя, така хем на всеки биаса може да се окаже на корицата. Това е моето мнение.
WhiteXxFoxie
WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo
Брой мнения : 279
Точки : 320
Join date : 19.03.2013
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Съб Авг 29, 2015 6:08 pm

Не разбирам какво толкова пречи смяната на банера. Тва е някво раздвижване. Освен това влизането във форума за гледане на банера ли е или за четене, качване и забавление?
Абсолютно не ме дразни и не ми пречи. Имайте предвид че админката не може да огрее на всяко място. И не искам да бъде спряна играта. Тва е условие което беше сложено още щом почна играта. Съжалявам ако изказването ми е грубо или прекалено сурово, но е истината. А тя боли..
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by taestylipsx Съб Авг 29, 2015 8:58 pm

Това е може би едно от най - хубавите неща. И при положение, че някой така детински се е изказал не трябва да ви прече или да ви сменя мнението ;) Тя не е целият форум. Като не иска да го гледа просто веднага да скролва надолу?? Аз съм за това той да седи. А има хор като мен, които с удоволствие биха правили банера вместо да молите модераторките и т.н.
Надявам се да не махнете тва с гласуването.
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ~kim sunny~ Съб Авг 29, 2015 9:29 pm

Идеята за смяната и на мен ми допада. Разнообразие и е приятно да се гледа. Аз лично,предполагам,че и други,като гледам едно нещо твърде дълго,ми омръзва и спирам да му обръщам внимание. Не е редно,като се има в предвид,че е хвърлен труд върху това да се направи. В момента като вляза в форума и видя банера,все още му се наслаждавам и ме кара да се усмихвам като го видя. Беше така и с предишния. Всяко разнообразие е нещо хубаво. Влага се труд,а не просто да сложим нещо си колкото да има. Играта е забавна и всеки се надява да е неговия биас на корицата,не мисля,че трябва да се спира поради едно негативно мнение ^^
~kim sunny~
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 105
Точки : 160
Join date : 02.01.2015
Години : 24
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ivi Съб Авг 29, 2015 10:42 pm

1. На мен ми е приятно да има разнообразие. Изобщо не ме дразни (особено след като е с такива хубавци ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 788734519 :D ).

2. Прегледах есенните предложения за background-и и всички ми харесват без второто и десетото от 25.08. (казвам си без някой да ми е искал мнението ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 4155798390 :D )
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Авг 29, 2015 10:58 pm

Първо. Искам да благодаря за всички ваши отзиви! Независимо дали са положителни или негативни. Дори и на потребителя, който се е изказал в случая неласкаво, пак му благодаря. Напълно наясно съм, че идеални хора няма и аз си имам кусури като всички останали. Наясно съм още, че от всички админи досега, съм най-експанзивна и най-нетолерираща, като че ли. :/ Знам ли, отстрани погледнато сигурно изглеждам като узурпатор - въвеждам реформи, добавям раздели, трия други... За няколко месеца форумът се сдоби с толкова много нововъведения, че сигурно за някои е станал неуютно място и търпи критика. Аз единствена от всички админи досега, изтрих около 130 профила, от които не бе влизано от много време. Баннах трима, а четвърти директно изпъдих от тук за плагиатство... О, да погледнато от страни определено не съм добър админ, а по-скоро прекалено суров. Въпреки всичко това, трябва да знаете следното - каквото и да правя, го правя най-вече в интерес на всички. Искам да върна форума в дните, когато бе толкова активен, че отбелязваше напредък без нито една реклама, където и да е било, без никакви състезания или игри... Дните тогава бяха златна ера. Помня, че самата аз кат потребител киснех толкова дълго, че дори не можех да мисля без да съм се регнала.

Второ. Идеално знам, че всяко нещо търпи критика и съм склонна да променя възгледа си, само тогава, когато ми бъде отправен адекватен, логичен аргумент. Може би някои от вас знаят, а може би не - но за повечето потребители мога да бъда майка или дори кака, така че да се спори с мен, трябва наистина да сте сериозно аргументирани. Изявления от типа: ''Дразни ме!'' не бих приела за довод, който би променил моята гледна точка.

Трето. Всяка иновация по принцип изнасям тук. Дали е нова игра, нов раздел или смяна на бекграунд - смятам, че всички вие трябва да знаете какво става на ниво модерация и администрация. Някои въпроси в тази тема съм дала правото да изразявате ваша гледна точка, на други - съм решила еднолично без консенсус, от когото и да е било. Да лавирам между вас и мен е трудно, така че се надявам да ме разберете защо постъпвам така.

И четвърто. Последно. Надявам се от тук нататък да отбелязваме само напредък във форума. Екипът от модератори се грижи за това. Аз ще го правя винаги. Днес. Утре. Или вдругиден...

Благодаря на всички мембъри, които се свързаха с мен чрез фейсбук /никнеймове няма да тагвам!/ и обявявам, че идеите им ще бъдат обсъдени от екипа ни и при в близко бъдеще реализирани. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Чет Сеп 10, 2015 3:00 pm

От днешна дата /10 септември 2015 година/, форумът ни се сдоби с нов раздел, служещ за оригинално творчество. С други думи, ще можете да пишете спокойно с ваши измислени герои /OC-вете/, дали ще са фикшъни, дали поезия. Единственото условие е, в това ваше творчество, да не присъстват герои от анимета или кей поп сцената.

В този раздел, точките и репутацията са на по-високо ниво от останалите раздели. Всеки пост /тема/ в раздела, ще носи 80+ точки, коментар - 20+, а положителният вот /репутацията/ се награждава с 15+. Форумът ще толерира и награждава тези автори, които пишат оригинална литература, с повече дивиденти от останалите раздели. Нивото на текущия е по-високо и от това в Роулплея, затова екипът ви пожелава приятно изкарване в раздела! :)

Желая ви лек ден! :)  
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Пон Сеп 21, 2015 1:22 am

Идвам с пост тук, поради едно сериозно нещо, което удари форума преди час някъде.

Хакер, с ай-пи адрес от Лондон, без малко да направи така, че целия форум да замине. Идея си нямам защо му е хрумнало, но съобщението, което аз бях получила заедно с другата модераторка бе доста заплашително.

Въпросният хакер е влязъл от профила на главната админка и е променял пароли, в следствие тези на sadreamer & Nao~hime и още куп глупави игрички. Добре че има история на администраторския панел, можем да следим с Мимарин действията му.

Сигурно по-рано ви изписваше съобщение, че форумът е заключен/хакнат/има троянски кон. Постарахме се да се свържем с тук някои потребители и благодаря за информацията и помощта с която те ни услужиха, за да следим какво е положението.

Чрез опцията банване по ай пи адрес, админ Nao~hime банна вторият й и не собствен, а на хакера ай пи адрес и целият екип й дължи огромни благодарности.

Надявам се подобни гафове да не стават, защото бая нерви си похабихме! Бъдете спокойни сега и ако имате проблем - обърнете се към модератори и админи.

Желая ви лека вечер! :)
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ivi Пон Сеп 21, 2015 10:57 am

Уоу... Ебахти работата. Защо точно нашия форум? Много странно. Изобщо не съм разбрала, че нещо такова е станало. Браво, че сте се справили толкова бързо! Дано да не ви се налага отново да се справяте с подобни проблеми.
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 5 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите