A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

+20
Mell_K~Chu
~kim sunny~
WhiteXxFoxie
taestylipsx
sinfulxking
ProudElfHere~
fancy fox
Nao~hime
Hotaru_No_Hikari
pcdludafenka
Dragon_k00
gmlto
sadreamer
jiyongchy
Park-Ni-Chan
vv
yannyty
Bling`sFOX~
Minzyy
-code name B-
24 posters

Страница 8 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Tennousei Пет Фев 12, 2016 10:27 pm

За съжаление няма да може автоматично да бъде пренасочен, но всеки един потребител ще бъде уведомен за настъпилата промяна в адресите и то по повече от един начин, а именно чрез масов мейл и посредством заключване на този форум и уведомление на заглавната му страница за окончателното преместване.
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by svetla1412 Нед Фев 14, 2016 12:33 am

Напълно подкрепям идеята, а що се отнася до коментара, че не е правилно Nao~hime да печели на гърба на форума, не бих могла да бъда по-малко съгласна. Смятам, че след всичките вложени време и средства в този форум няма абсолютно нищо лошо в това да иска да й се върне вложеното. Нека не забравяме, че наградите за всички конкурси са купени с лични нейни пари, а тя получавала ли е някога някакви изгоди от този форум? Не мисля, че касае когото и да било от нас, ако реши да припечелва някак си от бъдещия сайт или каквото ще е там и по мое мнение е крайно егоистично който и да е потребител да мисли обратното.
Съгласна съм с предложението, още повече ако оформлението е по-достъпно, защото честно казано тук доста често се губя и не мога да намеря това, което търся. Мисля, че би могло да бъде по-добре структурирано, така че всичко да се намира по-лесно и ако чрез тези промени, които има намерение да направи админката, това се случи, то в такъв случай са добре дошли.
svetla1412
svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Join date : 06.04.2013
Години : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Нед Фев 14, 2016 7:46 pm

Светле, благодаря ти за коментара! Така или иначе разбрах, че идеална среда няма - не може всички да са доволни! Както да кажем сегашния скин, който е червено-любовен във връзка с днешния празник на влюбените и Трифон Зарезан. Едно го харесват, други пък - не! Честно казано, когато помолих Софи да ми намери някакъв абстрактен скин, мислех да се уточня и да й кажа да търси по-тъмен, понеже на лично получих оплаквания, че светлите тонове дразнят онези, които носят очила или са със слабо зрение. Тя ме изненада, като ми показа този. Тъмночервен в съзвучие с празника на виното и любовта и наистина тъмен. :)

Това е само един отклоняващ се пример за скин! След като несъмнено ще има хора, които няма да харесат бекграунда сега, логично е да чакам, че ще има негативно мнение относно това, което възнамерявам да направя! ;) И в този ред на мисли, усилено започнахме работа! Благодаря на екипа си - на Дес, на Жулиета и на София, че помагат с всички сили! Днес нямах време да вляза никъде, поради лични ангажименти, но така или иначе преместването на форума е в ход и с пълна пара работим по него!

Благодаря на всички, които намериха думи, за да ме подкрепят! Благодаря и на онези, които не ме подкрепят! :) И без едните, и без другите няма да мога да се справя!...

Вчера, 13 февруари 2016 година, дадох администраторски права на един от модовете ни - ProudElfHere~, за това, че активно помага в преместването на форума! Искам да помоля потребителите ни, бъдещи и настоящи, да не се стряскат от толкова много администратори накуп и да продължават да посещават форума! ^_^
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1873
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Пон Фев 29, 2016 1:30 pm

Уведомявам всички потребители и гости в качеството си на администратор, че днес, 29 февруари 2016 година, от 23:00 форумът ще бъде временно затворен. Не повече от час - час и половина! Предварително се извинявам за причиненото неудобство!

И съвсем по български ви пожелавам утре да получите много мартенички и прегръдки от най-близките си! Другите не са важни. ;) Бъдете щастливи и се радвайте на пролетта, която вече чука на вратите на форума! :)

Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1873
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Пет Мар 04, 2016 7:45 pm

Идвам тук с пост, който не знам как ще ви се стори, но го сметнах за важен.

Напоследък се регистрираха нови потребители и възникнаха няколко нарушения. Ще се постарая максимално да го кажа ясно и по нормален начин. Има такива, които даже не си правят труда да прочитат правилата или да разгледат въобще структурата на форума, а тръгват веднага да пишат. Постът ми не е насочен към конкретен човек, предимно на лични съобщения съм правила забележки за нарушения. Проблемът обаче явно е там, че новите потребители още не знаят как да се ориентират къде да гледат за съобщения. :/

Така, наистина ужасно много ви моля - когато се регистрирате, непременно огледайте всичко във форума, прочетете правилата и уводните думи за всеки раздел. Има и потребители, които се дразнят на забележки от страна на администратор или модератор. Не отнема време да се запознаете с форума и правилата му, а и си е във ваш плюс, ако искате да избегнете забележка.

Дори сега не знам дали някой въобще ще погледне поста в информационното табло. :/

Благодаря на Виолета / Bling`sFOX~/ , че помага като казва на новите потребители за правилата.

Отново казвам - постът не е насочен към конкретен човек. Важи за всеки, регистрирал се тук. Не го казвам и с лоши чувства. Уведомявам хората, които не искат да бъдат порицани на лично или в темата си. Ще направя и отделни постове със скрийншотове и указания за тези, които срещнат затруднения за примерно как да се промени профила или да се види лично съобщение. Неслучайно съществува и в менюто страничката "Често задавани въпроси - FAQ", която също помага.

Лека вечер! :)

fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пет Мар 04, 2016 9:54 pm

За мен е удоволствие да помагам на тези, които не знаят как бачка форума. Може би не знаят къде да открият правилата или нещо такова. Нямам си на идея, но наистина зачестяват случаите в които хората просто не слагат необходимата анкета в началото на темата си. Според мен, освен четенето на правилата, може новите потребители да обърнат внимание и на останалите фикове.
...така когато забележат че в няколко фика подред присъства задължителната анкета, може би ще им хрумне, че това трябва да присъства и в техния фик.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4189
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Сря Ное 30, 2016 11:45 pm

Да попишем на това табло, хора, че хвана паяжини! ;)

От днес, 30 номеври 2016 година, в екипа ни от администратори се присъединява @Hotaru_No_Hikari, която ще отговаря преди всичко по дизайна на форума - скин, бекграунд, икони, бутони и дригои от този род. Така, че ако имате някакви оплаквания от този тип, може да изнасяте проблема до нея, макар да се надявам никой да няма каквито и да е било проблеми. Както може би знаете, особено по-възрастната ни гилдия, @Hotaru_No_Hikari не е дебютантка и неведнъж е правила банери за форума или ни е помагала от първите редици потребители, освен това е била рамо до рамо с мен и се надявам да й гласувате доверието, което несъмнено заслужава.

Отделно тя влиза във форума с две много креативни и новаторки идеи и стискам палци да Ви допаднат!

Екипът на форума Ви пожелава прекрасни декемврийски празници и много емоции! Темата е отворена и може да изнесете всичко, което Ви вълнува! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1873
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ivi Чет Дек 01, 2016 6:55 pm

Супер! Много я харесвам като авторка (която се надявам най-накрая да пусне нова глава ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 2074408010 ), така че ми е любопитно да видя идеите й за дизайна на форума ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 537828271
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 299
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Чет Дек 01, 2016 11:17 pm

Благодарско, Иви! Идеите на новата администраторка са вече видими. Те са глобални и носят нейния патент. Можеш смело да се включиш в тях! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1873
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by ivi Пет Дек 02, 2016 6:02 pm

СТАШНО много ми харесва новия облик на форума! Наистина добра работа ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 1055446139
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 299
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Mell_K~Chu Съб Дек 03, 2016 12:49 am

И на мен ми хареса новия облик. Празнично ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 63501060 А банера може да го смените на някой от днешните награди на МАМА?! :3
П.С Толкова се гордея с BTS! <3 :D
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 890
Точки : 1507
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Hotaru_No_Hikari Съб Дек 03, 2016 1:31 am

Радваме се, че ви харесва коледният облик на форума! С Nao~hime се постарахме да внесем максимално празнично настроение в него. ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 421045850

Що се отнася до банера, няма да бъде сменян ден след като е качен, освен ако няма оплаквания относно качеството му, която вероятност, лично при моята работа, е сведена до нула.

Направата на един банер изисква минимум 2 часа! Сменянето му поради лични предпочитания на потребителите е изключено. Съжалявам за което, но ще се обоснова защо.

Миналата година правех запитване до вас всеки месец, за да подбирам групите и изпълнителите по ваше желание. Тези с най-много гласове, отиваха на банер, а за останалите пак се намираха хора да питат "Ама, защо не избра Темин", например.

Засега банерите ще се сменят според сезона (или според някой празник, стига да ми хрумне идея за това). Няма да правя анкети със запитвания, единствено мога да приемам предложения на лично съобщение във фейсбук (може да ме намерите там като Теодора Дудова), от които предложения ще подбирам най-добрите и най-подходящите за дадения сезон, празник или тематична концепция.

Мел, ще помисля за МАМА наградите, благодаря ти за предложението! ^^
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Mell_K~Chu Съб Дек 03, 2016 11:33 am

Ами добре, просто предложих, защото щеше да седи хубаво. :3
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 890
Точки : 1507
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Nao~hime Съб Апр 08, 2017 11:34 pm

Мммдам... От днес, 8 април 2017 година, форумът се радва на нов скин и икони. Снежинки няма, нитопък щъркели, но за това пък е цветен... буквално. С утрешната Цветница ще е в тон, така да се каже. Във фейсбук групата поздравих администраторката, която не веднъж е доказвала качествата си в сферата на фотошопа и умението й да съчетава цветове.

Та тъй де. @Hotaru_No_Hikari, мерсаж и тук за труда! Все пак темата е отворена и за негативи или предложения, така че ако Ви хрумне нещо или пък искате да се допитате, не се колебайте.

Аз да добавя следното, коетобях споменала в личен чат с колежката. Исках да намеря скрипт код, който позволява пдф-формати, за да мога да преобразувам фикшъните в библиотеката като книги за онлайн четене. Да се позволяват две опции - да четеш от телефона и да ги теглиш като файл. Но изглежда ударих на камък или не откривам нищо в нета. Май-май самия форум няма да му позволи да сложа това разширение и съм на път да се откажа. Колко жалко наистина... На мен ми се струваше, че идеята щеше да бъде страшно иновативна и полезна... :/
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1873
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Пон Апр 10, 2017 11:21 am

Постът не е с цел обида, но и не го подминавайте с лека ръка.

Правилата са си правила и екипът държи да се спазват. Поосвободих се от цялата помия, която ми се беше насъбрала под общото название "ангажименти в училище и вкъщи" и ще цитирам правилото директно от темата за правилата на форума.

Забелязах хора, които все още нарушават правилото за подписите. Моля ви, знам, че държите да присъстват всичките ви любимци отдолу, но страницата се разтяга много за скролване като се съберат три-четири гифчета и има хора, чиито приставки не са издръжливи и търпят сривове.

Сигнатурата трябва да е максимум 600х300, с текст/мисъл около три реда и не повече от размер 16. Подписите, неотговарящи на правилото, ще се изтриват от съответното администраторско лице.

Това е първо предупреждение, следващо няма да има.

Няма да споменавам потребители, защото е неприятно публично порицание, макар и за такова правило. Въпрос на отговорност е. Не очаквайте щом сме администратори, ние да вървим след вас и да ви коригираме. Тези думи вече не са конкретно за това правило, а общо. Веднъж бъдете ли поправени по някой параграф, ще се сетите, че и по другите ще се случи същото, затова взимайте мерки.

Сменете сигнатурите си.

Има Тъмблр, има Гугъл търсене на изображение по критерий на размер. Не казвам да нямате сигнатури, но тези максимални размери са и без това най-честите фигуриращи за гифчета, снимки, да не говорим, че има и 500х200.

Давам срок през настоящата седмица, който има време да си го смени. В противен случай без предупреждение ще трия подписи. Същото се отнася и за аватарите. Правилото го има от създаването на форума, желателно е и аватарите да не са екстремно големи, чак да скриват съдържанието на тема.

Желая лек остатък от деня и да прекарате добре празниците. За повече въпроси и информация - вече мога да се включвам и на личен тук, макар че държа повечето потребители да се свързват с мен чрез Фейсбук, тъй като през мобилната версия не мога да отговарям много. Ако държите да сте анонимни, няма повод за притеснения, нито ще ви изям, нито нищо ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 1277956988

fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Пон Апр 10, 2017 9:16 pm

Не знам колко потребителя видях с подписи тип размер 1900х900 демек направо си беше wallpaper и колко потребители с по 10 подписа едно до друго, едно под друго. Супер грозното. Не вярвам някой да се поправи, но ако бях аз админ ги почвам една след друга без да ме интерисува. Винаги съм искала да попитам. Няма ли опция ппи която самия сървар да не позволява да се качват по големи подписи и аватари от зададените параметри? Нещо като например...ако някой се опита да качи подпис с размери над дадените директно сървара да го връща в предна глава или да му отваря ппозорец с предупреждение че не може да бъде извършено действието.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4189
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by fancy fox Пон Апр 10, 2017 9:29 pm

Вио, ако знаеш как се изкушавам да започна да чистя, но е Страстната седмица. Въздържам се, шеговито казано. Мими ме знае, че имам огромно търпение и винаги давам срокове, поради простата причина, че не обичам да се създава фурор, защото би се получило тъпо, ако някой е отговорен по принцип към правилата и без да иска не е съобразил нещо, а аз съм сигурна, че повечето тук са се поувлекли много в украсата на профила си.

Отново казвам - крия се и наблюдавам всички. И аз не вярвам някой да се поправи, поначало обичам да действам веднага, а тук свикнах да пускам предупреждение и след това по-изненадващо от въпросното предупреждение - да си трия.

Колкото до въпросът ти - аз не съм се ровила, лично, за това, което ме питаш, но ми се струва, че преди имаше нещо подобно за аватарите, че надвишават определен лимит и не знам къде изчезна, защото в момента съм набелязала активни потребители с наистина големи аватари и подписи, разтягащи цялата страница...както и да е, въпросът е, че ако е имало подобно нещо (тъй като може и да бъркам?), то със сигурност би трябвало да има за подписите, когато се ъпдейтват.

Не знам.

Все пак благодаря за включването ти в Информационното табло. Постнато е във Фейса, видях колко хора са го погледнали и мисля, че тук като се коментира, може и да се обърне внимание. За щастие не взимам това присърце, имаме късмет, че този път се занимаваме с подписи, а не със системни нарушения на по-значителни правила, касаещи разположението на една тема.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 4155798390
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Вто Апр 11, 2017 12:00 am

Нормално е всеки да иска профила му да е брилянтен и щом е отговорен и случайно сбърка някое правило, то той тогава би трябвало да приеме триенето нормално. Надявам се никой да не се разсърди, но дори да го направи все пак сам си е бил виновен. Всеки си трае и се крие до където му стигне късмета и до времето до което не го погнат. Прекалено си търпелива.... понякога е нужно точно обратното. Мине ли номера веднъж, хората се учат че и за напред ще е така...знам го от личен опит.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4189
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Hotaru_No_Hikari Вто Дек 19, 2017 2:50 pm

Мили хора, искам да съобщя за решението си да сменя банера и бекграунда в памет на Джонгхюн. Вчера не бях в състояние да взема това решение, тъй като до последно не исках да повярвам и не исках да допускам идеята, която в действителност се оказа необратим факт. Сега не съм по-добре, никой не е. Въпреки това смятам, че трябва да му отдадем почит по някакъв начин. Бекграунда ще бъде бял, банерът също, в знак на чистото сърце на тази невероятна личност. Желанието бе изцяло на Вил, която несъмнено всички знаете. Първоначалната ми реакция към нея беше: „Не мога да го направя, не ме карай да правя това!“. Искам да удовлетворя желанието й, да го почетем и ние по някакъв начин, защото го заслужава.

Не мога да се отърся и да се съвзема, и само мога да гадая как се чувстват семейството му, приятелите му, най-големите му фенове, от които някои буквално живеят за него. (Не зная дали сте чули новината, че вече има смъртен случай, а много негови фенове са още в неизвестност..)
Най-голямата загадка за всички нас обаче ще остане това, което Джонг е таял в себе си. Никога няма да разберем, дори да съчувстваме и никога няма да бъдем точно там, където е бил той. Там можеш да бъдеш единствено сам и от там можеш да излезеш също единствено сам, по един или друг начин. Боли ме изключително много, че той пожела да избере точно този друг начин. Боли ме, че го е боляло, а на нас е давал само любовта и изкуството си. Боли ме и за хората като Вил, които биха дали всичко за него и за всички вас като негови почитатели.

На 25.12. форумът ще бъде обновен в планирания Новогодишен стил. Няма да държа форума бял твърде дълго време, защото не искам да се измъчвате по празниците. Ще ми се да ги прекарате по възможно най-добрия начин. Знам, че това ще бъде трудно, но ви моля, нека живеем, сякаш той все още е тук. Той е сред всички нас, които обожаваме изкуството му. Той е шедьовър на природата, който може би ние не сме заслужавали. (Просто мое разсъждение, не налагам на никой да вярва в това.) Нека го оставим жив в спомените и мислите си, нека живее в сърцата и историите ни! Той живее чрез тях, колкото и налудничаво да звучи това за някои.
Лично аз, не смятам, че бих писала отново за него. Единствено зная, че трябва и искам да довърша двете си истории. Ще му ги посветя и ще се отдам на това изцяло. Той го заслужава.
Не карам никой да го прави, да чете или каквото и да е. Изборът е ваш. Само бъдете силни и бъдете добре!

И накрая искам да кажа само едно..

Съжалявам.

Съжалявам за загубата ни, приятели мои! Обичам ви и винаги ще бъда до вас!

Съжалявам, наше прекрасно Вдъхновение, че ни напусна толкова рано и неочаквано!

Нека не го забравяме! Нека не го виним и нека не страдаме твърде дълго, защото той не би искал това. Нека го обичаме, както до сега!

Обичамe те, Ким Джонгхюн! Ти се справи прекрасно в този живот! Бъди щастлив от сега нататък, където и да си!


П.С. Длъжна бях да публикувам това съобщение като един от админите на форума. Длъжна съм към него и към себе си да направя това изявление. Извинявам се за твърде хаотичния пост! Моля, ако не сте съгласни с някое от решенията да изявите мнението си точно и ясно. За мен е важно вие да сте добре!


ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 BKfoZVwLGTVDMSk-800x450-noPad
Art by @gehenna1986 (twitter)
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО - Page 8 Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите