A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

+20
Mell_K~Chu
~kim sunny~
WhiteXxFoxie
taestylipsx
sinfulxking
ProudElfHere~
fancy fox
Nao~hime
Hotaru_No_Hikari
pcdludafenka
Dragon_k00
gmlto
sadreamer
jiyongchy
Park-Ni-Chan
vv
yannyty
Bling`sFOX~
Minzyy
-code name B-
24 posters

Страница 1 от 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 12:57 am

Виждам, че много от вас явно не са прочели правилата. Дадох 1 седмица, за да поправите заглавията и описанията на фиковете си, но някои все още не са го изпълнили.

Та, по темата.
Отново правя компромис. Ще бъдат санкционирани само фиковете, които са били пуснати от вчера нататък. Т.е. всички забележки, които направих до сега, не важат.  НО! Темите, които НЯМАТ вмъкната група в заглавието, трябва да го редактират в рамките на месец. Имайте късмет да не спазите всичко това..става лошо тогава.

Не се сърдете, просто трябва да има ред във форума. Поставете се на мястото на админите. Не е особено приятно през 5 минути да поправят нечие заглавие или описание, защото е била допусната грешка, поради непрегледани правила.


1. За изпускане на група в заглавието - предупреждение.
2. За изпускане на описание, включващо главните участници - предупреждение.
3. При игнориране на забележка на администратор (триене на коментар, например) - БАН 48 часа.
4. За изпусната бланка при пускане на фик - предупреждение.
5. Нарушение при размерите на подписа/аватара - премахва се.
6. За грубо отношение на потребител към потребител, виновният си поема последствията - БАН 72 часа.
7. Зачестили нарушения - БАН 3 седмици.

Едит на началния пост от настоящите админи Mimarin~chan и Hotaru_No_Hikari: Наказанията се отменят в настоящия момент!!!


Последната промяна е направена от -code name B- на Пон Май 18, 2015 7:02 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 1:05 am

За мен това е тъпо. Нищо лично, изказвам мнение.
Не стига, че в заглавията пишем групите и соло участниците, а сега и отдолу стана задължително. Малко претрупано ми се вижда и честно да си кажа преди си беше далеч по-добре. Щом заглавието ти хване вниманието ще влезеш и ще си видиш кои герои, кои групи.
Какво е това изобщо?
Естетически добре ли е да изглежда всичко така например:
SHINEe/MBLAQ/BAP/EXO/BIGBANG: Мафия "Неочакван обрат"?  И то дори не е пълно, защото добавя ли и соло изпълнителите ще стане дооооста по-дълго. И не стига това ми и отдолу да има двойката. Че те може да десет главни двойки. Всичките да ги пиша? Че аз в края на фика мога да реша единия да умре и да се появи друг.
Пак казвам претрупано и излишно.
Преди си беше много по-добре и вярвам,че никой не го бъркаше да влезе в дадена тема и да провери за какво иде реч.
И чак пък наказания и бан.
Форума беше за забавление и разтуха, а вие го ограничихте максимално. То промени, то обновления и т.н.
Отначало беше ок, ама вече е малко прекалено.
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 1:13 am

Явно не разбирате какво е ред. ЦЕЛТА на това наше кътче НЕ Е да бъде един пълен хаос. В пример като твоя групите се пишат зад заглавието (може и в скоби). Когато има повече двойки се пишат поне 2 и след това "и други".

Трябва да има главната информация изнесена преди да се влезе в темата.

Седяла съм по повече от 5 часа дневно да оправям вашето толкова любимо място. Да вмъквам групите в заглавията на всички фикове. Няколко раздела са завършени. Влязла съм в над 700 теми и съм си изтърквала клавиатурата си заради вас. И чрез това съм губила време от живота си и вие накрая сте неблагодарни. РАЗБЕРЕТЕ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА РЕД. Тук се мъчим да направим всичко по-удобно и лесно за вас (идеята за заглавията е да излизат в търсачката), но не-винаги има претенции.

Поставете се на наше място, по дяволите. Просто го направете. Лесно е да се недоволства без да се знае нищо. Ами като искате да е хаос, нека администраторите се махнат и всичко да остане в ръцете на потребителите. Тогава да видите какво ще настане.

Изключително обидена останах. И не съжалявам за това, което казах.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 1:28 am

Никой не е неблагодарен и никой не отрича работата която вършите и ползата от нея, но ред се вкарва постепенно и с търпение, а не изведнъж промени, промени и накрая хоп БАН. Изказах си чисто и просто мнението, не се нерви, защото никой например не направи една анкета да се види дали всички са съгласни с дадената промяна и дали не, да се види дали всички ще си променят темите или не. Да, знам и разбирам значението на думата ред, и съм повече от съгласна че тук такъв трябва да има, но с малко по-бавни и меки темпове, защото, хора, стряскате и както сами виждате първата реакция на новорегистриралите се е "просто изтрии темата с фика".

След като наистина отделяте толкова време, за да направите любимото ни място по-лесно използваемо за самите нас, отворете една анкета проста и направете дадено запитване преди да действате, за да се избягват недоволства.
Просто предложение.

Благодарна съм за всичко, което правите и за времето което отделяте, но мнението ми си остава същото и не съжалявам за това.
Наистина трябва да има изнесена информация преди да се влезе в темата, но не и толкова много.

В крайна сметка недоволни винаги ще има, обидени също.

П.С: Дали ще сложа групите пред заглавието или зад него си е все същото.
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 1:37 am

Уважавам мнението ти. Но..за кое по-точно да направя анкета ? Правилото със заглавията и описанията го има от 100 века. Просто НИКОЙ до сега не беше забелязал, че е вписано в старите правила и съответно не се спазваше. Анкета за това няма да правя, защото нито е нещо ново, нито нищо.

За нарушенията преди също имаше наказания. Ама да..кой да прочете.

Няма абсолютно нищо ново, освен бланката, но тя е само за тези, които пишат hard smut и има нещо необикновено в него. Нищо ново. Това е. Няма за какво да правя анкета, защото всичко вписано е старо правило, просто никой не е наясно, защото не се е разровил.

П.П Ако е зад скобите, на първо място ще се вижда заглавието и няма да дразни толкова много на очите, когато търсите къде, аджеба, е заглавието сред всичките имена на групи.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 1:48 am

Нямах предвид да правиш анкета точно за това, а за бъдещите промени ако има такива. Правилото за групите пред заглавията (или зад тях, както казваш) може да го има от няколко месеца, но за потребител като мен, който е от три-четири години във форума то е ново. И не съм останала с впечатлението преди да е имало наказания, а и дори да е имало никой не ги е прилагал!!

Никой не се е разравял и никой не е преглеждал старите правила и наказания, защото преди админ тук не се появяваше и ние с триста зора откривахме момичето създало форума. Поради този факт и не се спазваха.

За това приемете, че трудно всички ще свикнат с промените и трябва време, за да влезем в крачка.
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 1:53 am

Точно главната админка, създала форума, ми каза, че това правило е създадено още при основаването на самия форум. Къде е писано-аз не знам.

Именно, че никой не е прилагал наказанията, затова и форумът беше ад. Не, че сега не е, но поне е в малко по-добро състояние.

Не мога да разбера защо винаги се водя по акъла на някого, но добре. Щом ти казваш, ще махна някои от наказанията. Все съм добра, пък накрая сама си патя.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 1:56 am

Не, не, не махай наказанията, такива все пак трябва да има. Просто предупреждавайте няколкократно преди да ги наложите, за да не се окаже някой с БАН без да знае за какво и най-важното, за да няма изтрити фикове поради неразбиране от наша страна.
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 2:03 am

Промених ги. Преди да го направя си беше написано при повече от 2 пъти нарушение. Първите 2 са само предупреждения и след това БАН. Но както и да е. Това беше последното, което правя по отношение на правилата.

Това за анкетата ще го имам предвид.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 2:06 am

Благодаря!
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Нед Май 17, 2015 10:59 am

Да бъдем честни пред себе си и да си признаем, че лека по лека форума пропада. Много от старите писатели вече не влизат, много нови има, които се опитват да се престрашат да пишат и колкото и силно да звучи по тоя начин се плашат. И аз бих дала конкретен пример с момичето, което пожела да й бъде изтрита темата. Честно да си признае преди, когато никой не влизаше(от админите) сякаш беше по-добре. Вярно всеки си правеше квото си искаше, раздаваше се на макс, но това някак не ни е пречело(ест като изключим някои тежки изключения). Помня форума едно страшно място, в което влизам през 5 минути щото го обожавам, ся го имам като страницата в която влизам, защото ми е скучно. Обичам да пиша, радвам се че има място където да си качвам измишльотените, но усещам, че то почва се разпада.
Нужно ли е всичко това?
Не може ли просто да се оставят нещата както преди.
Поле сещам се като каза, че искаш да ги има групите пред името на фика, за да се открива после по лесно, но едва ли някой до сега е използвал тая функция и дори да го е правил, сиг са малка бройка. Става дума, че всеки, който има желание и не го мързи да щракне на темата за да види за какво става въпрос може да го направи. Мисля че по тоя начин улесняваш мързеливците хд.
Но за реда-да. Трябва да има, поне малък. Не може някой с аватар 1000 на 1000, който заема по голямата част от страницата да остане с него. Тука та разбирам. Просто нека не бъдем толкова претенциозни за да не изгоним и малкото хора, които още се задържат.
В никакъв случай не мога да омаловажа твоето присъствие тук, щото вероятно ако те нямаше(даже съм сиг) нещата за които съм ти писала на лично щяха си останат. Нужда от админ има.
Винаги е имало, но сякаш от място в което да се кефя че присъствам се чувствам като в институт с милион закони.
Имаше един период в който главната админка мислеше да изтрие форума щото имаше пак някъв скандал, тогава някой я спря. Не знам дали не беше Мария они или ти. Който и да е бил съм му благодарна и не искам пак да се стига до там. Накрая да стане като сайта на Shinee world Bulgaria
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Bling`sFOX~ Нед Май 17, 2015 11:00 am

И ще помоля всички които прочетат това да не усложняваме ситуацията. Просто изпълнете нещата които трябва да направите, те не са много. Сложете си имената на групите в заглавията(мисля че тези които присъстват за кратко, не са нужни) и двойката в под заглавието. Бъдете разумни. Нека не съсипваме нещо което обичаме
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 11:52 am

Онни, изцяло съм съгласна с теб.
Много хора напуснаха, много наистина стоиностни автори вече не влизат тук, защото цитирам : " Просто вече не е същото." Да не говорим колко от новите не качват или при първата забележка трият, изцяло отказвайки се от писането.
Обичам това място.
Обичам го още откакто авторите се брояхме нна пръстите на едната ръка, а страниците с фикове в яой раздела бяха две. Тогава наистина (!) беше пълен хаос, но един наш си хаос.
Наистина имаше нужда от малко ред и правила, но това малко стана много.
За огромните аватари, които макар и готини, пречеха, за правописните правила, за подписите-да, ред трябваше и евала, че го въдворихте. Но всичко останало ( с малки изключения) е излишно. Както по-нагоре казах, съмнявам се някого да го бърка да си отвори темата и да види за какво иде реч, а и както Вил онни спомена, надали някой изобщо допреди няколко месеца е знаел за функцията с търсачката и изобщо я е използвал. И тук визирам самата себе си. За няколко години едва наскоро изобщо забелязах, че има такава опция и с ръка на сърцето да си призная не я използвам и няма да я използвам. Не е ли то кефа от ровенето и влизането в различни теми, просто не е същото.

Както и да е, примирявам се с новите неща и се надявам за напред да няма повече. Отново ви казвам едно благодаря, за нужните промени които направихте, а за останалите вече ще замълча.

П.С: Пишете си фиковете, четете, кефете се на макс и запазете това място, защото друго такова няма,а дори да има съвсем няма да е същото. Всички приятелства и контакти създадени тук, всички фикове и уникални истории са незаменими. Не ги съсипвайте и променяйте! Променете си заглавията, описанията, и всичко което е по правилата и, по дяволите, НЕ ТРИЙТЕ ФИКОВЕТЕ!
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by yannyty Нед Май 17, 2015 12:25 pm

Това е едно на ръка, че трият и при забележка спират да пишат, но й има много хора, които четат даден фик и не коментират, което е й другата причина за новите писатели да не качват нови техни произведения. Дори да е просто едно нормално мнение от страна на по-старите писатели ще дойде доста добре за всички. Все пак никой не качва даден фик за да бъде спамен или да гледа колко преглеждания има, а всъщност да няма нито един коментар.
Специално и аз не съм особено съгласна с това вкарване на групи в заглавието. Може да е просто фик, но кога изобщо сте видели в някоя книга или разказ да се пишат главните герои в заглавията-просто е абсурдно от моя страна. Дори й да го е имало като правило мисля, че на хората не им е харесвало и затова не са ги вписвали. А относно двойката - да кажем, че фика е фантастика и писателя иска да държи читателите в напрежение за двойката? Тогава се губи смисъла на очакването. Примерно аз имам един фик в хентай раздела, където е й фантастика, й романтика, й драма, но не искам да пиша за двойката защото няма да е интересно после. Ако е просто романтика или нещо такова съм съгласна да пишем за двойките, но за останалите наистина ли е задължително?
Всички ние сме си много благодарни на админите, че въвеждат ред тук, но според мен някои от правилата са абсурдни. За вкарването на групите добре, но мисля, че има доста неща, които трябва да се променят.
Благодаря!
yannyty
yannyty

Aries
Брой мнения : 299
Точки : 258
Join date : 15.05.2014
Години : 26
Местожителство : Несебър

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 3:41 pm

Искам да цитирам няколко изречения.
1. "Честно да си призная преди, когато никой не влизаше(от админите) сякаш беше по-добре."
2. "Нужда от админ има."

Хем има нужда от админ, хем било по-добре, когато той/те не влизал/и. Как ще стане тази работа ?

Не, аз просто не мога да ви разбера. В този форум влизам единствено заради вас. Нито чета фикове, нито нищо. Следя за проклетия ред, който трябва да се спазва. И очевидно си губя времето.

Наех се да бъда админ, защото Raixx ;3 няма време. Ако не бях станала администратор, ред във форума съвсем нямаше да има, колкото и тъпо да звучи.

Има форуми с къде къде по-строги правила. Имам акаунт в един такъв. Там е забранено да пишеш с цветно, с главни букви (смята се като викане), да постваш линкове (смята се като реклама), да гледаш дали вече не присъства такава тема постоянно. И това всичкото е само част от ада. Но оплаква ли се някой ? Не. Никой не се оплаква. Защото всички са свикнали с това. Но има ред. И то огромен. И е приятно, като влезеш. Да видиш, че всичко си е на мястото.

Не знам какво да кажа, наистина. До тук бях. И аз, и другата админка се отказваме. Правете каквото си поискате, аз лично няма да се занимавам вече с оправяне на раздели, теми и прочее. Това беше.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by yannyty Нед Май 17, 2015 3:49 pm

Не знам кой е казал, че нямаме нужда от админ. Лично аз не съм и съм сигурна, че има още доста хора, които са на същото мнение. Просто изразих мнението си, което не беше предназначено само към админите ами й към всички останали.
Честно казано и аз не мога да ви разбера вас админите - въвеждате нови правила и очаквате ние веднага да свикнем с тях. И аз също имам регистрация в друг форум и знам, че тук не е нищо в сравнение с останалите, но там хората са си свикнали от самото начало. Това е разликата. Изчакайте малко повече и тогава взимайте мерки. Направих всичко, което се изискваше от мен както гласят правилата.
И нека се повторя - ИМАМЕ НУЖДА ОТ АДМИН.
yannyty
yannyty

Aries
Брой мнения : 299
Точки : 258
Join date : 15.05.2014
Години : 26
Местожителство : Несебър

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 3:56 pm

В други форуми се свиква, като получиш един път бан. Щото след това ще се сещаш: "Ааа ама чакай..миналия път направих така и ме баннаха" и няма да допуснеш същата грешка.

Това е и както в училище. Като си без домашно, някои учители пишат 2-ки не защото им е кеф, а защото да не се повтори същото занапред. Разберете го.

Никой не е казал да свиквате още в началото, нали за това ще има предупреждения и т.н. Но останах крайно обидена от някои изказвания.

Ще си проличи дали имате нужда от админ или не.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Minzyy Нед Май 17, 2015 5:47 pm

Знаеш ли, ако винаги приемаш всичко толкова навътре нищо няма да ти се получи.
И наистина явно аз съм много руса, че да не мога да се изразявам като хората, защото явно не ме разбираш. Както и да е.
Този форум не може да се сравнява с другите, защото база за сравнение няма. И ще ти дам основната причина за това: Когато другите форуми са имали правила и админи, които да следят за спазването им ние тук НЯМАХМЕ и се оправяхме сами, всеки знаейки какво може и какво не. Сега видиш ли, когато вече имаме не може да искате от раз всички да свикнат и да са съгласни. Ми няма да съм съгласна! За един сравнително кратък период от време променихте до неузнаваемост място, за което преди дори не знаехте че се използва. Все едно да ти влязат в къщата и да разместят и променят всичко. Някой неща ти допадат- други не! Така е и тук. Приеми, за Бога, че няма как всички да са доволни и да свикнат изведнъж. Като баннеш някой тук ей така знаеш ли какво ще стане? Ще напусне! Няма да си направи труда да влезе повече тук!

А ако не сте забелязали при нас по-ценно от потребителите няма.

Един последен въпрос имам и млъквам, защото видиш ли изкажеш ли си тук мнението ти го изкарват през носа. Щом не четеш фикове, какво правиш тук? Освен че си админ, след като нито четеш, нито нищо, защо както ти самата се изрази "губиш време от живота си" заради нас?

Наясно съм, че вече съм черната, но не ме засяга много за каква ме имате. Това си е мое мнение и се радвам, че го изказах. Нито ще се извинявам, нито нищо. Дали ще сте обидени или не, дали ще се отказвате или не си е ваше решение.

Аз не искам да гледам как това място пропада и губим хора.

П.С: Драмата е в повече на филма. Вземай всичко по-леко, защото отказвайки се на първата спънка и обиждайки се след няколко отрицателни коментара надали ще успееш да постигнеш нещо. Лека вечер от мен!
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by vv Нед Май 17, 2015 8:05 pm

Аз искам да кажа, че ред трябва да има, но от всичко по малко. Това което прочетох сега, ми показва, това че всички са съгласни, че трябва да има ред, но това за което спорите е колко точно трябва да е. Дали ще са строги правила или такива, каквито на всеки ще му е лесно да ги спазва. Мисля че админите се справят добре и благодаря за работата Ви да направите форума по-добро място, но може и наистина някой, който е нов или от повече време тук да му направят забележка и да се откаже, защото чувството не е приятно. Примерно за момичето, което поиска да изтриете нейния фик. Тя всъщност ми е приятелка и е много готино момиче. Стара се да го напише и като прочетох коментара, не съдя никого, но и на мен ми стана гадно, въпреки че не е моя тема.
За имената на бандите.. Мисля че това е добра идея.. Става по подредено и ясно ако се пишат пред заглавието, но ако са твърде много имена вече става проблем.
Под името не фика, където се пишат двойките също е добра идея, но пък и става твърде лесно. Смисъл някой фик хваща окото ако се влезе, провери се за какво става въпрос, прочете се резюмето и ти става интересно, а не само главната двойка..
Аз лично имам въпрос... Щом трябва да пишем двойката под заглавието как да го направя? Опитах се няколко пъти, но не ми се получава и щом е правило ще го спазя ако разбера как.. Надявам се не нарушавам другите правила и ако се случи нещо такова, а аз не знам, моля кажете ми, за да се поправя..
Предварително благодаря! ^^
vv
vv
VIP

Pisces
Брой мнения : 320
Точки : 260
Join date : 11.02.2015
Години : 21
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Park-Ni-Chan Нед Май 17, 2015 11:47 pm

Не разбирам за какво е цялата тази дандания нито от страна на админите, нито от тази на потребителите. Първо правила като правила просто авторите за напред да си знаят и да ги спазват и точка. Тука се изпокарахте и за какво. Не знам вие какво разбирате под админ, но аз си мисля, че тяхната работа си е точно това да влизат и да поправят грешките, а после с коментар, който подчертавам да не е груб и осъдителен да предупредят писателя. Извинявайте много, но и аз станах "свидетел" на случката с фика на момичето, което поиска да й се изтрие фика. Ами не може така, ако вие админите хвърляте часове работа по форума, то писателите хвърлят часове работа по писането на фика и това си беше направо като заплюване на работата на момичето. Еми нали се сещатате каквото повикало такова се обадило, после не уважавали работата на админите. Не ме разбирайте погрешно, но и двете страни не се поставят на мястото на другия. И на мене да ми се беше случило и аз щях да спра да пиша, защото и без това е трудно да пишеш, страхувайки се дали е достатъчно добра творбата ти, че и на всичкото отгоре някой, който дори не чете да ти се кара за някакви си там глупости. Съгласна съм с Minzyy и смятам, че ако админката четеше щеше да забележи, че няма нужда от някои правила. Има нужда от админи, ако нямаше нямаше да направят такъв пост.Не коря никого, не съдя никого, просто недейте заради глупости да проваляме форума. Истината е че с ред и без ред има много хора, които просто обожават форума (или поне лично аз) и ще е изключително тъпо, тъжно и грубо да свърши всичко по този начин. Не знам вие в какви форуми толкова подредени сте влизали, но аз съм виждала как се погубват много хубави такива. От години следя този форум и ми харесваше сплотеността ви, но когато се регистрирах открих, колко много се залъгвам и повярвайте ми това убива до голяма степен желанието за писане, коментиране и т.н.
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО Empty Re: ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите