A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 14 от 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Fanta Panda Нед Ное 09, 2014 8:56 pm

Ако трябва да съм честна се опитвам да се свържа с другата админка от 3 седмици относно конкурсът, който подготвихме... Или съм я ядосала с нещо, или просто Фейсбук е прецакан и не ми праща съобщенията :/
Fanta Panda
Fanta Panda

Aries
Брой мнения : 32
Точки : 2
Join date : 11.06.2011
Години : 27
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Нед Ное 09, 2014 9:23 pm

Ами .. прави са , че то няма хора за конкурс .. Форумът е жив само през уикендите
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by sadreamer Нед Ное 09, 2014 9:40 pm

Може би малко реклама няма да му се отрази зле?
Сигурна съм, че има много хора, които вероятно дори не знаят за съществуването на форума. А и такива, които просто са забравили. Както стана с форума на Шайни, който бавно опустя.
Не знам защо стана така, но явно е по-лесно да прочетеш и да си излезеш без да коментираш..
Имам идея, може да се направи нещо като каталог. Всеки жанр, група и т.н. да бъдат отделени. И после да се направи страница във фейсбук или tumblr или някъде другаде. Така като на някой му се чете нещо, ще може да го намира лесно и бързо с линкове.
Сигурно мнозина не подозират какво разнообразие има от фикове, а това наистина е жалко. Вярвам че всеки може да намери нещичко за себе си.
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Нед Ное 09, 2014 9:50 pm

Идеята с рекламата е много добра! И аз съм си я мислела преди време. Фейсбук... да като че ли там е най добре. Каква по добра реклама от най голямата социална мрежа? xD Мм не съм много сигурна, че разбирам идеята с каталога, но поне това, което мисля, че разбрах ми хареса.
Като цяло подкрепям всичко, което може да съживи този форум, така че ако мога да помогна с нещо... бройте ме ^.^
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ivi Нед Ное 09, 2014 9:54 pm

Съгласна съм, че рекламата може да се окаже полезна, но не разбирам много предложението с каталозите и фейсбук или поне аз нямам нужните знания да го направя... Мислех си по-скоро да пиша в групите на българските фенове на EXO и Bangtan Boys и Topp Dogg за форума и че там могат да постват фиковете си и да четат такива. Смятам, че има голяма вероятност много от тях да не знаят за съществуването му. Както аз си мислех, че има само на английски азиатски фенфикшъни преди да открия "Глутница вълци" :D
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by sadreamer Нед Ное 09, 2014 10:01 pm

Говорех за нещо такова, но не в livejournal?кликни тук По лесен и бърз начин да откриеш фикове, които харесваш, здраве му кажи хд Да живее създателя на тагове хд Но само предложих^^
И не само това. Предполагам, че ако помолим някой от главните админи на Изгрева и Разцвета на Азия у нас, биха могли да ни помогнат с рекламата като закачена публикация най-отгоре или нещо... Там е най-голямата фен база, която можем да намерим^^
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Нед Ное 09, 2014 10:05 pm

Реклама във Фб ... а може и там да си направим страница или група на самия форум . Хора , има 716 регистрирани потребители . Последно като видях бяха 698 ... Това си е ... Уау ! 716 ! Нещо не ги засичам рядко , ама това вече е друга тема .. Това с каталога : като в asianfanfics ли имаш впредвид ?
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by sadreamer Нед Ное 09, 2014 10:16 pm

Ами нещо такова? Нещо с тагове, от които може да се избира^^
А от тези регистрирани потребители, колко влизат редовно? Има ли 100?
Наистина ще е готино да се направи официална фейсбук страница, както се каза по горе, фейсбук е най-използван хд

sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Нед Ное 09, 2014 10:18 pm

Дам и аз забелязах че има нови потребители... Сега като го разгледах това с каталога ми се стори доста добра идея, а за рекламата в групата "Изгрева и Разцвета на Азия у нас" би било чудесно. Даже повече! Но не знам кой би се наел да говори с главните админи за това и дали въобще те ще се съгласят, но да идеята е страхотна! Това с форума да има собствена страница е повече изпълнимо, но пак предполагам че за това главният админ трябва да одобри...
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Нед Ное 09, 2014 10:38 pm

Каталогът си има своите плюсове и минуси . Хубаво , че ще можеш бързо да намираш фик със своя любимец , но така може да изпуснеш нещо по-добро . Все пак (лично за мен ) основната характеристика не трябва да е дали участва Кай или Ви ,а сюжетът на фика .
А кое ви се струва по-подходящо : страница или група във фб ? Аз съм за двете ..
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Нед Ное 09, 2014 10:45 pm

Честно казано и двете са добра идея. А и нищо не пречи и двете да бъдат направени. В групата могат да се споделят разни неща межди членовете, а на страницата да бъдат качвани неща свързани с форума. Може и неща като интервюта с автори от форума (идеята е от друг форум!) или други.
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Bling`sFOX~ Нед Ное 09, 2014 10:48 pm

Всичко е направо страхотно замислено, но се страхувам да не би главните админи да се убидят че го правим на своя глава. Mimarin chan , след вторник тя обеща че ще се заеме обстоино с форума и всичко, надявам се да е така. До тогава има само 1 ден, нека изчакаме да видим. Все пак тя може да говори с главните админи и да обсъдят всичко това. А за група в фб, ако нямат нищо против бих искала и аз да съм инициатора, в смисъл, занимава ми се, макар да не разбирам много много. Но ест ако някои др иска няма да се насилвам. Знам че има още един админ, но не знам дали тя е активна...надявам се да види писаното тук и да направи нещо :)
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by sadreamer Нед Ное 09, 2014 10:55 pm

@Dragon Ko, идеята ми не беше за това дали участва Крис или не.. Говоря лично за себе си, но обичам фикове  с много ангст или където главния герой изневерява и тн. тн. И тогава отделение наистина би ми добре дошла хд
А може и да си търсиш фик, където Кюхюн хваща как Сугмин, че му краде от шоколадовите пайове от хладилника. Или пък Таейон разбира, че Бакхюн наистина я обича...
С други думи фиковете просто да се организират :P  А колкото до сюжета, може да се пише и резюмето на всеки фик^^
Но това са просто идеи, естествено, че нищо не може да бъде направено без знанието на админите, които се надявам ще ни подкрепят. Както казват силата в мнозинството^^
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Hotaru_No_Hikari Пон Ное 10, 2014 1:03 am

Хора, аз също съм напълно "за" за всяка от идеите и ще се радвам да помогна с каквото мога..Силно се надявам админите да одобрят, въпреки че не виждам причина да не го направят..Все пак на всички ни целта е една - популяризиране на форума! ^^
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Ное 10, 2014 3:49 am

Аз да се обадя по никое време... >.< Просто къде без мен.

Форумът опустя някъде след август месец, когато започна училището и потребителите ни /90 процента от тях са ученици/ ограничиха изявите си до минимум. Предполагам, че за всяко нещо си има основателна причина, та за това не бива да се съди прибързано. Аз самата от два месеца имам ангажимент, който се протака повече от предвиденото. Няма да ви казвам, че вече ми е дошло до гуша да съм под някакво нелепо напрежение ден и нощ, не съм концентрирана, уморена постоянно, а вчера изпитах желание тоз час всичко да свърши на секундата, на минутата. Казвам Ви, страшно съм разочарована по ред причини, свързани с поетия личен ангажимент и това отчасти ме прави неактивна във форума. Вечно протаквам нещо. Определено съм на лимит, който свършва...

До вторник ще съм така. След това ще имам време да се занимавам по-активно. Да организирам нов конкурс заедно с другите админи, да раздвижа форума - къде с реклама, къде с писане на моите си фикшъни, които ги заключих, просто защото ми се стори за в момента най-правилния ход.

Отделно искам да ви обърна внимание на самото писане на фенфикшъни. От няколко дни в бг-групата на Бангтан Бойс във фейсбук виждам една нова тенденция. Не знам дали друг я е забелязал обаче. Авторки постват фиковете си като постове там. Мисля, че го прави само едно момиче, на което акуратно няма да кажа името, защото като име това не е важно. Важно е да се отбележи, че форматът на фейсбука позволява да се пуска нещо бързо, лесно и достъпно. Форумът е по-труден, който се намира с браузер в телефона. Отварят се страници - една за самия форум, друга за темата с фика, трета за коментиране... и т.н. По пътя на логиката повечето ни потребители, ползващи телефон се намират под разтакаване да отварят страница след страница, докато във фейсбука всичко е улеснено да макс. Къде по-лесно е да щракнеш с пръстче на тъчскрийна ''вижте повече'', да го дочетеш, да лайкнеш и да напишеш коментар веднага след поста. ;) Лично това е мое мнение де, не товаря другите с него, нито се опитвам да ви убедя в нещо, което не е така.

За това и форумът е по-тежък за ползване. Просто в забързаното ни ежедневие всеки се стреми до опростяване на нещата. Предполагам, че всичко е поправимо и до няколко дни ще може да се направи нещо. Така че искам да ви помоля само за спокойствие и позитивизъм!

И не съвсем по темата - пожелайте ми успех на изпита! Силно се надявам да го взема от първия път. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Пон Ное 10, 2014 6:56 am

Мм , аз абсолютно винаги съм от телефон и никога досега е нямало отделни страници за всичко . В една е , поне при мен .
Успех на изпита !! ( а той по какво е?)
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Пон Ное 10, 2014 8:57 am

Ммм това с отделните страници някак въобще не ми се струва проблем. Лично аз ненавиждам фен фиковете пуснати в фейсбук. Хем кратки, хем грозно сгънати... Така де форумът си ми харесва в пъти повече.
Все пак за останалите идеи се надявам, че главният админ ще ги одобри за да могат да бъдат изпълнени...
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Ное 10, 2014 3:36 pm

Нати, и аз не харесвам форматът във фейсбука.

Защо ли?

Понякога поста ти може да замине в девета глуха и никой да не му обърне внимание. Фейсбукът като презентация е успеваем само, ако следиш нещо за в момента, но няма история. Всичко важно и неважно заминава назад и потребителите не го забелязват.

Форумът за разлика от него има история, подредба, потребители... Едни по-активни от други, но се създава общност, където чрез акаунта си се свързваш с други като теб, докато във фейсбука си просто особа с непознат профил. Някакви коментари, пуснати тук и таме, снимчици, лайкове, но нищо, което да те отличи като личност, като човек от тълпата...

Тъй де, не знам до колко разбрахте мисълта ми...

Аз си обичам нашия форум и ще направя всичко възможно, за да го върна в предишния си блясък...

Мимче, подхванах шофьорски курсове. Взех листовки, БЧК-изпита, а сега ми остава кормуването... :/ Силно се надявам да не се изложа! :/
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_K~Chu Вто Ное 11, 2014 9:53 pm

Здравейте! ^-^ И на мен ми харесва новото оформление. Много свежа и есеннa. И за зимата очаквам подобно оформление. ^^ Бту не мога да пускам тема в "Да се запознаем" , много пъти пробвах да кача, но все не става. ><
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Чет Ное 13, 2014 12:18 am

Гледахте ли вече новия клип на Крис ? Аз поне 100 пъти ^^
http://m.youtube.com/watch?v=cKI1xGKfGxc# С тази актриса са ми мега сладката екранна двойка . Нямам търпение за филма ♡.♡
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 14 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите