A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 17 от 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ivi Вто Сеп 01, 2015 10:03 pm

Изобщо не очаквах отговор, още повече пък такъв, изпълнен с толкова добри чувства! Страшно съм щастлива, че съм ви зарадвала с моя коментар, така както вие ме радвате всеки ден с усилията си форумът да бъде това, което е :)
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by pcdludafenka Вто Дек 01, 2015 5:36 pm

много ми хареса коледното оформление,но така ако смесихте яой с хентай и тн...ми е малко странно :D не ми харесва на мен,не знам дали имам право изобщо това да го коментирам,ама...все пак
pcdludafenka
pcdludafenka
VIP

Брой мнения : 2263
Точки : 468
Join date : 13.10.2013
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Чет Апр 06, 2017 1:39 am

Хайде да раздвижим това Лафче! Правя го глобална тема отново в желанието си да раздвижа форума, след зимната ваканция. :)

Аз да съм първа и да се похваля, че преди няколко дни си уредих час при татуист в Сливен. Не ми е за първи път и предполагам няма да ми е за последен. Татуировката не е нищо особено и ще Ви я покажа, веднага щом ми я направят. ;)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Сеп 12, 2017 10:56 am

Очакваме да видим татуса!!!!
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_K~Chu Чет Сеп 28, 2017 12:45 pm

Здравейте от мен. хд Никога не съм писала в тази тема, по причина, че не знам какво да напиша. :D
Амии нещо да добавя за мен... Казвам се Мелис (да, туркиня съм ;д), живея в Русе и съм на 22. Обичам да чета фикове може би от 2012г. и не съм спряла да чета. ^^

За татуса - покажи я. ^^ И аз искам татус, но временна, че иначе ще ме боли много...предполагам.

П.С Нали е лафче, да споделя. На 1.10 ще пътувам за Лондон за 3 седмици някъде. Предполагам, че ще ми хареса...и за първи път ще пътувам със самолет. Малко се притеснявам, но съм сигурна, че ще ми хареса полета и Лондон разбира се. ^-^
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_K~Chu Сря Ное 15, 2017 12:24 pm

Ехх никой не пише, но аз отново ще споделя /нали съм нахална, шегувам се хд/ Може би някои фенчета знаят, че ще има кпоп концерт догодина март месец (HALO). Аз си купих билет и само чакам да дойде 13 март. Сигурна съм, че ще е уникално преживяване.

А вие ще ходите ли на концерта?
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Съб Дек 02, 2017 1:50 am

Мел, попита ме и в месинджър, помниш ли? Тогава отклоних въпроса, но вероятно няма да мога да дойда. Очаквам обаче да направиш снимки и да споделиш преживяното с нас... ;)

Преди време ви обещах да пусна снимки на татуировките, които си направих на двете ръце. Допълвам се, че бяха болезнени, но зарастването мина по ноти. Не съм свършила с мастилото. Смятам в най-скоро време да си сложа още един татус на дясната ръка от китката до лакътната става. Между другото някъде бях чела, че хората, които обичат да си татуират ръцете са настъпателни и агресивно настроени. Предполагам, че има нещо вярно, знам ли. Досега не съм съжалила за никое свое решение в своя живот, още по-малко за татусите ми... :)

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 9235632F

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 9235633k

п.п. Съжалвам, че не показвам някой готин маникюр, но аз съм от единиците жени, които мразят дълги нокти и никога не съм имала такова чудо на природата. ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 4155798390
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by -bloodletter- Съб Дек 02, 2017 4:16 pm

Аз ще ходя на концерта на HALO. Нямаше място за колебание относно закупуването на билета - каузата трябва да се подкрепи, за да не е първия и последен концерт в България.

Мимс, ще очаквам снимка на бъдещия ти ръкав ^^ Иначе, за татуировките по пръстите съм чела, че бързо избелявали. Както и да е, радвам се, че заздравителния период е минал безпроблемно. :3
И аз да се похваля - днес си направих първата татуировка. Много се радвам, че събрах смелостта да я направя, защото е в памет на човек, когото много обичах и ме напусна твърде рано за съжаление..
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Съб Дек 02, 2017 4:32 pm

Преди време си дрънках с мъжа ми какво толкова харесвам в татуирането. Сега ще го споделя и тук. Преди мастилото имах чувството, че съм някак недовършена, сякаш нещо липсва в мен, не визуално, макар татусът да е виждане на самия теб, не... Може и да е някаква моя обсесивна мания, за която не би следвало да й давам гласност тук, но за мен татуировката представлява част, която съм намерила и съм изразила по най-добрия начин. Иначе, Зари, праваси за това, че татуировките на пръстите избеляват най-бързо и много татуисти се опъват и не искат да правят там. Този, при когото ходих в Сливен, ми сподели, че очаквал буквите да паднат на първата седмица, но те се държат още. Може би е до тип кожа, знам ли! :/ Едно инфо за онези, които не знаят, но един татус издържа нормално от 15 до 20 години без да мръдне, според зависи на кое място от кожата се намира. Ако е там, където има повече досег с вода, сапун, слънце и природни фактори е напълно нормално периодът на избледняване да е двойно по-кратък. Точно на ръцете след пет-десет години пак ще се наложи да ги освежавам... :/

Зари, честита татуировка, пък макар и причината поради която я правиш да не е радостна!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by -bloodletter- Съб Дек 02, 2017 4:55 pm

Изключително много зависи от кожата и от това как ще реагира на мастилото. Някои са по-чувствителни, други не. Също така зависи и от начина, по който я третираш по време на заздравителния период. Ако се мажеш редовно и я пазиш, шансът да избелее бързо е по-малък. Другото, което също е важно, е да не се доверяваш винаги на собствената си преценка, а да се обърнеш към татуиста.

Благодаря, Мимс. Да, поводът не е радостен, но пък моделът беше избран от него. Затова и не съжалявам. Усещам го сякаш нося частичка от този човек в себе си. ( Нямам желание да споделям кого съм загубила, а и не мисля, че мястото за това е точно тук. Затова просто ще го наричам "човекът"
или както ми дойде. )
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Съб Дек 02, 2017 6:22 pm

Не е нужно да казваш каквото и да е в защита на нещо, което си е твое право. През лятото, когато минавахме през Кулата на път за вкъщи и подавах документите на полицайката на границата, тя видя инициалите на лявата ми ръка. Не беше трудно да ги прочете и ми зададе въпроса, който явно я развълнува: ''Госпожо, някога поглеждали ли сте се в огледалото? Знаете ли, че изобщо не сте грозна...?'' Аз се подсмихнах и не казах нищо. Т.е. тя реагира така, както интерпретира за себе си надписа и както биха го направили всички други визуално...

С други думи за мен или за теб, татусът не означава само име или букви, или просто птичка или цвете. Само онзи, който те познава, би могъл да го разбере. Мъжът ми знае какво означава първия надпис, знае и втория. И двата символизират мен такава, каквато съм без лустро и глазура... Докато татуировката на гърба ми я направих и вложих в нея символа на сина ми... Ама това е друга тема...

Когато ''облека'' ръката си, ще се похваля тук! Искрено се надявам ти да продължиш да изразяваш себе си чрез мастилото дали върху тялото или във форума, без значение. И в двата случая ще те посрещна топло! ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 3737848233
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by -bloodletter- Съб Дек 02, 2017 7:15 pm

Напълно съм съгласна с теб. Всички ме питат защо съм го направила и значението зад него. Единствено най-близките ми, без дори да го поглеждат, знаят историята зад направата му.
Определено ще продължа да изразявам себе си с мастило без значение под каква форма. Ако нямаш нищо против, ще ти пиша в месинджър, за да ти покажа татуировката си. :з
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 17 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите