A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters

Страница 16 от 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Bling`sFOX~ Вто Май 26, 2015 1:20 pm

Аз не съм съгласна поради простата причина че състезания в тоя форум няма. Едва избутахме състезанието на Поля. С награда или без е все тая щото пак няма да има хора които за се запишат а и идва лятото и всеки бяга на някъде и последното за което ще мислят е това. Аз не бих участвала.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Вто Май 26, 2015 5:32 pm

Ами честно казано и аз не съм съгласна. Може би нямам право да изказвам мнение по простата причина, че не участвах в предишния конкурс, който -code name B-  беше организирала, но за това пък участвах в коледното предизвикателство. И там не участваха много хора, а докато наблюдавах как едва-едва мина предишното състезание, колко малко хора участваха и колко дрязги се създадоха, меко казано не ми се участва. Форума тъкмо започна лека по лека да се съживява и мисля, че има нужда от още време докато се съберат повече хора. Както каза Вил, в началото на лятото, точно всички се пръскат насам натам и кой ще се занимава с конкурси, наистина.
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 26, 2015 9:05 pm

Окей. Тогава няма да изсилваме нещата. Просто бе запитване, а не решение. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_K~Chu Сря Май 27, 2015 9:24 pm

И аз няма да мога да участвам, защото сигурно ще съм заета (практика, работа) ... И за оформлението, извинявам се, ако съм била леко нахална и грубичка, по принцип съм мила и добра хд Трябва да се свиква и г/д свикнах с новото.. харесва ми, защото е наистина за лятно време. Обичам цветенца. хдд ^^ Харесва ми. ;д И дам, отново съжалявам.
П.С Наистина не съм груба и лоша. хд И на мен преди ми зареждаха страниците, които бяха отворени, сега е СУПЕР! Благодаря ви! ^^
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 28
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Hotaru_No_Hikari Сря Май 27, 2015 10:03 pm

Mell_Taehyung, радвам се, че ти харесва новото оформление, надявам се и на всички останали. Когато коментира предния път, хвана форума в процеса на оформление. Може би затова се получи така. Няма проблем и винаги можеш да изразяваш мнението си! ^^

Искам да кажа за информацията отстрани на профила. Тоест:

Брой мнения:
Points:
Reputation:
Join date:
Age:
Местожителство:

Колкото и да пробвах, цветът им не се променя и си стои в бяло, затова сложих и син фон. Сега пак не се виждат много добре, но ако сложа по-тъмен, тогава тъмният шрифт на съдържанието на постовете (който си дойде заедно с новата тема) няма да се чете добре. Мисля, че е по-важно да могат да се четат самите фикове.
Съжалявам за този малък минус, не е нещо, което зависи от мен, направих максимално най-доброто, което можах. :)
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by exophil Сря Май 27, 2015 10:19 pm

Това с информацията отстрани е лиготия според мен. На кого всъщност му дреме за нея? Не може всичко да е перфектно.
exophil
exophil

Gemini
Брой мнения : 101
Точки : 10
Join date : 18.02.2015
Години : 25

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_K~Chu Чет Май 28, 2015 12:05 am

Hotaru_No_Hikari Не, спокойно. ^^ За мен не е проблем. Най-важното е да се четат фиковете, така е. Права си и съжалявам отново.
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 28
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Чет Май 28, 2015 8:16 am

От сега казвам, че въпреки знанията ми относно оформлението на форума - цветове, бекграунд, теми, аватари - може да се обръщате към Hotaru_ No_Hikari... :) Не защото не желая да поема администраторските права, а защото съм била модератор и администратор още в началото, когато форумът бе целия червен. Толкова отвратителен, че нямаше и на къде... Смениха се няколко бекграунда, имаше дрязги от потребители и администратори, накрая дори взеха правата на администратор, заради своеволие... Напатила съм си адски много, до толкова, че вече ме е страх да въвеждам промени във форума и да търся златна среда, в която и едните, и другите ще са доволни. Съгласна съм да помагам на потребителите в темите, да коригирам според правилата, да толерирам новите таланти, да въвеждам конкурси и игри, да разнообразявам форума... Да съблюдавам да няма препирни и спорове, макар силно да се съмнявам това да се случи...

Друго, като че ли няма... Поне от мен. Съжалявам, ако някой си мисли, че мисля в лош аспект. За накрая ви поздравявам с една песничка на БТС в този майски хубав ден:


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Нед Май 31, 2015 12:47 am

За 48 часа съм спала само час и половина. С'я съм като дрогирана. Днес трябваше да пусна глава на фика си, но вместо това модерирах форума. :/

И съм адски уморена. Лягам си. ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 2493301019
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ivi Пон Юни 01, 2015 5:13 pm

Супер много ми харесва новия дизайн на форума! Преди също беше хубав, но не се четеше на местата със звездичките и беше прекалено тъмен. Май повторих това, което е казано в минали коментари, но отдавна исках да го кажа ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 2074408010
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Hotaru_No_Hikari Пон Юни 01, 2015 8:02 pm

Радвам се, че ти харесва новото оформление, ivi! ^^

Лека и приятна вечер желая на всички! ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 2129420777

Едно поздравче от мен с новата песен на Big Bang~


Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пет Юни 05, 2015 4:06 pm


Big Bang Мания!!! Тези ме тресат вече повече от година! Как не ги е срам така да ме вдъхновяват, да ме карат да се усмихвам, да пея заедно с тях??!  ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 2776177948
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Юли 13, 2015 7:03 pm

Аз да се обадя отново тук и поводът, разбира се, е новите мерки, които предприех преди по-малко от два дни. Заключих форумът и по-специално онези секции, които всеки можеше да посети като регистриран или гост и да коментира и се оказа следното, което може би не е изненадващо. Само за няколко часа форумът отбеляза вълна от регистрации . За шест часа в админ панела забелязах поне 20 нови потребителя итова не е защото изведнъж сайтът се оказа много известен. Дори не бях пуснала реклама никъде. Между другото замислям да се свържа с издателските къщи в България, които редовно пускат промоционални игри за спечелването на книги, но това ще е мотивация в близкото бъдеще.

И какво се оказва впоследствие. Бланката в Кой е онлайн? изведнъж се напълни от потребители със стари регистрации. Имаме нови попълнения. Мярката да заключа форума напълно бе стъпка в посоката да развия напълно цялата платформа и да защитя авторите ни, които досега нямаха реално никакви дивиденти. Трябва да ви кажа и още нещо. Статистиката, която регва всеки един потребител, ни се покачва главоломно, а мен като админ, трябва да знаете, че ме радва изключително много! :)

В този ред на мисли няма да се извиня на онези, които сега бяха облагодетелствани като гости и им създадох друга среда.

Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Bling`sFOX~ Пон Юли 20, 2015 1:27 am

Здравейте хора, не знам колко от вас ще видят написаното от мен, но забелязах, че много от потребителите имат големи аватари. Предполагам всички знаят колко е гадно когато харесаме дадена картинка или гиф, а се окаже прекалено голяма за форума и тогава идва ужасното чувство, че не можем да я ползваме. Вероятно използвате различни сайтове за намаляване, но някои са наистина не качествени.
В такъв случай искам да предложа на всички вас, всички които не умеят да ги смаляват или нямат с какво да ми пишат и аз бих им ги смалила.
Знам какво е и наистина ще се радвам и вие да имате аватар, който да ви радва.
Поздрави от мен и прегръдкки
ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 1779854893
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_K~Chu Пон Юли 27, 2015 11:24 pm

Моите аватари все нормални си излизат. Преди исках да са по-големички, но не ставаха или аз не знам. хдд Но да, има такива потребители, където са с аватар, доста голям на размер.
~~~ И да не е може би спам. --> ♥ xD
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 28
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Bling`sFOX~ Съб Авг 01, 2015 12:19 pm

Много як банер, браво на момичето
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by sadreamer Съб Авг 01, 2015 7:07 pm

Подкрепям горното мнение хд Особено ми харесва бледнването и цветовете :>
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ivi Вто Сеп 01, 2015 8:47 pm

Много ме кефи новата есенна тема на форума - банера, бекграунда, .. абе всичко! Браво за добрата работа на тези, които са допринесли за този изглед :)
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Сеп 01, 2015 8:58 pm

Иви, момиче, нямаш си на представа как с няколко думи успя да накараш вечерта на всички ни да се усмихне!

Изключително много ни топлят тези толкова простички думи, които са събрали повече, отколкото някой би казал с коментар до небето! ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 3737848233

Изразявам радостта на другата админка, на модераторите ни, на авторката на банера... И на себе си! Аз съм най-щастлива от всички! Можеш да се обзаложиш в това! ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 3737848233
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by TheSinner Вто Сеп 01, 2015 9:57 pm

на мен също новата тема ми харесва . Обожавам есента и като цяло всички есенни цветове и палитри ,о  толкова се накефих, като видях колко яко се е получило. Новия банер и той е трепач! ;3 Реших да споделя мнение ^_^ Браво на екипа! Приятна вечер от мен ~ ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 879653798
TheSinner
TheSinner

Gemini
Брой мнения : 177
Точки : 359
Join date : 31.03.2015
Години : 25
Местожителство : София

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 16 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите