A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 9 от 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Perpetual Pallor Съб Апр 26, 2014 9:23 pm

Дори пропуснах чукането с яйца...
Perpetual Pallor
Perpetual Pallor

Gemini
Брой мнения : 42
Точки : 0
Join date : 12.03.2012
Години : 25
Местожителство : Dark and lonely....I need somebody to to hold me.

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Perpetual Pallor Съб Апр 26, 2014 9:23 pm

Дори пропуснах чукането с яйца...
Perpetual Pallor
Perpetual Pallor

Gemini
Брой мнения : 42
Точки : 0
Join date : 12.03.2012
Години : 25
Местожителство : Dark and lonely....I need somebody to to hold me.

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Съб Апр 26, 2014 11:10 pm

Аз пък бях на състезание в Турция почти седмиза и всеки ден по няколко пъти някъф луд ни пееше от джамията . Ама и аз не съм голям фен на празниците .. тъй като гледам от хубавата страна , поне съм си спестила 1-2 кг покрай Великден тази година :D
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Нед Апр 27, 2014 12:31 pm

Поради лични причини, които не е удобно да спомеавам, ще кажа, че от утре посещенията ми във форума ще са доста чести.


Работа ---> вкъщи ---> форум ---> дете...


И ако някой каже, че водя интересен живот, ще го аплодирам за лъжата, пхах! Интересното е, че съвсем не съм възмутена, дори напротив. Това ме успокоява страшно много!  Хайде и един поздрав от мен и седем луди батковци, които от два дни са ми влезли под кожата. Особено Зико! <3


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_KaixTae Сря Май 07, 2014 2:12 am





Поздравче от мен..за всички! Обожавам тази песен, след 2-то слушане ми се заби в главата и само нея слушам + Overdose. :) И отново на училище! Този месец завършвам и край. Свобода!  :bounce:  :D 
Mell_KaixTae
Mell_KaixTae

Aries
Брой мнения : 494
Точки : 0
Join date : 24.03.2013
Години : 29
Местожителство : Русе

http://vbox7.com/user:mell_exo

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Чет Май 08, 2014 8:21 am

Да стоиш пред компютъра само по черни чорапи на лилави цветя, червената тениска на мъжа си и бикини... Последовател съм на ексцентричната мода, не ще и дума! Да слушаш Шаная Туейн и ''You're Still The One'' и да се чувстваш толкова уморена, че чак да ти се плаче...


Понякога си мисля, че имам само един грях. Не знам дали сте гледали ''Седем'' с Морган Фриймън и Брад Пит. Та за филма - убиец трепеше хора според седемте смъртни гряха. Сега не мога точно да се сетя какви по ред бяха без да използвам търсачката, но особено впечатлена останах от лакомията и леността. За първият грях едва ли ще бъда съдена, но за втория... Олеле! Толкова съм мързелива, че ако ми плащаха за мързел, досега да съм Бил Гейтс... А също и да спя. Рекордът ми е два дни - легло, сън и ставане колкото да идеш до тоалетна, да изпиеш чаша вода и да хапнеш един кроасан и няколко блокчета шоколад... Верно, казват, че от сън спомени няма, но несъмнено аз трябва да бъда изключена от уравнението. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Съб Май 10, 2014 12:14 pm

Напоследък времето тече много бързо и неусетно кога от Понеделник станахме Събота? Да не говорим, че от колко време веднъж не мога да се наспя, и без да се извинявам, майната й на тая работа.
Времето изобщо не ми стига, но нямам особено избор. Напоследък всякаква мотивация си е литнала за юг и ме съблазнява с идеята си. Май нещо пролетна 'умора'...
Е, аз напоследък съм заела мислите си с Шекспировите произведения и вчера попаднах отново на едно любимо творение на Оскар Уайд - http://sickdreamer.wordpress.com/2010/10/03/reading-gaol . Като бях в 7ми клас случайно бях попаднала и дори тогава наизустих любимата си част от там.
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Съб Май 10, 2014 3:17 pm

Пролетната умора е застигнала и мен >.< Желанието да си останеш в леглото цял ден и да не правиш нищо ♥️ А дори нямам усещането , че е Събота .. (може би защото сме на училище ) .. все едно е някой ден през седмицата .
Btw , ако някой е добър по немски и има малко време да ми пише . Давайте си line или facebook :D
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Нед Май 11, 2014 3:19 pm

Ударна доза Джи Ди! Невероятен е. Вече не знам колко мога да понеса. Толкова много ми допада - и като визия, и като глас, че чувствам как се влюбвам в него. <3

А не вярвах, че мога да фенствам толкова! >.< О, има най-страхотния поглед на света!

Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Май 12, 2014 3:43 pm

Имам една идея, която не знам как ще бъде възприета! Трябва да уточня, че става дума за раздела яои, който има по-голяма посещаемост от другите. За добро или за зло, изглежда форумът се посещава от развратни хора (в това число записвам и себе си, да не е някой да се обиди! ;)) Та... Има фикове, пръснати из страниците, завършени и много хубави. Не може ли да се създаде раздел, в който всички завършени фикове и уаншоти, да се премстват от модератор. Така предполагам няма да има търсене из страниците от потребителите, освен това форумът се изчиства и архивира един вид. Наемам се да се ангажирам с това, но няма как да създам подраздел, защото не съм админ...

Вие приемате ли идеята ми? Ще се радвам да обменим повече идеи... :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Пон Май 12, 2014 7:43 pm

Съгласна съм, че ще е много удобно за читателите да има такъв 'списък' дори да кажем, където да се уточнява жанра и героите. Така читателите по-лесно ще се ориентират, когато търсят нещо. Трябва да се сподели и с админа :Д.

Напоследък изоставих фика си и не го поглеждам. Главно защото ми идва вповече училище и когато пиша фика искам напълно да отдам мислите си там, а когато имам училище не се получава. Сигурно ви се е случвало. Като цяло ми се иска да имах повече време. Напоследък си правя график на абсолютно всичко, за да го направя и разпределя времето правилно.

Мисля да изкарам някой от фиковете си един ден като книга. Вероятно когато започна да печеля сама, след като съм чувала, че е скъпо. Какво мислите по въпроса?
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by -bloodletter- Пон Май 12, 2014 7:49 pm

Здравейтееее~  ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 1667958409 Летаргията не ме е напуснала от лятото... за добро или лошо  ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 2991599348 Сутрин направо не ми се става от топлото легло, а само от мисълта, че съм на училище, ми призлява. Не харесвам класа си... с две-три изключения ._.
Сез, ще ми бъде наистина много приятно един ден да видя фик-овете ти в хартиен формат :3 И аз си го мислех по едно време, само дето, вместо да покажа пред света някой от фик-овете си, искам да им представя разказите ^^
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Май 12, 2014 7:53 pm

Любопитствала съм. Оказа се баснословна сума, която не мога да си позволя и то за няколко бройки, които най-вероятно ще раздадеш на приятелите си символично... Отделно остава въпроса за авторското право. Ако издателство любопитства все пак за теб, то то ще направи компромис само с нещо неисдавано до този момент, нещо, което не е пуснато онлайн или във форум-формат. Оказва се, че и в двата случая си прецакания. ;)


Аз се отказах от издаване на книги, защото писането ми е хоби и нещо, с което разтоварвам и с което запълвам свободното си време. Опре ли да изкарвам прехраната с него, мигом ще загубя интерес и никога няма да посегна да пиша. Това е до моя характер, не знам при другите как е.  Единственото, което искам в момента е да пиша фенфикшън, да забавлявам хората тук без да си плащат за това и да се радвам заедно с тях, да плача или да се смея, няма значение. За това и предлагам форумът да се сдобие със своеобразна библиотека. Така авторите на доста стойностни фикове няма да бъдат изблъскани назад в страниците и всеки ще може да си ги чете отново и отново... :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ^Kim Mimi^ Вто Май 13, 2014 6:30 am

Mimarin~chan написа:Имам една идея, която не знам как ще бъде възприета! Трябва да уточня, че става дума за раздела яои, който има по-голяма посещаемост от другите. За добро или за зло, изглежда форумът се посещава от развратни хора (в това число записвам и себе си, да не е някой да се обиди! ;)) Та... Има фикове, пръснати из страниците, завършени и много хубави. Не може ли да се създаде раздел, в който всички завършени фикове и уаншоти, да се премстват от модератор. Така предполагам няма да има търсене из страниците от потребителите, освен това форумът се изчиства и архивира един вид. Наемам се да се ангажирам с това, но няма как да създам подраздел, защото не съм админ...

Вие приемате ли идеята ми? Ще се радвам да обменим повече идеи... :)
Направих за всички раздели подраздели, но тези дни не мога постоянно да съм тук и да влизам, така че ще помоля модераторите, ако не ги мързи и имат малко свободно време да разгледат кои са завършените фикове и уаншотове и да ги преместят в подраздела Завършени..
^Kim Mimi^
^Kim Mimi^
FanFic Writers

Aries
Брой мнения : 1617
Точки : 295
Join date : 12.12.2012
Години : 29
Местожителство : Родом: Враца; В момента: Пловдив

https://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t356p45-topic#14387

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 3:07 pm

Xi Mimi написа:
Mimarin~chan написа:Имам една идея, която не знам как ще бъде възприета! Трябва да уточня, че става дума за раздела яои, който има по-голяма посещаемост от другите. За добро или за зло, изглежда форумът се посещава от развратни хора (в това число записвам и себе си, да не е някой да се обиди! ;)) Та... Има фикове, пръснати из страниците, завършени и много хубави. Не може ли да се създаде раздел, в който всички завършени фикове и уаншоти, да се премстват от модератор. Така предполагам няма да има търсене из страниците от потребителите, освен това форумът се изчиства и архивира един вид. Наемам се да се ангажирам с това, но няма как да създам подраздел, защото не съм админ...

Вие приемате ли идеята ми? Ще се радвам да обменим повече идеи... :)
Направих за всички раздели подраздели, но тези дни не мога постоянно да съм тук и да влизам, така че ще помоля модераторите, ако не ги мързи и имат малко свободно време да разгледат кои са завършените фикове и уаншотове и да ги преместят в подраздела Завършени..

Ще се заема, ала няма ли да е по-добре и ако в темата "Финал" помолим всички, публикували нещо свое, което е завършено да ни поставят линкове? Така ще е и по-лесно да съберем нещата, освен претърсвайки разделите ( все пак трябва да имаме предвид, че не всеки ще се отзове). И нека си съставим списък с всички неща разпределени в жанрове и след веки нов 'пост' на нещо ново, което е завършено модератор/админ, който го е видял нека го 'запише' в листа оставяйки нещо като послепис, където да пише, че вече е записано в коментара на човека; така ще знаем, че някой е го е записал и няма да се бъркаме (админите и модовете).
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 3:18 pm

Аз - също. Ако ме искате, разбира се! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 3:20 pm

$uho :33 написа:Здравейтееее~  ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 1667958409 Летаргията не ме е напуснала от лятото... за добро или лошо  ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 2991599348 Сутрин направо не ми се става от топлото легло, а само от мисълта, че съм на училище, ми призлява. Не харесвам класа си... с две-три изключения ._.
Сез, ще ми бъде наистина много приятно един ден да видя фик-овете ти в хартиен формат :3 И аз си го мислех по едно време, само дето, вместо да покажа пред света някой от фик-овете си, искам да им представя разказите ^^

Здрасти, здрасти :Д
Надявам се и аз да ги видим всички в хартиен формат, въпреки че е-books ще са обвзели повечето свят дотогава, но смятам да си укача 'псевдоним' и така няма да знаеш, че е на 'Сез' :Д. Не искам личният ми живот да се смесва със страстта ми. :Д И твоите разкази нека един ден са официални за всички.
Щом говорим за разкази, нека споделя, че нямам много опит (едно уаншотче имам и едно стихотворене-разказ :Д ), те не са нещо за мен, след като (лично мнение) смятам, че не мога да се задълбоча в разказ толкова като при нещо по-дългичко. Имам много неща, които искам да кажа на едно място, които са много за един разказ, докато във фика/романа или каквото и било имам повече свобода. Е, това са си мои виждания. От друга страна знам хора, които по-обичат разказите и вярно, че човек не винаги трябва да 'опъва локума', а всичко може да е по-кратко, но лично за мен то така ще е моментно и бързо ще изтине, въпреки че от друга гледна точка всичко така или иначе ще изтине ама... задълбочавам и се губя в мисълта пак, та да се върнем обратно.
Защо не? Щом обичаме да пишем, защо да не пробваме да го напечатаме както всички автори. Това не винаги е правено за пари или слава, представете си че сте направили голяма баница -много повече от това, което вие и семейството ви можете да изядете, защо да не се сподели? :Д Окей I'm out now, че имам тренировка след малко и трябва да излизам.
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 3:22 pm

Хей, само аз ли не виждам споменатия по-горе подраздел Завършени?!



Сори, че така се обаждам в разговора ви!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 3:26 pm

И аз не го видях преди малко като скролнах, но сега като се замисля, къде да се направи? Директно нов отдел само за завършени над жанровете под отдела "Форум"?
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 3:28 pm

ОК, ОК... видях го подраздела и само ще кажа, че грам не ми хареса! Всичко е толкова разпръснато, че думи нямам... Защо не добавим към всяка тема жанра и да подредим раздела по никове на автори. Файда от този вид няма. Потребителите пак ще ровят из страници...  :shock: 
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 9 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите