A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters

Страница 10 от 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 3:38 pm

Защо аз само не виждам раздела? :Д
Или пък защо не направим така -  И аз смятам, че е разпръснато, за това нека всичко седи на мястото си, а само да има списък със завършените и тя да е глобална тема, така че където и да отидеш из форума да я виждаш (stalker темa)? :Д
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 3:44 pm

Виж, как предлагам аз! Разделът се намира горе! Но ако си с телефон, може и да не ти се появява, знам ли!



Та на въпроса... Предлагам да кажем така списъчен ред от рода на:


Юлсея --> ''Котки и кучета'' - драма, хентай, яои 18 +
''Като летен бриз'' - драма, комедия...
Мимарин-чан - еди какво си... и т.н.


Имената ще са по азбучен ред, а заглавията на фиковете ще са директни линкове към съответните теми. В подраздела Завършени ще има само няколко теми, съобразени с него...


И съответно ще бъде много по-добре, от оакания вид в момента. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 3:51 pm

Оаканото не го виждам нещо, а не съм на телефона. :Д
Та, допада ми, нека да е така със списъка.

П.С. От мен яой никога няма да видиш Мимарин-чан ; нито да чета, камоли да пиша :ДДДД. One does simply not :D
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 3:59 pm

Това беше пример! ;)Само за да илюстровам казаното, за това използвах името ти. Сори, ако си се обидила, не е било нарочно. Освен това всеки раздел, разполага с подраздел. Т.е. и хентая, драмата, екшън и разните други раздели, трябва да си имат подраздел подобен. ;)Ще видя какво мога да направя аз в раздела на яои-то... Понеже аз там се навъртам основно.



ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 7323185Z
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 8:00 pm

Да, сещам се, че е за пример. Просто се шегувах/лигавех, аз не се обиждам лесно, ще ми свикнеш. :Д
И админката какво казва - да се местят или само списък да се прави?
Главно повдигам темата, защото смятам, че местенето е ненужно. И залагам на списъка по-скоро отколкото на преместени теми, но админите в крайна сметка ще кажат точно как ще става.

П.С. Благодаря за снимката, че ме светна. :Д
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 8:08 pm

Още не съм засичала Мимето във фейсбука и не знам. Аз за това и не првая нищо по въпроса. Не ми се иска да направя нещо на своя глава, но така или иначе смятам, че списъка е много по-добър от този вариант, в който всичко е пръснато, че мамата си трака... >.< Представи си какво ще е в яои-раздела, където има над десет страници и всеки един фик трябва да се огледа, класифицира и опише! Леле... Ще ми отнеме повече време, но пък имам страшно желание да го направя, само да ми се даде плацдарм на действия. :)


Ой, поздрав с моя сладур в тази хубава вечер, когато се чувствам супер добре! Пръскам щастие и радост, макар да няма адекватна причина за това. Пожелавам на всички да се чувстват така добре, колкото и аз в момента! <3

Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 8:20 pm

И така, хора, заемам се. Направо сама се кефя, защото Мимето ми позволи да е по моя начин... >.< Хайде да не задръствам форума с мнение след мнение, 'щото вероятно има хора, които вече се дразнят от мен, за това спирам. ;)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 8:23 pm

Щом и админката си каже думата ще действаме. Радвам се, че се чувстваш така позитивно и бих казала нека най-лошия ти ден е така както се вика, ама е прекалено преувеличено, та нека по-често имаш такива дни!

ДжиииДиииии<33 Всичките му песни много ме радват<33

Така съм изморена след тренировка, че ужас. Радвам се поне, че утре имам училище в 9 и няма да се прави нищо особено. Искам вече ваканция и да литна за Варна! *-* TT.TT ~

М/у какво стана с конкурсите за фикове? Видях в темата, че 46, от които повечето не са коментирали са 'За', но нещо темата си замря. Та, поздрави от дъждовна и хладна Германия...>.<
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 8:24 pm

Мение след мнение тийм- сега и аз ще го направя. Днес вече втори път е почти еднакъв момент публикуваме и винаги ме спира форума. :Д Та, добре да се захващаме! :Д
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Май 13, 2014 8:32 pm

Хах, когато завършвах през далечната 2001 година (обажда се баба ви Мимарин и потропва с бастуна! >...< ), ходихме за абитуриентския бал в Будапеща, Унгария. Наложи ми се да използвам немски и руски, за да се оправям, но никога няма да забравя Дунав... Бяхме над един от мостовете, свързващи Буда с Пеща, времето бе хубаво, докато през това време бе валяло адски дъжд в България.


Сетих се за това от коментара ти и споменатата Германия. Аз като се сетя бая свят съм кръстосвала! >.< Къде по роднини в Сибир, къде по забавление в Унгария, къде по работа в Гърция... Това лято ще ходя на море на Халкидики, най-вероятно, и не знам дали не ми е писнало вече да ходя наляво и надясно...


И аз се заемам. От три дни Джи Ди така ми усмихва деня, че ако има Господ на този свят, сигурно ще ме прати в ада, за дето изневерявам с мисли...  :lol: 
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 8:44 pm

Будапеща... ако трябва да съм чесна там се чувствам като в България, само че говорят адски странно и ужас... И аз обичам да разузнавам нови места и да посещавам страни, то няма кой да не обича като се замисля. Хубаво си е<3

Аз лятото си ида в България, не ми трябва друго място, тя ми стига. :Д <3 Писна ми от Германия, от немския... искам Български и тогава gimme the есетата. :Д
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Вто Май 13, 2014 10:59 pm

Олеле , хората свят обиколили , а аз само балканските ни съседки съм посещавала и Виена ... ама хубаво, че е спортът иначе и тях дори нямаше да видя :D В момента в Стара Загора се излива порой и трещят гръмотевици и това би било една прекрасна дъждовна вечер с чаша топъл шоколад , ако утре не бях не училище -.- Сез , ако мога така да те наричам , уча немски и имам интерес към Германия . А какво по-хубаво от това да научиш нещо от някой , който си живее там . Ако имаш желание , бих искала да ти задам няколко въпроса (:
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Май 13, 2014 11:16 pm

Не е важно къде си ходил, важно е какво си могъл там да видиш. :Д Наричай ме преспокойно Сез :Д. Разбирам май, че не си видяла, но ти писах вчера лично съобщение и доброволно ти се 'дадох' на всякакъв разпит. :Д

Е, аз се радвам на дъждовни дни, дори ми топлят душата, колкото и да е странно, но не и ако не са 'дъждовни дни', а 'дъжновни седмици' , 'месеци'... Тогава се съмнявам, че ще останат' фенове' на нещото като цяло.

И, ох, мускулна треска, що тъй ти ме тормозиш?....

Нека ви споделя част от любимите си части от Хамлет, които също и съкратени, но нали само любими ще давам :Д...

„Ти искрена си, ангел мой любим,
но често ний решения меним.
Родени бурно, но за къс живот,
на слабата ни памет те са плод,
човек забравя своя дълг след миг,
когато е към себе си длъжник:
решава нещо в мигновена страст,
но трае то, дорде е в нейна власт,
а в нас разменят звук неотзвучал
печал и радост, радост и печал;
най-бурната ни страст най-малко трай —
плачът се смей, а пък смехът ридай.
Дори светът е с преброени дни,
успех и обич — всичко се мени,
а кой кое докарва, ангел мой,
дали тя него или нея той?
Кому е провалилият се драг?
И кой на преуспелия е враг?
Щастливият приятели не ще,
но ни за миг не ще му липсват те;
нещастният ги дири тук и там,
но колкото по дири, по е сам…
Обаче да се върна, дето бях:
човешките решения са прах.

<33333333333333333333333333333
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Вто Май 13, 2014 11:45 pm

Не знам къде си ми писала (предполагам фейсбук :Д) , ама нищо не съм получавала .. ):
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Сря Май 14, 2014 5:23 am

Така... Хора, минавам през лафчето само за да спомена, че каталогизирането на фенфиковете е доста сложно, не ще и дума. >.< Когато предложих тази идея, си нямах и най-малка представа, че ще е такова сортиране и оглеждане, но нали вече съм се хванала на хорото, ще го играя докато свърши. Може да погледнете темата тук ---> ЦЪК!


Ако някой автор е забелязал, че съм изпуснала някоя негова творба, може да ми помогне като ми каже заглавие и да ми посочи линк, който да добавя. Дебело подчертавам, че в този каталог са само онези творби, които са завършени и са с яои-уклон. Това ще рече, че авторът може да е писал романтика или обикновен хентай, но темата на фика му няма да е тук, а в съответния раздел там. Просто съм длъжна да уточня това.


Извинявам се на Мимето, но не успях да пиша по ''Глутница вълци'' и се занимавах с този списък... Ще се опитам днес да седна най-после на дупето си и да метна нещо по моите фикове. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ^Kim Mimi^ Сря Май 14, 2014 7:12 am

Нищо Мим. И аз не писах по подаръка ти. :D Бях се захласнала по един тайвански прекрасен индивид.
ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 1897764_669225966447933_7052604626979591065_n
Толкова неземно прекрасен е. Не ви ли прилича малко на Лей от Ексо?
^Kim Mimi^
^Kim Mimi^
FanFic Writers

Aries
Брой мнения : 1617
Точки : 295
Join date : 12.12.2012
Години : 29
Местожителство : Родом: Враца; В момента: Пловдив

https://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t356p45-topic#14387

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Сря Май 14, 2014 7:46 am

Оуу , идеален е
Аз гледах една драма с него - Just you ♥♥
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пет Май 16, 2014 5:20 am

Новият изглед на форума с тези висящи планини ала тип ''Аватар'' и лястовичките е наистина много красив и ромнатичен... Поздравления на админите за усилията, но си заслужава. Не знам какво мислят другите потребители, но аз съм във възторг.


Да споделя нещо, което ми се случи вчера през нощта, докато писах ''Шоколад и кафе''. Получих любовно признание от моето момче, с което сме заедно повече от десетилетие. Беше толкова сладко и така ми разтуптя сърцето, че признавам си ми достави страшно удоволствие да осъзная, че чувствата ни са непроменени след толкова години. Знам, че сигурно звуча лигаво и не на място, но от вчера ми е толкова... неопределено, че просто исках да споделя.


Надявам се утре да не съм на работа, че до гуша ми дойде да работим и съботите... >.< Поздрав с една песничка, която не спирам да риплейвам вече втори ден:

Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Пет Май 16, 2014 7:12 pm

Откакто грумна новината за Крис , ми се струва , че на никой не му се пише .. И с право .. Толкова работи се изчетоха и толкова мнения се изказаха . Ама да не почвам наново темата , че главата ми е burnin' .
Само едно се надявам - на СМ да им го начукат така , че никога повече да не могат да си стъпят на краката (ако ме разбрахте ) хД
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by kpop girl Пет Май 16, 2014 7:53 pm

Mimarin~chan,много се радвам за теб (hug) чак на мен ми стана сладичко :P  :oops: 
P.s. Наистина много неща неща се изписаха за Криси см,и аз не знам кое истина ,и кое не :( :( Дано см си платят за всичко ............................мразя я тази компания -__-

kpop girl

Брой мнения : 177
Точки : 0
Join date : 19.02.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 10 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите