A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 7 от 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Пон Мар 17, 2014 12:01 am

Боже лафчето ни в разгара си; как да не се радва човек... поне няма да си водя разговори сама!! :Д Та, от къде да започна.. Dragon_k00 добре дошла в лафчето ни и се радвам, че се престраши да пишеш! 
Относно темата за елемента любов във фиковете съгласявам се до висока степен с Мимарин, която доста ясно е казала нещата, но аз като толерантното майселф виждам и любовта, и секс сценките , и приятелската любов, и драми, и всичко като част от парчета на голямата торта ( да, някой е гладен, но се въздържа от хладилника), който фиковете малко или много трябва да притежават. Е, много ясно, че автора си решава кое парче по голямо да е, кое да го има или кое изобщо да не е там, така че казвам, че не всичките фикове са главно съсредоточени върху любов и директен пример е моят фик, върху който работя сега.
След като всички искаме да сме обичани и да обичаме, а това можем единствено без страх да го направим в фиковете, след като знаем че няма да сме наранени или поне всичко ще е под наш контрол - фиковете са идеалното място за да развихрим тези неща.
Относно въпроса ти за кдрама, която не се развива главно около романс и любов - Ghost. Около 10ти еп. съм и всичко си се върти около криминалности и прочем, не около любовна история и това ме радва, след като понякога многото драма ми лази по нервите. :д
obvilion молим те по-често да ни се натрапваш по най-безцеремонният ти начин, е, поне аз се радвам на това!!! И с теб се съгласявам и именно за това беше молбата ми!
Чесно казано дори не влизам в зоната на еротичните фикове и не мисля да го правя изобщо. Не, че от този жанр не може да излезе нещо много интересно, напротив, но проблема е , че това дето го пишат все ми е всичкото баналното, еднакво и не ме влече - лично мнение, нека не се обижда никой така или иначе не съм тръгнала да ги чета едно две видях и си изкарах очите берабар с лещите. Иначе всички се радваме на смъта ама трябва да е написан по начин дето да радва. 
Относно писането за слава, да съгласна съм на моменти, че се целят в даден жанр единствено защото по влече народа... Е, години си пиша единствено за лично егоистично удоволствие :Д и чесно да си призня понякога ме радват реакциите на вечният ми читател, която винаги първа вижда написаното, така че мога да кажа че и за нея пиша. Често се замислям дали да спра да публикувам онлайн нещата, които пиша, след като съм си наумила някой ден да си изкарам книга и хората много пъти са ме предупреждавали как е рисковано някой да ти открадне 'идеята' или написаното. От друга страна пък знам онова чувство да намериш фик, който така да ти харесва, че... радва те, прави ти деня хубав и това щастие, което някой ти дарява- да знаеш, че и ти можеш...
Хауевър пак се заплеснах, та отново споменавам, че се радвам как се развихрихте в темата, та тя в за това тука!! :Д
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Пон Мар 17, 2014 12:21 am

Vielen Dank für den Film :D Когато имам време , определено ще го изгледам . Сравнението ти с тортата много ме изкефи :D И аз съм на същото мнение , всеки сам избира за какво да пише и чете . Но ако някой тук пише нещо различно от романтика , например криминале или пободно , ще се радвам да ми сподели . Въпросът ми дали бихте чели нещо , в чиято основа не е любовта и няма смут , остава .
П.П. YulSeya може ли линк на фика ти ? :P
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by oblivion Пон Мар 17, 2014 12:56 am

:D :D:DСъгласявам се с всичко, казано преди мен и няма да философствам повече, защото ме мързи да пиша. ;д (радвам се, че се радвате на присъствието ми ;д *princess hairflip*
 ТОРТАААААААААААААААААААААААААА ТТ.ТТ

 Ооооо, за Ghost е станало дума гледам ;д. Една препоръка и от мен имаш :DНестандартна к-драма, която обаче те въвлича в действието и просто седиш и гледаш като гръмната, защото WTF JUST HAPPENED?!??!
P.S SO JI SUUUB ;___; G.O <333
edit:  :DЗабравих да ви кажа ЛЕКА НОООЩ *заспива с "Железният светилник"* ^O^

oblivion

Aquarius
Брой мнения : 79
Точки : 0
Join date : 16.08.2012
Години : 29
Местожителство : Бургас~

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Мар 17, 2014 2:08 am

Да си призная в началото бях по-критична - не само към себе си, но и към околните. По-груба, откровена и сурова, не подбирах думи в дадена ситуация и определено бях безкомпромисна относно грешките. После... воала! Изведнъж ме осени прозрението, че никой не е седнал да пише, за да издава след това нещо. И дори и да има някаква мечта да пише или да превърне писнато си в професия, той няма да го пуска в интерент, където всеки би могъл да го прочете, нали? Другото, което е, че за всеки влак си има пътници. Едни ще харесат писането на много смут, други - на повече диалог или описание. Едни ще харесат да няма идея, други - да има. Аз например като любител на тежката проза и класическата литература, осъзнавам, че може би съм единствена, която обожава да чете руска класика. Гогол, Лермонтов, Горки - за някои те са просто имена в литературата и са писатели на свръх-скучни книги. За мен те са майстори на перото, на идеята, на многопластовото изграждане на герои. Всеки с вкуса си. О, съвсем не казвам, че видиш ли аз съм много по-добра от някои, но открито си признавам, че ми се отдава да пиша повече драма, отколкото секс, но пък обожавам да чета секс.


И друго съм забелязала, което може да ви се стори много странно. Хващам някаква прозаична идея, която пиша в началото и след време, следвайки нишката, постепенно я разширявам, добавям елементи, наслагвам нещо, повечето е импровизация - писане на момента. Дори не знам в следващата минута какво ще начаткам на клавиатурата и често и аз накрая се изненадвам... >.< Забелязах това от няколко месеца насам, когато започнах активно да пиша само яои. И другото, една идея не ме влече, ако я измисля от-до преди още да напиша първия ред. Т.е. всичко става на момента, когато не съм обмислила достатъчно нещо - тогава имам муза, тогава и ми се получава... Уат тъ фак, т'ва последното си е ебало майката! Определено ще заприличам на откачена, щом споделих това!


Иначе в общи линии за мен основното правило във фикшъна е да пишете! Няма значение до колко сте се справили, какви грешки допускате, има ли секс, няма ли, идеята къде е  и дали сте за слава... Абсолютно няма никакво значение. Щом писанията ви радват някого, значи друга по-хубава награда от тази няма. Аз лично осъзнах, че нито ще издавам книга, нито пък съм някой критик и специалист, за да съдя изтънки нещо, което не претендира да е класицизъм, така че... всичко е бош лаф работа! Писането за мен е разпускане, хоби и начин да изразя себе си - до колко се справям, 'бали му майката! Честно, не знам и не ме интересува! Важното е да пиша... ;)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by gmlto Пон Мар 17, 2014 9:11 am

Mimarin ей на този пост съм + 105041254105432041320303013  :)Ей на това се опитвам да кажа и аз ... всеки път това пиша и споделям в личен разговор по повод писането на фикшъни. Ето за това и всеки път аз казвам "Живейте си живота и правете това, което ви носи удоволствие!" Ако има и някой, който да заразите с вашата емоция още по - добре :)Хубав и усмихнат ден на всички :)аз да взема да поработя малко днеска :)
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 42
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Пон Мар 17, 2014 2:31 pm

Dragon_k00 Ach es ist doch nichts zum bedanken! ^=^
А, на въпроса ти дали бихме чели или озбщо хората биха се интересували в нещо, което не се върти главно около романтика и секс- да много ясно. Изглежда не можеш да си го представиш, нека ти покажа нещата от тази им светлина. Ако погледнем едни от най-добрите филми дето всички ги знаем Хари Потър, Властелинът на Пръстените, Пърси Джаксън, който не е чак толкова, но го слагам - всички тези филми са така известни и харесвани заради фантастиката на автора, която е изобретила толкова уникални и интересни неща. Нещата не се въртят особено около любов, камоли има секс, но хората ги обожават филмите, а те идат от книги. Та, разбра ме и надявам се имаш и отговорна въпроса. А, фика ми ще намериш тук.

Oblivion за драмата съм съгласна- трябва да спирам на пауза и да преусмислям и тогава да си измислям моя си сценарий -как без него! И да, актьорите<333

Мимарин, като чуя руско и само Ана Каренина ми иде наум. Съгласявам се с теб, че начина им на писане на старите произведения и всичкото между редовете със символистиката и на мен ми допада, но ще си призная, че понякога пък ме убива от скука. Именно за това както казваме всеки каквото си харесва си чете.
А за това, че оставяш нещата на 'течението' не е съвсем странно, поне не за мен. Аз самата така правя, което например моят Вечен Читател Маги не го може- тя винаги структурира първо главата и трябва да знае какво точно пише, докато аз го оставям само да си дойде. Е, покрай фика ми с ЕХО съм си дала изричен зор да исмиля неща, елементи все пак е фантастика и трябва да е фантастично и т.н. :Д
И като сме на тема 'писането за мен'- писането за мен е да си излея фантазията, което пък ми дава страхотно удоволствие, след като всичко което преминава на компютъра, преминава от мен и сякаш го изживявам и това е пристрастяващо. Именно и за това четем, нали?
Последният ми фик, който го писах беше сладка училишна романтика, но сега съм се съсредоточила върху мистерия, фантазия и романтиката играе много малка роля.
Та, приятен ден на всички ви!
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пет Мар 21, 2014 7:34 pm



Тез' момчета ме разбиват вече седмица! :*
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ·٠•YulSeya٠· Нед Мар 23, 2014 9:05 pm

Оооо, да BTS човек просто не може да им се накефи на танците и песните<33333
Дебютите последните две години са много успешни!
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_KaixTae Нед Мар 23, 2014 10:33 pm

Аххх.. 3-та ми лбима група.. <333 Просто са УДИВИТЕЛНИ И ПЕРФЕКТНИ! :heart: Искам още да ме радват. А ако говорим за идолите... Ви се промъкна при Кай и Кий... в ултимейт биас листа ми.. И като говорим за биаси... кои са ви ултимейт биасите?  :P 
Mell_KaixTae
Mell_KaixTae

Aries
Брой мнения : 494
Точки : 0
Join date : 24.03.2013
Години : 29
Местожителство : Русе

http://vbox7.com/user:mell_exo

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Мар 24, 2014 2:13 am

Аз нямам, така да се каже... Аз съм кипопър от около година и на всяка група, която съм изслушала ми харесват определени, но да съм зарибена само за един, не ми се е случвало. Ако ще ги изреждам, списъка ми е дълъг, но да видим. Харесват ми Крис, Лухан, Кай и Лей от ЕХО, Зело и Гук от B.A.P., Десунг и Т.О.Р. от Big Bang, Яно от Topp Dogg, Ким Джеджунг от ДБСК, Джун от MBLAQ, Ви и Джонгкук от Bangtan Boys... Сигурна съм, че ако се заслушам в други групи ще си харесам още.


Мен ме терзае друг въпрос. В последно време се наситих в постовете на фенки във фейс-групите, които изразяват любовта си по-много странен начин. То не беше  да ги наричат ''простак'', идиот'' и подобни неща, ама преди малко прочетох и ''лайно''. Т'ва последното ми уби всякакво желание изобщо да влизам в подобни групи. Не намерих никаква логика да обиждаш човек, когото уж много харесваш. Не ми се видя никак логично или реално, и ако в реалния си живот подобни фенки са същите, предпочитам да не ги познавам... Вие какво мислите по въпроса? >.<
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by -bloodletter- Пон Мар 24, 2014 8:54 am

Ултимейт биаси... в момента в биас листа ми е пълен раздор заради едни лица, които се бутат там. Иначе първият ми ултимейт е Йесънг ( Super Junior ) :3 Който и да влиза в биас листа ми, определено няма да му вземе мястото. Супер много си го обичам ;зз Вторите ми ултимейти са Сухо ( EXO ) и Ханбьол ( LED Apple )... обаче скоро Ханбьол сигурно ще изрита Сухо на трето място ._. Трети ултимейт ми е Хенри ( Super Junior-M ). Пак Ю Хуан все още не е ясно къде е точно, ама и той ми мъчи крехката душичка.


Мимарин, и аз понякога употребявам думи като "простак", "идиот", но чак до "лайно"... до там не съм стигала. Ама така фенчетата си изразяваме любовта. XD На някоя идиотска снимка е нормално да се напише: "Гледай го какъв е идиот." или нещо от сорта, но понякога това излиза извън границата. Това се употребява от фенките в цял свят и май по-голямата част сме го приели като нещо нормално. Мъчители от корейския народ много.
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Пон Мар 24, 2014 9:01 am

Аз вече ти казах какво мисля , но и тук ще се повторя ...
1: За мен това е адски тъпо и дразнещо . Който иска да го намира за яко или забавно , но според мен звучи ... не на място . Просто няма как израза " лайно , обичам те " или " идиот такъв , защо си ми толкова хубав " да ми се понрави .
2 : Чувала съм и оправданието " о , аз не го обиждам , просто така си говоря " . Пази , Боже , на някого да му стане навик .
$uho , съгласна съм ,че на някои снимки може да се напише подобно нещо , но доста често границата е прекрачвана .
А иначе моят ултимейт си е Крис ♡.♡
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by kpop girl Пон Мар 24, 2014 9:07 am

И на мен ми е много смешно,някой като напише "бебето ми е много хубаво" или пък някой ако има рожден ден и "кога порасна това мъниче" нищо мъничето е на 22-23,а те са 14-15..ама карай :D то и аз се вживявам понякога,ама чак пък толкова....-_-

kpop girl

Брой мнения : 177
Точки : 0
Join date : 19.02.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Мар 24, 2014 9:10 am

Всъщност забелязах ''лайно'' на съвсем обикновена снимка на Ви, ако не се лъжа! Тагват си се хората и после обсъждат неща в този ред:
''Вижте го какъв е готин! Идиот''
''Ако знае какъв е глупак! <3''
''Обичам те, лайно такова!''
Т'ва последното, след като го прочетох, тотално ме разби! Не знаех да се смея ли или да плача. Освен това аз и преди съм го казвала, но не съм фен в общия смисъл, който повечето употребяват. Не знам рожденни дни или зодии, нямам биаси, и не се кефя толкова на снимки... Не поствам нон-стоп в групите и гледам предавания, само когато ми хване някакъв интерес. Зарибена съм главно по музиката и хореографиите. Това обяснява защо аз не разпознавам певците, тъй като по принцип си ги пускам на плейлист в Ю Туб и си правя други неща на компютъра без да гледам определения клип, освен ако не е dance. Това е. 


И пак смятам, че съм фен. На музиката, което е по-важно, от това дали са готини или хубави на снимките! За това и казвам, че е различна гледна точка, но употребата на обида, за да изразиш любовта си за мен е... не логично и едва ли не детинско. Съвсем не искам да обидя хората, свикнали на подобни изказвания. Просто понякога са смешни! Поне от моя гледна точка ;)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by -bloodletter- Пон Мар 24, 2014 9:22 am

Е, нормално е да ти е смешно. Голяма жена си все пак,  а не дете, докато ние сме на по 14-15-16, нагоре, надолу. Свикнала съм, понякога ги употребявам, но "лайно" е доста крайно. Аз лично никога не бих употребила този израз, колкото и да е прекрасен, невероятен и т.н.
Дати на раждане много рядко помня, какво остава за зодии? Трябва да ми е влязъл адски много под кожата, за да помня такива неща. 
Колкото до фен-групите, там рядко се вясвам - само ако някой ме тагне на снимка или публикация ми хване окото. Просто няма за какво. ( най-често съм там, за да споря... това ми е любимото ;з )


Искам да ви попитам и аз нещо. Напоследък доста се нагледах, наслушах и начетах на обиди по адрес на айдълите от женски пол, защото пипнали еди-си-кой-си-оппа. Аз лично се радвам, когато "мъжете ни" си имат приятелки или въобще около тях има жена. Това показва, че са с нормална полова ориентация и са щастливи. Колкото и да им се иска на по-голямата част от фенките, момчетата няма да се оженят за някой свой съмембър или за някоя от тях ( фенките ). Не разбирам фенките, които до толкова са се вманиачили... Нали "техният оппа" е щастлив с приятелката си? Какво по-хубаво от това? Нали уж щастието му е на първо място, тогава какъв е проблема? Проблемът на фена е мацката, с която е "оппа".
Та, вие какво мислите относно обидите, които момичетата на корейската поп сцена понасят заради незрели и вманиачени фенове?
И аз понякога се дразня на момичетата около "моите оппа", но това е, защото преиграват и се държат адски детински. Но щом те са щастливи, и аз съм щастлива. Нали за това е фена? За да подкрепя идола си до самия край.
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by oblivion Пон Мар 24, 2014 9:59 am

Струва  ми се супер тъпо да се тръшкаш само защото айдълът ти си върши работата???? Повечето пъти, когато ги виждаме с някой член на женска група, е или по време на фотосесия, или общ пърформанс (някой път драма може би;д). Ето защо е напълно безсмислено да се изсипва цялата омраза върху момичетата, когато те просто си вършат работата???
 Ако пък наистина излизат и са обявили връзката си, тогава няма проблеми?? Аз лично не вярвам на слухове за дадена двойка, докато самите те (или компаниите им) не потвърдят и ми е смешно да гледам как фенките просто се побъркват по тъпи предположения.
 В заключение(;д), мисля, че някои хора трябва да пораснат, защото е нелепо да ревнуват байъсите си, които живеят НА СВЕТЛИННИ ГОДИНИ ОТ ТЯХ НЕ ЗНАМ 

 Относно другото запитване, аз също ползвам думи като "идиот", често си изливам любовта по агресивен начин от рода на "go away, you're ruining my life" etc :DРазбира се, всичко трябва да си има граници. Мисля, че тази мода тръгна от тъмблър, тъй като там постоянно се използват такива изрази, но не са с лошо значение? Както казах обаче "добронамерените наредби" трябва да са с мярка, защото границата между забавното и обидното е тънка в този случай.

oblivion

Aquarius
Брой мнения : 79
Точки : 0
Join date : 16.08.2012
Години : 29
Местожителство : Бургас~

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Forbidden Wonderland Пон Мар 24, 2014 12:06 pm

Намесвам се, защото Suho отвори интересна тема. Не съм много в kpop-а, но съм заобиколена от почитателки на този стил музика. Повечето от тях наистина не харесват, когато излезе на бял свят новината, че еди си кой е с еди си коя. И от там нататък се почват някакви закани, псувни, а и понякога се стига до депресии и сълзи. И аз просто стоя, гледам като теле и се чудя защо? Толкова са обсебени, че желаят техните любимци да са сами до края на живота си и вероятно да се срещнат някак магически, да се влюбят един в друг (разликата в годините - към 10-15) и да заживеят заедно.
Друго, преди време едно момиче бе твърдо решено да ме ''зариби'' по корейската музика и ми представи Block B. Допаднаха ми и разбира се си харесах един от тях. Когато тя разбра кой съм си харесала едва ли не ми скочи отгоре и се започна ''Ти не можеш да го харесваш! Той е мой! Избери си друг.'' .. Добре, избирам си ''друг'', но то се почва ''А и този не можеш! Аз и него харесвам. Откажи се от тях, харесай си някой от B.A.P, да речем.'' Общо взето, заради нейното остро изказване се отказах от цялата тази корейска работа. Но пък това детско държание наистина ми направи впечатление. Сигурна съм, че и вие като се замислите, ще се сетите за ваша позната или приятелка, която има подобно държание.
Forbidden Wonderland
Forbidden Wonderland

Scorpio
Брой мнения : 216
Точки : 15
Join date : 24.07.2013
Години : 24

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Мар 25, 2014 5:59 am

Цялото вманиачаване и фенгърлстване ми се струва толкова смешно и глупаво, че нямам думи, с които да изразя изумлението си от последния пост. Недоумявам как може да има толкова глупави момичета (Forbidden Wonderland, това не се отнася за теб, а за споменатите приятелки, увлечени по кипопа!). ОК, за мен те не харесват музиката или фокусът на тяхното ''фенстване'' е изместен накриво. Когато започнах да пиша хентая си, бях попаднала на доста хубави публикации за кипопа като течение - нещо подобно на поп- и емо-културата, което обхваща младото поколение. В този ред на мисли кипопа представя различна култура и всичко това благодарение на рекламата. Реално погледнато, самите певци нямат толкова опит в музикалното си поприще. Те са млади, надъхани и имат гласови и визуални качества. След това влиза корейската захарна фабрика за обработване и... воала! Ето ви ги звездите - всеки с уникален стайлинг, дрехи, дори и държане. Интересно ми се стори факта, че новообразувана, дебютираща група още преди да има изява на сцената или дори няколко албуми с ударни клипове, се сдобива с фен-клуб. Но как, защо? Та никой още не знае за тях, а фен-клуба вече се е оформил! Следват фен-мийтинги, интервюта, участие в музикални програми - дали в този ред или отзад напред, няма значение. Продуцентската им компания хвърля 90 процента от усилията си в усилено рекламиране на продукта си. Това е.


По принцип кипопа ми изглежда нещо като американската мечта, ама сбъдната в друг край на света и всичко в него се опира на въздесъщите глупави фенки, които дори трезво на могат да погледнат на нещата. Не казвам, че всичко е хвърляне на прах в очите, никой не оспорва качествата на дадена група или мембър, но според мен трябва малко да се сепнеш и да погледнеш света отвъд розовите очила, с които примираш по оппа си. Мога да говоря много по тази тема, но ще го направя, когато пусна хентая си, където в частност ще се разисква именно това - какво реално представлява кипопа и дали си струва да се вманичаваш толкова по нещо, което е просто подход за печелене на пари.



Хм, да. Може би това, което досега написах ви се е сторило много дълго и безсмислено и коренно различно от онова, което мислите вие, но не пледирам моята гледна точка да е задължаваща. ;)Просто следващият път, когато решите да се ''сгодите'' с кипоп идола си, събудете си! Фантазиите и мечтите понякога наистина биха могли да убиват! >.<
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Пон Мар 31, 2014 2:03 pm

Добър ден , драги читатели и автори (а защо не и двете ;) ) ! Днес съм в малко лигаво настроение и искам да попитам дали в нашия форум има произведения в жанр пародия ( ако изобщо има такъв жанр :D ) , че ми е много забавно и ми се четат весели работи . А как ми се пише ... може и да се самонавия да напиша нещо подобно , но се съмнявам , че по-скоро ще излезе като подигравка към повечето начини на писане тук ...
(:
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by ^Kim Mimi^ Пон Мар 31, 2014 3:52 pm

Виж в жанр Комедия.
^Kim Mimi^
^Kim Mimi^
FanFic Writers

Aries
Брой мнения : 1617
Точки : 295
Join date : 12.12.2012
Години : 29
Местожителство : Родом: Враца; В момента: Пловдив

https://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t356p45-topic#14387

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 7 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите