A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игра-конкурс "AsianVivor"

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Пет Май 01, 2015 11:19 pm

ELF:
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Вто Май 05, 2015 12:28 am

Добър вечер. Предварително желая да подчертая, че за корицата и за фика, ще има две различни оценкиот страна на журито.

Без да се бавя казвам резултатите от тази задача. Отново казвам, че беше последната.

Sone (Bling'sFOX) 2 точки, но х2=4 точки.
Shawol (saddreamer) 4 точки, но х2=8 точки.
ELF (erebus_hansol) - 2 точки, но х2=4 точки.

Благодаря на гласувалите потребители.

Анонимен:

Sone: Историята-Красива..много красива. Искам продължение. Директно си го казвам. Но пак има грешки, много грешки. Искам да кажа на всеки да не ме мисли за добър. Няма да направя компромиси. Грешката си е грешка. Отнемам 1 точка за това. Но като изключим това, наистина беше много красиво. Браво. 9 точки.
Корицата: Доста интересно направено. Само имам леека забележка-шрифтът, на задната корица, можеше да бъде по-разчупен. И като цяло..вижда се, че авторът може повече.9 точки.

Shawol: Историята-хареса ми. Лошото беше, че нямаше кой знае какви кулминационни моменти. Нямаше нещо, което да те грабне толкова много, че да ти падне ченето, както се вика. Все пак това е първа глава на вашата "книга" - трябва да накара читателя да не устои в чакане за следващата глава. Отнемам 1 точка за това. Правописни/пунктуационни и граматични грешки, доста, имаше и тук. 1 точка и за това. 8 точки като цяло.
Корица-Приятна, красива, сладникава..но прекалено празна..като че ли. Давам 9.5 точки, защото съм сигурна, че би грабнала окото на един тийнейджър в книжарница. Синьото, примесено с розово, е доста добра комбинация. Браво.

ELF: Историята-Искам да вметна, че почти нищо не разбрах. Затова и ако си бях купил тази книга..щях да искам да продължа. Прекалено много мистерия, хареса ми. Нямаше много грешки. НО! Има неспазване на условието. Пишеше, че трябва да е в рамките на 2500 до около 5000 думи. Тук са 1000 и нещо. Поради това ще махна 1 точка и половина. 8.5 тук. Иначе браво, поздравявам те.
Корица-Тази ми хареса най-много от всички..Щях да дам 10 точки на Shawol, но просто, колкото и гадно да звучи, не мога да ги сравня и да им дам еднакъв брой точки. 10 точки. Поздравления.


Като цяло ми харесаха произведенията на всички. Доволен съм. Едно голямо браво на всички за положения труд до сега. Продължавайте да творите и не се отказвайте. Обръщайте внимание на забележките и не се сърдете. Запомнете, че те са в полза за вас. :)


-------------

Точкуване за тази задача:
saddreamer: 17.5+8=25.5
erebus_hansol: 18,5 точки+4=22.5
Bling'sFOX: 18 точки+4=22 точки.

КРАЕН РЕЗУЛТАТ:

1. saddreamer-88.5 точки.
2. Bling'sFOX-68 точки.
3. erebus_hansol-56 точки.
4. bananapillowx-23 точки.
5. Mimarin~Chan-0 точки.
6. Leo_Flame-0 точки.

Победител е saddreamer! Честито!

Благодаря на всички участници, които бяха редовни. Разочарована съм от нередовните, но предполагам някои от тях са си имали лични причини. Ако се състои нещо подобно следващия път, искам да кажа от сега, че ще бъде ОТБОРНО. Но това е друга тема. Продължавайте да творите и бъдете себе си. ^^

П.П Утре ще кача мини-наградите.

Лека вечер и успех занапред!
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Вто Май 05, 2015 8:41 pm

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 8095810p

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 8095784K

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 8095800D

Честито и благодаря отново >< Ако имате някакви молби към мен, с удоволствие ще ги изпълня. Може да го приемете като още една награда. :D А за победителя, ще има нещо малко по-специално в началната страница на форума. Но това по-късно. ^^
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" - Page 2 Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите