A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Игра-конкурс "AsianVivor"

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Нед Апр 05, 2015 10:22 pm

Така..реших да пусна конкурса въпреки малкото участници. Знаех си, че работата няма да стане, ама както и да е. Конкурсът няма да е много дълъг и задачите няма да са много. За всяка отделна, времето, в което трябва да я изпълните, ще е различно. Подбрала съм анонимното жури. Ще ми изпращате творбите си на лично съобщение (тук ; фейсбук *има го под аватара ми*-където пожелаете). След това аз ще ги кача, но няма да казвам коя творба на кого е и след което ще открия анкета, в която всеки потребител може да гласува, но не и самите участници (моля!). Всеки глас на потребител се смята с 1 точка, а на анонимното жури-участникът може да получи от 1 до 10. В края на играта-конкурс този с най-много точки печели. Всичко това е за забавление..Отказах се от материалната награда, поради факта, че има много малко участници. Ще измисля нещо друго :) Но не наградата е важна, а забавлението, нали ?
Та..стига съм увъртала.


Първата задача ще е малко по-различна от останалите, понеже ще представлява въведение. Участниците ще трябва да си направят лого на графична програма (Photoshop, Corel Draw, etc.) ИЛИ на ръка. Може да използвате и онлайн едитор ( цък ). Имате 72 часа (като старт) за изпълнение на задачата. Ако желаете, може да се представите на кратко и да отговорите защо решихте да се запишете в играта (няма да се оценява). Участници, които не са могли да се справят със задачата навреме, получават 0 точки.

Ако имате въпроси, може да ме попитате, но не тук.


Последната промяна е направена от -code name B- на Чет Май 14, 2015 12:56 am; мнението е било променяно общо 13 пъти
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Чет Апр 09, 2015 1:03 am

След леко закъснение идвам с творбите на четиримата предали.

Алфа:
Игра-конкурс "AsianVivor" 8031762n

Бета:
Игра-конкурс "AsianVivor" 8038692B

Гама:
Игра-конкурс "AsianVivor" 8038693B

Делта:
Игра-конкурс "AsianVivor" 8038694o

Анкетата ще бъде отворена всеки момент. Гласуването ще продължи 48 часа. Мненията на анонимното жури ще обява след края на гласуването от страна на потребителите. :) Сега ще създам отделно тема за коментари, където можете да изкажете впечатленията/разочарованията/критиките си от това, което се случва в конкурса. Лека вечер~
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Съб Апр 11, 2015 3:10 pm

Здравейте. Извинявам се за закъснението~
Директно казвам резултатите.

Гласуване от страна на потребителите:
Алфа (erebus_hansol)-3 точки
Бета (bananapillowx)-1 точка
Гама (Bling'sFOX)-3 точки
Делта (saddreamer)-3 точки

Анонимно жури:

Анонимен 1:
Алфа-Харесва ми. Не прилича толкова на лого, но предполагам представите на този, който го е изработил, са такива. Като че ли в цялата творба има скрит замисъл и точно това бе грабва. Давам 9 точки тук, защото има още какво да се прави.

Бета-Нищо особено според мен. Просто снимка и няколко (или може би една ? текстура)+текст. Може би създателят на това нещо просто не е добър в правенето на подобни задачи. Но спокойно. Конкурсът е точно за това-да разберете какво можете. Ако имате желание, ще се развивате все повече. Уважавам труда на всеки, затова давам 4 точки.

Гама-Хмм..Не е зле. Може би четката отзад трябваше да е различна, но и това е добре. Давам 8, защото както при първата творба-има още какво да се желае. Личи си, че изобретателят има потенциал.

Делта-Това изглежда някак семпло и приятно. Ефектът при буквите (не знам дали е от шрифтът) е много хубав. Не е кой знае какво, но това от всички останали ми прилича най-много на лого. Давам 9 отново поради същите последни причини изброени по-горе.
---
Като човек, който се занимава с изработката на такива работи, искам да кажа, че винаги, когато правите нещо, каквото и да е, то трябва да има смисъл. ВИНАГИ трябва да го има. Просто трябва. Само вие ще си знаете какъв е, но ако го има, той винаги се забелязва. Лично аз не забелязах кой знае какъв във всичките творби, особено във втората.

Анонимен 2:

Алфа-Аз ще дам 9 точки. Малко е гадно качеството (най-вероятно е от фейсбук хД), иначе ми харесва.

Бета-5 точки. Много ми е тъмна и не виждам много смисъл..предвид, че има само една черно бяла снимка и текстура.

Гама-7 точки. Не е зле диамантът ми харесва и текстурата/четката отзад също

Делта-7 и тук. Буквите, ако си ги правила сама, са ок и цветът не е зле.

------------

Това бяха мненията.
Разочарована съм от Mimarin~Chan и Leo_Flame за непредадената задача. Предполагам, че си имат причини, но се надявах поне да ми кажат, че няма да могат да предадат. Те получават по 0 точки.

Общо точкуване:
erebus_hansol-21 точки.
bananapillowx-10 точки.
Bling'sFOX-18 точки.
saddreamer-19 точки.

Следващата задача ще бъде обявена утре или в понеделник. Благодаря :)
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by sinfulxking Пон Апр 13, 2015 9:57 pm

само аз ли проверявам през две минути за новия кръг Игра-конкурс "AsianVivor" 2334904424
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Вто Апр 14, 2015 8:08 pm

Такам..Време за нова задача, юхуу :Д Този път ще е нещо, което всички вие *предполагам* ще можете да направите.

Задачата е следната:


Напишете уан шот с ИЗМИСЛЕНИ от вас герои. Обаче! Трябва във въпросната история да вкарате три жанра. Например: Hentai+action+comedy. Това е по ваш избор. Когато ми пратите шотовете, трябва кажете кои жанрове точно сте избрали. Обемът на историите е също по ваше желание. До 16 април, до 20:00 часа (е, не с точност, естествено), трябва да сте ми предали задачата. Въпросите-на лично съобщение.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Чет Апр 16, 2015 7:05 pm

Понеже само двама човека са предали, удължавам срока с още 24 часа.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by taestylipsx Пет Апр 17, 2015 7:21 pm

надявам се всички да предадат т.т
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Пет Апр 17, 2015 10:37 pm

Относно горния коментар-и аз се надявах, ама уви. За първи и последен път дадох екстра време.

Благодаря на предалите :з Ето и творбите им~

Омикрон:

Ипсилон:

Сигма:

Ламда:

-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by Bling`sFOX~ Съб Апр 18, 2015 7:53 pm

Значи ще пиша направо тук щото съм убедена че всички ще го прочетат, кат им светне лампичката че е ново, нали така..като светулки на крушка.
Имам въпрос? Вие нямате пръсти или просто сте толкова мързеливи че едно натискане на мишката не можете да направите поне да гласувате, а да не потъпквате труда на авторите. Правим го не защото нямаме кво да правим и ще спечелим нещо. Правим го да има някво разообразие в форума, но както винаги показахте всичките колко ви пука. И както си и мислех(а и ми казаха) ако няма секс в уаншот не го четете. Сериозно сте си повредили мозъчните клетки хлапета. Стегнете се и не бъдете такива сухари. Ако сте умни и сте осъзнали колко всъщност те обидили мен и останалите които се състезават с безразличието си, няма да коментирате и ще покажете че съществувате като дадете някои глас. Прочитането трае 3 мин. Не всичко е секс..запомнете го
.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Нед Апр 19, 2015 10:14 pm

Резултатите ще бъдат обявени утре. Очаквайте за обновяване :3
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Пон Апр 20, 2015 10:00 pm

Добър вечер :3 Така..идвам с лоша новина. Единият от анонимното жури се отказа от поста си, затова остава само един..за съжаление. Затова, за да бъде поне малко по-справедливо, гласовете на потребителите ще се умножават вече по две. :) Извинявам се много.

Потребителите гласуваха така:


Омикрон (bananapillowx) - 2 точки, но х2=4 точки.
Ипсилон (erebus_hansol) - 2 точки, но х2=4 точки.
Сигма (saddreamer) - 2 точки, но х2=4 точки.
Ламда (Bling'sFOX) - 4 точки, но х2=8 точки.



Гласовете на анонимното жури:

Анонимен:

Омикрон- Хареса ми, наистина. Имаше нещо мистично и скрито в цялата история. Точно това ме грабна. Но има още какво да се допълни. Вижда се, че авторът има способности и качества за нещо още по-добро. Давам 9 точки тук.

Ипсилон- Страшно добре описано, браво. Замисълът е хубав. Хареса ми точно краят. Докато четеш някак си, знаеш, че най-вероятно фикът ще завърши, както почти всеки друг. Но-бам! Беше точно обратното. 9 точки и тук.

Сигма- Е..това беше любимото ми произведение от всички. Нямам какво да кажа друго, освен че с удоволствие ще дам пълни 10 точки. Едно голямо браво на автора!

Ламда- Прекрасно описано. Много ми хареса, но някак си можеше да бъде още мааааалко доизпипано. Хареса ми фантастиката в цялата работа.  НО! Давам 8 точки, въпреки че творбата е за около 10. Сега ще се питате защо, нали ? Правописни, пунктуационни и граматични грешки. Много. Толкова са, че направо ми ставаше неприятно на моменти да чета. В другите произведения също срещнах, но тук бяха наистина най-много. Не знам дали авторът е бързал, но определено е трябвало да прегледа наново нещата, ако не го е направил, разбира се. Точно затова ще дам 8. Защото правописът е нещо изключително, ама изключително важно нещо и един творец не би имал правото да допуска подобни грешки. Признавам, много красив уан-шот, но..просто..Надявам се, като създателят прочете това мнение да не се обиди, а да си вземе, именно, поука. Защото всяка критика е в плюс. :)


Мнение като цяло: Много ме грабна всичко. Лично аз бих се зарадвал да видя продължение на "Хартиени цветя". Нещо като мини фик (примерно 5 глави). Бих го следял с удоволствие, наистина. Но това, естествено, е решение на автора. И..като съвет: Моля ви, влезте в темата "Правопис" или отворете някой стар учебник по български, или някое помагало, или просто напишете в търсачката "Важни правописни/пунктуационни/граматични правила". Членуването беше доста срещан проблем (не само в последната творба). Запетаите пред съчинителни и подчинителни съюзи също. Вземете си всички по една бележка за това.


------------------------

Крайно точкуване за тази задача:
1. Bling'sFOX-16 точки
2. saddreamer-14 точки.
3. bananapillowx-13 точки.
4. erebus_hansol-13 точки.

Mimarin~Chan и Leo_Flame получават по 0 точки за непредадена задача.

Точкуване за всички задачи до момента:
1. erebus_hansol-34 точки.
2. Bling'sFOX-34 точки.
3. saddreamer-33 точки.
4. bananapillowx-23 точки.
5. Mimarin~Chan-0 точки.
6. Leo_Flame-0 точки.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
СЛЕДВАЩА ЗАДАЧА:

Нещо, което звучи обикновено, но може би за някои от вас не е толкова лесно. А именно-рисунка. И не каква да е, а именно: Нарисувайте момент от уан-шота си от предишната задача. Вие си избирате дали да е графична рисунка или рисунка в цвят. Всичко е по ваш избор. Имате на разположение време до петък вечерта. Мисля, че ще е достатъчно. Благодаря~
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by taestylipsx Вто Апр 21, 2015 4:50 am

Исках да питам какво ще стане ако се откажем от този кръг? Защото и да искам не мога да рисувам толкова добре нито съм добра в графиките .-. ДОРИ да имам желанието да се науча на графичното или рисуването то няма да стане в рамките 4 дни. Ще се надявам най - накрая другата задача да е нещо, което всички може да правим....
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Вто Апр 21, 2015 8:55 am

Ами аз още в първия си пост казах, че задачите ще бъдат най-различни. Нищо няма да стане, просто ще получиш 0 точки.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by sinfulxking Вто Апр 21, 2015 8:14 pm

и аз май няма да предам тоя кръг .-. дори да '' рисувам добре '' не мога да измисля образите за два, три дена а за графично дори нямам наум как става >..> наистина се надявам понеже само и без тва четири човека само се трудим да е по съобразен следващия кръг ако има такъв.-.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Вто Апр 21, 2015 8:58 pm

Недейте така, де.. Ще има следващ, да. И май клони да е последен-предвид участието (като цяло). Крайно кофти ми е, че само 4-ма участват. Конкурсът е провал. Знаех, че ще и бъде. Както и да е. Няма да го оставя просто така.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by sinfulxking Вто Апр 21, 2015 9:17 pm

Искам да участвам, но просто кръга не ми е по силите. Но след като този конкурс свърши се надявам да има следващ и ако да пак ще си се запиша :D
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Пет Апр 24, 2015 5:54 pm

И така..понеже никой няма да предаде, вече, отварям анкетата. Ще трае 48 часа, както обикновено.

Омега:
Игра-конкурс "AsianVivor" 11178664_1016916151654686_1358497760_n

Вита:
Игра-конкурс "AsianVivor" 11164150_1011812585504497_1970221749_n

Подразбира се на кого са творбите, но моля-гласувайте НАИСТИНА обективно :)
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Нед Апр 26, 2015 10:27 pm

Резултатите от гласуването:

Потребители:

Вита (Bling'sFOX)- 2 точки, но x2=4 точки.
Омега (saddreamer) - 6 точки, но х2=12 точки.

Анонимно жури:


Жалко, че се включиха толкова малко хора. Наистина съм разочарован, а какво ли остава за създателката на конкурса. Както и да е, ето мненията ми.

Омега-Личи си вложеният труд, браво. Първата фигура е много добре направена, но към втората (тази отдясно) имам забележка. Устата е прекалено нагоре. Самото лице е нагоре, а главата си е на място. Просто някак си не седи. Носовете и при двата индивида са се получили почти перфектно, това е нещото, което наистина ми хвана окото, колкото и странно да звучи. Давам 8 точки.

Вита-Красиво и то много. Може би единственото нещо, което мога да кажа като критика, са ноктите. Прекалено изострени. Леко като на вещица (с не обидна цел го казвам). Но това е малък детайл, който може да се поправи веднага. Иначе ми харесва, много. Браво. 10 точки.

Миналия път имаше недоволни от коментара ми, но мисля, че е крайно време да се научите да приемате истината, колкото и сурова може да бъде тя. Моите мнения са нещо за ваше добро и ви моля да го запомните. Щом го казвам, значи има защо да го правя, а не защото ми е хрумнало от изневиделица. Аз трябва да се обидя, а не въпросния потребител. Разбира се, това няма нищо общо с оценките, които съм дал в момента. Всяка задача е за себе си. Благодаря на тези, които предадоха.

Точките за тази задача:

1. saddreamer: 22 точки.
2. Bling'sFOX: 12 точки.
3. bananapillowx: 0 точки.
4. erebus_hansol: 0 точки.
5. Mimarin~chan: 0 точки.
6. Leo_Flame: 0 точки


Точките до момента:

1. saddreamer-55 точки.
2. Bling'sFOX-46 точки.
3. erebus_hansol-34 точки.
4. bananapillowx-23 точки.
5. Mimarin~Chan-0 точки.
6. Leo_Flame-0 точки.


----------------------------------------------------------------
ПОСЛЕДНА ЗАДАЧА:

Представете си, че сте известни писатели, които са на път да издадат последната си книга. Тя, разбира се, трябва да е красива и по двата си начина-и отвън и отвътре.  Задачата е следната: Напишете първа глава (желателно да не е прекалено къса ; да кажем от 2500 до 5000 думи) и направете корица за книгата си на програма. Срокът, в който трябва да изпълните задачата, е 5 дни (до петък). Героите отново трябва да са измислени. Разликата, обаче, е, че гласуването ще продължи не 48 часа, както обикновено, а 72. След това победителите ще бъдат обявени. ^^
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Пет Май 01, 2015 11:13 pm

Понеже постът става прекалено дълъг и форумът не позволява да пусна съобщението, ще отделя всяка творба в различен пост.


Sone:
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by -code name B- Пет Май 01, 2015 11:17 pm

Shawol:

Последната творба е на следващата страница. :)


Последната промяна е направена от -code name B- на Съб Май 02, 2015 12:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

Игра-конкурс "AsianVivor" Empty Re: Игра-конкурс "AsianVivor"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите