A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Момичешки проблеми

4 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Go down

Момичешки проблеми Empty Момичешки проблеми

Писане by B.E.A.TxxInmyHead Вто Дек 24, 2013 12:04 pm

Всеки от нас се е сблъсквал със всякакви проблеми.Пускам тази тема за тези от вас който имат нужда от помощ и подкрепа
Надявам се сте схванали какво искам да кажа..но за тези които не са разбрали:
Всеки споделя проблема си,а ние се опитваме да му помогнем


Не съм гледала за подобни теми ,но ако съществува такава във този форум се надявам да ми съобщите : )
B.E.A.TxxInmyHead
B.E.A.TxxInmyHead

Aquarius
Брой мнения : 51
Точки : 61
Join date : 07.09.2013
Години : 25
Местожителство : Лондон,Сеул Абе честно казано София Сити

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by LuluXBaek Нед Яну 12, 2014 9:17 pm

Хмм да взема да ви споделя моя леко тъпичък проблем.Така,вярвам,че всеки от нас е минавал през фазата на лудото влюбване.Е за мен тази фаза е сега.Предлагали са ми връзка,много хора,но аз им отказвам,защото просто не мога да се откажа от момчето,което харесвам.До сега съм имала само едно гадже и то за доста кратко време,по простата причина,че претенциите ми са малко превишени.Та този,по който откачам е с три години по-голям от мен и сме в едно училище.Той разбра,че го харесвам,но не от мен,а от една приятелка за която не съм сигурна,че ми казва истината.Всеки понеделник с неговия клас делим един салон по физическо и имам чувството,че постоянно ме зяпа,но може би и си въобразявам.Той е казал на приятелката ми,че сега не му се занимавало с момичета.Може всичко което тя ми каза,да е лъжа,но ако е истина простоо ще се побъркам.Сега въпросът ми е да си правя ли труда да му призная или да не се излагам пред по-големите,защото съм сигурна,че после ще страдам?
LuluXBaek
LuluXBaek

Scorpio
Брой мнения : 207
Точки : 25
Join date : 18.11.2013
Години : 25
Местожителство : Свищов

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by ·٠•YulSeya٠· Пон Яну 27, 2014 8:13 pm

Писала си го 12ти този месец и не знам дали то сега си направила нещо, но ако би трябвало да ти дам съвет, ще гласи:
Самото начало, че приятелката ти му е казала не е много добро, според мен, след като смятам, че такива лични неща трябва да вървят между само двама, но след като няма какво да се направи вече, бих те съветвала, ако наистина искаш нещо с него да отидеш и да си поговориш, да му кажеш какво си чула, да му признаеш и най-искрено се надявам да не се държи като кретен, а да го запази помежду ви и ако е възможно естествено картите да играят за теб. Хуайтинг!!
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by LuluXBaek Вто Яну 28, 2014 5:12 pm

Да...нищо не съм правила все още.Благодаря за съвета,има доста време да си формулирам това което бих му казала тъй като питах и други хора и те ми казаха същото.Дано все пак до съм доволна накрая  :D Още веднъж благодаря ♡♥♡
LuluXBaek
LuluXBaek

Scorpio
Брой мнения : 207
Точки : 25
Join date : 18.11.2013
Години : 25
Местожителство : Свищов

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by Only :3 Пет Фев 21, 2014 12:52 pm

Аз имам подобен "проблем". Само че момчето е в класа ми. Обаче при мен няма смисъл да му признавам каквото и да е,защото той,както и всички останали,знаят. Той е добричък и не се държи различно само защото го харесвам. Аз искам да го забравя. Харесвам го от 3 години вече и напоследък започнах да го ревнувам,а това не е правилно,след като нямам причина да го правя. Имате ли предложение как да го забравя?
Only :3
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 304
Точки : 45
Join date : 15.10.2012
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by ·٠•YulSeya٠· Пет Фев 21, 2014 11:08 pm

Хммм, Поли, нали? Преди малко бях в темата ти и съм запомнила. :Д

Та, мила Поли - ако харесваш едно момче за толкова дълго време без получаване нещо обратно - като например някои двоики имат връзки, които трят дълги години, построени от взаивен интерес, превърнал се в привличане и следователно в любов, предполагам че твоето е се е превърнало просто в нещо като навик. Аз лично не съм изживявала подобно нещо, но съм го срещала в близки приятеки. Харесват момче в класа или съседен клас за много дълго време, че то започва да им става навик и идва перид, в който го ревнуват както в твоя случай.
Така беше с една моя близка приятелка, която харесваше от години едно момче от класа й и също всички го знаеха, но си бяха cool с цялото. После тя започна да чува, че той и едно момиче си пишат и да вижда, че са по-близки от нормалното и това започна да я дразни.
Точно в този момент стана така, че в моят клас дойде  ново момче, което я хареса и така й отмъкна мислите и ги зае със себе си. Постепено тя забрави интереса си за онзи от класа й. 
От това правя извод, че може би твоето харесване се е превърнало в навик и трябва да намериш нов обект на интереса си и така да го преживееш. Важно е да приемеш това, че някои неща просто не могат да бъдат променени, като нечии чувства и да го приемеш.
Аз съм от хората, които се учат от чужди уроци и ти го препоръчвам, не винаги трябва да се греши за поука! :Д Това е единствено в случай, че предположението ми е правилно...

В случай, че не е навик на чувство към някой, което на което си свикнала, а е наистина нещо повече тогава сега е момента да направиш свсичко възможно преди да ти го отмъкнат. Поне така няма да съжаляваш след това! А вярвай ми не е хубаво след като си легнеш да си спомняш за всичките 'ако' и 'може би'!

Това е от мен, късмет и хуайтинг!
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by Only :3 Пет Фев 21, 2014 11:21 pm

Той не проявява никакъв интерес към кое да е момиче. Той е просто някакъв такъв неутрон отностно отношенията,че не истина. Аз доста време всъщност осъзнавах какво чувствам,защото отричах до последно. Понякога ме бъзикат с него. Опитвам се да насоча вниманието си към друг,но не се получава. Сега съм луднала по Джаксън от готсевън,но по някаква причина двамата много си приличат и това не е само въображението ми. Попитах приятелка,дайрекшънърка с непоносимост към азиатци,и тя даже се хвана за главата колко си приличат. Приела съм това,че той не ме харесва и не мисля,че ми е навик. Мисля че ревността ми е от факта,че кифлите покрай него отчаяно искат вниманието му и най-вече го постигат със скиншип,но след като той не проявява нужния за тях интерес,те се ожесточават в опитите си и аз се дразня.
Only :3
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 304
Точки : 45
Join date : 15.10.2012
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by ·٠•YulSeya٠· Съб Фев 22, 2014 4:45 pm

Разбирам... е, поне се мъча. Кейпоп айдълите наистина отвличат вниманието, но в твоя случай обратното се е случило. Ще е добре ако можеш да си намериш някой, с който да излизате на кафе, който да ти харесва и така наистина да се получи забравянето.
Както ти казах и преди ако ли не, go girl и го грабвай някак! :Д
Просто не знам как инак ще стане и само така мога да те посъветвам - или ще го пуснеш или ще го дръпнеш.
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

Момичешки проблеми Empty Re: Момичешки проблеми

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите