A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

5 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Чет Дек 01, 2016 9:56 pm

Привет, съфорумници! ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! 2352066535

Създавам темата за всички, които биха желали да вдъхнат визуален живот на историите си. Защото, нека бъдем честни, всички се заглеждаме по кориците! Нали така?

О, хайде де, не се правете! ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! 2868750307

Ако пишехте книга, не бихте ли желали да видите как би могла да изглежда корицата й? Не знам за вас, но аз със сигурност бих искала!

Ето защо, пускам тема, в която всеки един от вас може да си поръча корица, изработена от мен. (За това можете да благодарите на внезапната ми пристрастеност към Фотошоп.) Направата на една корица изисква време, зависещо от сложността на детайлите в нея, затова срокът за изработка варира от 2 до 5 дни.

Как да поръчате корица?

Заявки можете да правите, както тук в темата, така и на лично съобщение! Можете да задавате въпроси, както и да дискутирате в сферата на замисъла на тази тема! (Давам опция за поръчка на лично с цел съображение към потребители, които не биха желали идеите им да бъдат оповестявани предварително, ако фикът все още не е публикуван!)

Няма значение дали историята е започната, непубликувана или завършена!

След поръчана и вече изготвена корица, ще оповестявам в темата.

Какво трябва да съдържа заявката ви в личното съобщение?

1. Име на автора (най-често се ползва потребителското име, освен ако нямате друг псевдоним, с който да ви разпознават) – ще фигурира в корицата, там, където сметна за добре да го поставя.

2. Заглавие на историята! – заглавията на английски език ми дават по-голям избор относно шрифта. НЕ е нужно да е на английски! Просто подчертавам.

3. Жанр на историята – нужна ми е насока за сферата, в която ще работя, за да мога максимално да пресъздам усещането на историята ви в картина.

4. Главни герои – по желание мога да не ги ползвам, в случай че имате друга идея.

5. Резюме – дори да не е под формата на такова, все пак ми е нужно някакво по-конкретно описание на историята. Например, характерът на главните герои е от изключително значение, тъй като ще мога да намеря точната снимка, на която героят да изглежда като излязъл от историята.
Забележка: Понякога е трудно да се намерят подходящи снимки, затова моля за търпение и разбиране.

6. E-mail – ще изпращам кориците на имейл, затова моля, не забравяйте да ми го напишете!

Допълнителна информация: Ако имате предпочитания към определени снимки, ако искате корицата да съдържа цитат, конкретни обекти, символи или друго, можем да го обсъдим. Стига да е във възможностите ми, ще изпълня вашите желания.

Забележка: Ще поставям логото си на всяка корица, запазвайки си авторските права над нея и това не подлежи на обсъждане!

Защо го правя?

Във всеки случай, не е, защото имам свободно време в изобилие. Правя го, защото ми харесва да се занимавам с това, тоест – от любителска гледна точка. Разсейващо и отпускащо е. Също, обичам да радвам хората. Зарадвай, за да те зарадват, нали? Освен това го правя безвъзмездно, безплатно и без да изисквам нещо от вас. Хайде де! Кой в днешно време прави нещо безплатно? Сега е времето да се възползвате!

За да добиете представа за работата ми, прикачвам малка част от постерите си. (По-голямата част са за лично ползване, тъй като до сега не съм правила по поръчка. Тези постери няма да бъдат изложени, докато историите ми не видят бял свят, за огромно ваше и мое съжаление. Какво да се прави, животът е несправедлив..)

Е, промяна в плановете. Излагам постерите си, тъй като исках да ги има всичките някъде. Повечето са за мои истории, МОЛЯ, БЕЗ ПЛАГИАТСТВАНЕ, ЩЕ СИ ГОНЯ ПРАВАТА ДО ДУПКА! /в превод: ще ви убия, после ще ви намеря и на оня свят!!!/

Линк към профила ми в tumblr, където можете да разглеждате постерите по всяко време: Цък


Спрях да поддържам профила в tumblr, тъй като всяка една тема, която избера се прецаква и наистина не знам какво се случва с този tumblr. Както и да е. В момента качвам всичките си изработки в deviantart. Ето и линк към профила ми там: Цък

Забележка: Всички корици, които правя, ще бъдат качвани в този блог!


Последната промяна е направена от Hotaru_No_Hikari на Съб Апр 07, 2018 9:18 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by The_Shawol's_Jungle Нед Дек 18, 2016 7:43 pm

Последните три много ми харесват. Много си добра. Браво! ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! 1779854893
The_Shawol's_Jungle
The_Shawol's_Jungle

Libra
Брой мнения : 86
Точки : 114
Join date : 14.04.2015
Години : 29

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by The_Shawol's_Jungle Сря Дек 28, 2016 9:31 pm

Здравеййй! Явно аз съм първата, която ще си поръчва постер. Якоо! ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! 1527225780
1. Можеш да ползваш потребителското ми име или Кат;
2. Заглавието е Christmas Miracle;
3. Жанрът е яои - коледен уаншот;
4. Главните герои са: ДжонгКий [Шайни]
The_Shawol's_Jungle
The_Shawol's_Jungle

Libra
Брой мнения : 86
Точки : 114
Join date : 14.04.2015
Години : 29

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Nao~hime Сря Яну 04, 2017 8:50 pm

Поръчка. Не е спешна. В момента разработвам идеята, така че и да се протака, пак няма да съм настоятелна.

1. Име на автора ---> N.H.

2. Заглавие на историята ---> ''Отрицание'' Български, английски - няма значение за мен.

3. Жанр: яои, драма.

4. Главни герои: Jonghyun, Taemin, Key (SHINee), Nia (little girl, OC)

уточнение: Ниа е седемгодишно, русо момиченце, което в моята идея играе централна роля (или почти). Не задължавам да я включваш в корицата, но ще е добре, ако намериш снимка на хубаво момиченце със сини очи.

5. Резюме: Джонгхюн е щастлив. Живее заедно с Темин на семейни начала в Ню Йорк, където двамата се грижат с любов за дъщеричката на Джонг, Ниа. Ниа е плод на отрицание, на приемане, на дилема и е отзвук на предишен живот, който Джонгхюн се е опитвал да води преди Темин. Миналото е забулено в тъга и мрак. Появява се от време на време в кошмарите му и той все още не може да забрави Кий. Този Кий от неговото минало, от преди Ниа и Темин. Покана за абитуриентска среща е причина Джонг да предприеме пътуване обратно към миналото и веднъж завинаги да тегли чертата, за да заживее пълноценно.

5. Поща: cheril_@abv.bg

п.п. Нямам никакви претенции относно цвят или снимки. Идеята е само идея и се основава на история, която ми бе разказана преди години по скайп. Аз само ще променя имената и ще добавя колорит на образите. Корицата ще е красиво допълнение към невероятната история, която бих искала да напиша.

Благодаря предварително! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Сря Яну 04, 2017 9:46 pm

Поръчката на The_Shawol's_Jungle е приета и изпълнена.

Nao~hime, заемам се, в рамките на няколко дни ще бъде готова. :)
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Съб Яну 07, 2017 9:48 am

Поръчка на Nao~hime - изпълнена! ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! 63501060
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Чет Яну 12, 2017 12:02 pm

Поръчка на лично от fr3sHhUniCorn - приета и изпълнена! ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! 1779854893
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Нед Яну 22, 2017 9:48 pm

Поръчка на лично от jongkey_forever - приета и изпълнена!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by The_Shawol's_Jungle Нед Май 14, 2017 9:40 pm

1. Име на автора ---> The_Shawol's_Jungle

2. Заглавие на историята ---> My neighbor is a nymphomaniac

3. Жанр: яои, oneshot

4. Главни герои: Jonghyun & Taemin (SHINee)


5. Резюме: Темин се нанася в отсрещния апартамент, където живее и Джонг. Запознават се случайно и си допадат ... много SEX... и само SEX
The_Shawol's_Jungle
The_Shawol's_Jungle

Libra
Брой мнения : 86
Точки : 114
Join date : 14.04.2015
Години : 29

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Съб Май 20, 2017 1:58 pm

Поръчка на The_Shawol's_Jungle - приета и изпълнена! ^-^
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by mooncella Нед Авг 27, 2017 10:21 pm

Поръчка за бъдещ фик,
1. Име на автора - mooncella
2. Заглавие на историята - Trauma
3. Жанр на историята - yaoi, drama
4. Главни герои - Mark, Jackson (GOT7)
5. Резюме - Откакто Джаксън започна да гради соловата си кариера в Китай, Марк се променя. Започва все по-малко да комуникира с останалите от групата, както и спира да споделя на Джаксън. Никой не знае какво таи Марк в душата си - никой дори не подозира за огромната болка от мрачното му минало, а още по-малко за неговите чувства. Джаксън решава да даде всичко от себе си , за да повдигне духа на най-добрия си приятел, решавайки да поеме всякакъв риск.
6. dejdara2000@gmail.com
Благодаря много предварително :)
mooncella
mooncella

Taurus
Брой мнения : 17
Точки : 97
Join date : 24.08.2017
Години : 23
Местожителство : Попово

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Вто Авг 29, 2017 10:31 pm

Поръчка на mooncella - приета!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Нед Сеп 03, 2017 10:41 am

Поръчка на mooncella - изпълнена!

/Корицата е изпратена тук на лично и на email адреса!/
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Сря Сеп 06, 2017 10:05 pm

2 поръчки на лично от Bibi9 - изпълнени!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by fancy fox Съб Дек 30, 2017 11:24 pm

Поръчка за корица. Забавих се, понеже се чудех страшно много за кой фик, но както обясних на личен, то се е видяло, че ДжейБи ще бъде главният. :D Да е готова тези дни, ако е възможно, разбира се, въпреки че не бързам, понеже и мен ме чака ужас в училище след ваканцията.


Бланката:



1. Име на автора: fanxyl е най-новият ми псевдоним в Wattpad, така че него ползвай;



2. Заглавие на историята: Never Gone (звучи наистина красиво, точно като Крис У '-')



3. Жанр на историята: Драма, Училищен, Музикален, Спорт, Романтика



4. Главни герои: JB/Jaebum (GOT7) & Doyeon, която ппц трябва да е ОС, но така и не съм решила коя да е прототип и затова може би само ДжейБи да присъства в корицата :/



5. Резюме на историята (ох, как ги мразя): Не съм много добра в резюметата, но ще опитам да съставя нещо смислено. Като цяло идеята ми смятам да я разказвам в две гледни точки. Страна B е ДжейБи, страна А е Дойон. Нещо като касетките във филма "First Time", изгледай го него също.

B-side:
Годината е 2013, градът е Чунгджу. ДжейБи е син на бивш боксьор и не всеки в обкръжението му го гледа с добри очи, а освен в бойните изкуства, той има потенциал да се развие и в музикалната индустрия. В последните си месеци в гимназията вече е наясно, че няма да следва медицина и че със сигурност ще се отдаде на музиката. Четири години по-късно ДжейБи наистина е сбъднал мечтата си, защото животът му не може да отиде в друга посока, различна от музиката и хайлайфа в динамичния мегаполис. Когато се отбива, за да посети стария и спокоен Чунгджу, разбира, че миналото не се забравя толкова лесно, колкото му се е сторило тогава...(пък и е известен, ало)


А-side:

Годината е 2013, градът е Чунгджу. Дойон е дъщеря на автомонтьор. Лятната ваканция прекарва при своя чичо, който се занимава с обучение на кучета-телохранители и държи оръжеен магазин (не е мафиот). Освен успехите по лека атлетика и софтбол, Дойон изпитва неудържима страст към танците, която и за съжаление лесно пренебрегва, за да продължи образованието си в нещо по-доходоносно. Четири години по-късно Дойон не е сбъднала мечтата си, а миналото й се появява неканено с интересно предложение, което обещава да даде чист и ясен път към бъдещето...



6. deaddreamsxx@gmail.com, но може и във фб
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Съб Яну 27, 2018 7:00 pm

Заявка на лично от jongkey_forever - изпълнена! Корицата е изпратена на посочения и-мейл!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Hotaru_No_Hikari Съб Яну 27, 2018 7:01 pm

Заявка на лично от jongkey_forever - изпълнена! Корицата е изпратена на посочения и-мейл!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА! Empty Re: ПОРЪЧАЙ СИ КОРИЦА!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите