A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 3✿

Go down

(Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 3✿ Empty (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 3✿

Писане by Nao~hime Пон Фев 15, 2016 10:34 pm

(Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 3✿ 8637653M

Прикачената снимка съдържа следното съдържание:

''Влязох в стаята на детето. Погледнах креватчето му, завивките на слончета. Представих си Мишел, заспала по гръб, с доверчиво вдигнати над главата ръце. В момента нейният малък свят зависеше изцяло от мен. Помислих си, какъв ли ще е светът, когато тя порасне? Започнах да й оправям легълцето и усетих как сърцето ми се свива.''

Цитатът е от ''Изгряващо слънце'' на Майкъл Крайтън.

Пожелавам ви много муза и успех!


Последната промяна е направена от Nao~hime на Сря Мар 02, 2016 8:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

(Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 3✿ Empty Re: (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 3✿

Писане by Nao~hime Вто Мар 01, 2016 10:33 pm

Край на третото предизвикателство!!!

Темата се заключва и ще престои максимум ден на старото си място, след това се прехвърля в Архива. Анкетата с всички участници ще бъде постната утре, която ще е валидна в седем дневен срок. Успех на всички! :)

Статус: LOCKED!!!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите