A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Избери своя фикшън!

Go down

Избери своя фикшън!

Избери своя фикшън! Empty42%Избери своя фикшън! Empty 42% 
[ 15 ]
Избери своя фикшън! Empty33%Избери своя фикшън! Empty 33% 
[ 12 ]
Избери своя фикшън! Empty25%Избери своя фикшън! Empty 25% 
[ 9 ]
 
Общо гласове : 36
 
 
Poll closed

Избери своя фикшън! Empty Избери своя фикшън!

Писане by Nao~hime Вто Фев 02, 2016 8:45 am

Анкетата ще е валидна седем дни. Приключва на 8 февруари 2016 година. Разрешено е множествено гласуване, т.е може да дадете своя глас за повече от един автор. Моля ви, гласувайте не по симпатии и приятелска лоялност, макар съвестта ми да ми забранява да изтъквам тези човешки качества като лош критерий, а по степента, в която авторът се е справил със задачата и е успял да ''улови'' смисъла на цитата според вас. :)

По-долу пускам директни линкове към фикшъните, които са отбелязали участието си в първото ни предизвикателство и цитат, по хронологичен ред:


Темата с анкетата се заключва на 8 февруари 2016 година, а победителя ще бъде съобщен във форумът и във фейсбук групата ни на следващия ден!

Наградата се изплаща в седемдневен срок след резултатите от анкетното запитване!

Пожелавам успех на всички автори!

Гласувайте!


Последната промяна е направена от Nao~hime на Пон Фев 15, 2016 10:57 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Избери своя фикшън! Empty Re: Избери своя фикшън!

Писане by Nao~hime Сря Фев 10, 2016 8:14 am

Първо искам да се извиня на всички, че не уведомих още вчера крайния резултат от анкетата по първото предизвикателство на настоящия конкурс, но имах спешен личен ангажимент с държавна институция, който ми отне целия ден. :/ Наистина съжалявам, за което!

И така. Победител в това предизвикателство:

Kowarenay

с цели 15 гласа! Моля да се свърже с мен тук във форума с лично съобщение или фейсбук, няма значение, за да мога да й пратя наградата! :)

Статус на тази тема: LOCKED. Престоят й тук ще бъде максимум ден, после я прехвърлям в Архива за конкурси и томболи с изтекла давност!

Пожелавам успех на всички други автори, решили да участват в следващите ни предизвикателства! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите