A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hi... I guess? >^<

4 posters

Go down

Hi... I guess? >^< Empty Hi... I guess? >^<

Писане by momolynx14 Сря Дек 23, 2015 1:38 pm

Хей! Аз съм momolynx14, ако не сте погледнали username-а на човека(дебила) пуснал това. Честно казано, даже не знам дали все още мога да пиша в тази тема( предполагам, че може)... Та, аз от около година съм запалена по корейската музика, а с японска култура - музика, анимета, филми и т.н.- съм така да се каже "откърмена". Някакъв приятел на баща ми го запалил и човека решил хем да си гледа филмчетата, хем да наглежда мен и накрая винаги ставаше така, че ме настаняваше на едно кресло и гледахме заедно - понякога и с майка ми, ако беше в настроение. Той, като човек, чиито вкус за почти всичко съм наследила, знаеше какво ще ми хареса и дали ще искам да го гледам. С него съм изгледала една голяма част от култови анимета - нямам предвид Naruto, Bleach или някои други от популярните - той харесва старо кино и заедно сме гледали по-хубавите,поне според него. Не знам дали е нужно да казвам, че знам сюжета на поти всички филми на Ghibli наизуст - и още не ми омръзва да ги гледам. Като станах на осем и след като получих компютъра си, на който тайно от  майка си, но със знанието на баща ми, изгледах Fullmetal Alchemist- първата версия с баща ми, втората сама- започнах сама да си намирам интересни неща. Първо се пробвах с повечето от "големите" заглавия, но съм малко непостоянен човек и често се отказвах. Fairy Tail, HunterXHunter, Bleach- все анимета, които съм гледала заради един герой, който съм харесвала, а не точно за историята...( е при второто и двете ми харесваха, но така и не го изгледах ^^) Покрай аниметата започнах да рисувам в такъв стил. Баща ми също се занимава с рисуване - не съвсем, но има нещо подобно- но никога не ме е учил как и какво да правя, по простата причина, че смяташе, че трябва да рисувам каквото искам и че след като самия не знае как да ме научи е по-добре да ме остави сама да се наставлявам. Съвсем случайно открих vocaloid-ите - покрай анимето shugo chara(малко иронично как точно него изгледах цялото)- и просто се влюбих още повече в това чудо, наречено Япония. Имах планове да уча в 18-то- живея в София, така впрочем-  за да уча японски. Братовчед ми учеше там и се опитваше да му разубеди без аз сама да зная- разказваше ми не много приятни истории и след известно време се отказах. Това беше когато бях около пети клас. Да знаете - тук си пиша автобиографията, та ако не ви е интересно - скипнете малко или изобщо не четете.. Hi... I guess? >^< 4155798390 Hi... I guess? >^< 4155798390 Hi... I guess? >^< 4155798390  И така или иначе, скоро след това мое желание отмина, баща ми и майка ми се решиха да ми вземат учебник за учене на японски - все пак, ако искам трябва поне да пробвам. И го направих - но пак се отказах... Така че, скоро ще го подхвана отново и този път няма да се откажа! Знам доста думи и все още докато слушам песни, мога да хвана смисъл горе-долу. Преди бях по- добра - можех да създавам изречения, а сега ми е малко трудно... По това време вече бях посветена в прекрасния свят на фенфикшъните и много ги четях. Мога да се засрамя леко, защото до преди година не знаех, че изобщо има такива на българки език - та си четях на английски. Не ми беше проблем - бях го научила пак покрай аниметата, които нямаше как да гледам с български субтитри - по простата причина, че не бяха преведени.
За онези, които са скипнали - няма да увъртам повече и ще ви разкажа как бях въвлечена в този свят. Веднъж гледах видео на FineBrothersEntertainment - от онези, в които реактват на к-рор. Видях първото - по това време само то бе излязло. Малко се уплаших, но отстрани видях  thumbnail за видео на shinee - ако си спомням правилно, беше Hello. И преди бях виждала Shinee - главно на кориците на хората, чиито истории четях. И тогава ги бях пренебрегнала - поредните момчешки банди... И видеото леко ме обърка. Не ми хареса - това определено го помня. Поне не самото видео - песента си беше много хубава. И явно скритата ми същност на фенка се обади и не знам как, но супер бързо започнах да ги харесвам и да им с хиля. След това започнах да харесвам U- Kiss. А покрай shinee виждах и ЕХО. И не знам защо, отново, но не ги харесвах. Даже малко ги мразех. И чак когато видях как Сухо имитира Jonghyun(не знам как да напиша името му на български... съжалявам >-<) помислих, че може би не са чак толкова зле колкото съм си мислела. И след трудната задача да запомня имената на всички, станаха любимата ми група. После последваха и още групи, сред които и момичешки, и аз се намерих в затворен кръг - постоянно виждах нови групи, които харесвах. И накрая си поставих лимит и харесвам едни групи, защото ми идват малко много хД Запалих и две приятелки - едната от тях пък запали още две приятелки. Като с втората обичаме да се шегуваме за начина, по който съм го направила - все едно и бях промила мозъка. Сигурно защото през нощта - тя беше на гости с преспиване у нас- музиката се чуваше през слушалките ми. Та на следващия ден,след  когато си тръгна, ми писа да ме осведоми, че то, тез "гейчетата", всъщност били яки.
Аз всъщност пиша истории, но нямам смелостта да ги кача тук... Hi... I guess? >^< 3396013307  Имам си профил в wattpad и засега съм писала само за Ехо. А започнах да пиша, по времето, по което и приятелката ми започна да пише. Просто ей така.  За да видя какво е. И то стана лека форма на обсесия - беше нещо нужно, за да може ума ми да функционира нормално. Винаги съм имала твърде много неща в главата си - и като пиша, голяма част от тях просто изчезва - нещо, което ми разрешава да се фокусирам над това, което трябва да правя. А и е много добър начин да се освободиш от негативни емоции - аз лично ги вкарвам в писането. И от тогава пиша. И не спирам. Не мога да кажа, че го харесвам повече от рисуването, но определено е важна част от живота ми хД
Искам да посветя малка част и на новото ми училище... Ей така - нищо, че вече е твърде дълго, за да е интересно за четене. По принцип, цял седми клас се готвих за Художествената. (гимназия, ако не се подразбира) И смятах да вляза там. Но към края на годината, желанието ми да го направя намаля и след изпитите по български и математика реших да опитам късмета си и във Втора Английска.(отново гимназия...) И даже след изпитите в Художествената, на които бях на шесто място в училището, пак не бях сигурна къде искам да вляза. Майка ми не вярваше, че ще вляза в някое от двете училища, затова и стана смешно когато влязох и по първо желание във Втора Английска. и се оказах в доста неприятна ситуация, в която не знаех какво да избера. И накрая реших да вляза във 2 АЕГ. И смятам това за едно от най-добрите си решения, дори и след като баба ми постоянно повтаря, че от художествената бих излязла със занаят. Защото там намерих уникални хора, дори и не всички да са такива, се запознах с някои, който просто цепят всички рекорди, които съм имала за добри приятели. Двете ми най-добри приятелки в момента са от новия ми клас. Едната също като мен пише и е един от малкото хора, които наистина са ме разбирали. Това се отнася и за другата. Първата има доста по голям опит от мен в писането, но тя пише само оригинални истории. И заради нея продължавам да пиша - защото тя ме окуражава. И защото ми е казала, че ако не си довърша историите, саморъчно ще ме убие. Приятно, нали?
Да.. Това беше доста дълго. Това става като имам твърде много класни и не мога да пиша! Надявам се, че ще ми отговорите - включих се тук, защото исках да се запозная с яки хора - а вие изглеждате като такива... Може да ме питате въпроси - каквито искате. (Въпреки че не знам дали има нещо за питане - такова досие си създадох) Надявам се, че не съм написала наистина тъпи неща, защото нямам време да препрочитам... Е, това беше от мен! Чао! Hi... I guess? >^< 1747216575 Hi... I guess? >^< 1747216575 Hi... I guess? >^< 2584526236
momolynx14
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Join date : 04.09.2015
Години : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by Nao~hime Сря Дек 23, 2015 2:49 pm

Добре дошла! Радвам се да посрещна първа толкова креативна личност като теб и се надявам да пуснеш някоя своя история във форума... :) Смятам още, че откровеността ти, с която отправи поздрава си към нас, трябва само да се аплодира и окуражи.

Лични поздрави и от мен като почитател на Япония и аниметата!

Аз също съм толкова прояпонски насочена! :) Въпроси нямам. Смятам,че ще отговориш на всички мои запитвания, ако прочета твой фикшън. Ще или не ще, този, който пише открива част от себе си в творчеството си. Нужно е само да ''четеш между редовете''! ;)

Приятно изкарване във форума и ти пожелавам да намериш още приятели сред нашето малко общество! Hi... I guess? >^< 63501060
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by momolynx14 Сря Дек 23, 2015 2:57 pm

Nao~hime написа:Добре дошла! Радвам се да посрещна първа толкова креативна личност като теб и се надявам да пуснеш някоя своя история във форума...  :) Смятам още, че откровеността ти, с която отправи поздрава си към нас, трябва само да се аплодира и окуражи.

Лични поздрави и от мен като почитател на Япония и аниметата!

Аз също съм толкова прояпонски насочена! :) Въпроси нямам. Смятам,че ще отговориш на всички мои запитвания, ако прочета твой фикшън. Ще или не ще, този, който пише открива част от себе си в творчеството си. Нужно е само да ''четеш между редовете''! ;)

Приятно изкарване във форума и ти пожелавам да намериш още приятели сред нашето малко общество!  Hi... I guess? >^< 63501060

Ааа, няма нужда хД Ще си помисля за историята - имам доста идеи и когато се реше ще кача някоя. Даже се чудя дали да не е една, която вече съм качвала в wattpad. Не знам дали може, но смятам да го направя. Е, всъщност ти си админ нали? Еми, ще те попитам: Мога ли да кача тук, история вече качена на друго място? Предварително благодаря за отговора! По принцип, искам да я редактирам и ще е най-добре като я качвам някъде другаде...
momolynx14
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Join date : 04.09.2015
Години : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by Nao~hime Сря Дек 23, 2015 4:15 pm

Можеш, разбира се! Когато си готова и имаш време и желание,форумът ти предлага трибуна и място за изява...

Ние ще чакаме търпеливо! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by momolynx14 Сря Дек 23, 2015 5:59 pm

Nao~hime написа:Можеш, разбира се! Когато си готова и имаш време и желание,форумът ти предлага трибуна и място за изява...

Ние ще чакаме търпеливо! :)

О, благодаря! Ако мога, днес ще кача първата глава във Фантастика - на този жанр отговоря най-много хД Hi... I guess? >^< 4155798390 Hi... I guess? >^< 4155798390 Hi... I guess? >^< 4155798390
momolynx14
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Join date : 04.09.2015
Години : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by YehetAngel Сря Дек 23, 2015 7:08 pm

Jesus...защо не влезе в 18то.... защо бе!?!? Знаеш ли колко е хубаво и забавно хдд смисъл, може да чуеш някой и др кофти история за някой учител, но това му е чара :ддд та, аз те знам от раздела за рисуване хд все пак ще кажа "добре дошла" въпреки че вече те знам. Честно, мен самата ме беше яд, когато видях рисунките ти и каза още в онази тема, че не си влязла в художествената или някоя др гимназия с рисуване, мен лично ме хвана яд. Както ме хваща, че не си в 18то, но както и да е. Може би "яд" не е точната дума, но както и да е.
Аз лично чакам да видя твоя история, откакто те мернах в арт раздела. Така че - когато си готова, качвай!
Очаквам да видя нещо твое с:
YehetAngel
YehetAngel
VIP

Брой мнения : 772
Точки : 1736
Join date : 19.04.2014
Местожителство : somewhere in the rainbow

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by momolynx14 Сря Дек 23, 2015 7:51 pm

YehetAngel написа:Jesus...защо не влезе в 18то.... защо бе!?!? Знаеш ли колко е хубаво и забавно хдд смисъл, може да чуеш някой и др кофти история за някой учител, но това му е чара :ддд та, аз те знам от раздела за рисуване хд все пак ще кажа "добре дошла" въпреки че вече те знам. Честно, мен самата ме беше яд, когато видях рисунките ти и каза още в онази тема, че не си влязла в художествената или някоя др гимназия с рисуване, мен лично ме хвана яд. Както ме хваща, че не си в 18то, но както и да е. Може би "яд" не е точната дума, но както и да е.
Аз лично чакам да видя твоя история, откакто те мернах в арт раздела. Така че - когато си готова, качвай!
Очаквам да видя нещо твое с:

Оо, благодаря! хД Аз сега си правя нова корица, така че вероятно ще я кача днес. Редактирах първата глава, така че съм наполовина готова! Hi... I guess? >^< 1779854893 Hi... I guess? >^< 1779854893 Hi... I guess? >^< 1779854893
momolynx14
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Join date : 04.09.2015
Години : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by SabbrinaSky Чет Дек 24, 2015 10:36 am

Моята история как харесах кпоп е толкова завъртяна... Тъкмо се бях запознала със Зари ( -bloodletter-), когато се натъкнах на някаква си песен Lollipop. Полудях по нея хД и също по G-Dragon. Но това беше преди доста време, може би 2010-2011. Та, за периода от тогава досега, думата "кпоп" ми беше като трън в задника - били са ми много нежни, много такива, онакива... В рамките на половин година (2015) започнах да различавам корейски от китайски и японски, гледала съм сигурно 4-5 драми и 3 филма някъде, а за кпоп групите дори няма да споменавам... Историята е доста дълга, но с нея имам предвид, че и аз съм ново месо, което е луднало по тази тема... ХД а относно писането - не се срамувай, покажи нещо, ще ми е приятно да прочета нещо от такава ярка личност като теб, а и съм сигурна, че не само аз съм любопитна.
Та, добре дошла и от мен! :3
/между другото, аз също съм от София, уча във Втора Испанска хд/
SabbrinaSky
SabbrinaSky

Capricorn
Брой мнения : 55
Точки : 121
Join date : 27.08.2015
Години : 24
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by momolynx14 Чет Дек 24, 2015 10:48 am

SabbrinaSky написа:Моята история как харесах кпоп е толкова завъртяна... Тъкмо се бях запознала със Зари ( -bloodletter-), когато се натъкнах на някаква си песен Lollipop. Полудях по нея хД и също по G-Dragon. Но това беше преди доста време, може би 2010-2011. Та, за периода от тогава досега, думата "кпоп" ми беше като трън в задника - били са ми много нежни, много такива, онакива... В рамките на половин година (2015) започнах да различавам корейски от китайски и японски, гледала съм сигурно 4-5 драми и 3 филма някъде, а за кпоп групите дори няма да споменавам... Историята е доста дълга, но с нея имам предвид, че и аз съм ново месо, което е луднало по тази тема... ХД а относно писането - не се срамувай, покажи нещо, ще ми е приятно да прочета нещо от такава ярка личност като теб, а и съм сигурна, че не само аз съм любопитна.
Та, добре дошла и от мен! :3
/между другото, аз също съм от София, уча във Втора Испанска хд/

Ооо, супер! хД Приятно ми е да се запознаем и вече качих първата глава на една история, която редактирам в момента. В раздела Fantasy е и се казва Събудих се. Ако искаш да прочетеш история от такава "ярка"(всъщност много дебилна) личност като мен, вече можеш да го направиш хД Hi... I guess? >^< 4155798390 Hi... I guess? >^< 4155798390 Hi... I guess? >^< 4155798390
momolynx14
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Join date : 04.09.2015
Години : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hi... I guess? >^< Empty Re: Hi... I guess? >^<

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите