A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Списък на участниците в банерната игра!

2 posters

Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Списък на участниците в банерната игра!

Писане by Nao~hime Съб Ное 21, 2015 1:29 am

Мисля, че е редно да упомена всички участници, които ще се състезават за награда. Ще направя клип, който ще пусна във фейсбук страницата ни, а тук, във форума, ще отворя тема.

Дата на тегленето 5 декември 2015 година!

Участници:


Bling`sFOX~
Hotaru_No_Hikari
Minzyy
sadreamer
jongkey_forever
Dragon_k00
Mell_K~Chu
TaeTae_
Park-Ni-Chan
슬픔의 천사
The_Shawol's_Jungle
suicide.is.painlesss
~kim sunny~
ProudElfHere~
cupofsinsxl
tender~love
_Anny_
SkyCreation
cookie98
YehetAngel
XGabzy
$uho :33
Fahrii
_Lea_
WhiteXxFoxie
pcdludafenka
jenny_ssmile
suga_mi_naw
hieut_i.m
gmlto
Trouble.Maker.
love.the.black.rose.
fabby_chann
TheSinner
Kremi Wu
Miss_fortune_SHINee
bb4cyp61


Дано не съм изпуснала някой, но ако забележите пропуск, моля уведомете ме! Участниците са от извадките на Архива за проведени конкурси! Чак сега осъзнавам ползата от това, че го създадох! :)


Последната промяна е направена от Nao~hime на Пет Яну 22, 2016 1:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by jongkey_forever Съб Ное 21, 2015 11:55 am

Извинявам се че пиша под тази тема но искам да попитам коя е страницата ви в фейсбук защото искам да я видя,а не мога да я намеря.Благодаря предварително
jongkey_forever
jongkey_forever

Libra
Брой мнения : 129
Точки : 58
Join date : 29.10.2012
Години : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by Nao~hime Съб Ное 21, 2015 12:53 pm

Списък на участниците в банерната игра! 8474884p

В главната страница на форума си има банер с директен линк към страницата ни във фейсбука. Странно, че е незабелязван, но както и да е! Цъкни на него и връзката ще те пренасочи към фейсбук групата на форума. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by jongkey_forever Съб Ное 21, 2015 1:44 pm

Рядко влизам от компютъра,а на телефона с мобилна версия не ми излиза затова не съм го видяла,благодаря още веднъж.
jongkey_forever
jongkey_forever

Libra
Брой мнения : 129
Точки : 58
Join date : 29.10.2012
Години : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by Nao~hime Съб Дек 05, 2015 8:20 pm

Преди по-малко от десет минути постнах клип във фейсбук групата на форума с победителя от играта! Моля


~KIM SUNNY~

да се свърже с мен чрез лично съобщение или във фейсбук, за да определим наградата! Срокът е три дни!

Оставям темата отворена, за последвали събития, които трябва да бъдат записани около томболата и играта на форума!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by Nao~hime Сря Дек 30, 2015 9:07 am

Мисля, че е редно да постна тази новина от шопа, който съм натоварила в изпълнение на поръчката на Ким Съни и да се извиня най-вече на нея за забавянето!

Списък на участниците в банерната игра! 8546423b
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by Nao~hime Сря Яну 20, 2016 9:47 am

Искам да уведомя победителката, както и всички останали, че наградата вече е при мен - четвъртия мини албум на BTS, и че не по-късно от 22 януари 2016 година ще й я изпратя на посочените от нея данни!

Тази тема следва да бъде заключена и преместена в Архива на проведените форумни конкурси и състезания не по-късно от посочената по-горе дата 22 януари 2016 година!

Благодаря на всички участници и ви пожелавам успех в следващите игри на форума! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Списък на участниците в банерната игра! Empty Re: Списък на участниците в банерната игра!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите