A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добър вечер ^^

5 posters

Go down

Добър вечер ^^ Empty Добър вечер ^^

Писане by Tennousei Сря Окт 14, 2015 10:36 pm

!


Последната промяна е направена от Tennousei на Пет Дек 02, 2016 1:32 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by ProudElfHere~ Сря Окт 14, 2015 10:48 pm

Добре дошла ^^
Ще се радвам да видя твои творби-няма значение фик, рисунка или каквото и да било друго.
Относно групите-аз харесвам много, но любимите ми са....е, май нямам любими, защото всички са ми някак прекрасни хдд
Надявам се да се забавляваш във форума! ^^
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by Bling`sFOX~ Сря Окт 14, 2015 11:17 pm

Интересно ми е на колко си. Честно.
Пишеш толкова добре, дори само за да се опишеш и правиш толкова яко впечатление, че чак ме е срам да ти пиша с моите малоумни думи. Бих искала и аз да ти се представя.
Казвам се Виолета, но може да ме наричаш както ти пожелаеш. Предимно ми викат Вио или Вил, а и Вили(най-познатото). Ам аз пиша само яой, но напоследък съм си наумила да започна да творя и Хентай. Но не много..само когато имам муза и желание за това.
Моята любима група са Shinee. Повечето тук вече ме мразят заради това, че обръщам прекалено много внимание на тях, но страстта си е страст хд. Пиша най-вече с тях, да не кажа и само с тях, просто някак си музата ми бяга все към тях, но напоследък се опитвам малко по-малко да се отделя и към други групи или поне да ги съчетавам. Ам..аз слушам кпоп от 3 години и малко повече, пиша от 2 години и като цяло, съм прекарала времето си в този форум, нон стоп. Да кажем, че ми е като втори дом.
Радвам се, че си се присъединила и нямам търпение да прочета нещо твое ако решиш да публикуваш.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by Tennousei Чет Окт 15, 2015 1:38 am

@ProudElfHere, добре заварил/а. Планирам добре да разположа с времето във форума. Дори вече набелязах няколко бъдещи "жертви" за прочит. ㅋㅋㅋㅋ


@Bling`sFOX идната сряда ще съм на точно една година "крачка" от христовата възраст. Благодаря за комплиента, но "доброто" ми писане е плод на много години изкарани в бурни словестни войни по форумни теми, така че имаш време не само да ме настигнеш, но и да ме задминеш.

Лично аз считам Shinee за изключително симпатична група, макар да не съм луда по тях, но това до някъде се дължи и на възрастта ми. Както вече вметнах, BTS са някаквонеобяснимо, дори за мен самата, изключение, предвид възрастта ми. Това далеч не ми пречи, сред купищата к-поп музика у нас, да се търкалят и няколко албума на Shinee. Един скромен съвет от мен, ако мога така да се изразя - фиксациите са вид постоянство, което води до израстване, както е в твоя случай с писането. Макар да не съм чела все още нищо твое, съм убедена че всяко следващо творение е с нещо по-добро от предходното. Възможно е на хората да им харесва до толкова как пишеш, че да са душевно "изтерзани" от фактът, че не е с техните любими "OTP-та". ㅋㅋㅋㅋ

По-скоро рано, отколкото късно, ще публикувам нещо свое. Прекалено голямо изкушение би било, ако се въздържам. Що се отнася до мои рисунки, аватарът ми е една от тях. BTS феновете навярно биха разбрали от къде произлиза идеята за сътворението му.

P.S. Харесва ми Вио. Някак коренно различно от всяко друго, което съм срещала до сега. ㅋㅋㅋㅋ
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by Bling`sFOX~ Чет Окт 15, 2015 1:16 pm

Искам да ти благодаря и да ти кажа че си права. Аз сама усещам промяната в писането си след кат си препрочета някоя глава. Много хора ви казват че съм изминала мн път и също така мн хора ви казаха че дори да се захвана с друга група да пиша пак ще се харесва. И аз наистина съм взела тези думи насериозно и подготвям нещо наистина различно след като завърша сегашното си творение което качвам. Мерси отново и да...всъщност и мен ме кефи Вио..чувствам се специална хах.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by sadreamer Чет Окт 15, 2015 7:47 pm

Хей, aдашка (ノ*゜▽゜*)



Наистина първото, което ми хвана вниманието е, колко добре се изразяваш и със сигурност ще ми е интересно да прочета нещо твое, въпреки че последно време не съм много активна във форума. 


Като маниачка на тема 'зодии', не мога да не отбележа, колко странна и интересна зодия сте хд Съжалявам, просто имам (вече) много познати везни и с тях никога не ти е скучно, нито знаеш какво могат да ти сервират в отговор. И ги бива да ти подрязват крилцата, когато си прекалено високо в облаците. Малко милост, моля ヘ(>_<ヘ)

И йей, фен на TVXQ. Тук май вече е голяма рядкост да се намери фен на някоя от по - стари групи. Макар че аз си подкрепям и JYJ наравно с TVXQ, сърце не ми дава да ги разделя, дори и да са виновни хд А за BTS, не знам какво да кажа, освен, че съм сто процента съгласна. Не вярвах, че след SHINee и SHINHWA, ще си харесам някоя друга група така, но музиката им просто е нещо различно и почти няма песен, която да не харесвам.


И мисля, че вече стана ясно, но се казвам Десислава, за приятелите Дес хд Добре дошла във форума!
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by Tennousei Чет Окт 15, 2015 8:01 pm

Уаааа, любимия ми български автор в AO3 :P ㅋㅋㅋㅋ

С такова нетърпение чакам продължението на Stardust, че в момента ми е трудно да напиша нещо сериозно, било то и само за да прикрия фан гърлинга, който се вихри от моята страна на екрана. ㅋㅋㅋㅋ

Аз съм Деспина и наистина ми е приятно да се запознаем.

Надявам се да оправдая очакванията на хората, които проявявате интерес, макар и само на база написаното от мен до сега по тази тема. Все ми се струва, че стилът ми на изразяване тук и в творбите ми се различава драстично, но както вече споменах - самокритика и то в огромни количества.

Дано и онези, които се излъжат да четат сътвореното от мен не се откажат бързо. :D
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by sadreamer Чет Окт 15, 2015 8:14 pm

Хей, ти си момичето от AO3? Ама ще си остана верен албански реотан. Но все пак по - добре късно, от колкото никога, нали? xD

И няма нищо лошо в доза, две от добрата, стара самокритика. Така или иначе, по добре от самия теб, никой друг не ще може да те насоли. Не вярвам, че ще има отказали се хд
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by Tennousei Чет Окт 15, 2015 8:48 pm

Ахаха, ами то в AO3, коментар да видиш е някакво чудо, но наистина е по-добре късно, отколкото никога. ㅋㅋㅋㅋ

За съжаление моята самокритика минава границите на нормалното :( Пиша два часа, поправям шест и накрая започвам утрото с три кафета и слънчеви очила посред зима.
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by fancy fox Пет Окт 16, 2015 1:04 pm

Дес, като администратор, мога да ти кажа, че съм крайно удовлетеорена от твоята активност във форума. Мислех още когато публикува тази тема да пиша,но изчаках още малко и останах много зарадвана.

Писала си и в арт раздела, а там най-много ме учуди, защото и аз се занимавам с този вид изкуство.

Ако имаш фейсбук, на лично можем да си пишем. Желая ти лек ден и се радвам, че си попаднала на нашия форум и избрала за творчество.

Админ: Dahee-cdnm
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Добър вечер ^^ Empty Re: Добър вечер ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите