A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Книга за оплаквания

+8
pcdludafenka
Minzyy
Nao~hime
Bling`sFOX~
exophil
Hotaru_No_Hikari
DreamGirl69
fancy fox
12 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by taestylipsx Пет Юли 31, 2015 10:52 pm

Ах ами така е по - правилно обикновено ;д
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Пет Юли 31, 2015 11:03 pm

Благодаря много за уместната поправка. Още утре ще преименувам разделите... :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Bling`sFOX~ Вто Авг 25, 2015 8:59 pm

Това не е оплакване, но се чудех къде да пиша.
Само аз ли смятам, че темите който се водят като "важни" в яой раздела са прекалено много. Преброих около 7 или 8 теми преди фиковете. Малко е дразнещо.Предполагам, че наистина няма къде да се сложат, но например това което е afanfiction gallery може да се премести и в спам зона например.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Вто Авг 25, 2015 9:16 pm

Вио, права си! Повечето сметнах, че трябва да бъдат глобални, заради провеждащите се конкурси, но в този ред на мисли, ще прехвърля по-слабо активните в Спам-раздела.

Благодаря ти за мнението. И на мен ми беше някак неудобно да влизам във всеки раздел и да скролвам надолу, отмятайки толкова много теми, докато стигна до фикшъните! :/
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by sinfulxking Вто Сеп 01, 2015 11:05 am

Имам да кажа няколко неща.. И се надявам мнението ми да да не бъте взето за '' детинско ''.
Надявах се ъпдейта да е свеж и в по светли цветове. Но бекграунда ми убива желанието от всякъде... сериозно го казвам. Новата тема изобщо не ми харесва. И не си мислете, че се '' оплаквам'' само защото ми бяха отхвърлени предложенията. Този бекграунд.. как да се изразя... Прави форума толкова стар и не.. хубав? Ако сравня миналата тема с тази определено миналата повече ми допада. Просто тоя бекграунд толкова състарява и е толкова '' sharpen ''
Второто нещо е банера. С извенения към момичето, което го е правило. Има толкова грешки... Като започнем в размера на пгн-тата до твърде разтягането на линиите там дето е квадратното зад Джимин.. и липсата на качество...как да се изразя. Надявам да сте ме разбрали. Също така  някои от използваните цветове изобщо не си подхождат с форума. Най вече буквите ;-;.
А и също така повече ми харесваше като отгоре пишеше Начало и т.н а сега изобщо не се ориентирам ;-;
Единственото, от което съм доволен наистина е карамеления цвят. И по - голямото място за икони.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by fancy fox Вто Сеп 01, 2015 11:18 am

Имаше предложения за бекграундове, които харесах. Говоря за тези абстрактните с листата, но банерът беше направен от Bling'sFOX~ и цветовете на цялата тема трябваше да са съобразени с банера.

Свързах се на лично по-рано с Nao~hime, имах някакво чувство, че ще се почнат оплаквания относно цветовете и иконите. В момента не е на линия другата админка, а за смяна на темата ще изчакам тя да се логне и да го обсъдим двете на личен.

Мнението ти не е  "детинско", ще видим дали ще се появят повече оплаквания, тъй като засега само ти си писал, а аз  получих позитиви за новия облик на личен във фейсбук.  Все още не смятам да се повлияя само от едно отрицателно мнение и ще изчакам за други такива. Ще помоля, ако някой има други оплаквания, да се свърже с мен на лично, ако сметне, че не иска да е публично обявено или направо да драсне тук в книгата за оплаквания.   
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by sinfulxking Вто Сеп 01, 2015 11:31 am

Това за банера го казах като човек, който се занимава с такива и специалността ми в дск също е такава или поне се свърза с тази тематика. Но просто самите неща, които са използвани в него още повече допринасят за '' състаряването ''.... Харесват ми иконките за зодиите обаче супер са ><
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by fancy fox Вто Сеп 01, 2015 11:34 am

Знам, че се занимаваш с такива неща, аз също донякъде. Очаквах да напишеш мнение като това, затова както казах - изчаквам Мимарин да влезе и да го обсъдим.

fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Вто Сеп 01, 2015 11:59 am

Първо...Да съм очаквала всички безрезервно да приемат нов облик, ще се счете за налудничаво. :) Съжалявам, че ще го кажа, но миналия бекграунд и фон пък бяха прекалено светли. Консултирала съм се с други хора, които също се занимават със скинове и те открито се изявяват против вкарването на светли нюанси. Защо ли? Форумът е насочен към четене и писане и следователно би трябвало буквите и всичко останало да е опростено до максимум, а фонът да е тъмен. Синьото често ми бъркаше в очите, да не говорим колко много ''убиваше'' спрямо другите цветове - на групи, на потребители, на икони и мини-икони.

Отделен въпрос е, че бекграунда съзнателно го търсех да е в по-сериозна тематика и ''състаряващ'' ефект, за да си личи, че все едно е като класьор за стари ръкописи. Схващаш за какво става дума, нали? За онези протъркани книги, които ''ухаят'' на минало, на красиви истории и романтика... Изразявам се метафорично, моля думите ми да не бъдат приети буквално! :) От тази гледна точка прецених, че всичко останало трябва да носи духа на нещо отминало и вечно, класическо... Иконите и мини иконите са съобразени с това, защото ако бях цапнала нещо весело като лятната ни тематика, тогава и всичко останало трябваше да променя. Цяла една концепция, замислена още в началото.

Съжалявам, че ще разочаровам теб и всички, които мислят като теб, но смятам, че засега бекграунд няма да се променя. Това означава да започна от нулата, да въведа друг елемент и да се придържам към него. А на този етап, когато оплакването е само едно, едва ли ще направя нещо кардинално. :)

Благодаря за мнението. Оценявам го.
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by sinfulxking Вто Сеп 01, 2015 12:06 pm

За иконите съм нямал абсолютно нищо против освен, че ми е странно липсата на начало под банера. Под светли цветове отново нямах предвид предишните, а този карамеления.
А за бекграунда си оставям на същото мнение, че изобщо не се вписва и прави форума все едно е създаден 2008, а отностно банера мисля, че все пак трябва да си наберете двама, трима човека, които да правят по един и да се избира кой да се слага не да разпределяте по месеци и да става такъв гаф.
Радвам се, че го оценяваш.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Вто Сеп 01, 2015 12:22 pm

С'я да поясня нещо, което започва да ми се набива на очи. Банера, та банера... Моите извинения, момичето, което го е направило е отделило време, желание и амбиция. Да ми се изцепват ей-така от нищото, че все едно се е изложила, на мен няма да ми се понрави никак.

Предимствата трябва да се приемат наравно с негативите. Аз да ти кажа, че за да ангажирам хората с банера ежемесечно, означава да ги огранича максимално и да не им дам време да дишат, заради платформа /като форума!/, което по принцип става тогава, когато имаш свободно време. Защото ако бе работа, щях да кисна тук нонстоп, да имам работно време и да ми се плаща за това. Така че всички хора, които спомагат за развитието на форума по един или друг начин - дали с банер, съвет, препоръка или забележка - им се дължи елементарно уважение. Не безропотно ръкопляскане и скандиране за нещо, в което не са се справили, а поне да им се признае заслугата.

Схващаш защо аз бих приела такъв човек с широко отворени ръце, бих го прегърнала и бих му признала усърдието. Но на такъв, който грам не се съобразява с тези подробности бих го изгледала на криво. Съжалявам за мнението ми сега, но се опитвам да бъда крайно откровена.

Не знам как са били форумите през 2008, но ще ти кажа, че бях потребител в Анимес-БГ и се познавах с екипа. Трансъра го бе направил страхотен. Имаше таква посещаемост, че на базата на сегашното положение ми се реве заради западъка на форумите. Това е, защото се появиха социалните мрежи и хората като овце се юрнаха да харесват групи и страници на нещо, чиято матрица издиша и е пълна с толкова бъг и дефект, че чак ми става грозно, когато вляза в някоя група във фейсът. За това и не съм активна там. Сори, че се отклонявам от темата на разговора ни.

С други думи, ако форумът изглежда в момента от 2008, значи ефекта на златната ера съм го постигнала и ми трябват аплодисменти, а не гилотина, не мислиш ли? ;)

Колкото за банерите, нека да изразя и аз един негатив. Миналите ми харесаха, главно защото хората са се постарали да ги направят. Както казах и по-горе, отделили са време, емоция и хъс. Това заслужава уважение. Но единственият банер, който според мен ставаше и отиваше на форума бе този на Дес с Кин Джонгхюн. Първият ни. Другият пък бе розов. Третият - пък логото не се виждаше много, а барабар със светлия тон, му подливаше водя. Този отговаря на самия бекграунд и смятам, че след първия, който харесах от раз, този най- е удачен за цялата концепция за класика и ''състаряване''.

Подчертавам дебело с една или две черти: смятам, че всеки трябва да отдаде уважение на хората, които са отделили от времето си да направят нещо, което реално не им носи материални или личностни облаги!

Останалите, които не се съобразяват с това основно нещо, смятам, че трябва да се коригират и поправят. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by sinfulxking Вто Сеп 01, 2015 12:38 pm

Изобщо не мисля, че съм изразил груба нотка, че да ми се нахвърляш така. Занимавам се с това от малък и мсиля, че окото ми би трябвало да хваща, кое е добре и кое не.
ИМА ХОРА, които биха го правили с желание, а не да ангажираш някой. Всичко се изисква до питане.
Например, не знам колко хора са били в 1D фендома преди, но от там много по - добре знаем как да си боравим с фотошоп тъй като правим дизайн на цялостен сайт. Никой не е казал, че не съм ужавил трудът ;).
Не само двама човека се занимават с банери и корици от толкова много потребители. А ако си имала забележка просто трябва да се каже на човека, който го е направил да оправи цветът.
Не бекраунда трябва да е съобразен с банера, а банера с беграунда. Аз не се изцепвам от нищото ;) ако се изцепвах щях да се държа като 11 годишен. Хайде да не се държим като малки деца. Не виждам защо се нахвърляш така грубо като това е за оплаквания. Аз просто изразявам мнението си нали?
И пак казвам ИМА ХОРА, които го биха го направили по собствено желание просто питай за бога.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Вто Сеп 01, 2015 12:50 pm

Явно настояваш за нещо, което ти убягва. Подчертах на два пъти, че не мога да ангажирам хора за нещо, което не е тяхна работа и не зависи от тях. Форумът се създава от потребителите и цялостно не зависи от такива, които се занимават с фотошоп. Всичко е на принципа: ''Можеш ли да ми помогнеш?'', а не: ''Искам ти, ти и ти да се занимавате с това, че иначе лошо ви се пише, ако някой ви нахейти!'' Разликата е в отношението, да. Честно ще ти кажа, че потребител, който напада завоалирано друг - лично няма да толерирам!

Колкото до въпросния форум, за който споменаваш. Не го знам, не съм влизала и вероятно няма и да вляза, така че примера е неудачен на този етап.

Не бих нападнала никой, освен ако някой е казал меко и добронамерено какво не му е допаднало, а поведението ти, макар да не си на 11 години, говори за всичко друго, само не и на възрастен, за което май претендираш. Иначе би поставил точка на сегашния ни дебат, вместо да настояваш с нереални доводи и незачитане на хората и труда им. Съжалявам, аз примемам подобно нещо като обида - не само към мен, но и към екипа ми, към Bling`sFOX~, към всеки един потребител... :/

И колкото повече настояваш, толкова повече ме отказваш да повярвам в правотата ти, дори да е уместна. Един съвет: водейки дебат, в който искаш другия да приеме гледната ти точка, трябва да се научиш да си боравиш с думите. ;)

Иначе каквото и да кажеш, дори да и прав, рискуваш никой да не хареса тонът и поведението. В случая казвам отново: ако получа повече негативи от потребители /на базата, че сме 890 души/ - двадесет или тридесет оплаквания, ще приема, че аз греша и ще се поправя. В противен случай - не. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by sinfulxking Вто Сеп 01, 2015 1:11 pm

Както казах на лс както казах и тук.
Ако блингс се е почувствала засегната се извинявам най - искрено.
Точка на спора.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Вто Сеп 01, 2015 3:59 pm

Съжалявам, че отново повдигам темата, но съм длъжна да уведомя всички. Грешката в настоящия момент бе тази: въведох всичко наведнъж и автора на банера не можеше да прецени какъв точно да направи, за да се напасне с общия скин и бекграунд. Защото когато Вио пое ангажимента, аз й дадох за пример друг бекграунд - имаше зелени листа и бе по-светъл от този. Така че вина имам и аз, за което искрено се извинявамна нея, най-вече. :/

От въвеждането до сега са минали 12 часа /и повече!/. Получих коментари и съобщения на лично, което потвърждава, че негатив има само от един мембър... Въпреки всичко авторката на банера изрази желание да промени този да напасне нов спрямо скинът сега, за което страшно й благодаря.

Не само коректността, но и за разбирането, желанието, начина, по който прие негативна критика и всичко останало.

И още веднъж от мен: който и да направи банера, дори и най-нескопосания разбирач на фотошоп, за мен той заслужава всичко. Най-вече благодарност за отделеното време! Книга за оплаквания - Page 3 3737848233
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by fancy fox Вто Сеп 01, 2015 7:49 pm

Минавам за малко да видя форума и останах потресена. Банерът е направо чудесен, предният също беше... абе и двата си бяха наред. Страшни благодарности на Виолета, че отново пое тази инициатива (надявам се да не ти е било неприятно >...<, дължа извинение и аз за това, което тук се случи по-рано, та точка по въпроса)

Видях, че нямаше сепаратор и Мимарин ме помоли да намеря и като по чудо попаднах на първия, който ми изникна в Гугъл Изображения . Надявам се да не се набива много на очи, защото се мъчех да го преоразмерявам ( от 1200х20 на 600х60 ). Досега бях анонимна, но вече съм пуснала и връзка към фейсбук профила ми, така че може и там да се свързвате с мен ако имате оплаквания или молби.

Приятен остатък от деня! Книга за оплаквания - Page 3 1747216575
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by pcdludafenka Пет Юни 10, 2016 5:05 pm

хора ,защо не мога да влизам вече през телефона във форума....като вляза от dolphin browser и като ми зареди форума излиза някакво съобщение,че има вирус...преди пак беше станало така ,но се оправи,дали е само при мен това :( много искам пак да чета истроийки тук..извинявам се,ако тук не е точното място да се оплача :(
pcdludafenka
pcdludafenka
VIP

Брой мнения : 2263
Точки : 468
Join date : 13.10.2013
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Пет Юни 10, 2016 5:22 pm

Изтрий се кеша и бисквитките, историята - също. Пусни почистваща програма. Рестарт. Проблемът е при теб. @pcdludafenka, пиши отново ако проблемът не се реши!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by jongkey_forever Пет Юни 09, 2017 11:47 pm

Пиша тук защото не знам каде другаде може.Имам проблем с влизането във форума.Веднъж си забравих паролата и поисках нова.Оттогава всеки път щом вляза в сайта и искам да си вляза в профила ми дава че паролата е грешна.Постоянно трябва да я обновявам,а от компютъра въобще не иска да ми влезе с тези пароли, които се изпращат на имейла ми. Не знам какъв е проблема. Моля ако има как да ми помогнете.Благодаря предварително.
jongkey_forever
jongkey_forever

Libra
Брой мнения : 129
Точки : 58
Join date : 29.10.2012
Години : 28
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Nao~hime Пон Авг 21, 2017 2:01 am

Съжалявам, че сега виждам последния коментар. Ако проблемът продължава, пиши ми лично съобщение.
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Книга за оплаквания - Page 3 Empty Re: Книга за оплаквания

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите