A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

+4
^Kim Mimi^
vv
fancy fox
suicide.is.painlesss
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by Agent Deer Вто Апр 21, 2015 8:00 pm

Кой да предположи, че малкия глупчо *кхъмЙонгДжекхъмГатсевънкхъм* Но все пак го обичам от все сърце! Или може би не... И аз като големия ЙонгДже се обърках... Кой да предположи, че малкия ще е аз-съм-лошо-момче-а-ти-хипер-сексапилния-батко-нека-спим-заедно. Хах, какви глупости пиша само! Не ми обръщай внимание! Давай си бързо некста!
Agent Deer
Agent Deer
VIP

Capricorn
Брой мнения : 396
Точки : 566
Join date : 12.03.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by suicide.is.painlesss Нед Май 03, 2015 12:46 pm

9 част – Ю ЙонгДже:

- Какво точно си мислиш, че правиш? – попитах го аз, опитвайки се да се контролирам и да не го убия и изнасиля.

- Ами… Играя си с теб. – отвърна простично той.

Е сега вече чашата преля.

- Чуй ме много внимателно - брат ми може да е курва, но аз не съм. Това, че си ми симпатичен, не значи, че ще ти позволя да правиш каквото си искаш с мен. Ясен ли съм? – опитвах да говоря колкото се може по-спокойно, но определено яростният ми тон си личеше.

- Тогава как ще ми обясниш съобщенията в телефона си? Ами снимките? Хайде, кажи го просто – колко искаш? Ще ти платя да останеш до довечера с мен – каза ЙонгДже абсолютно спокойно с усмивка на лице дори.

- Какво? – надигнах се рязко от него и станах - Защо си ми ровил в телефона? Ти за кого се мислиш изобщо? – вече крещях. Бях бесен. Усещах как ако нещата продължаваха така, щях да го (най-малкото) ударя.  

- Мисля се за един богат разглезен ученик, който е свикнал да получава всичко, което иска, на каквато и да е цена. – отвърна той и стана от леглото също. Спокойният тон и усмивката му ме влудяваха. Приближи се до мен и погали леко бузата ми с ръка, като ме гледаше право в очите през цялото време. Странно, но това ме успокои малко. Някак… някак ме хипнотизира.

Реално погледнато той вършеше каквото си искаше, но и аз не бях цвете за мирисане. Нещата, които бе видял в телефона ми, всъщност са следните съобщения:

МиНа: 19:00 в хотел Ибис, да не забравиш!
Аз: няма да забравя
МиНа: Цената си остава нали?
Аз: 200$ за цялата вечер
-------------------------------------------------------------
КаРин: Утре вечер в нас, 300$ до утре сутрин?
Аз: ок

От тук можете да разберете две неща:
1) Отговарям по възможно най-краткия начин на съобщенията си.
2) Мои колежки от университета ми плащаха да ги забавлявам (лаская и чукам).
Очевидно ЙонгДже беше забелязал само второто.

- Ужасен си, знаеш ли? – прошепнах и се наведох към него. Гледах го в очите секунда, две, и го целунах.

Все едно с вълшебна пръчка цялата ярост от мен се изпари и отново се превърна в страст. Това беше наистина необичайно за мен. Както знаете, по принцип аз съм спокоен човек, дразнещо спокоен дори, но понякога и моите нерви избиват. Старая се да си мълча и да преглътвам всичко, но невинаги ми се получава. И този път определено щях да избухна, ако онова нещо в мен не беше прещракало и не ме беше върнало на земята. В момента исках да убия, изнасиля, разчленя, обичам вечно и чукам цял живот едно момче, МОМЧЕ дами и господа, което познавах от… Колко? – 2 дни. Какво по дяволите се случваше с мен?! Определено полудявах.

Отделих устните си от него и пак го погледнах.

- Наистина си ужасен. Как го правиш? Защо ми действаш така? – кратка пауза – Влудяваш ме, наистина. – гледах го и виждах нежност в очите му. Колкото и надут да беше, все пак беше младо момче, копнеещо и за нежност. И страст.

- Значи все пак ще останеш с мен до довечера? – тази влудяваща самодоволна усмивка, която едновременно с всичко друго беше толкова красива и секси.

- Зависи колко ми платиш? – дребен, не си мисли, че ще можеш да използваш това, което си видял в телефона ми, срещу мен. Харесвам те, влудяваш ме, но и пари ми трябват все пак. И щях да му го кажа, ако не ме беше прекъснал.

- Дойдохме си на думата. – ако можеше, усмивката му щеше да стигне до тавана.

Той бръкна в джоба си, извади нещо и го тикна в ръката ми. Бяха пари. Доста при нова. Не ги преброих, не ме интересуваше колко са честно казано. Сложих ги в моя джоб, след което (явно доста неочаквано за него) го вдигнах и го сложих легнал обратно на леглото. Обкрачих го и свалих тениската си. Още преди напълно да я сваля от тялото си, ръцете му вече шареха по мен. Тези малки палави ръчички, които очевидно имаха повече опит от мен. Но какво се оплаквам – нали ще си направя кефа, ще изкарам малко пари и ще бъда с човек, чиято компания ми е приятна и без да сме в леглото!? Да, определено неговата компания ми беше по-приятна от тази на колежките ми. Но до сега не съм бил с друго момче. Ами ако не се справех както трябва? А не трябва ли да съм отвратен от себе си в момента? Против природата е две момчетата да са заедно. Но аз все пак го исках. Той някак си… привличаше ме. По много странен начин.

Наведох се и целунах врата му. Усетих как затваря очите си и се отпуска. Сложи ръцете си на врата ми и измърка тихо – сигурен знак, че му харесва. Изобщо има ли човек, на когото да не му харесва?! От друга страна, беше малко комична ситуация в момента, защото аз бях курвата, на която бяха платили, но истинската курва беше той. Спуснах се надолу по врата му, но след като стигнах блузата му, се изместих от другата страна. Малкия все още беше със затворени очи. Повторих процедурата, а той ме притисна още по-близо до себе си. Някак се откопчих от него и се изправих отново, като пръстите ми зашариха по оголеното му коремче. Мазна усмивка се появи на лицето ми, когато той ме погледна с поглед тип „Хайде, действай вече!“. Съблякох тениската му, хвърлих я някъде, където не беше сигурно дали ще можем да я намерим след това. Наведох се отново и впих устните си в неговите. Бих казал, че това беше най-страстната целувка през живота ми. Езикът ми се увиваше около неговия, ръцете ми изучаваха всеки сантиметър от тялото му, а нещото в гащите ми ставаше неконтролируемо. Спуснах едната си ръка към ластика на боксерките му, които стърчеше над панталона му, докато все още го целувах. Той изстена леко, когато усети пръстите ми под тях. Леко ги свалих надолу, но не беше достатъчно – панталонът пречеше. Трябваше да сваля всичко. С леко нежелание се отделих от него и в кучешките му очички прочетох „НЕ! Върни се и ме целувай вечно!“. В моя поглед пък се четеше „Хубавото сега предстои, миличък.“. Усмихнах му се изхлузих малко надолу, за да имам по добър достъп до долната част на тялото му. Разкопчах копчето, свалих ципа и заедно с бельото му свалих всичко надолу.

1) МАЙКО МИЛА, какво е ял тоя? Как може да му е толкова голям?!
2) МАЙКО МИЛА, толкова ли беше възбуден? Не че аз не бях, просто неговия беше като камък, наистина.

Обвих ръката си около него и започвах да я движа бавно, като наблюдавах реакциите му – присви очи от удоволствие, прехапа долната си устна и заби главата си в матрака. Колебаех се доста дали да му духам или да я карам на ръчна, както казах нямам много опит, но май това, което са ми правили, се оказа достатъчно. Спуснах глава си по-близо и леко го облизах от основата към върха, като междувременно все още движех ръката си. Още един силен стон се отдели от гърлото ми и това ми хареса странно много. Продължих така, само че в обратна посока и забързах малко темпото с ръката. Направих така още няколко пъти и накрая все пак го тикнах в устата си. Затворих очи и оставих инстинктите ми да ме водят. И явно ме водеха по правилния път, защото сигурно и на отсрещната улица бяха чули стоновете му.

- ЙонгДже – изрече името ми едва – аз… аз ще… - и преди да успее да каже, вече облизвах главичката му. Вкусът не беше чак толкова лош в интерес на истината…
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by vv Нед Май 03, 2015 1:03 pm

(*Шепне* Турски сериали~ *Няма да ми писне*)

ОООООО!!! Йонгдже!!! Йооо, не бави следващата глава толкова много! Вече бях готова да те ръчкам! :28:
vv
vv
VIP

Pisces
Брой мнения : 320
Точки : 260
Join date : 11.02.2015
Години : 21
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by fancy fox Пон Май 04, 2015 5:10 pm

Тъпата аз не можах да коментирам, но днес реших да прочета произведенията ти.
Датт датт яой сцена хскфйеккффл уби ме чвк! Много ти се получава и отдава да пишеш и сюжета е адски оригинален! Чакам следващата глава.
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by suicide.is.painlesss Пет Май 15, 2015 10:39 pm

10 - Choi YoungJae:

Дори не усетих кога свърших. Тялото ми се тресеше и дишах тежко. Това беше най-хубавата свирка, която ми бяха правили някога. Отворих очи и погледнах тези на ЙонгДже, а в тях гореше онова палаво пламъче, което трудно се изгасяше.

Надигнах се и впих устните си в неговите. Не мога да ви опиша колко много страст имаше в тази наша целувка. Обвих ръцете си около врата му и го притиснах силно съм себе си, като усетих колко лудо биеше и неговото сърце.

Без да губим и минута време свалихме останалите си дрехи и отново се залепихме един за друг. Бутнах го да легне и го обкрачих, като внимателно отърках члена си в неговия. В известна степен ситуацията от преди малко се повтаряше, но ролите ни бяха разменени. Намерих си идеалното местенце да спра, така че членовете ни да са един до друг, изправени като козируващи войници, и се изправих. Ръцете ми зашариха по тялото му, а гледката на разтапящото му се от удоволствие тяло ме накара да прехапя устна и да премина на следващия етап.

Изместих тялото си малко напред, така че члена му да е зад мен и да се търка в дупето ми. Не можах да се въздържа и се наведох да го целуна отново. Устните му ме привличаха меко казано. Бяха като магнит за моите. С едната си ръка се пресегнах зад себе си и леко започнах да я движа по цялата му дължина.

- Готов ли си? - прошепнах му и леко близнах меката част на ухото му.

- А ти готов ли си? - отвърна той с известна доза самодоволство в гласа си и ме стисна за дупето.

- Ах тиии... - широка усмивка се разля по лицето ми и наместих члена му между бузите си.

Поех си дълбоко въздух и бавно се спуснах надолу. Силен стон се отдели от устата ми, когато вече целия беше в мен. Ръцете му все още бяха на дупето ми и ми помагаха да се движа. Погледнах го и сложих ръцете си на лицето му, като леко го помилвах с палец. Не знам възможно ли беше да съм се влюбил от пръв поглед, но в момента се чувствах уникално. Правил съм секс с много хора, но с него беше различно. Не го исках само заради удоволствието, исках го заради самия него. Защото беше той, защото беше ЙонгДже. Защото беше идеален.

Движех се нагоре-надолу и стенех като долна уличница, но удоволствието си беше удоволствие. От време на време се навеждах и жадно изпивах устните му, което съвсем ме караше да съм в небесата.

- ЙонгДже... - каза той и ме стисна за задника, бутайки ме нагоре.

- Не, свърши в мен - отвърнах и махнах ръцете му от себе си.

Направих още няколко движения и двамата в абсолютен синхрон извикахме от удоволствие. Усетих как течността се разлива навсякъде в мен, но заедно с нея и една огромна доза екстаз. Дишах тежко и се подпрях на ръцете си от двете страни на главата му, като през цялото време го гледах право в очите. Палавото пламъче все още беше там, но нямах сили за трети рунд. Излязох от него и с едно бързо движение се търколих до него и го гушнах. Изглеждахме точно както изглеждаха двойките по филмите след секс.

- ЙонгДже, хайде да избягаме...

- КРАЙ -


Сега ще ме намразите, но ви казах, че ще е минифик :D От друга страна, казах и че ще са серия от минификове, т.е. ще има още, просто ще са с други герои. Е, надявам се да ви е харесало или поне да сте сe забавлявали :D Предполагам и другите ще са такива mindfuck накрая, не ме убивайте. Знам, че това далеч не е идеалният край, но исках (не знам защо) да завърша фика, но и да го завърша така, че да не можете да спите след това :D
Също така, ако имате идеи/предложения, критики или деа знам, просто искате да кажете нещо - чувствайте се свободни :D :D
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by vv Пет Май 15, 2015 10:56 pm

Аз ще кажа нещо...........МЪРТВА СИ!!!! ПРАВА БЕШЕ КАТО КАЗА, ЧЕ ЩЕ ТЕ НАМРАЗЯ!!!! Е.... МРАЗЯ ТЕ~!!! Ш та бия... Как можа...
Една дума: Продължение~
Това е...
Край, край, край...
Една глава...
Поне кажи къде са избягали и нещо друго...
Думичката -КРАЙ- ми съсипа живота...
Аз ще спя, но ще мисля за отмъщение...
Чу ли? Отмъщение!!!!
vv
vv
VIP

Pisces
Брой мнения : 320
Точки : 260
Join date : 11.02.2015
Години : 21
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by lucky_pifjeni Съб Май 16, 2015 10:36 pm

И аз ИСКАМ продължение !!!!
lucky_pifjeni
lucky_pifjeni

Scorpio
Брой мнения : 65
Точки : 1
Join date : 20.03.2015
Години : 26
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by -code name B- Съб Май 16, 2015 11:57 pm

Липсва информация в Description-a. Погледнете форумните правила.

Първо нарушение.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by suicide.is.painlesss Съб Май 16, 2015 11:59 pm

просто изтрий темата с фика


Последната промяна е направена от LeeSangHye на Нед Май 17, 2015 12:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by Bling`sFOX~ Нед Май 17, 2015 12:10 am

Може и без крайни мерки моля,. ако продължавате така не знам дали ще има някой който да качва. Просто си напиши главните герои отдолу и готово. Не се карайте.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by -code name B- Нед Май 17, 2015 12:47 am

Не се караме, Виле. Спокойно :D Просто правя това, което трябва. Трябва да има ред във форума. Дадох седмица на всички да си поправят заглавията и описанията. Мисля, че е достатъчно. Но айде, нали съм добра, ще пусна едно съобщение ей сега.
-code name B-
-code name B-

Брой мнения : 175
Точки : 28
Join date : 28.12.2013
Местожителство : Добрич

Върнете се в началото Go down

[B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН - Page 2 Empty Re: [B.A.P/GOT7] YoungJae, YoungJae - ЗАВЪРШЕН

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите