A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Уил Грейсън, Уил Грейсън

3 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Go down

Уил Грейсън, Уил Грейсън Empty Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by suicide.is.painlesss Пон Фев 09, 2015 7:32 pm

Това невероятно дело на Джон Грийн и Дейвид Левинан. ♡ На мен лично ми стана една от любимите книги. Някой чел ли я е? Мнения? Да ми препоръчате нещо подобно? :3
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Уил Грейсън, Уил Грейсън Empty Re: Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by SilverLibra Пон Фев 09, 2015 8:18 pm

Джон Грийн...
Обожавам Джон Грийн! Стилът му на писане, невероятните истории и уникален сюжет!
Книгата "Уил Грейсън, Уил Грейсън" я прочетох на втория ден, след пускането й на българския пазар. Признавам, че останах леко изненадана от стила. По различен е от обичайния негов, причината може и да е защото авторите са двама и чуждото присъствие неизменно се усеща. Все пак начина по който е написана не е за всеки, и определено не всеки би го разбрал.
Колкото до сюжета... Отне малко време докато го схвана. После започнах истински да се наслаждавам на книгата. Това че включва и хомосексуалност, разнообрази доста нещата и лично на мен страшно ми допадна (защо ли xD)
Не знам дали си чела останалите му книги, но ако не си, горещо ти ги препоръчвам. "Вината в нашите звезди" разби куп класации за отрицателно време."Къде си, Аляска?" не само, че ми е любимата книга евър, ами и е толкова дълбоко написана, че не ти излиза от ума дълги месеци след края й. "Хартиени градове",  "Множеството Катрини" и "Сняг Вали" (която също е писана, от повече от един автор) са също толкова невероятни от към всички странни...
П.П Страшно се радвам, че има още един негов фен във форума :)
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

Уил Грейсън, Уил Грейсън Empty Re: Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by suicide.is.painlesss Пон Фев 09, 2015 9:34 pm

Това ми беше първата негова книга и страшно много ми хареса. Мисля сега да прочета "Хартиени градове" (а след нея може и другите му книги) :3
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Уил Грейсън, Уил Грейсън Empty Re: Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by Bad Gal Пон Сеп 12, 2016 6:40 pm

Това беше първата негова книга, която прочетох. Страхотна е! Допадна ми толкова много, може би защото имаше и гейове. хд Досега не съм чела подобна книга. Препоръчвам ти и другите книги на Джон Грийн и Дейвид Левитан, както и Стефани Майър, Софи Кинсела (нищо, че не е тийн авторка) , Кели Маккейн и други тийнейджърски автори, които пишат много леко, но интересно и определено завладяващо.
Bad Gal
Bad Gal

Брой мнения : 9
Точки : 8
Join date : 12.09.2016
Местожителство : Затънтенвил

Върнете се в началото Go down

Уил Грейсън, Уил Грейсън Empty Re: Уил Грейсън, Уил Грейсън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите