A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Конкурс за яои-фенфикшън!

+12
exo_bts_suga
Zoyyi
margo!exo
WhiteXxFoxie
nlz_JK
-code name B-
alien V
Bling`sFOX~
SilverLibra
Кръвожадна мида
Dragon_k00
Nao~hime
16 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Нед Сеп 07, 2014 8:06 am

Разтаках нещата, защото имам лични ангажименти, които не търпят отлагане. При първа възможност ще пусна конкурса, колкото се може по-рано.

Съвсем бях изключила и това е непростимо. Ще видя какво мога да направя до края на деня. Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 1527225780
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Пон Сеп 08, 2014 8:08 am

За съжаление трябва да уведомя, че наистина съм много заета. Знам, че това не е никакво извинение за онези хора, които с нетърпение чакат нещо такова във форума, но истината е, че този месец трябва да съм силно концентрирана и сериозна, защото ангажимента ми е свързана не само с време, но и със заплащане на известна сума пари, която няма възвращаемост. Единственото, което ще спечеля е оползотворено в частност до моята личност.

Предполагам всеки един от Вас /независимо дали посещавате форума или сте редовно регнати/ е имал такъв период, в който се е ангажирал с нещо, изпиващо цялото му време, мисли и амбиция. Самата аз съм замразила в частност всичките си фенфикшъни, докато не се освободя достатъчно, за да мисля с един ангажимент по-малко. Честно да Ви призная, с нетърпение чакам октомври, когато курсът ми свърши, синът ми ще е на училище и ежедневието ми се сведе до училище, работа, вкъщи и писане/фенстване по Джи Драгън. Та така ---> всеки луд с номера си, без съмнение.

Не си мислете, че съм се отказала от идеята, още повече сега, когато знам, че ще има участващи. Но, Миме, трябва да спомена, че онова, което искам да направя се отнася в частност до яои-раздела. Нямам нищо против другите раздели, но лично аз не поемам отговорност към тях. Т.е. ти си свободна да се ангажираш с тях, ако имаш желание, разбира се. И все пак, споменавам нещо между другото за всички, които искат да пишат за нещо пробно.

Тема не създавам. Обявявам го тук.

Искате да участвате в конкурса с яои-фик или уаншот? Можете да го направите, считано от днешна дата - 8 септември 2014 година. Срокът за писане е 20 октомври 2014 година. Участниците могат да пускат творенията си директно в секцията ,като в подзаглавието задължително пишат: ''Фенфикшън за конкурса''. Другото, което трябва да направят е да ми пратят лично съобщение с точния си адрес и имената, както и с фика, с който желаят да участват. Приемат се фенфикшъни с повече от една глава /т.е. не само уаншотове!/, като оценяващо жури ще бъдат регистрираните читатели. Участниците трябва да имат повече от двадесет мнения. С тази превантивна мярка се ограничават онези, които са се регистрирали само заради конкурса и се дава шанс на лоялните ни потребители... На 21 октомври ще изнеса анкета с имената на всички фенфикшъни, които участват и със свободно гласуване до края на месеца. Като на 1 ноември 2014 година ще бъде обявен спечелилия, който ще получи наградата си по пощата.

Разгледах новите книги за сезона и тази ми се стори добро предизвикателство: ''Есенен парфюм'' на Лайза Клейпас.


Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 187931_b

Темата е есен, училищни тревоги, любов... Препоръчително е фенфикшъните да следват това мото. Съревнование ще има единствено тогава, когато фенфикшъните бъдат повече от един автор, т.е. за конкурса трябва да се състезават поне двама потребители!

Още веднъж съжалявам, че не отделям това мнение в обособена тема, но времето ме притиска и се надявам да проявите разбиране. Освен това конкурсът е пробен. Само за да се види дали ще тръгне изобщо.

И още едно условие има ---> Участниците нямат право да се състезават с вече пуснати фикове тук или някъде другаде! При всеки подаден сигнал за нещо такова авторът ще отпадне веднага!

Ако някой има още въпроси, не е проблем да пита тук! Бих могла да му отговоря веднага, ако времето не ме притиска.

Извинявам се още веднъж на всички, които са били пренебрегнати спрямо мен!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by ivi Пон Сеп 08, 2014 1:39 pm

Значи тези, които се запишат трябва да съберат повече от 20 коментара до 21.10, иначе няма как да спечелят, така ли? (малко не ми стана ясно)
Ако да - това няма ли да е доста трудно? Аз от около месец съм във форума и ми се струва, че не съм виждала толкова хора да коментират.. Но може би е защото форумът е "позамрял" това лято (някой го беше казал в коментарите)?
Както и да е, определено ще чета фиковете за конкурса, а може и аз да се опитам да напиша нещо, въпреки че никога не съм писала и завърших едва едва с 5 по литература Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 788734519
ivi
ivi
VIP

Брой мнения : 302
Точки : 367
Join date : 05.08.2014

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by SilverLibra Пон Сеп 08, 2014 2:15 pm

ivi мисля, че се има предвид, че всеки автор трябва да е написал поне двадесет мнения във форума за да участва. Или както пише по - горе:
"...С тази превантивна мярка се ограничават онези, които са се регистрирали само заради конкурса и се дава шанс на лоялните ни потребители... "

На мен идеята за конкурса ми допадна още отначало затова и се зарадвах когато видях, че е пуснато нещо подобно. С удоволствие ще чета фиковете за конкурса. Ако ми хрумне някаква идея и аз ще се включа, разбира се. А и наградата е много хубава. Чела съм книгата и признавам, че доста ми хареса ^^ Само една забележка - "Есенен парфюм" е втората книга от поредицата "Сезони на сърцето". Първата е "Тайните на една лятна нощ" (не че това е някакъв проблем де). Предполагам си я избрала точно заради темата - есен, училище...
Та още веднъж идеята е страхотна! Радвам се че има кой да организира такива неща. Това е чудесен начин форума да се раздвижи малко.
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Пон Сеп 08, 2014 3:09 pm

Мхм, относно мненията, точно това имах предвид.

Относно наградата, да. За това я избрах, заради ''есенната'' ни тема. Току-що се върнах от големия град, където имах възможност да я купя, така че книжката вече е осигурена. Хубавото е, че ако никой не спечели в настоящия ни конкурс, наградата си остава за мен... >.<

Ако имате други въпроси, моля не се колебайте да питате веднага! ;)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Пон Сеп 08, 2014 9:53 pm

И още веднъж тук, защото имах запитване на лично. Темата не е задължителна. Препоръчителна, да. :) Т.е може да участвате с фенфикшън и с друга тема, щом имате муза, по-различна от есенни трепети и училище.

Ммм, друго не се сещам... Но ако се сетите за друго, заповядайте! :014:
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by [ChoOly Kim] Вто Сеп 09, 2014 11:37 pm

Съжалявам, че не съм видяла тази тема по-рано. ( Както Mimarin~chan каза, всеки в живота си има периоди, които изискват пълна концентрация и не позволяват разсейване с хобита.) Аз с удоволствие ще се включа в конкурса. Прегледах фиковете, но не видях никой, който да участва. Любопитно ми дали авторите просто са пропуснали да напишат в подзаглавието  или наистина няма никой престрашил се?!!
Разбрах, че темата не е задължителна, но ще се опитам да се водя по нея, защото мисля, че ще е забавно. Виждам, че има още доста време до крайния срок, надявам се до тогава да се качат много фикове и да се получи едно интересно състезание, хехе~~
[ChoOly Kim]
[ChoOly Kim]

Брой мнения : 338
Точки : 42
Join date : 11.07.2012
Местожителство : Kibum's tight hug

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Сря Сеп 10, 2014 9:53 am

О, имах запитване на лично и предполагам, че ще има участващи! Дано да е така. Нарочно дадох голям срок, заради училището, което започва след няколко дни и понеже повечето ни /да не кажа 99 процента от потребителите на форума/ са редовни ученици. Освен това знам, че уаншотовете са доста кратки и някои биха предпочели да напишат нещо с няколко глави, където времето им няма да е ограничено.

Настоящият конкурс е пробен. Т.е. при успеваемост ще организираме ежемесечен, а победителите освен награда, ще получат и ранг, който ще им даде редица привилегии. Наградата за мен е капка в морето, защото това са нелогично малко пари за нещо, което амбицира и толерира млади автори да развиват потенциала си. А честно, признавам си го тук и сега, нашия форум има зад себе си творци, които заслужават нещо повече от аплодисменти за положения им труд. Вярвам още, че подтиквайки младите да творят в поприще толкова по-забавно от всяка странична дейност, която им предлага забързания живот на тинейджъри, ще е по-добре. Много по-добре.

С тези думи се старая да амбицирам всички, които се колебаят все още!

При следващия ни конкурс жанрът няма да е ограничен само с яои, но вече ще и обхваща всички други, така че съревнованието ще е много по-голямо. :)
Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 1527225780
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by exo_bts_suga Нед Сеп 21, 2014 4:15 pm

И аз съм там непремено
exo_bts_suga
exo_bts_suga

Aries
Брой мнения : 303
Точки : 90
Join date : 18.02.2014
Години : 25
Местожителство : сандански

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Нед Сеп 21, 2014 6:08 pm

Момичето ми, давай! Пускай смело в секцията и ако имаш време или нещо не ти е ясно, попитай. Ще ти бъде отговорено! Засега само един участник има. Надявам се ти да си втората. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by exo_bts_suga Нед Сеп 21, 2014 7:34 pm

Аз непремемно участвам в това. Преди малко казах на майка ми и единствени, което ми каза бе "Дано да спечелиш" и ме нахъса допълнително.

От както слушам к-поп пиша някакви фенфикшъни, но не се усмелявах да ги побликувам никъде, но един ден пратих на една приятелка първата глава и като ми каза че ѝ харесва се реших да ги побликувам. Почвам да пиша сега един, но искам да знам кога трябва да се пускат те. Сега или след 21.10?
exo_bts_suga
exo_bts_suga

Aries
Брой мнения : 303
Точки : 90
Join date : 18.02.2014
Години : 25
Местожителство : сандански

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Nao~hime Нед Сеп 21, 2014 8:30 pm

Пускай сега! Срокът да пуснеш фикшън е до 20 октомври, след това се прекратява и започва гласуването. Гледай, само да го завършиш преди 20 октомври, защото иначе ще отпаднеш. Желая ти успех! :111 28:
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Конкурс за яои-фенфикшън!  - Page 2 Empty Re: Конкурс за яои-фенфикшън!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите