A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой съм аз и влог?

2 posters

Go down

Кой съм аз и влог? Empty Кой съм аз и влог?

Писане by spongeberry Нед Авг 03, 2014 7:11 am

Здравейте! Преди известно време една приятелка ми препоръча форума ви, тъй като знае, че обичам да пиша. И до сега не съм отделил време, но сега реших да се регистрирам. Може и аз да се включа с някои мои писаници. Ще се радвам да ги споделям с вас. Иначе, малко за мен, казвам се Боби и съм на 17, обичам да пиша, танцувам, и най-вече да се занимавам с шоу. От скоро реших да се занимавам и със заснемане на така наречените влогове. Всеки, който има желание да ги види може да влезе в канала ми. Иначе от КПОП-а, слушам, но не съм огромен фен. Харесват ми Top dog, също и SHINee.

spongeberry
spongeberry

Брой мнения : 1
Точки : 0
Join date : 03.08.2014

Върнете се в началото Go down

Кой съм аз и влог? Empty Re: Кой съм аз и влог?

Писане by gmlto Сря Юни 10, 2015 2:20 pm

Добре дошъл с удоволствие бих прочела нещо твое, а от кпоп-а да прочета Topp Dogg, вече си ме спечелил. Мариета на 33 от Бургас. Пиша, поствам, кпоп фен от над 8 години.
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите