A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 странни неща за мен~

+24
Elizi
Mell_K~Chu
MEH...
Park-Ni-Chan
Nevshashakitty
fancy fox
ProudElfHere~
Nao~hime
sisi_pz
margo!exo
SilverLibra
WhiteXxFoxie
L.O.L.
LuluXBaek
Gery_Blue_Star
kai_girl
geri11145
^Kim Mimi^
-bloodletter-
Minzyy
Dragon_k00
oblivion
Bling`sFOX~
·٠•YulSeya٠·
28 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Bling`sFOX~ Сря Юли 08, 2015 10:22 pm

1. Задължително, когато се приготвя да гледам филм или да правя нещо на компа или тв-то, трябва всичко друго да е ок. Да не готвя, да ми е изчистено, да ми е спокоино и определено никой да не ме притеснява. Рядко си позволявам да готвя докато гл филм, защото винаги забравям, че готвя хд.
2. Имам мания за калъфчета за телефона ми. Имам около 10, а използвам 1 най-често.
3. Имам странната...как да го нарека. Не бих казла дарба, по-скоро много силно 6-то чувство. Винаги когато си помисля нещо, като например решавам, че ще отида до магазина, но в същия момент си помислям, че ако отида после сигурно ще е затворено поради някаква причина и се оказва точно така. И никога не слушам този си вътрешен глас. Помислям си го, знам, че ще стане така, защото винаги става и не го слушам. Паря се пак и пак.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by ProudElfHere~ Вто Юли 14, 2015 10:07 pm

1. Когато някой ме издразни, дори година по-късно, пак му го връщам - десет пъти по-гадно. Дори да ме е издразнил за най-малкото нещо, аз си знам своето.

2. Почти никога не се включвам в разговори в училище, примерно ако имаме общ проект (иначе си общувам нормално, но само с тези, които искам, а те са малко). Адски мразя и да се включвам, защото повечето от класа ми и без това ме гледат накриво (защото естествено, без надути момиченца, които са си направили сефтето в шести клас, няма накъде)

3. Ако някой ме обиди предпочитам да си замълча за момента, защото като започна да обиждам и прекалявам. Нищо чудно да си навлека проблеми за нула време, а на нашите само това им липсва в момента. Но когато се стигне до чак такава караница, че да има и бой, винаги гледам да има свидетели на моя страна, защото иначе аз духам супата >.<
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by fancy fox Вто Юли 14, 2015 10:30 pm

1. Адски директна и цинична съм. Мога да кажа истинското си мнение за човек без да съм зад екрана, защото са ме учили на честност. Е, понякога съм твърде грубичка, но добре че имам сарказъм и ирония хдд
2. Мразя отборната работа. По география най-често ни слагат на отбори и аз тряя се съобразявам с още петима души и просто се отказах от този проект. Но след това се преместих в друг отбор, който беше разпаднат. Демек по принцип си мразя отборната работа, ала има ли мои хора всичко се получава.

3. Мега запалената съм по волейбол че играя навсякъде. Даже в класната стая и веднъж я ударих към прозореца. Ндъа хдд
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 10:18 am

(1) На четири за първи път видях чернокожи. Прибирахме се към Русия и имахме престой на Шереметиево с мама. Бяха група етиопци, вероятно студенти на обмен и изглеждаха плашещо донякъде за четиригодишния ми мозък. Кожата им не бе просто черна, а синкаво-черна и ми се усмихваха широко с белите си зъби. Години след това осъзнах, че никога не съм била от типажа на хората, които гледат другите по-различно от самите себе си.

(2) Когато се запознах с моя мъж преди тринадесет години, разполагах с един малък сак дрехи. Нямах абсолютно никаква козметика, нито обувки или някакви други удобства вкъщи като телевизор или компютър. Бяхме от онези, които започваха да градят всичко от нулата не само в отношенията си, но и във всичко останало. Сега не мога да се оплача - имам всичко, което една жена на моята възраст има. Семейство, дете... и пълни гардероби с дрехи и обувки... >.< Но само по себе си макар да признавам, че съм дълбоко меркантилна, в някои отношения съм напълно неспособна да разсъждавам материално-ограничено.

(3) Не понасям морето. Дълги години редовно ходих на море на Халкидики при съпруга ми за по три месеца в годината, най-вече в летния сезон. Писнало ми е от морето и тази година поради стечение на обстоятелствата ще си остана в България. По-радостна от мен със сигурност няма да има! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Nevshashakitty Пон Авг 31, 2015 1:56 pm

И аз се включвам към темата. Май тука ми е мястото. хд

1. Спя с две плюшени играчки - една възглавничка и едно плюшено мече. Не намирам това за странно, доколкото това, че възглавничката се казва Кай (от ЕХО), а мечето - Ви (от BTS) хд
2. Уча корейски сама. Ех, почнах да го уча де. Намерих си електронна книга на английски „Как да научим корейски“ и започнах да уча азбуката и да чета.
3. Луда съм по всякакъв вид мляко - ех, има само два вида: кисело и прясно хд Когато съм на село, баба прави домашно мляко в буркани. Беше ми нещо като обичай да изяждам по цял буркан на ден, което се равнява на две кофички кисело мляко. Прясното мляко мога да си го пия като вода. хд
4. Когато няма никой вкъщи, си пускам някоя кпоп песен на макс, заставам пред огледалото, почвам да пея и да танцувам, както си знам. хд особено на Fantastic Baby съм за снимка хд

Знам, че фактите станаха четири, но... странна личност съм. хд
Nevshashakitty
Nevshashakitty

Брой мнения : 135
Точки : 160
Join date : 06.05.2015
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by WhiteXxFoxie Пон Авг 31, 2015 3:46 pm

Така...
1. Не допускам никой освен себе си на моето легло. Не можеш да седиш на него, да лежиш, даже и пръста си да сложиш. Аз просто изтерясвам.Това ми се струва много странно, но нищо не мога да направя.
2. Много се дразня, когато съм започнала да правя нещо, да речем да гледам сериал или да чета книга и някой да го изгледа или да я прочете преди мен. Странно, но факт.
3. Когато нещо ми стане интересно трябва да науча колкото се може повече за него. Например от едно известно време ме влече астрологията и не мога да спра да търся информация, дори да ме заболи главата не спирам, просто защото имам нуждата да знам повече.
WhiteXxFoxie
WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo
Брой мнения : 279
Точки : 320
Join date : 19.03.2013
Години : 27

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Park-Ni-Chan Пон Авг 31, 2015 6:59 pm

Пфф странности... я ги дайте насам....

1. Ще започна с по- лекото. Когато водя с някого разговор или съм в група, където се води разговор, обикновено, ей, така без причина започвам да си мисля за нещо съвсем различно и се отнасям. А хората си говорят с мене, а аз само им хъмкам и по някое време се осъзнавам и сам като "Ко, Ко речи". В началото шашках приятелите ми доста, ама после свикнаха и сега само офкат и не ми обръщат внимание...

2. Страшно много зиморничава съм. Особено когато спя. За да заспя трябва да съм обвита напълно, а обикновено ми духа на гърба и прибягвам до крайни мерки, завивайки се през глава. Няма значение лято, зима, аз съм през глава. Най добре ми е, когато завивката ми тежи възможно повече. Общо взето, когато майка ми ме види завита й става горещо...

3. Говоря си сама и не ме е срам от това. Не ви говоря за мисли, а за истински стойностен монолог. После що хората по улицата ме гледат странно. Така се зараждат повечето ми фик идеи (от които съм постнала една нищожна част). Измислям си някакви историики и си ги рецитирам. Общо взето цялото ми семейство си говорят сами, представете си колко е забавно, когато се увлечем и се срещнем по коридора. Голям майтап става...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by MEH... Вто Сеп 08, 2015 1:24 am

1. Адски непохватна съм във всяко едно отношение. Постоянно ми се случва, докато вървя по улицата да приклякам и да разпъвам ръце, за да запазя равновесие. Постоянно падам или се блъскам в някой. А, да не говорим какво става, когато хвана нещо чупливо. Винаги свършва в коша. Най-странното е, че въпреки това се занимавам с всякакви ръчно направени неща.

2. Постоянно се притеснявам дали съм направила дадено нещо както трябва и как ще го възприемат хората. Това важи особено, когато съм анонимна. Много пъти ми се е случвало да пиша просто "много ми харесва еди какво си" и после цяла нощ да се питам правилно ли се изразих.

3. Имам много голямо въображение. Мозъкът ми постоянно пресъздава някакви ситуации или картини. На моменти са толкова нереалистични, че чак се удивлявам от себе си. В повечето случай мога да преценя коя случка е реална и коя не, но те са толкова много, постоянно изникващи в съзнанието ми, че ставам параноична и не мога да не взема мерки, въпреки че няма нужда. Пример: Живея на петия етаж  и всяка вечер се карам с нашите да затворят прозорците и вратите на терасите, защото някой може да влезе от там. Стотици пъти сме го коментирали този проблем и аз всеки път им измислям нова причина, за да ме послушат. Някои са реалистични, други- не, но нашите все още не ме разбират и аз всяка нощ изпадам в тих ужас, че някой може да пусне въже от горния етаж и да проникне.
MEH...
MEH...

Брой мнения : 27
Точки : 31
Join date : 02.09.2014

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Nao~hime Нед Ное 01, 2015 10:50 pm

(1) Въпреки експанзивния си характер и агресивната ми природа, съм страшно притеснителен човек. В повечето случаи се извинявам аз, дори когато другия ме настъпи и търся вината в себе си повече, отколкото да обвинявам другия. В по-редки случаи обаче, когато съм на сто процента, че съм права, съм толкова войнствено настроена, че тежко и горко на онзи, който се захване да спори с мен.

(2) Имам прекалено обсебващ характер. Това трябва да е всъщност повод за порицание. Не се задоволявам с половинчатости, поне що се отнася до личния живот. Държа да диктувам всичко вкъщи, до степен, че се вбесявам ако видя пепелника да не е поставен в точно отредения от мен ъгъл на масата. Да не говорим за нещо друго. Умирам да чистя, способна съм да търкам тоалетната дори в един през нощта, ако не ми хареса нещо или си втълпя, че е мръсна... Това ме подсеща, че на една Нова година правих това в два сутринта, а мъжа ми ме изгледа втренчено, неспособен да каже и една дума за или против...

(3) Падам си по мускулести, огромни мъже... С вечно кисела гримаса, сериозни и невероятното излъчване на типажа ''аз съм секси!''. Странното е, че биаса ми е коренно различен от моят норматив и често съм се питала защо ли е така... >..<
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Minzyy Нед Ное 08, 2015 12:43 am

1. Първоначалното впечатление за мен е тип " О, колко е срамежлива!". Жалко, че не се запазва за дълго. Не съм от най-общителните хора в първия половин час от запознанството, но не защото ме е срам, а защото преценявам човека. И в зависимост от тази преценка решавам струва ли си да си губя времето или не. От пръв поглед мога да направя характеристика на някого и да го отпиша от графата за контакти веднага. В прав текст, не давам шанс на хората.

2. Хапя си устните до кръв, постоянно. Когато съм нервна, засрамена, замислена. Сякаш ми е като тик и не спирам да го правя. За това може би долната е по-голяма от горната.

3. Имам комплекс от очите си и понякога нося лещи. Да, хората го правят защото имат проблем със зрението или искат да имат някой "фрапантен" цвят, а аз защото искам обикновени кафеви очи. Понякога е много стресиращо всеки да те е зяпнал в очите и всяко второ изречение да е от типа "Какви очи!".
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by ProudElfHere~ Съб Ное 14, 2015 12:29 am

1. Много, ама наистина много приказвам. И то все глупости, но повечето към хора, които са ми просто познати.

2. Страшен инат съм. Дори да знам, че съм сгрешила, продължавам да настоявам на моето си.

3. Много се лигавя, почти постоянно. Но работите станат ли сериозни и аз ставам адски сериозна-никакъв помен от лигавото.
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Mell_K~Chu Нед Ное 15, 2015 4:01 am

1. Не обичам да е разхвърлено и все подреждам. Всеки ден, защото някои хора ги мързи да си прибират дрехите.
2. Преди да заспя все загъвам човека с когото спя (кака ми хд) имам навика да загъвам хората хубаво, да не им е студено. :дд
3. Когато ми се карат започвам да плача (чувствителна съм много :д)
Mell_K~Chu
Mell_K~Chu
VIP

Aries
Брой мнения : 889
Точки : 1505
Join date : 11.11.2014
Години : 29
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Minzyy Чет Ное 19, 2015 1:02 am

1. Ревнувам приятелите си във всеки един аспект.
2. Обичам да съм център на внимание и всичко да се върти около мен или нещо свързано с мен.
3. Много обичам шоколад. И под много разбирайте наистина много. Просто съм приатрастена и мога да вървя по улицата, ръпайки голям шоколад милка като вафла. Съвсем нормална гледка за мен.
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by ProudElfHere~ Пет Ное 20, 2015 9:49 pm

1. Винаги като планирам да правя нещо и добера ли се до техника в момента, в който трябва да изпълня всичко, и отлагам с поне 15 минути ангажиментите си.
2. Мразя, ама много мразя да ме лъжат в очите, да ме гледат надменно и да се държат по същия начин. Или пък да ме гледат все едно да най-горе в стълбичката на обществото.
3. Дори и да не знам текст на дадена песен, толкова усилено се опитвам да пея. Обожавам да пея и дори много често слушам дадена песен и гледам текста й, за да мога да си я пея. Но! съм музикален инвалид хд
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Elizi Нед Дек 06, 2015 5:30 pm

1. Имам огромна любов към храната рофл хД /факт е, че нито съм дебела нито съм слаба 0.о/
2. ам... не знам дали някой ще ме сметне за луда, но съм си такава /мое си мнение хД/, но понякога изведнъж в главата ми нахлува буквално кпоп песен, която песен започва яко да се усилва и сякаш я слушам в момента, но истината е че ако не я пусна в по- късно Ютюба, то това ме довежда до огромното желание да я чуя без значение какво ще става или къде съм! Не знам на какво се дължи а това, но аз без Ютюб не мога да живея о.0. Това ми напомня на една нощ, в която бях изпаднала в истерия само заради песента на Ред Велвет- Дъмб Дъмб хД
3. ми.. понякога мисля на глас рофл..добре де доста често, но така поне се разбирам от колкото да си мисля наум хДД
Elizi
Elizi

Capricorn
Брой мнения : 75
Точки : 168
Join date : 22.07.2015
Години : 27
Местожителство : Страната на изгряващото слънце. : 3

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Bling`sFOX~ Пон Дек 21, 2015 4:56 pm

1. Винаги когато вляза в някакъв козметичен магазин, най-малкото излизам с поне три неща, като две от тях, най-вероятно в повечето случаи са лакове хд.Всички които ме познават знаят, че съм пристрастена към тях.
2. Когато имам някакъв малък дефет по нокътя(става въпрос за счупено или пукнато) откачам и не мога да не изрежа нокътя, пък ако дори съм го пазила месеци. Дразни ме това и не мога да спра да мисля за дефекта.
3. Когато си харесам нещо...каквото и да е. Получавам го..не знам как...но си го взимам и нищо друго не може да ми хареса до такава степен. Сякаш когато нещо ми грабне окото, забравям за съществуването на всичко останало.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Minzyy Чет Дек 24, 2015 12:48 am

1. Знаете принципа "Моето си е мое, а чуждото общо." нали? Е аз живея по него. Обичам да ям от чуждата храна, да взимам чужди дрехи, да играя на чуждите телефони,но дойде ли момента някой да поиска нещо мое- Не! Трябва да е много специален човек за да споделя каквото и да било. Егоист съм.
2. Мразя зъболекари. Още щом прекрача прага и си поема дъх ми става лошо и ми иде да повърна. А чуя ли машинката мога да получа и панически нервен срив.
3. Когато ям винаги правя странни комбинации. Мусака с лютеница, супа и таратор, риба и кисело мляко. Умирам за шоколад с варена царевица!!
Minzyy
Minzyy
VIP

Leo
Брой мнения : 1084
Точки : 901
Join date : 02.05.2012
Години : 26
Местожителство : Там, където денят среща нощта...

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Kowarenay Съб Яну 02, 2016 9:09 pm

1. Най-важните ценности за мен за честността и лоялността. Въпреки това съм склонна да простя лъжа или предателство, което вероятно се дължи на известната ми детска наивност, ако имам по-специално отношение към човека.

2. Петдесет процента от времето, в което съм в будно състояние, се "Изключвам". С други думи, без дори да го осъзнавам, напълно спирам да отразявам заобикалящата ме среда. Странното е, че мога да гледам един човек право в очите, придавайки си несъзнателно вид, че го слушам, докато всъщност съм потънала някъде дълбоко в себе си и дори съм забравила за съществуването му. Понякога се вглъбявам толкова в собствените си мисли, че съм способна да стоя няколко часа подред без да правя нищо друго, освен да гледам в една точка и да размишлявам.

3. В един момент мога да бъда изключително кротка и търпелива, докато в друг се превръщам в пълната противоположност, ставайки агресивна и вулгарна. Не мога да контролирам избухливата страна вътре в себе си, колкото и усилия да полагам.
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Elisi.Kim Сря Май 11, 2016 8:43 pm

Те са много, но ето три от тях:
1. Спя с огромно плюшено мече и куп възглавници. Имам странния навик да си заравям главата в мечока и възглавниците както щраус в земята. Майка ми се чуди как още не съм се удушила. Освен заровената глава спя и с краката нагоре (по корем).
2. Не се качвам в кола, автобус или каквото и да е превозно средство без слушалките ( естествено за да слушам музика), нещо за ядене и камъче.
3. Имам ужасния навик да гледам момчето, което харесвам в устата и да си мисля за дъвки. А когато ме попита нещо отговарям с първата дума, която не мога да понасям.
Пример:
Той: Как си?
Аз: Коне.
Elisi.Kim
Elisi.Kim

Leo
Брой мнения : 68
Точки : 516
Join date : 24.04.2016
Години : 24
Местожителство : в прегръдките на Wonho <3

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Amolsa Съб Юли 09, 2016 9:21 pm

1. Лактоововегетарианка съм, което лично за мен не е странно, но за повечето хора, с които се запознавам е.
2. Чета. Много! Под много имам предвид наистина много. Всяка книга, която ми попадне. Независимо дали попринцип чета този жанр или не.
3. Пристрастена съм към шоколад. Ям го много често, в огромни количества и понякога се чувствам като наркоман. ;д
Amolsa
Amolsa

Брой мнения : 5
Точки : 3
Join date : 03.07.2016
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

3 странни неща за мен~ - Page 2 Empty Re: 3 странни неща за мен~

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите