A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-pop изпълнители, които мразите...

+14
Krys
kai_girl
flopsi
Zoyyi
pcdludafenka
FictionWriter
Bling`sFOX~
Agent Deer
·٠•YulSeya٠·
oblivion
LuluXBaek
Emi Wu <3 (SHINing)
^Kim Mimi^
-bloodletter-
18 posters
Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

  K-pop изпълнители, които мразите... - Page 2 Empty Re: K-pop изпълнители, които мразите...

Писане by Nao~hime Вто Юли 07, 2015 9:19 pm

Не ми се е случвало да поставям някой кейпоп-изпълнител в графата на непоносимите... Но аз като цяло възприемам всеки един с идентичност и оригиналност, може би защото и аз съм странна с чертите си, които комбинират азиатските на мама и европеидните на тати... :/

Сериозно никога не съм се вглеждала в това дали човека срещу мен е красив или грозен. В кейпопа, където основните закони на шоубизнеса се израждат в небивали размери, не мога да отсъдя от раз дали човека е антипатичен, защото е такъв или защото лейбъла му е сложил предварително маска на непоносимост...

С една дума: нямам такъв изпълнител... :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

  K-pop изпълнители, които мразите... - Page 2 Empty Re: K-pop изпълнители, които мразите...

Писане by ProudElfHere~ Сря Юли 08, 2015 10:10 am

Никой не мразя.
Слушам предимно boy band-и, поради причината че момичешките не ми хващат окото толкова. И все пак има момичешки, които слушам...
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

  K-pop изпълнители, които мразите... - Page 2 Empty Re: K-pop изпълнители, които мразите...

Писане by fancy fox Сря Юли 08, 2015 9:57 pm

Хммм... Нямам някой изпълнител,който да ме дразни.

В Ънприти Рапстарс ме дразнеше Джимин, но оценявам един вид труда й, че се е опитала нещо да постигне и направи дуо с един J.Don

Харесвам момичешки и момчешки групи по равно.

Но има една Наън от Ей Пинк. Хара от Кара. Те двете ме дразнят. Просто има нещо много "крещящо" в лицата им.

И Сонг А Ри ми е адски противна, нищо че е улзанг хд. Излизам от темата малко, но като заговорих за дразнещи лица мдае.

Понякога Бум от 2не1 не я понасям с тия устни и очичките , но запее ли много й се кефя.

От момчешките групи.. Дразня се понякога на Лухан от ЕХО. Ама беше само в началото. Сега почнах да го харесвам от време на време.

Понеже видях няколко коментара за Хьона, мен само ме издразни в Гангнам стайл и тоя неприсъщ за нея глас.

Но няма някой айдъл който баш да не го търпя. Истината е че ги виждам в различни светлини и те сами трябва да преценят как биха изглеждали еди къде си. Разбирате ме хдд.
fancy fox
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 664
Точки : 1433
Join date : 15.01.2015
Години : 21
Местожителство : - някъде там -

Върнете се в началото Go down

  K-pop изпълнители, които мразите... - Page 2 Empty Re: K-pop изпълнители, които мразите...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите