A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

K-pop изпълнители, които мразите...

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Re: K-pop изпълнители, които мразите...

Писане by Nao~hime on Вто Юли 07, 2015 9:19 pm

Не ми се е случвало да поставям някой кейпоп-изпълнител в графата на непоносимите... Но аз като цяло възприемам всеки един с идентичност и оригиналност, може би защото и аз съм странна с чертите си, които комбинират азиатските на мама и европеидните на тати... :/

Сериозно никога не съм се вглеждала в това дали човека срещу мен е красив или грозен. В кейпопа, където основните закони на шоубизнеса се израждат в небивали размери, не мога да отсъдя от раз дали човека е антипатичен, защото е такъв или защото лейбъла му е сложил предварително маска на непоносимост...

С една дума: нямам такъв изпълнител... :)

Престанахме да търсим чудовищата под леглата си, когато осъзнахме, че те са вътре в нас... ---> Хийт Леджър като Жокера
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 34
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by ProudElfHere~ on Сря Юли 08, 2015 10:10 am

Никой не мразя.
Слушам предимно boy band-и, поради причината че момичешките не ми хващат окото толкова. И все пак има момичешки, които слушам...

My bae ~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Години : 17
Местожителство : somewhere in the army xD

Върнете се в началото Go down

Писане by fancy fox on Сря Юли 08, 2015 9:57 pm

Хммм... Нямам някой изпълнител,който да ме дразни.

В Ънприти Рапстарс ме дразнеше Джимин, но оценявам един вид труда й, че се е опитала нещо да постигне и направи дуо с един J.Don

Харесвам момичешки и момчешки групи по равно.

Но има една Наън от Ей Пинк. Хара от Кара. Те двете ме дразнят. Просто има нещо много "крещящо" в лицата им.

И Сонг А Ри ми е адски противна, нищо че е улзанг хд. Излизам от темата малко, но като заговорих за дразнещи лица мдае.

Понякога Бум от 2не1 не я понасям с тия устни и очичките , но запее ли много й се кефя.

От момчешките групи.. Дразня се понякога на Лухан от ЕХО. Ама беше само в началото. Сега почнах да го харесвам от време на време.

Понеже видях няколко коментара за Хьона, мен само ме издразни в Гангнам стайл и тоя неприсъщ за нея глас.

Но няма някой айдъл който баш да не го търпя. Истината е че ги виждам в различни светлини и те сами трябва да преценят как биха изглеждали еди къде си. Разбирате ме хдд.

"they can't touch me,
we break off,
run so fast they can't even catch me.
touch me, I'll show you tricks with my stick stacks quickly"
fancy fox
VIP

Sagittarius
Брой мнения : 656
Точки : 1409
Години : 15
Местожителство : - някъде там -