A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени

+7
Fanta Panda
SkyCreation
Кръвожадна мида
Only :3
pcdludafenka
Bling`sFOX~
Raixx ;3
11 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

За или Против панел отстрани?

За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty29%За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty 29% 
[ 4 ]
За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty57%За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty 57% 
[ 8 ]
За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty14%За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty 14% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 14
 
 
Poll closed

За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty Re: За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени

Писане by Bling`sFOX~ Пет Окт 10, 2014 10:40 pm

Не знам вече къде да пиша но се иднервям и се опитвам да оправя нещата. Не мога да вляза в форума от тела си. Страницата ми зарежда но след 10 сек се ресва и ми става бяла. Не мога да го оправя. Мислех че е от геля ми но разбрах че.още едно момиче има тоя проблем. Може ли един от 4- те или там колкото сте админа да видят нещата. И защо постоянно има промени по тоя форум. Господи...
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty Re: За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени

Писане by SilverLibra Пет Окт 10, 2014 10:58 pm

И аз имам същия проблем когато искам да вляза от телефона си. Уш зарежда, но след има-няма десет секунди ми изчезва и страницата става бяла.
И между другото дали админите най после ще могат да решат за облика на форума и да го оставят в един вид защото през последните две седмици се промени около двадесет пъти. Не знам за другите, но този панел отстрани за мен стой страшно грозно и само пречи.
И още нещо в форума има четири админа и пет модератора което прави девет човека отговарящи за него. Не знам какво е казвал главния админ на другите, но определено толкова човека не могат да се разберат за промените. Мисля, че един админ и 2-3 модератора са предостатъчно за да може форума да си действа както до сега...
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty Re: За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени

Писане by Pocky Пон Окт 13, 2014 11:49 am

Сега форума изглежда перфектно! ^.^
Pocky
Pocky

Брой мнения : 50
Точки : 0
Join date : 08.08.2014

Върнете се в началото Go down

За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени - Page 2 Empty Re: За промените, за модераторите, за аватарите и за предстоящите промени

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите