A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво ви липсва най-много в софтуера за писане, който ползвате?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Go down

Какво ви липсва най-много в софтуера за писане, който ползвате? Empty Какво ви липсва най-много в софтуера за писане, който ползвате?

Писане by Fanta Panda Пон Ное 18, 2019 11:26 am

Здравейте хора,

Пиша ви, защото ми е интересно какво попринцип харесвате най-много в софтуера за писане, който ползвате? Или какво ви липсва?
Например на мен винаги би ми се искало, да имам възможност по някакъв структуриран начин да създавам героите на историйте си. Нещо като character sheets в известните игри като Dungeons and Dragons или някакъв начин да свързвам героите си и какви взаимоотношения имат. Сещам се за няколко апликации, които имат такава функционалност, но поради една или друга причина ми се струват трудно достижими (пример: платени апликации).
Ще се радвам да разбера какво мислите!
Fanta Panda
Fanta Panda

Aries
Брой мнения : 32
Точки : 2
Join date : 11.06.2011
Години : 27
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


Създайте нова тема   Напишете отговор
 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите