A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОМОГНЕТЕ МИ

2 posters

Go down

ПОМОГНЕТЕ МИ Empty ПОМОГНЕТЕ МИ

Писане by D.Mint Сря Окт 16, 2019 10:17 pm

Така, здравейте. Може би е безмислен този пост и никой няма да отговори, но искам да намеря една историйка, която четох през 2015/2016. Тези дни само за нея се сещам, по непонятни за мен причини, и телецът в мен няма да се откаже докато не  я прочете отново.
Главният герой беше Кай. Май заглавието беше на български, но наистина не помня. Не беше уаншот, имаше бая галви. Мислех, че жанрът е фентъзи, но вече не знам.
Кай май имаше някакви супер сили или нещо подобно,  беше някакъв лош, сигурна съм. Ясно помня момент от историята, още в началото, когато се бяха засекли в една задънена уличка(?)
Края също бе доста запомнящ се - имаше някакъв замък, който накрая се срути и останаха само руини, а Кай умря.
Това не е никакво описание, но ако имате някаква представа коя може да е тази истроия, моля помогнете.
D.Mint
D.Mint

Taurus
Брой мнения : 3
Точки : 27
Join date : 19.12.2015
Години : 22
Местожителство : Seoul, South Korea

Върнете се в началото Go down

ПОМОГНЕТЕ МИ Empty Re: ПОМОГНЕТЕ МИ

Писане by Bling`sFOX~ Пет Ное 01, 2019 7:42 pm

Ох, така както я описваш не мога да се сетя за коя история става въпрос, но ще се опитам и аз да я потърся. Яой ли беше?
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите