A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TVXQ: Balloon Smile

+2
Kowarenay
Tennousei
6 posters

Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty TVXQ: Balloon Smile

Писане by Tennousei Пет Апр 15, 2016 5:07 pm

!


Последната промяна е направена от Tennousei на Пет Дек 02, 2016 1:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Kowarenay Пет Апр 15, 2016 8:15 pm

Не знам дали заради някакво си мое душевно състояние или заради написаното, но тази престъпно кратка история насълзи очите ми. Това обаче не може да е краят, няма дори завръзка, нямаш право да спреш тук и да се изнижеш по терлъци. Чаках толкова дълго нещо от теб, този лековат израз, това красноречие... Помня Converse high, сякаш съм го чела вчера, определено винаги успяваш да ме заинтригуваш. Ако нямаш намерение да продължиш онази история, то поне напиши още нещо по тази. Моля те. TVXQ: Balloon Smile 1743276173
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Кръвожадна мида Пет Апр 15, 2016 10:42 pm

Това "Има вероятност да направя продължение", което видях чак след като прочетох шота ми уби създалия се за кратко, но огромен ентусиазъм. По-малко е дори от обикновена глава, но написано толкова добре и с чудесна история, която може да прерасне във фик, който определено ще си заслужава.
Апелирам за продължение и подсмърчам жално
TVXQ: Balloon Smile 544544408
Кръвожадна мида
Кръвожадна мида

Брой мнения : 307
Точки : 312
Join date : 07.04.2013
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by svetla1412 Пет Апр 15, 2016 11:42 pm

Аз загърбвам всякакво достойнство и те умолявам да го продължиш. Ако го развиеш по-нататък би могло да бъде още по-интересно, въпреки че дори като шот си беше наистина добро. Отворените краища са хубаво нещо, но този беше твърде отворен, тъй като свърши преди да има шанс на каквото и да било да започне. Така че много се надявам да решиш все пак със сигурност да го продължиш. В такъв случай непременно ще се следи.
TVXQ: Balloon Smile 1779854893
svetla1412
svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Join date : 06.04.2013
Години : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Tennousei Съб Апр 16, 2016 12:05 am

Имам планове за нещо. Още не знам какво точно да бъде, как да го донапиша, още по-малко как да го навържа с този, ала знам че искам да го направя. И след като знам какво искам, следователно ще го направя. :) Така че... Да, ще има нещо като продължение. :)
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by nadya_12 Съб Апр 16, 2016 12:17 am

Уаат? Това беше прекрасно. Наистина. И дори без продължението, си има онази аура на завършеност, така че мен това не ме дразни. Съвсем друг е въпросът, че като видях, че ще има продължение, ми идеше да рипна и да се разпищя, както е дванайсет часа през нощта. Сега ми е интересно какво точно ще е продължението...
nadya_12
nadya_12
VIP

Capricorn
Брой мнения : 226
Точки : 812
Join date : 12.07.2015
Години : 23
Местожителство : Духом - Сеулският нощен страж, SHINee World, всъщност - Варна, морето, сините вълнии~~

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Tennousei Съб Апр 16, 2016 12:35 am

Тъй като съм в настроение за спойлери, защото ми се налага да работя дори в петък през нощта, поради което вече съм се предозирала с кафе, като зомбиран заек... та, склонна съм на лек спойлер.

Продълженията ще са между 2 или 3 (много зависи как ще се справя с първите две, за да си помисля евентуално за трето.). Всички, ще са в стил кратки, до голяма степен напълно самостоятелни истории и все пак ще са навързани като герои и времева история, ала всеки ще е самостоятел сам за себе си. Дори да не си чел предишен фик от да го наречем вселената, ще можеш да се насладиш на останалите. :)

Надявам се поне малко да съм успокоила страстите покрай евентуалното продължение.
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Все още е безиименен

Писане by Tennousei Пон Апр 18, 2016 8:51 pm

!


Последната промяна е направена от Tennousei на Пет Дек 02, 2016 1:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by bb4cyp61 Пон Апр 18, 2016 9:15 pm

Айшшшш, невероятна си!! Този фик много ми хареса още от началото и тоз метод с бузите на стъклото...какви фейсове се получават TVXQ: Balloon Smile 2678655125 Искам още глави... *неко фейс* можеш ли да напишеш още?!!
bb4cyp61
bb4cyp61

Capricorn
Брой мнения : 27
Точки : 258
Join date : 01.11.2015
Години : 23

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Tennousei Пон Апр 18, 2016 9:19 pm

E, пишем де, пишем. Ама това ще има много преработки, докато види бял свят.
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by nadya_12 Пон Апр 18, 2016 11:23 pm

Я, още един мераклия за предизвикателството! Прекрасно - колкото повече - толкова по-весело! Сега към тийзъра. Знаеш как да тийзваш хората. И то доста добре. Сега ми стана още по-интересно за цялото продължение. Некст, моля!
nadya_12
nadya_12
VIP

Capricorn
Брой мнения : 226
Точки : 812
Join date : 12.07.2015
Години : 23
Местожителство : Духом - Сеулският нощен страж, SHINee World, всъщност - Варна, морето, сините вълнии~~

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by svetla1412 Вто Апр 19, 2016 9:41 am

Не знам въобще нужно ли е да ти казвам, че ми хареса, но така или иначе ще го направя. Хареса ми и то много. Дори с един тийзър успя да привлечеш цялото ми внимание и сега (не)търпеливо ще си чакам целия шот.
svetla1412
svetla1412

Sagittarius
Брой мнения : 408
Точки : 1309
Join date : 06.04.2013
Години : 24
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Kowarenay Пет Апр 22, 2016 11:23 am

Идвам да напомня, че утре е 23! Нямам търпение вече да прочета това, което си ни приготвила! Успех TVXQ: Balloon Smile 1747216575
Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Join date : 12.01.2014
Години : 25

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Tennousei Пет Апр 22, 2016 1:24 pm

Шшшшш, че тия думи и граматика по корейски мен чакат. Не им напомняй, че съм обещала продължение... :D
Tennousei
Tennousei

Libra
Брой мнения : 100
Точки : 292
Join date : 14.10.2015
Години : 40
Местожителство : Currently in the "A.R.M.Y"

Върнете се в началото Go down

TVXQ: Balloon Smile Empty Re: TVXQ: Balloon Smile

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите