A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOT7: Твоето котенце

5 posters

Go down

GOT7: Твоето котенце Empty GOT7: Твоето котенце

Писане by suicide.is.painlesss Сря Юли 08, 2015 4:11 pm

Този шот е специално за ~kim sunny~ ^^ Мила, силно се надявам да ти хареса :D Това е изключително ново за мен, но поне пробвах.

GOT7: Твоето котенце 211s0er

Твоето котенце

Беше поредната гореща лятна вечер, а Марк тъкмо се беше прибрал от поредния изморителен ден на работа. Температурите последните дни бяха наистина необичайно високи и първата му задача, след като влезеше в дома си, беше да се съблече гол и да легне на леглото си. Повечето хора първо влизаха да си вземат душ, но той предпочиташе първо да си почине петнадесетина минути и чак след това да ходи в банята.

Освен това, от три дни Марк си имаше компания - малко бяло коненце, което го беше последвало до дома му и най-нахално си влезе заедно с него. Той живееше сам и нямаше нищо против да споделя дома си с някое животинче, особено пък котенце. Малко, бяло, пухкаво, със големи сини очички.

Докато си лежеше гол, както майка го е родила, в леглото, забил глава във възглавницата, малкото котенце се качи при него и захапа ухото му. Дали от умората, или от нещо друго, но това изпрати тръпки по цялото му тяло. Марк моментално се обърна и хвана малкото коте, като го вдигна във въздуха и с престорена строгост му заговори:

- Няма да правиш така на хьонг, иначе излиташ от тук, ясно? Хьонг е изморен, не го дразни - каза и пусна животинчето на гърдите си - ...Кого заблуждавам, просто ми се прави секс. Дори от една котка като теб ми става вече... Айш - заби си по един шамар от двете страни на лицето и остана така.

Котенцето облиза върха на носа му и скочи от леглото, затичвайки се към банята. Марк се изправи и двигна едната си вежда при странната реакция на домашния си любимец. Тъкмо щеше отново да легне, когато чу ужасно мяукане, сякаш някой колеше животното. Звуците, придружени от чупене на кости, прераснаха в човешки викове и това съвсем накара Марк да изтръпне.

- Какво по дяволите... - измънка си под носа и преглътна притеснено, когато чу човешки стъпки да идват към него.

Пред очите на Марк се откри следната гледка - не много високо, слабо, с руса коса и сини очи, момче с котешки уши и дълга опашка, която се вееше зад тялото му. Голо. Също като него. То се подсмихна и тръгна към по-големия, като не прекъсваше зрителния контакт по между им. Качи се на леглото на четири крака и доближи глава си до ухото на Марк.

- Щом ти се прави секс - добре. Само най-доброто за хьонг, който ме приюти - захапа отново ухото на по-големия, който не устоя на изкушението и изстена леко.

Тялото му бе все така сковано, ума му не можеше да побере как, дяовлите го взели, малкото сладко бяло коненце се превърна в момче, готово да задоволи сексуалните му нужди на момента. Ласките на малкия определено му влияеха и лека полеза започна да се отпуска под сладките целувки, който той поставяше по ухото и врата му.

- К-Кой си.. т-ти? – попита едва едва, но в отговор получи блъскане по гърдите, за да легне отново на леглото.

- Твоето котенце, хьонг – момчето впи яростно устните си в неговите и спусна ръцете си по гърдите му.

Марк отново изстена от неочакваните действия на другия, но не му пукаше особено. Вдигна ръцете си и ги уви около врата му, притискайки го по близо до себе си, задълбочавайки целувката. Момчето не почака втора покана и вкара езика си в устата му, заигравайки се с неговия, а ръцете си спусна бавно надолу към корема му. Марк от своя страна също спусна ръцете си по гърба на малкия, докато не стигна дупето му и не го стисна силно.

- Ще играем грубо, а? - попита момчето, отделяйки се от целувката - Така да бъде.

Русокосият отново нападна врата му, но този път от другата  страна. Хапеше го леко, но достатъчно силно, за да остави следи и лека полека се местеше надолу към гърдите му. Когато стигна до зърното му, първо се заигра с езика си, но след това захапа безжалостно и него, после и другото. Междувременно ръцете му се бяха спусали надолу по тялото на Марк и вече масажираха мъжеството му. Големия беше захапал едната си ръка, за да не издава никакви звуци, но щом усети малкото лигаво езиче на домашния си любимец около члена си, просто нямаше как да не сложи ръцете си върху главата му и да не освободи всички стонове, насъбрали се в него.

Русото момче бавно поемаше цялата дължина на Марк в устата си, като междувременно увиваше езика си около нея и го караше да се гърчи от удоволствие. С едната ръка си помагаше за свирката, а с другата започна леко да масажира топките му, с което и последната капка търпение на по-големия се изпари.

Той хвана косата му грубо и го вдигна към себе си, впивайки жадно устните си в неговите. В същото време със свободната си ръка потърка члена си и го намести точно пред дупката на момчето, подканвайки го да направи първата крачка, когато е готов. То се отдели от страстната целувка, само за да захапе долната си устна, нанизвайки се бавно на члена на Марк. Щом вече беше влязъл до край, двете момчета изстенаха едновременно и отново вплетоха езиците си, пъшкайки в целувката. Малкия бавно се спускаше до долу и после пак го изкарваше почти целия, което доставяше неописуемо удоволствие на Марк, но и това не му беше достатъчно.

Уви ръцете си около кръста на момчето и го обърна под себе се, разтваряйки краката му максимално за по-добър достъп. То се понамести на възглавницата си и мръдна ушите си, когато отново усети члена на Марк в себе си. Мъркайки като истинска разгонена котка, заби ноктите си в гърба на по-големия, сякаш казвайки му да влиза по-навътре и да му доставя повече удоволствие. Марк се движеше бързо, държейки краката на момчето с двете си ръце и наблюдавайки как ушите му се мърдат и малката му уста се отваря, за да може поредния стон да излезе от нея.

- Мамка му... - каза по-големия през зъби и за последно влезе изцяло в него, свършвайки.

Момчето се отпусна и свали краката си, а Марк легна до него, пулсът му все още ускорен. Двамата седяха един до друг и гледаха тавана, сякаш търсейки точните думи, с които да опишат какво се случи току-що.

- Ще обясниш ли?

- Не.

- Поне ми кажи как да те наричам.

- Бамбам.

- ...Е, Бамбам, време е за баня...

----------
Дано да се е получило XD Имам идея за нещо като малко продължение, но ще видим дали ще напиша нещо :D
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

GOT7: Твоето котенце Empty Re: GOT7: Твоето котенце

Писане by ~kim sunny~ Сря Юли 08, 2015 4:27 pm

омона,обичам тееееее. Така ми се четеше смът между тях (понеже изчетох всичко тяхно в asianfanfics)  това ми хареса,просто е много добре написано. "..Кого заблуждавам, просто ми се прави секс. Дори от една котка като теб ми става вече... Айш " - това ще ме преследва и ще ме кара да се смея,сигурна съм хд Много се зарадвах като го прочетох,сега цял ден,благодарение на те ще се усмихвам като идиот хд Благодаря ти много GOT7: Твоето котенце 1747216575 GOT7: Твоето котенце 1747216575 GOT7: Твоето котенце 1747216575 А за продължението,да се надяваме,че ще го напишеш GOT7: Твоето котенце 3396013307
~kim sunny~
~kim sunny~
Winner

Virgo
Брой мнения : 105
Точки : 160
Join date : 02.01.2015
Години : 24
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

GOT7: Твоето котенце Empty Re: GOT7: Твоето котенце

Писане by Nao~hime Сря Юли 08, 2015 10:42 pm

Мяу!

И аз да се обадя! Страшно много ми допадна. Само си ги представих и... Ох, не ми се иска да навлизам в подробности, за да не объркам авторката на фика и останалите...

Благодаря много за споделения фикшън!

Знаех си, че в тази лятна вечер котенцата страшно ще ми харесат!  GOT7: Твоето котенце 2776177948
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

GOT7: Твоето котенце Empty Re: GOT7: Твоето котенце

Писане by sadreamer Съб Юли 11, 2015 10:46 am

та... къде мога и аз да си намеря такова котенце? *–* човек да му завиди на Марк. супер сладкото, смути шотче и се радвам, че се даде поръчка с cat!au  история.
п.п. и аз не бих отказала продълженийце, не че някой ме пита хд
sadreamer
sadreamer
VIP

Aquarius
Брой мнения : 1161
Точки : 691
Join date : 03.08.2014
Години : 33

Върнете се в началото Go down

GOT7: Твоето котенце Empty Re: GOT7: Твоето котенце

Писане by Park-Ni-Chan Пет Юли 17, 2015 10:29 am

Ооо коткии.. котка.. добре тая тема ми е слабо място... Хубаво фикче, смута е на лице... Какво повече да искаме от един фик...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

GOT7: Твоето котенце Empty Re: GOT7: Твоето котенце

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите