A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

+15
_Anny_
Nevshashakitty
taestylipsx
Mell_K~Chu
ProudElfHere~
~kim sunny~
suicide.is.painlesss
jongkey_forever
The_Shawol's_Jungle
줄리아나국
Minzyy
Park-Ni-Chan
sadreamer
Bling`sFOX~
Nao~hime
19 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by cookie98 Пет Юли 17, 2015 1:10 am

Гласувам за:
1. Jungkook/BTS/
2. V/BTS/
3.N/VIXX/
4.G- Dragon /Big Bang/
5.L/Infinite/
6.GB /GOT7/
7.Mark /GOT7/
cookie98
cookie98

Брой мнения : 111
Точки : 139
Join date : 06.06.2015

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by YehetAngel Пет Юли 17, 2015 12:46 pm

Гласувам за:
Hongbin, Leo (VIXX)
Key, Jonghyun (SHINee)
Junkook (BTS)
G- Dragon (BigBang)
Ще ми падне всеки момент батерията, затова спирам хд
YehetAngel
YehetAngel
VIP

Брой мнения : 772
Точки : 1736
Join date : 19.04.2014
Местожителство : somewhere in the rainbow

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by XGabzy Пет Юли 17, 2015 9:57 pm

Jimin / Jungkook (BTS)
Yeeun (CLC)
Bam Bam / Jackson (GOT7)
Vernon (SEVENTEEN)
Minah (GIRL'S DAY)
Song Ji Eun (Secret)
Ji Yeon (T-ARA)
Hani (EXID)
Rome (C-CLOWN)
B.I / Bobby (IKON)
G-dragon / Taeyang (BIGBANG)
Zico (BLOCK B)
Mino (WINNER)

Спирам, че може да кажа всички групи Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 3237371485
XGabzy
XGabzy

Aries
Брой мнения : 242
Точки : 13
Join date : 16.08.2013
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 10:26 am

В сравнение с отминалия юни, този месец бележи напредък. Има повече номинации и повече участници в избора за корица. :) Утре ще изготвя тема с анкетата и се надявам да има голяма активност в избора на идол за август.

Радвам се изключително много и пожелавам успех на всички! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by taestylipsx Нед Юли 19, 2015 10:44 am

Исках да питам относно направата на банера дали може и други хора да се опитат?
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 1:07 pm

Не виждам причина да не могат с направата на банера... :) И двата, които форума смени, са дело на sadreamer, понеже аз като администратор техниката с фотошопа ми е непозната Индия. >..< Лошото на банера е, че ден преди да се обявят резултатите, трябва да си готов/а да ми го предадеш, за да мога на другия ден, когато влезе другия месец, корицата на форумът да се обнови. Другото изискване е винаги да съдържа логото A-FanFiction Bulgaria. Да съвпада с цветовата гама на общия бекграунд, който в момента е небесно-син. Да няма мотиви на яои-шип, нито друг, а само на идола. Да бъде в размери като този, който е 1024/406 или подобен на него, но не и по-големи...

Като цяло изискванията може да спънат ентусиазма на някой запленен да прави банери. За това единствения, който товаря с това е нашия мод sadreamer и добре, че е тя, за да се възползвам от великодушието и отзивчивостта й! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by taestylipsx Нед Юли 19, 2015 1:24 pm

Е евентуално ако се пробвам как да знам кой ще е идолът? .-.
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 1:28 pm

Именно за това поддържам лична връзка със sadreamer, изразяваща се във фейсбука главно. Освен това редовно проверявам резултатите на анкетата и й давам приблизителни насоки, редуцирайки до два идола максимум. Но трябва да призная, че засега не се шокирах от идолите, главно защото форумът е повече "Шайни" насоченост, отколкото към някой друг. Надявам се силно през август да има промяна, но едва ли... :/
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Park-Ni-Chan Нед Юли 19, 2015 5:36 pm

Ооо, ам именно с тази цел аз имам предложение... Не знам дали ще се хареса но... Предлагам идолите, които са били този месец да не се включват в класирането... Все пак не е справедливо да се повтарят два последователни пъти... А от по следващия път пак да фигурират в класирането... В смисъл така е справедливо за всеки и разнообразието е на лице. На мен лично ще ми е скучно ако например Кий победи сега и трябва да го гледаме месец и половина...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 5:40 pm

Добро предложение, за което лично не се бях сетила и благодаря, че го изказа. Може би така е най-редно и ще влезе в сила утре, когато изготвя анкетата!

Наистина много благодаря за съвета! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by ProudElfHere~ Нед Юли 19, 2015 5:42 pm

Тук определено съм съгласна с Park-Ni-Chan, радвам се че ти дойде на ум, защото на мен определено не ми хрумваше нещо подобно :)
А и ако успее да се реализира, ще е още по-добре :)
Не искам феновете на Шайни да се обиждат, но аз лично не ги харесвам чак толкова (не казвам, че не ги харесвам въобще), така че ще е хубаво разнообразието.
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 5:53 pm

Съгласна съм и с двете ви напълно. И аз не харесвам толкова много Шайни, но нали трябва да се съобразявам с вота на потребителите, реших, че е по-добре да не изявявам наставническо мнение. За това е решено, че победителите-идоли от този месец, няма да влязат като номинации за следващия, за да могат всички да изберат друг и да има поне разнообразие. Разбира се, от по-следващия месец, ако Джонгхюн и Кий бъдат номинирани, ще ги включа в анкетата за септември!

Благодаря ви, момичета, че ми помогнахте да взема това условие в играта ни! :*
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Bling`sFOX~ Нед Юли 19, 2015 6:13 pm

Добре разбира, че всички не са съгласни с тва постоянно Джонг и Кибум да се повтарят, но нищо не може да се направи като множенството ги харесва. Искам да кажа, за мен няма проблем естествено и другите да са на банера ако победат в анкетата, но не беше ли самото условие такова на самата игра. КОЙТО идол печели най-много пъти, най-много месеци той да спечели и съответно тогава да се направи там томбола или квото е за потребителите които са го предложили. Ако това сега се промени аз не виждам никакъв смисъл в началната идея на играта. Още от самото начало си знаех че повечето пъти ще печелят Кий и Джонг, тъй като те образуват най-четената двойка и нали..лоогично за тях да се гласува. Не ме разбирайте така все едно ги защитавам, просто казвам какво бе условието в началото.
Но сега когато не може някой идол да печели повече от 1 път не се ли губи смисъла на самата игра.?
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Bling`sFOX~ Нед Юли 19, 2015 6:16 pm

Освен това по повод последното мнение на Админката, ако гласувалите искат друг да спечели и имат симпатии към друг идол не виждам какъв е проблема да гласуват за него, дори и поемедителите от този месец да присъстват там. в крайна сметка ако вода е един и същ като на миналия месец тва не дава ли ясна представа кое най много се харесва и се иска да печели?
Наясно съм че сега всички вие които не харесвате толкова Шайни ме обвинявате тип "Тя им е заклет фен, много ясно, че ще ги защитава", но не мога да променя мнението ви.
За мен не това е целта. Просто казвам мнението си
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 6:27 pm

Няма проблем да изкажеш мнението си, разбира се. Това е форум, където всеки има право да изкаже своята гледна точка, изтъквайки доводите си. Но условията на играта пак не се променят, защото ако за август влезе решението да не се гласува за идолите от юли, фаворитите ще присъстват през септември. ;) За октомври, ако бъдат победители ще бъдат игнорирани отново. Така че, в края на годината дори и да не бъде гласувано всеки месец за тях, те ще бъдат победители, преизбрани през месец... ;) Така се постига разнообразие на корицата. И смятам, че изгледа няма да бъде толкова ограничен, при условие, че има страшно много други мембъри от групи, които са очарователни и са достойни да красят банера, нали? ;)

Не искам да формулирам позицията си от страх, че ще бъда грешно разбрана, но една от причините за това еднообразие е именно ДжонгКий фиковете, с които е пълна яои-секцията. Това мисля е предостатъчно, но и да актуализирам целия фоум с тази насоченост с главния банер - ами не ми се вижда никак етично. Клиширането на жанра е едно на ръка, но възнамерявам да дам ръка и толеранс на онези автори, които решават да направят стъпка встрани от писането на ДжонгКий фикове. Съжалявам, ако мнението ми е било грубо и подметнато не на място тук, но както ти смяташ, че си права,така и аз мисля за моят довод.

И както казах по-горе, дори да бъде гласувано през месец за Джонг или Кий, те пак ще спечелят и играта ще съществува дори след това добавено правило. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Bling`sFOX~ Нед Юли 19, 2015 6:44 pm

Не виждам какво общо имат Джонгкий фиковете тук. Изказах мнението си не за фиковете, а за решението което взехте и което бе предложено.
Сега когато ми обясни това за месеците, вече го разбирам и както написах го горе нямам нищо против др да е на банера. В крайна сметка има много потребители и всеки може да гласува за които си иска.
Написах какво мисля за това, мисля че няма какво друго да кажа по въпроса.
А и се опасявам, че НЕфеновете на Шайни ще ме нападнат.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Park-Ni-Chan Нед Юли 19, 2015 6:51 pm

Ам извинявам се, че пак се намесвам... Аз си знаех, че мнението ми ще предизвика такава разправия затова не го казах по- рано. Вил онни е права, че условията на играта бяха такива, но целта на играта беше по един готин начин да направим разнообразие във форума... Никой не се е съмнявал, че Джонг и Кий ще спечелят, но така поне се дава поле за изява и на други идоли които остават в сянка и се харесват от много други. Все пак този път участват повече хора... Мисля , че така е най- либерално за всички. Нямам нищо против Джонгхюн или Кибум да спечелят играта. Честно казано никога не съм свързвала тяхната победа с шипа им като двойка... както и да е... Извинявам се ако с предложението си съм накърнила някого...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Нед Юли 19, 2015 6:52 pm

Споко, Вио, никой не те напада, миличка! В крайна сметка консенсус се постига, когато и двете страни намерят решение, а не безропотно да се съгласяваме с позицията от отсрещнатия, само защото се опасяваме да не бъдем нападнати. Няма да обяснявам задълбочено в каква логика споменах ДжонгКий фиковете, предпочитайки да оставя нещата така. ;) В крайна сметка те бяха довод, който лично аз разбирах и който е по-добре, че не е разбран от другите. >..<

Радвам се, че постигнахме съгласие! Пожелавам успех на всички фаворити утре /без Джонгхюн и Кий, разбира се!; те ще бъдат включени в анкетата за септември/. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Bling`sFOX~ Нед Юли 19, 2015 7:02 pm

Park-ni-cha изобщо не съм взела тва обсъждане за разправия. Не си ме накърнила или обидила. Съгласна съм с вс което каза за др идоли и никога не съм мислела че не заслужават. Надявам се никои да не се е обидил от думите ми. Не съм искала.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Nao~hime Пон Юли 20, 2015 9:56 am

Настоящата тема се заключва и престоя й в раздела ще е максимум ден! Утре я прехвърлям в Архива на проведените конкурси!

Ако имате някакви въпроси относно номинациите и гласуването, може да го направите с лично съобщение до мен! Благодаря на всички за участието!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица! - Page 2 Empty Re: Номинирай любимия/любимата си кейпоп певец/певица!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите