A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравейте :)

5 posters

Go down

Здравейте :) Empty Здравейте :)

Писане by suicide.is.painlesss Чет Юни 25, 2015 9:48 pm

Амиии... Здравейте! Аз съм Йоана (повечето хора ми викат Йо (и като го членуват става Йото и които не ме познават ме мислят за момче после... -,-) от Русе, към момента на 18 години (97 набор :D 10ти юни). Приятно ми е да се запозная с вас! \(^-^)/ Уча в математическа гимназия и ако някой има нужда помощ по математика - пишете ми, веднага ще помогна :D :D Сега може би някой от вас се чудят как така едновременно се занимавам и с математика и с литература (фикове)? (Всъщност, не е само това... ;д и рисуване, и музика и още една камара неща...) Ами както споменах по-горе, родена съм на 10ти юни, т.е. съм зодия близнаци. Нещо СУПЕР типично за близнаците (и особено за мен) е да се занимаваме с много неща едновременно. Причината е много проста: всеки ден се проявява различен близнак и в зависимост от това кой е - сме в различно настроение и с различни интереси. Малко е странно, но се свиква :D Надявам се да не ви звучи  толкова странно всичко това за зодията ми, интересувам се и от астрология ииии да...

Така, по същество - слушам основно корейска музика, но много рядко поп. Повече рап напоследък :D Понякога и японски метъл и рок, зависи в какво настроение ще се събудя :D Ммда, пропуснах да кажа колко биполярна съм, но то мисля, че се подразбира. :D Та, любимата ми група е BTS. Едно време, когато слушах повече поп, бяха ЕХО. Сега още си ги харесвам, но не ги слушам толкова. От соло артистите харесвам... всички рапъри XD Dok2, Beenzino, The Quiett, Swings, B-Free Giriboy, Loco, Yankie и още мнооооого. :D

Харесвам мъже с бради... Странно ли е, че го споделям? :D :D :D Предполагам не чак толкова XD Всеки си има фетиши... А моите са много... И са всичките странни... твърде странни. (този за брадите е най-нормалния :DDDD)
Харесвам и близнаци (колко неочаквано, а? :D) Някак си... Двама винаги са по-добре от един XD.

Твърдо съм "ЗА" хомосексуалността, бисексуалността, гей браковете и т.н. (говоря извън форума, не за фикове). Аз самата понякога се чудя в коя лента тичам (ако мога така да се изразя)...

Друго не се сещам в момента да кажа за себе си, ако някой иска да знае нещо и да се запознаем - да се чувства свободен да ми пише ^^ Отворена съм към всякакви нови запознанства и приятелства :)
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юни 25, 2015 10:51 pm

Уа ей на тва му се вика представяне хд. Нямам какво да ти кажа човек, явно си много интереса личност. (ДА..някой интересен Виолета, не като теб скучка-да на себе си говоря). Та казвам се Виолета, ако някой дет ти трябва някак да се обръщаш към мен можеш да използваш и Вио или Вил. Както искаш:)
Ам..какво друго. А да, радвам се че си на 18..всеки втори е на 12 тук и вече загубих надежда за над 14 годишни хд.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by suicide.is.painlesss Чет Юни 25, 2015 11:19 pm

Приятно ми е ^^ Между другото, майка ми е Виолета също ииии много харесвам това име :D ♡♡♡
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by XGabzy Чет Юни 25, 2015 11:33 pm

Математика? Оо .. ще помагаш. А колкото до блкзнаците .. до моето училкще има някакъв клуб за близнаци. Направк се на моя близначка и отиваме да търсиме идеалните мъже. За теб брадат за мен луда глава. ХД
XGabzy
XGabzy

Aries
Брой мнения : 242
Точки : 13
Join date : 16.08.2013
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by XGabzy Чет Юни 25, 2015 11:34 pm

Сори за грешките .. от телефона съм въпреки, че има и няколко за които не мога да обвиня телефона хд
XGabzy
XGabzy

Aries
Брой мнения : 242
Точки : 13
Join date : 16.08.2013
Години : 24

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by suicide.is.painlesss Пет Юни 26, 2015 7:37 am

Няма проблем :D Иначе с удоволствие ще помагам колкото мога ^^ :)
suicide.is.painlesss
suicide.is.painlesss

Gemini
Брой мнения : 206
Точки : 187
Join date : 05.10.2014
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by Konattchi Съб Дек 26, 2015 12:00 pm

Голямо представяне Йо-chan, но и нищо очудващо. You have always been like that XD

Konattchi

Sagittarius
Брой мнения : 4
Точки : 23
Join date : 26.12.2015
Години : 32
Местожителство : Ruse

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by momolynx14 Съб Дек 26, 2015 2:13 pm

Хаай! Приятно ми е за се запознаем! Аз реших да пиша тук, защото... И АЗ СЪМ БЛИЗНАЦИ~ Така, че определено те разбирам. Не знам дали са те наричали луда преди, но на мен доста често ми се случва. Няма какво да ти казвам добре дошла във форума като се има предвид, че аз съм от по-кратко време тук хД. Единствено ще кажа, че искам да видя рисунките ти! Сега ще поровя - може да съм ги видяла и да не съм забелязала... и ако е така - съжалявам! >< за математиката.... Споко ще се оправим с този така "приятен" предмет. Не знам защо искам да попитам това, но ще го направя. Алгебра или Геометрия? За мен лично е Алгебрата - не знам защо, но я харесвам за разлика от Геометрията. А обичам да рисувам... Което отново е странно. Та очаквам отговор! Да видя дали за всички близнаци е така! Чао~(а ти Вили.... Как ша са депресираш, че всички са толкова малки - още сме свежи и зелени! Имаме повече време за някои неща! Тц-тц-тц! Не ни подценявай~ Здравейте :) 1527225780 Здравейте :) 1527225780 Здравейте :) 1527225780 )
momolynx14
momolynx14

Gemini
Брой мнения : 79
Точки : 159
Join date : 04.09.2015
Години : 22
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Здравейте :) Empty Re: Здравейте :)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите