A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heyyy from Manimal Family

Go down

Heyyy from Manimal Family  Empty Heyyy from Manimal Family

Писане by Manimal Mommy Чет Юни 28, 2012 11:20 pm

Здравейте и от нас ^^
Казваме се Полин и Даяна,накратко Manimal Family От Русе сме..мм какво другоо мм Може да ни казвате Поли и Дуци (Диди).На 17 и 18 сме, в един мноогоо откчен клас сме наречен със странното име 11ЖГ (12 вече ;д и ние не знаем от къде идва).Учим в училище с преподаване на японски и китайски,но не сме в тези паралелки.
Hiiii from Поли ^_^ Запалих се по K-pop от една песен на 4Minute последваха SHINee,SUJU,BIGBANG ии всички останали... От близо 2 години се интеренсувам от Азия,главно K-pop и J-Rock,филми,драми.От няколко месеца може да се каже,че луднах по Yaoi,с което заразих и Диди също така я запалих по The Gazette.Опитваме се да напишем фик на тема Yaoi,но заради даскалото и малкото опит ни е трудно ,но обещаваме,че когато е готов и достатъчно добър ще го споделим с Вас !
Здравейте и от мен ;д Даяна ( Диди, Дуци като ви дойде ;д ) За себе си мога да кажа няколко неща - Адам Ламбърт и Джеси Джей ! Обожавам ги! <33 Относно работата ми тук.. ми Полито е виновна, тя ме зариби по тези истории : )) Надявам се да се получи нещо интересно от съчетанията на мисли и на двете ни главици ;дд Enjoy : }}

Приятно ни е да се присъединим към Вас и се надяваме да се разбираме добре : )
Диди & Поли VIPMF <3
Manimal Mommy
Manimal Mommy

Libra
Брой мнения : 6
Точки : 0
Join date : 20.03.2012
Години : 29
Местожителство : Ruse

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите