A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравейте, приятно ми е!

2 posters

Go down

Здравейте, приятно ми е!  Empty Здравейте, приятно ми е!

Писане by 줄리아나국 Сря Дек 03, 2014 8:58 pm

Здравейте на всички! Някак си, когато видя тази секция си умирам да се представя (колкото и глупаво да звучи). Аз съм във форума от около 4 месеца, но все пак се надявам, че желанието ми да се представя не пречи на никой, но ако да, съжалявам.
Аз се казвам Джулиана от Варна и съм на 12. Благодарение на една моя съученичка открих форума и определено това ме радва. Запалих се от аниметата и k-popa. Любимата ми група е BTS(BANGTAN BOYS),но иначе обичам да чета фикове с герои,които дори не съм чувала. Основно чета Yaoi и също така правя първи стъпки в писането. Засега съм написала един twoshot, който завърших днес и сега работя над фика "Любовен квадрат"
Това е всичко, което мога да кажа за себе си.
Накратко искам да кажа "приятно ми е да се запознаем"
줄리아나국
줄리아나국

Leo
Брой мнения : 91
Точки : 32
Join date : 19.09.2014
Години : 21
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Здравейте, приятно ми е!  Empty Re: Здравейте, приятно ми е!

Писане by Dragon_k00 Сря Дек 03, 2014 9:41 pm

И на мен ми е приятно , Джулс (: (може ли да ти викам така ?) Аз съм Мария , от Стара Загора и съм на почти шестнадесет . Във форума съм от близо година , но все още откривам нови и нови неща в него . Не ми е омръзнало и едва ли ще скоро ще . Любима група имах - Ехо , но вече не . Обожавам да слушаш kpop , jpop , chinese ... но страня от фенстването . Любим актьор , музикант и модел ( хаха , да се надясаме скоро) - Wu Yifan forever xD. Аз имам само един фик завършен , ще почвам втори ,нямам много опит , но ти пожелавам ти да натрупаш такъв. Успех!
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Здравейте, приятно ми е!  Empty Re: Здравейте, приятно ми е!

Писане by 줄리아나국 Сря Дек 03, 2014 10:27 pm

1. Много хора ме наричат Джулс, така че оцели прякора ми.
2. Мисля че съм чела фика(завършения) ти, но не съм сигурна, затова може ли да ми кажеш името, за да съм сигурна
3. Искам да питам как мога да те наричам, стига да ми е позволено да ти говоря на "ти" (като се има предвид, че вече го правя и сигурно звучи много грубо).
줄리아나국
줄리아나국

Leo
Брой мнения : 91
Точки : 32
Join date : 19.09.2014
Години : 21
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Здравейте, приятно ми е!  Empty Re: Здравейте, приятно ми е!

Писане by Dragon_k00 Чет Дек 04, 2014 12:54 am

1. Wolfpack: Cold ~ - хентай раздела .Той малко не е за там , ама е микс от много жанрове и не пасва само в едим хД
2. Ммм , повечето във форума сме приблизително на еднаква възраст и не знам да има фрапантни разлики в знанията , така че изобщо не питай такова нещо хД .
Можеш да ме наричаш всякак , без " Маро " . Ейтва селяндурско обръщение като го чуя и отвътре нещо ми се надига хД Казват ми Мими , Миме и всякакви подобни и не чак толкова :DD
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Здравейте, приятно ми е!  Empty Re: Здравейте, приятно ми е!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите