A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За настоящата секция!

5 posters

Go down

За настоящата секция! Empty За настоящата секция!

Писане by Nao~hime Чет Окт 02, 2014 10:33 pm

Предизвикай ме тук,
сега,
на бойното поле...

Нека видим кой е по-добър!


За настоящата секция! Diary-notebook-pen-photo-words-Favim.com-91275


С настояща дата /2 октомври 2014 година/ форумът на A-Fan Fiction Bulgaria обявява рожденния ден на настоящата секция, която ще си има свои правила, модератори и жанрови битки, организирани с единствената цел да превърнем фенфикшънът като литературно предизвикателство за всички потребители, изявяващи се като автори тук. Няма ограничения във възрастта, нито в жанра. Всеки е свободен да участва, като се съобразява с някои правила въведени в новосъздадените групи, специално за тази секция.
Иначе казано групите ще са три, всяка с модератор, който да следи за спам и други нарушения. Ти си потребител, дали току-що регистриран или отдавна, пишеш и имаш желание да пишеш, можеш да подадеш молба да бъдеш приет в една от следните групи:


Yaoi & Yuri ---> за всички, които обожават този жанр;
Hentai ---> за тези, които предпочитат биологично нормална връзка;
Dream's World ---> и за останалите, които клонят към всички останали жанрове, било комедия, романтика, екшън или фентъзи;

Имената подсказват за какво са групите и се доизяснява в частност каква е целта на дадената група. Тя ти дава ранг, точки, репутация. Увеличавайки личните си качества, увеличаваш и личната характеристика на групата, чиито член си ти. В тази секция ще се въведат предизвикателства и състезания, където всеки член от група може да предизвика друг член от друга група в съревнование по писане. Темата ще бъде избрана от модераторите на секцията като вид условие на ''двубоя'' и всеки един от състезателите ще си отвори тема, където да пусне своят фик-предизвикателство. Гласуването ще бъде чрез анкета и регистрираните потребители на форума ще гласуват свободно за онзи, който според тях заслужава да спечели. Колкото за наградата, не се съмнявайте в нея. Тя ще бъде осигурена след приключването, когато и победителя ще донесе бонус точки на групата си, както и заслужената репутация.

Настоящата тема е просто за запознаване целта на дадената секция и е отворена за всички, които имат питания. Така че не се колебайте да отправите въпросите си по-долу. Приемат се и членове, като можете да отправите заявката си директно тук. Админът на групата с удоволствие ще ви добави, ще ''оцвети'' ника ви, за да се различавате от обикновените потребители и ще отговори на всеки ваш въпрос.

Трибуналът е следния:


За Yaoi & Yuri групата ---> модератор saddreamer
За Hentai групата ---> модератор Fanta Panda
За Dream's World ---> модератор Mimarin~chan

Екипът на A-Fan Fiction Bulgaria си запазва правата да променя както намери за добре настоящата подсекция!

Очакваме вашите коментари и въпроси тук!


Последната промяна е направена от Nao~hime на Нед Юли 12, 2015 2:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За настоящата секция! Empty Re: За настоящата секция!

Писане by Dragon_k00 Чет Окт 02, 2014 11:08 pm

Въпроси засега нямам , но веднага ме брой към Dreams's world !
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

За настоящата секция! Empty Re: За настоящата секция!

Писане by [ChoOly Kim] Пет Окт 03, 2014 11:47 pm

Все по-интересни и по-интересни неща ражда главата ти, Mimarin~chan.
Аз имам само един въпрос. Как състезателите от различните секции ще се предизвикват? Имам предвид, след като са от различни групи ... след като пишат за съвсем различни неща, как тези неща ще бъдат сравнени? ( Може би именно тук идва интересната част, защото честно казано, изгарям от желание да опитам да напиша нещо, което не включва яои о.о Ще е забавно да извадим авторите от обикновения им жанр и да ги накараме да експериментират ... !! ~~ )
Иначе изглежда много интересно, но аз все още не мога да реша дали да се включа и към коя група да съм. Като за начало, ще се постарая до ден, два да се включа в другия ти конкурс (много се бавя, но имам проблеми с преместването и интернета следователно).
Има ли срок, до който желаещите трябва да сформират групите или всеки може да се включи по всяко време?
[ChoOly Kim]
[ChoOly Kim]

Брой мнения : 338
Точки : 42
Join date : 11.07.2012
Местожителство : Kibum's tight hug

Върнете се в началото Go down

За настоящата секция! Empty Re: За настоящата секция!

Писане by Nao~hime Съб Окт 04, 2014 7:57 am

Тази тема просто промотира нещо, което предстои и не бележи дата на записване. Т.е. всеки може да го направи, когато поиска, дори и четящите могат да се включат в дадена група. ;)

Да отбележа, че идеята не е само моя, а конструктивна от усилията на три момичета, които искат да направят форума раздвижен, интересен, забавен. Всъщност началото й постави Fanta Panda, а ние само се включихме и я доразвихме, за да изглежда нещо от рода на бойните сцени на Ю Ги О. >.< Ау, това съвсем не прозвуча сериозно, за което се извинявам.

Колкото до другите ти въпроси, ще бъдат отворени теми, в които всеки би предизвикал противник - дали един или цяла група в писане. Това групата си решава самостоятелно, така че да няма обидени и засегнати. Стиловете, верно, че са различни, но точно това е интересното. Защото авторът може да впрегне целият си усет и потенциал, за да покаже, че групата му е по-добрата, че талантът не отбира стил, нито опира до правила. Убедена съм, че форумът разполага с толкова много добри автори, които биха могли да покажат личните си качества и да спечелят от това.

Виждам, че има един потребител, който желае да е от моята група. Мимче, още сега те добавям с радост. :*

Бойните сцени на Ю Ги О не ми излизат от главата и съответно се сещам за един клип на Топп Догг, в който има подобна ''битка'', но чрез музика. Пожелавам ви хубав ден с тях и се надявам много скоро тази секция да получи нужното внимание:


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За настоящата секция! Empty Re: За настоящата секция!

Писане by WhiteXxFoxie Нед Окт 19, 2014 9:55 pm

На мен идеята ми допада.Мисля, че по-този начин, тези които искат да пишат ще се усъвършенстват.Аз честно предпочитам да се включа в Yaoi & Yuri групата , но пък ми се ще да пробвам и в другите.Би било интересно да напиша нещо различно, нещо което не съм писала.Та аз съм изцяло „за“. Наистина браво за това хрумване. :D
WhiteXxFoxie
WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo
Брой мнения : 279
Точки : 320
Join date : 19.03.2013
Години : 27

Върнете се в началото Go down

За настоящата секция! Empty Re: За настоящата секция!

Писане by SilverLibra Нед Окт 19, 2014 11:25 pm

Хмм... доста интересно ми се стори още когато видях темата за пръв път. Защо обаче си мисля, че като че ли няма да се включат особено много хора... Както стана и в яой конкурса. Колко участват? Двама? Трима? Някак форума е доста по замрял за такива неща... Не ме разбирайте погрешно, подкрепям идеята с две ръце. Много ще се радвам ако се включат повече хора. До тогава ще се въздържа от записване...
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

За настоящата секция! Empty Re: За настоящата секция!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите