A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>*ulleto37*<

Go down

>*ulleto37*< Empty >*ulleto37*<

Писане by Гост Вто Мар 22, 2011 8:46 pm

Annyeonghaseyo :farao:

Здравейте на тези,които четат описанието ми,а на тези,които не го четат..ами нищо.Казвам се Юлита.Викат ми Юле,Юли,Юлето,Лита,Йори,Юта(като UTA) и куп други.Ама аз предпочитам Юле или Лита :bounce: 13 годишно съм и съм най-големият идиот на земята *кима уверено*
Голям kpop фен съм,обичам SHINee,Super Junior,Teen Top,FT ISLAND,B2ST,SNSD,G.NA,Big Bang,MBLAQ,U-KISS,Infinite,DBSK,4minute,Sistar,SS501,Miss A и още много други..
Ненавиждам Чангмин от 2am и Рейн (i'm dead) :face: Еми добре де Рейн ми прилича на октопод със слонска кръв в себе си,изнасилен (с извинение) от мравка О.О...
Не съм писала много фикове и се надявам скоро време да почна някой...Остава ми само да измисля с коя група ще е,какъв ще е жанра,кой ще участва,за какво ще се разказва..абе общо взето всичко О.О
Еми това е от мене за повече инфо не ме търсете :cheers:
Fighting!!!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите