A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hey Hey ^-^

+3
mozzi
Lee Chan Hee
Jungie
7 posters

Go down

Hey Hey ^-^ Empty Hey Hey ^-^

Писане by Jungie Нед Юли 07, 2013 1:25 am

Хей Хей! Аз съм Крис! На 13 години. Харесвам кпоп съм от 5 години. Първата ми песен е O Jung Ban Hap на DBSK. Любимата ми песен е Electricity - 2PM, Аз съм мултифендъм с много биаси. Имам малко мръсно подсъзнание. Много обичам анимета! Любимото ми е Ao No Exorcist! Харесвам всичке видове фикове! ^-^  
Jungie
Jungie

Aries
Брой мнения : 1
Точки : 0
Join date : 07.07.2013
Години : 29
Местожителство : Sofia

http://electricallysweet.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by Lee Chan Hee Нед Юли 07, 2013 1:31 am

Здрасти Крис вече се познава ме забавляваѝ се :)
Lee Chan Hee
Lee Chan Hee

Scorpio
Брой мнения : 9
Точки : 0
Join date : 26.05.2013
Години : 26
Местожителство : Лондон

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by mozzi Нед Юли 07, 2013 11:59 am

Здравееееей! Аз се казвам Mони(Моника), приятно ми е да се запознаем, края на това лято ще правя 15... :D Аз пък съм си имам мръсното подсъзнание в голямо количество и е 24/7... :D Няма какво да се притесняваш, добре си ни дошло в голямото ,(перверзно) семейство! <3
Надявам се да се забавляваш максимално тук! :3
mozzi
mozzi

Leo
Брой мнения : 963
Точки : 0
Join date : 11.02.2013
Години : 25
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by starstrukk Вто Фев 04, 2014 5:52 pm

Харесваш кей-поп от 5 години?И как по-точно ги видя и какво им хареса..Интересно ми е ,защото за първи път чувам такова нещо
starstrukk
starstrukk

Брой мнения : 64
Точки : 0
Join date : 25.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Фев 04, 2014 6:03 pm

Хей Крис! Аз съм Сез и по съвпадение и аз от около 5-6 гофини харесвам кейпоп! Добре дошла между нас, където мръсното подсъзнание е съвсем нормално! :Д
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by starstrukk Вто Фев 04, 2014 11:05 pm

Как се запалихте по този стил?Пет години са много време..не ми се струва реално..
starstrukk
starstrukk

Брой мнения : 64
Точки : 0
Join date : 25.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by ·٠•YulSeya٠· Вто Фев 04, 2014 11:23 pm

Аз лично от около 8 години съм запалена по японските анимета (главно Наруто), след което сериали и музика, и така и направих преминаване към корейското и на моменти китайското. А, защо не ти се струва реално ми е интересно? Може би защото повечето кейпоп фенове сега са в фандъмите от няколко години, аз съм кейпопър от времето, в което ДБСК се разделиха...
·٠•YulSeya٠·
·٠•YulSeya٠·

Cancer
Брой мнения : 164
Точки : 22
Join date : 03.07.2011
Години : 27

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by Only :3 Сря Фев 05, 2014 12:45 am

02.05.2014
Здравей и от мен,аз съм Поли,на 17. Не е странно,че има хора харесващи кпоп от преди Гангнам стайл. Аз лично карам 4та година,а с аниме се захранвам от 10 годишна. Мръсното подсъзнание,или съзнание, е присъщо за повечето кпопъри. Аз съм по-невинно и преоткрих мръсотийките на 15. Не бих могла да съм мулти фендом,просто не мога и адмайрвам...не се сещам на бг...хората които са такива. Забавлявай се много тук ^^
Only :3
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 304
Точки : 45
Join date : 15.10.2012
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by starstrukk Сря Фев 05, 2014 12:15 pm

Според мен да харесваш анимета и да харесваш кей-поп са две различни неща..Интересно ми е какво им е харесала,тъй като тогава е била на 7..Пеенето,външният вид,клиповете,дрехите ..Не ми е безизвестно,че има фенове от преди хита на Сай,защото и аз съм от тях ;) Надявам се да ми отговорите :)
starstrukk
starstrukk

Брой мнения : 64
Точки : 0
Join date : 25.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by Only :3 Сря Фев 05, 2014 12:57 pm

Разбира се,че са различни неща. Сестрата на една моя приятелка е на 5 и обожава кпоп. Няма значение на колко години си,това е музика.
Only :3
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 304
Точки : 45
Join date : 15.10.2012
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by starstrukk Сря Фев 05, 2014 1:02 pm

Явно не сте успели да разберете същината на въпроса ми..
starstrukk
starstrukk

Брой мнения : 64
Точки : 0
Join date : 25.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by Only :3 Сря Фев 05, 2014 1:05 pm

Извинявам се за плиткоумието ми
Only :3
Only :3

Aquarius
Брой мнения : 304
Точки : 45
Join date : 15.10.2012
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by starstrukk Сря Фев 05, 2014 1:17 pm

Няма нищо ;) Като се сетиш за нещо друго - пиши..Ще се зарадвам да го прочета:)
starstrukk
starstrukk

Брой мнения : 64
Точки : 0
Join date : 25.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by gmlto Сря Фев 05, 2014 3:04 pm

Здрасти и от мен :)Причтно ми е да се запознаем :)мариета на 31г. слушам кпоп от времето, в което DBSK  стъпиха на японската сцена, колкото и да е странно открих кпопа с Tohoshinki :)годините и да ги кажа само ще ми призлее ама да слушам от 2006 какво прави това ... 8години ... активно комуникирам с други кпопъри от скоро да кажем 4 години някъде. Това се дължи може би на възрастта ми. Запалих се покрай това, че като цяло съм фен на азиятската култура :)няма да говоря за съзнание и подсъзнание за чистотата му и "мръсно" ли е :)Дано се забавлявате и да ви е хубаво на всички тук :)аз лично открих страхотни хора пожелавам го и на Вас :)
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by gmlto Сря Фев 05, 2014 3:06 pm

не че ми се спами ама пропуснах по повод възрастта :)синът ми е на 3 и половина и слуша кпоп :)редом с зайченцето бяло и другите детски песни в детската градина :)
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by starstrukk Сря Фев 05, 2014 7:30 pm

Много по-лесно е да накараш някое малко дете да хареса дадена песен или стил.Знам,защото точно като Only :3 имам приятелка,чиято сестра на 3 годинки харесва Хюна,най-вече Change,а не може да я разпознае като я види..И тъй като всички си избухваме като чуем песента и тя я хареса..Таа за Jungie..Мен повечко ме вълнува какво я е впечатлило,за да ги хареса,какво й е допаднало,все пак тогава е била на 8 години ,чудно ми е какво й е харесало
starstrukk
starstrukk

Брой мнения : 64
Точки : 0
Join date : 25.11.2013

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by gmlto Сря Фев 05, 2014 7:41 pm

Ми да ти кажа синът ми покрай мен не просто избухва като чуе да кажем :)Мine на Дже ... той си го разпознава :)както разпознава и част от другите ми биаси, а да не говорим, че си слуша ТопДог с мен в момента и кат види Яно и викааа мамооо мамоооо макнетооо мамооо :)но предполагам при мен е защото е закърмен с кпоп и защото ходи по фенсрещи с мен и е с приятелките ми които също слушат такава музика :)да не говорим, че каза на баща си, че си имам корейски мъж и му показа снимка на Дже ... явно е въпрос на среда :)и на 8 има от кой да видиш и да ти хареса :) никой не е почнал от въдуха :)
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Hey Hey ^-^ Empty Re: Hey Hey ^-^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите