A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 5✿

Go down

 (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 5✿ Empty (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 5✿

Писане by Nao~hime Чет Мар 17, 2016 12:23 am

 (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 5✿ 8695015O

Прикачената снимка съдържа следното съдържание:

Никога не си бях давала сметка колко тясна е взаимовръзката между нещата. Не става дума само за зодиакалните знаци. Ние хората сме просто част от нещо много по-голямо. Крачейки, може би убиваме бръмбар или просто допринасяме за промяна във въздуха, така че някоя мухичка се оказва на място, където иначе никога не би попаднала. И ако си помислим за същия пример, само че ние сме в ролята на насекомото, а огромната вселена — в нашата роля, съвършено ясно е, че всеки ден сме под влиянието на сили, върху които можем да влияем колкото клетият бръмбар върху стоварващ се отгоре му гигантски крак. Какво да правим тогава? Трябва някак да разберем движението на вселената около нас и да определим времето за действие ята си, така че да не се борим с теченията, а да се движим по тях.

Цитатът е от ''Мемоарите на една гейша'' на Артър Голдън.

Пожелавам ви много муза и успех! :)


Последната промяна е направена от Nao~hime на Пет Апр 08, 2016 10:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

 (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 5✿ Empty Re: (Аз съм твоята муза) ✿Предизвикателство 5✿

Писане by Nao~hime Съб Апр 02, 2016 7:17 am

LOCKED!!!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите