A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За кандидатстване в групите!

+3
taestylipsx
WhiteXxFoxie
Nao~hime
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

За кандидатстване в групите! Empty За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Вто Юли 14, 2015 12:19 am

Форумът разполага със следните групи:  YaoiMasters, DramaMasters, YuriMasters, HentaiMasters, PsychoMasters, FantasyMasters, ThrillerMasters, ComedyMasters, RomanticMasters и ActionMasters. Това са отворени групи и не се ангажират с някакви по-специални правомощия или точки. Съответно всеки член получава единствено оцветяване на никнейма му с цвета на групата и ранг с картинка.

Ако желаете да кандидатствате в някоя от изброените по-горе групи, не се ангажирате с никакви условия. Темата е отворена за желаещи и кандидатури! Така че съвсем свободно можете да отправяте предпочитанията си да бъдете включени в група тук!


В процес съм на развиване на групите, което само времето ще покаже дали е необходимо.

Едит от админ с дата 23 август 2015 година: Въвеждат се първи изисквания за групите! Моля всеки желаещ да прочете внимателно кои са те и при объркване или недоумение да отправи запитване тук или с лично съобщение към администратор или модератор!

(1) За да можеш да членуваш в съответната група, ти трябва да имаш поне един завършен фик в дадения жанр! Не започнат, а завършен. С това се обременяват всички автори, а читателите отпадат в графата на обикновените потребители.

(2) Точковата система на форума ще бъде изчистена до края на деня(23 август 2015 година) и всяка група ще се ангажира съответно с точки за коментар и точки за тема.

(3) Точките после ще влязат в определяне на награди, за чиято информация ще се допълвам тук!

(4) Всички потребители, които нямат завършен фик, но са в група, ще бъдат премахнати, докато сами не докажат, че имат заслуга да бъдат в съответната група!

(5) Настоящият коментар се ангажира с промяна, ако администратор или модератор преценят, че се налага такава, въведена с късна дата!




Последната промяна е направена от Nao~hime на Нед Авг 23, 2015 2:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by WhiteXxFoxie Вто Юли 14, 2015 5:47 pm

Аз може ли да кандидатствам за Yaoimasters групата?
WhiteXxFoxie
WhiteXxFoxie
FanFic Writers

Virgo
Брой мнения : 279
Точки : 320
Join date : 19.03.2013
Години : 27

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Вто Юли 14, 2015 5:54 pm

Е, иска ли питане! Още сега те добавям! За кандидатстване в групите! 519399811
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by taestylipsx Нед Авг 02, 2015 2:00 pm

Бих искала да участвам в PsychoMasters, FantasyMasters, HentaiMasters >< ако е възможно само в една то в Psycho
taestylipsx
taestylipsx

Брой мнения : 100
Точки : 172
Join date : 10.02.2015
Местожителство : ~ Seoul

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by sinfulxking Пет Авг 21, 2015 11:54 am

Бих искал да съм FantasyMaster или DramaMaster, вместо Yaoi.
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Пет Авг 21, 2015 2:40 pm

Добре. Отписвам те от яои-групата и те прибавям в двете, които би искал. Само да ти кажа, че оцветяването на никчето ти и съответната картинка зависи от по-голямата група, в която ще си. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by sinfulxking Пет Авг 21, 2015 2:59 pm

Нямах предвид че исках да съм извън Яои-то но ;д
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Пет Авг 21, 2015 3:09 pm

Ако те върна в яои, никът и съответно картинката на групата ще бъдат за яои. Определянето се получава от числеността на групата и следователно няма да имаш промяна. Ще имаш жълто никче, а картинката ти под аватара ще бъде Тоторо. Да остане ли така или отново да те направя яои? :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by sinfulxking Пет Авг 21, 2015 3:11 pm

;-; Яои
sinfulxking
sinfulxking

Брой мнения : 74
Точки : 113
Join date : 27.09.2014
Местожителство : Daegu ~

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Пет Авг 21, 2015 3:20 pm

Окей. Яои си. В драма и фентъзи групите си само участник, но жълтия цвят и Тоторо се връща при теб. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by TheSinner Нед Авг 23, 2015 2:56 am

Аз не проявявам интерес за някоя конкретна група , (за сега )но имам един глупав въпрос които искам да изясня за себе си ако е възможно  ... Пише че искането за прибавяне към някоя група не се ангажира с никакви допълнителни условия ,нали така? Тогава трябва  ли да имаме повече фикове или шотове в конкретна област (примерно в хентая ) за да имаме претенция да сме в дадената група ?Примерно ако аз макар и да имам един единствен фик при това незавършен , поискам да ме пишете да речем при DramaMasters трябва ли предварително да съм написала фик или шот в раздела Драма ? Знам че звучи объркващо ... Просто аз самата все още се чудя как да задам питането си.... малко така в три през нощта :/ Дано да сте ме разбрали :) Извинете ме предварително ,ако ви загубя времето да ми обяснявате xD
TheSinner
TheSinner

Gemini
Брой мнения : 177
Точки : 359
Join date : 31.03.2015
Години : 25
Местожителство : София

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 11:16 am

Въпросът ти е уместен. Групите явно са създадени още в началото на форума от главната администраторка тогава, но не са имали никаква цел. Сега мога да ти посоча дори потребител без нито едно мнение, пост или фик в яои групата. Т.е. той е дал заявка да бъде вътре, но явно само като читател и нищо повече... За това когато казах, че членството в тези групи не се ангажира с никакви изисквания, то бе точно това. Можеш да кандидатстваш в каквато искаш група и кандидатурата ти веднага ще бъде приета. Разбира се, това става в обикновените групи, но в тази на модераторите и администраторите, нещата там са по-сериозни и едва ли кандидатурата ти ще бъде одобрена. Когато аз поех форума преди няколко месеца, се удивих на това, че в мод-групата има толкова много модератори, а реално никой не се грижеше за форума, че отнех правата на всички с този ранг и ги свалих до тези на обикновения потребител. Оставих онези модератори, от които форумът има полза и са активни спрямо задълженията си.

С други думи - напълно свободно можеш да кандидатстваш, в която искаш група, освен в тази на модератор и администратор. :) Кандидатурата ти ще бъде приета без никакъв проблем. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by TheSinner Нед Авг 23, 2015 11:23 am

Много ти благодаря ! Наистина дълго време се чудих и накрая реших просто да попитам защото така и така хората тук са разбрани и поне ще изтърпят глупавите ми въпроси xD така де ,мерси отново и приятен ден ^_^
TheSinner
TheSinner

Gemini
Брой мнения : 177
Точки : 359
Join date : 31.03.2015
Години : 25
Местожителство : София

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 11:35 am

Всъщност замисляйки се повече за това, изведнъж осъзнавам, че се обезмисля самото съществуване на подобни групи. :/ Виж, ако харесваш яои, то ти би могъл поне да имаш един коментар под яои фик. Не засягам темата за писането, понеже естествено е да има хора, които предпочитат да четат, а не да пишат.

В този ред на мисли уместния ти въпрос ми даде друга идея и съобразно това ще направя изискване в групите. Кандидатурата ти за членство в дадена група трябва да те ангажира да постнеш дори един коментар /ако не фик!/ в дадения жанр, вкойто искаш да бъдеш.

Ще въведа това правило още днес. А по-късно дори ще поговоря с модераторките ни, какво да направим, че да развием тези групи, а не да стоят за украса, а в статистиката да има толкова много цветни никове, че да се чудиш защо форумът разполага с подобна дъга...

Благодаря много за това, че ми помогна с коментара си да осъзная негативите на тези групи! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by TheSinner Нед Авг 23, 2015 11:44 am

Ооо , това звучи готино ! Макар че лично аз бих казала че за кандидатура ще е по-добре с фик или шот .... Защото лично аз ще се чувствам неудобно просто ако поискам да съм в дадена група ,а хората в нея буквално за са Мастъри в дадената област и да имат доста произведения зад гърба си РОФЛ .... Ох млъквам ! Радвам се ,че съм била полезна малко или много :)
TheSinner
TheSinner

Gemini
Брой мнения : 177
Точки : 359
Join date : 31.03.2015
Години : 25
Местожителство : София

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 12:03 pm

О, момиче, нямаш си на представа колко полезно бе запитването ти тук!

До последно се чудех за тези групи, съответните точки и репутацията... Как да ги актуализирам и те да влязат в действие? Мнението ти в тази тема даде наклон на моите размишления и постави началото да въведа поне едно изискване в членуването на тези групи. Защото ако няма правило, защо, за Бога, би съществувало нещо, каквото и да е било?! >..<

До края на деня ще има нова иновация, която съответно ще бъде написана в Информационното табло. :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 2:22 pm

Директно поствам изискванията от тази тема: https://a-fanfiction.bulgarianforum.net/t1935p60-topic#52348

(1) За да можеш да членуваш в съответната група, ти трябва да имаш поне един завършен фик в дадения жанр! Не започнат, а завършен. С това се обременяват всички автори, а читателите отпадат в графата на обикновените потребители.

(2) Точковата система на форума ще бъде изчистена до края на деня и всяка група ще се ангажира съответно с точки за коментар и точки за тема.

(3) Точките после ще влязат в определяне на награди, за чиято информация ще се допълвам тук!

(4) Всички потребители, които нямат завършен фик, но са в група, ще бъдат премахнати, докато сами не докажат, че имат заслуга да бъдат в съответната група!

(5) Настоящият коментар се ангажира с промяна, ако администратор или модератор преценят, че се налага такава, въведена с късна дата!


Едитвам първия си коментар тук, вмятайки първите изисквания за групите. Не знам колко недоволни ще има и колко ще ме подкрепят, но според мен този подход е стъпка в правилната посока! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Park-Ni-Chan Нед Авг 23, 2015 4:46 pm

Имам въпрос, имам въпрос... Или по- точно нещо не ми е ясно по тези точки
(2) Точковата система на форума ще бъде изчистена до края на деня и всяка група ще се ангажира съответно с точки за коментар и точки за тема.

(3) Точките после ще влязат в определяне на награди, за чиято информация ще се допълвам тук!

И още нещо запазвали се правото да кандидатстваш в повече от една група или не...

И ако искам да кандидатствам, цъкам там отгоре на groups, нали (да аз малко идвам от каменната ера 0

И още нещо съгласна съм с иновациите. Честно казано това е/ беше първият форум, където не трябва/трябваше да се трудиш, за да влезеш в група...
Park-Ni-Chan
Park-Ni-Chan
VIP

Scorpio
Брой мнения : 278
Точки : 743
Join date : 06.01.2015
Години : 26
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by ProudElfHere~ Нед Авг 23, 2015 4:51 pm

Правото да кандидатстваш в повече от една група се запазва, стига обаче да имаш поне един завършен шот или фик в самата група.
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Nao~hime Нед Авг 23, 2015 4:58 pm

Премахнах един куп хора, които бяха в групите без дори да имат съответно завършен фик в раздела, в който са били членове. Да не говоря за яои, където имаше хора с нула мнения, но името им бе оцветено с жълто, заради групата. А после с ранга... Премахнах ранговете освен тези на админ и модератор, с оглед да ги добавя отново, за да обновя точковата система. С други думи давам пример с твоите точки:

За кандидатстване в групите! 8316506v


исках да ги премахна напълно и да ги вкарам наново във форума, където всяка заслуга в групата ще се награждава с нови точки и съответно ранг. Т.е. искам да направя така, че да обновя напълно целия форум и точките да са бонус към всеки потребител, който да се стреми да добавя точки и да се ползва със специални привилегии и заслуги.

Не знам колко добре съм го обяснила... :/

Ако имаш още неясноти, моля задай въпросите си тук!
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

За кандидатстване в групите! Empty Re: За кандидатстване в групите!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите