A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хей! ^^ ;д

3 posters

Go down

Хей! ^^ ;д Empty Хей! ^^ ;д

Писане by dreamsformagic Пет Май 15, 2015 3:31 pm

Здравейте на всички! ^^ Казвам се Моника, но... много хора ми казват просто Мони. ;д На 12 съм... все още ( ще си чакам до декември, нп ). Доста се чудех дали да се регистрирам, а и да се представя... ;д Преди време харесвах само няколко кпоп песни, а от скоро започнах да се заслушвам повече. Любимите ми групи са 2NE1, 4Minute, Teen Top и... не се сещам. ;д Не пиша от много отдавна, а от скоро започнах история в alle.bg с Hyuna, Sohyun, Kwon Hyun-sang и Lee Byung-hun ( ако ви трябва линк кажете :33 ). Чудех се дали тук да започна друга и може би щом ми дойде музата. ^^ Приятно ми е да се запознаем и с радост бих погледнала вашите фикшъни. :33
dreamsformagic
dreamsformagic

Брой мнения : 5
Точки : 0
Join date : 14.05.2015

Върнете се в началото Go down

Хей! ^^ ;д Empty Re: Хей! ^^ ;д

Писане by Bling`sFOX~ Чет Юни 04, 2015 12:37 am

Здравей. Добре дошла.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Хей! ^^ ;д Empty Re: Хей! ^^ ;д

Писане by gmlto Сря Юни 10, 2015 2:02 pm

Добре си ни дошла
gmlto
gmlto
FanFic Writers

Taurus
Брой мнения : 1131
Точки : 1099
Join date : 17.06.2013
Години : 41
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Хей! ^^ ;д Empty Re: Хей! ^^ ;д

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите