A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hi, Everyone!

5 posters

Go down

Hi, Everyone!  Empty Hi, Everyone!

Писане by Hotaru_No_Hikari Сря Сеп 10, 2014 2:05 pm

Annyeong! Аз съм нова във форумчето. На 22 съм. Можете накратко да ме наричате Hikari. ^.^ Преди седмица открих форума и меко-казано съм се пообъркала по четенето на фикове. :17: Преди четях такива на английски, нямах си представа, че има и бг местенце за такива историйки. Hi, Everyone!  63501060 Не съм много наясно с подвизаването във форуми, така че, ако допусна някоя грешка или напиша нещо, не където трябва, ще ме извинявате! Та така, силно съм се навила да напиша едно фикче, което няма да е кратко и ще има от всичко по малко (или по много :75: ) Не съм започнала все още писането, но веднага щом напиша първа глава, я пускам. Като цяло историята ще е доста заплетена и YAOI!! :22: Нооо да не се впускам в подробности сега. Очаквам да се запозная с много приятни хора тук и да се забавляваме заедно! Чакам и одобрение за фика! До нови срещи! :49:
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by Nao~hime Сря Сеп 10, 2014 11:14 pm

О, момиче, добре дошла! И яои си харесваш, значи ще ми допаднеш от раз... >.<

Аз съм Мария и хич не си понасям името. Не ме питай защо, просто е свързано с миналото ми. Обожавам Япония като начин на живот, стил, минало, история. Преди да открия форума бях запленена преди всичко от нея. Едва на по-късен етап ми допадна и корейската музика. Обожавам всичко свързано с Биг Бенг и Джи Драгън. Харесвам БТС, ЕХО, Шайни също. Слушам и Топп Догг. Накратко обожавам всичко свързано с Япония и Корея.

Радвам се на всеки нов регнат и се надявам да си изкараш супер! Чувствай се свободна да питаш за всичко, което не разбираш и не знаеш, с готовност ще има потребители, в частност и аз, които ще се отзоват веднага! Приятно изкарване във форума! Hi, Everyone!  1527225780
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by SilverLibra Сря Сеп 10, 2014 11:31 pm

Ооо обожавам Япония. И ако не се лъжа Hikari се превежда като светлина (или се лъжа? xD).
Добре дошла! Аз съм Наталия, приятно ми е. Надявам се да се забавляваш във форума и нямам търпение да прочета нещо твое!
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by Hotaru_No_Hikari Чет Сеп 11, 2014 12:16 am

Да, точно така се превежда. ^^ Приятно ми е да се запознаем!
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by Hotaru_No_Hikari Чет Сеп 11, 2014 12:46 am

Ъгх, не знам защо, но предишния коментар не се е публикувал. А дори не си копирах написаното pig 12 Както и да е.. -.- Та, благодаря за топлото посрещане и на двете! ^.^

За себе си мога да кажа, че съм голям идеалист в изключително много аспекти и обожавам черния цвят. Групата, която винаги ще слушам - това са Биг Бенг. И, да Мими, какво да ти кажа, Джи Ди, си е Джи Ди! :D Той и също така Рейн, за мен са най-добрите, най-усъвършенствалите се и с най-уникалния усет за музика. Групи: EXO, SHINee, BTS, CN Blue, B2ST, FT Island и MBLAQ. Слушам и други, но определени песни. Двата гласа, за които си умирам са на Jong Hyun (SHINee) и на Jung Joon Young. Текстописецът, който винаги успява да докосне сърцето ми е Tablo. Винаги, когато ми е тежко си пускам нещо на Kim Hyun Joong или просто поглеждам някоя негова снимка. Това винаги усмихнато същество ми внася такова успокоение, радост и позитивизъм..просто е голямо слънце. Слабост са ми Lee Jong Suk и Miura Haruma.

П.С. Може да прозвучи глупаво, но ще съм изключително благодарна, ако някой ми каже как да си сложа снимка на профила! :14:
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by [ChoOly Kim] Чет Сеп 11, 2014 1:16 am

Здравей и от мен, Hikari !
Добре дошла в нашето семейство. Надявам се, че хората тук ще ти допаднат ... (имаме си наистина талантливи автори ~~ ) и не само те, ами и фиковете, които пишат. С нетърпение ще очаквам и твоето творчество ~~

Аз пък съм голяма фенка на Корея. Обожавам всичко свързано с нея, с културата, киното и музиката. Не мога да живея без творчеството на Шайни. Слушам и други групи, разбира се, и те са много сходни с тези, които ти самата си изредила. Умирам да опитам куп корейски ястия, до тях се редят и няколко японски, които изглежда прекалено апетитни, за да мога да устоя, но за сега от дългия списък съм задраскала само две, три.

Снимка на профила се слага лесно. Точно под банера има меню, от което трябва да избереш Profile, след това, под лентата с различните часове, се появява друго меню, от което трябва да избереш Аватар. От там мисля, че ще се справиш и сама, но ако има все пак нещо, не се притеснявай да попиташ.

Надявам се да ти е забавно тук и да бъдеш активна.
pig1
[ChoOly Kim]
[ChoOly Kim]

Брой мнения : 338
Точки : 42
Join date : 11.07.2012
Местожителство : Kibum's tight hug

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by Dragon_k00 Чет Сеп 11, 2014 9:50 am

Здравей и от мен , Hikaru (: Аз съм Мария и съм на 15 . Също не си харесвам името ... ами много ... разпространено е хД От малко повече от половин година съм тук и ужасно ми харесва . Има много интересни фикове за четене (: Лично аз предпочитам хентай и фентъзи като писане и четене , но нямам нищо против яой .За музиката ... винаги съм казвала , че не слушам някоя определена група , ако ще и много известни да са , важното е самата песен да ми хареса . Но иначе ми допадат ЕХО , Шайни , СуДжу , B.A.P. и др . Wu Yifan е моята най-голяма любов хД ( споко не съм сасенг ) . Обожавам гласа му , визията му и колко е забавен ( поне за мен ) . Сериалът , който съм гледала 6 пъти и никога няма да ми омръзне - Boys before flowers . Гледах и японската версия и много ми допадна . Японският ми се струва интересен и с радост бих го научала ..
Това е от мен хД Приятно прекарване във форума и много муза (:
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by Hotaru_No_Hikari Чет Сеп 11, 2014 6:06 pm

Здравейте! Много ми е приятно! ^^ Ах, Мария е толкова хубаво име, пък не си го харесвате..но може би много малко хора си харесват името :D Аз своето също не го обичам особено, затова реших тук да съм просто Хикари ^^ Имам доста любими сериали, но определено BOF е начело..Гледала съм го 11 пъти (като 3 от тях бяха с майка ми, която е луда по Min Ho и Hyun Joong :D) Не, наистина тази жена спокойно мога опиша като сасенг O.o (шегувам се), но наистина е по-зарибена и от мене. Hi, Everyone!  4090502972

Cho0ly Kim много ти благодаря за помощта! (било ми е пред очите, ама кой да го види -.-)
Аз също много харесвам хентай, но яои-то си ми е от край време любимо. Поне за мен няма нищо по-красиво от мъжката любов. Hi, Everyone!  2777330084

Ще бъда активна, много ми харесва тук, място, на което съм така да се каже в свои води. Още повече, че има толкова приветливи хора ^^
Hotaru_No_Hikari
Hotaru_No_Hikari
VIP

Брой мнения : 591
Точки : 478
Join date : 10.09.2014
Местожителство : `a non-existent place`

https://hotarunohikari.wixsite.com/publishing-portfolio

Върнете се в началото Go down

Hi, Everyone!  Empty Re: Hi, Everyone!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите