A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аниметата ^_^

+2
L.O.L.
LuluXBaek
6 posters

Go down

Аниметата ^_^ Empty Аниметата ^_^

Писане by LuluXBaek Нед Юли 13, 2014 2:17 pm

Гледам, че има малко неща, свързани с анимета тук, за това тази тема е за аниметата, кое е любимото ви? Защо го харесвате? От кога гледате?.......

Моето любимо аниме е D.gray-man, защото историята е много завладяваща а Allen е красота неземна * не се сдържах :D* Зарибих се по него в пети клас.... някъде на 11 съм била. То беше едно от първите ми анимета.... Други хубави саа Fullmetal alchemic, Shiki, Pandora hearts, ampire knight........ *сори ако има подобна тема, която не съм видяла*
LuluXBaek
LuluXBaek

Scorpio
Брой мнения : 207
Точки : 25
Години : 24
Местожителство : Свищов

Върнете се в началото Go down

Аниметата ^_^ Empty Re: Аниметата ^_^

Писане by L.O.L. Вто Юли 22, 2014 3:24 pm

Моето любимо е Vampire Knight, изгледах 2та сезона, след което изчетох и мангата. Нямам конкретна причина поради която го харесвам, просто го обичам хД
L.O.L.
L.O.L.

Virgo
Брой мнения : 223
Точки : 1
Години : 24
Местожителство : Sehun's bed. I know you envy me *_*

http://ineedasoulmate.alle.bg/

Писане by Nao~hime Вто Авг 19, 2014 5:12 am

Моите любими анимета са: Neon Genesis Evangelion, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Basilisk, Samurai Champloo, Kuroko no Basket, Mahou Shoudjo Madoka Magika, Shiki, Kuroshitsuji, Serial Experiments: Lain, Gintama, Byosoku 5 Santimeter...

Имам дълъг списък, но тези са първите, които изникват веднага в ума ми. Страшно много ми допадат като плот, музика и герои!  :56:

Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1453
Години : 39
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Писане by SilverLibra Съб Сеп 20, 2014 7:19 pm

Гледам от около 2-3 години и меко казано съм пристрастена. Най-любимите ми анимета са: Gode Geass, Death Note, FMA: Brotherhood, Hellsing, Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, Steins;Gate... Сигурно всеки аниме фен ги знае. Те са уникални като сюжет и затова и са ми любими. Разбира се има и много други които харесвам като дългите анимета: Naruto Shippuuden, Bleach, One Piece, Fairy Tail. Или комедиите като Gintama. Или спортните анимета - Kuroko no Basket, The Prince of Tennis, Eyeshield 21, One Outs...Или други, все известни - Kuroshitsuji, Shingeki No Kyojin, Soul Eater, Natsume Yuujinchou...
Списъка ми е дълъг ^^
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Местожителство : В средната земя

Писане by dreamsformagic Пет Май 15, 2015 3:56 pm

Честно казано имам доста любими, но ще напиша само някой. Първото аниме, което гледах е било Mew Mew Power ( мисля... ) и съм била 3-4 клас. ;д След това Hell Girl, Death Note, Rosario+Vampire, High School DXD, Vampire Knight, Mirai Nikki, Fairy tail и за други не се сещам. ^^ ;дд
dreamsformagic
dreamsformagic

Брой мнения : 5
Точки : 0

Писане by Kowarenay Нед Фев 28, 2016 12:30 am

Любимото ми аниме на всички времена е 鋼の錬金術師 (Железният алхимик). Вероятно защото съдбата обича да ми се подиграва. По времето, в което даваха въпросното аниме по телевизията, го отбягвах ожесточено, сменях програмата, щом започнеше или директно спирах телевизора, не бях гледала дори един епизод, а изпитвах някакво странно нежелание да опозная същността му. Както успешно го отбягвах обаче дойде денят, в който излъчиха последния епизод и именно в този ден ми беше достатъчно скучно, за да се реша да се загледам в екрана на телевизора. И тогава Ед умря и аз плаках... дори реално да не знаех какъв е сюжетът. Така се реших да го потърся в интернет и то тотално ме завладя... в 2013г, ако не се лъжа. Гледах го до късно през нощта и едва се отлепях от монитора. След това открих, че то има две версии и манията ми се зароди съвсем непредсказуемо, дори преди не осъзнавах, че я имам.

Сега всичко в това аниме ми харесва, както в едната, така и в другата версия. Най-много ми допада това, че то е изключително смислено. Самата идея за 等価交換 (равностойна размяна) е премъдра. В него има скрити изключителни истини, но не е просто суха философска материя, а е изключително увлекателна и въздействаща история.

Освен това обожавам опенингите и ендингите. Мисля, че все още помня по-голямата част от тях наизуст ><

Kowarenay
Kowarenay
Winner

Taurus
Брой мнения : 355
Точки : 964
Години : 23

Писане by Sponsored content

Sponsored content