A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ツ ЛАФЧЕ ツ

+32
exophil
-code name B-
ProudElfHere~
Psychedelic Jelly
Minzyy
suicide.is.painlesss
Nao~hime
sadreamer
Fanta Panda
Pocky
liata1_
Naruto ^^
Zoyyi
~kri73ina~
Bling`sFOX~
Raixx ;3
^Kim Mimi^
kpop girl
Forbidden Wonderland
Dragon_k00
SilverLibra
WhiteXxFoxie
-bloodletter-
Mell_KaixTae
Кръвожадна мида
LuluXBaek
Perpetual Pallor
gmlto
Ани
pcdludafenka
oblivion
·٠•YulSeya٠·
36 posters

Страница 11 от 17 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Raixx ;3 Пет Май 16, 2014 9:32 pm

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 4060340313
Raixx ;3
Raixx ;3
Главен Админ

Virgo
Брой мнения : 135
Точки : 190
Join date : 22.03.2011
Години : 26
Местожителство : София

https://www.facebook.com/dawaylando

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Май 26, 2014 5:44 pm

Аз да раздвижа лафчето пак с новината, че японската версия на NO MORE DREAM вече е на лице! Всички фенове на БТС сигурно го знаят отдавна, но днес като се прибрах от работа и като отварям фейса, примрях от кеф, когато я видях... >.<




Най-най-хубавите момчета са тук по-хубави от всякога, сладки чаровни с неустоими визии и гласове. Може би това е добра новина след тази с напускането на Крис, която горчи страшно много, особено за мен. Харесвах Крис повече от всеки в ЕХО и макар да толерирам решението му и да го оправдавам се чувствам адски зле при условие, че останалите от ЕХО продължават напред дори без него... Винаги съм си мислела, че без Крис ЕХО би загубила идентичността си като група, но явно съм се залъгвала...




Както и да е. Пускам клипчето на другите ми момчета без повече словоизлияния с поздрав за всички, които примират по Бангтан Бойс като мен. Може лейбъла, който ги издава да е малък, но тези момчета има потенциал. Страшно огромен да се развиват и изглежда... няма да се разделят скоро. Надявам се! :)


Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Dragon_k00 Нед Юли 06, 2014 1:11 am

Хора , живи ли сте , мъртви ли сте , къде сте ? :D
ЛЕЛЕ , най-накрая дойде и лятната ваканция ! ~^O^~
За някои не е много ваканция (ако сте натоварени с лични задачки цяло лято ), ама друго си е без училище ;)
Особено като стане дума за почивкии , екскурзии ~
Как си мечтая за такава хД До Чеджу , например ... ама доживотна >3<
Тази година пак по морета и Балкани , не че имам нещо против , ама нашите хич не мислят за спортната ми кариера (в процес на нищожно развитие :D )
И въпреки че съм сигурна , че като самоопределящи се асоциални типове (без да обиждам никого) , повече ще отговорят второто(заради спокойствието) , пак да питам : море или планина ? Къде ви допада повече да си прекарате една дълга почивчица ?
Аз , като болен от раздвояване на самоличността и човек , който винаги заема по-малко и от двете страни и спори със себе , не мога да реша . Най-добре и двете ! ;)

П.С . Сез , честито завръщане в родна страна , родна България хД Кога ще го видиш , не знам , ама все пак ╯﹏╰
Dragon_k00
Dragon_k00

Aquarius
Брой мнения : 239
Точки : 0
Join date : 25.02.2014
Години : 25
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Сайта

Писане by Naruto ^^ Нед Юли 27, 2014 4:43 pm

Така,реших изкажа мнението си относно сайта - просто ми писна от самото офромление и бъгове в него. Когато реша да пусна нещо,отстрани излизат разни сайзове,всеки абзац е с различен шрифт,без значение ,че съм задала един определен за целия текст. Как ли не се опитвах да го оправя,но не става,което значи ,че модераторите не си гледат работата. Това не е само мое мнение,но реших да споделя проблема. На няколко пъти исках да пусна нещо ,но веднага го трия щом видя как се получава,когато го публикувам. Другото,което е- няма edit бутон,а той е доста нужен в случай ,че намериш някаква грешка,тоест трябва да си изтрия главата и да я публикувам наново,защото този бутон липсва. Другото нещо- цвета на форума е много тъмен,останалите цветова се наутрализират. Още нещо- дразнео е как на някои аватарите са по-големи,а в същото време пращате съобщения на останалите да си намалят аватарите. Ограничението на текста също....пишеш глава,искаш да я публукваш и ти излиза съобщение,че главата е прекалено дълга и трябва да се дели на две части. Сега точно това не знам дали е само тук или го има и в други форуми,но реших да го спомена.
Naruto ^^
Naruto ^^

Брой мнения : 5
Точки : 0
Join date : 11.06.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Съб Авг 02, 2014 5:41 pm

Знаеш ли и аз имам някакви такива моментни бъгове. Не само с публикуването на глави, но и иначе. Имам чувството, че проблемът не е точно в модераторската намеса, защото аз имам ограничени права, да не кажа почти нищо. Единственото, което мога да правя е само да изтривам или да премествам теми и мнения, но всичко друго е в админ-панела, до който аз нямам досег, така че... дори да пожелая да оправя този бъг, няма да мога. >.< Другото, за което си мисля, че че има нещо, което товари платформата на самия форум, нещо в изискванията и гаджетите, дооформянето на аватари и сигнатури. Този тип форум има определена матрица, която не е много променена и май ми се струва, че тя съдава проблеми. Мисля си още, че може да се оправи, но и аз не знам как точно. Относно фона, на мен си ми харесва тъмния. Какъвто и цвят да избереш, някои цветове ще се неутрализират. Друг е въпроса, че е по-добре да четеш нещо на черна дъска с тебешир, метафорично казано. Лично мен всеки друг цвят ми става противен. Не обичам разноцветните текстове, после ме болят не само очите, но и главата. >.< Ако ми кажеш къде засичаш тези проблеми в кой раздел, мисля, че ще си помогнем допълнително. Лично по мое наблюдение, споменатите от теб бъгове се срещат най-много в хентай раздела...
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Naruto ^^ Чет Авг 07, 2014 10:47 pm

Да, там ги засичам най-често. Разбирам, че възможностите на модераторите са ограничени, но тогава поне някой админ да обърне внимание. Цели 4-ма са. Проблемът е от доста време, не е като да ви притискам. Но просто наистина е досадно, погледнете останалите форуми, които са си добре поддържани - да ти е кеф да пишеш. Може би хората, които са създали форума не са толкова наясно с тези неща, но поне да си направят труда да оправят проблема - все пак форумът е техен. Потребителите ще сме много доволни. Думите ми не са точно срещу теб, ти поне отдели време да ми отговориш... Не знам, на лично ли трябва да пиша на някого? Или пак няма да ми обърнат внимание...
Naruto ^^
Naruto ^^

Брой мнения : 5
Точки : 0
Join date : 11.06.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Чет Авг 07, 2014 10:56 pm

Админите тук са доста заети с лични ангажименти, така да го кажа, като се надявам да не обидя с отговора си нито теб, нито тях. Форумът се развива горе-долу добре, спазваме добри отношения и още не сме засичали дрязги, каквито имат другите форуми. А вярвай ми, запозната съм с други подобни, които съм прекратила да влизам главно поради ежедневните банове и забележки. Тук всеки потребител има свобода и демокрацията наистина действа в положителна насока. Няма анархия, нито спорове.


Ще се надявам въпреки всичко да не се откажеш от нашия форум и да си пуснеш нещата. убедена съм, че тук ще имаш аудитория! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Чет Авг 07, 2014 11:33 pm

Хмм и аз съм съгласна с това, че в сайта има много бъгове. И аз имам проблеми с шрифта и понякога се различава от големината, която съм задала. Това с edit бутона също е голям проблем, защото когато пуснеш глава и ако искаш след това да я редактираш няма как да стане. Според мен в сайт, който е главно за фенфикшън е задължително да има такъв бутон. Доколкото си спомням преди време имаше. Не знам кога, как и защо е изчезнал, но наистина се надявам, че някой админ ще се появи за малко и ще оправи поне този проблем. Това за цвета на форума и аватарите лично на мен не ми пречи, но съм съгласна, че бекграундът е прекалено тъмен и може да се промени малко. Друг е въпросът с админите. Разбираемо е, че и те са хора и си имат и своите лични проблеми и ангажименти и явно нямат много време да се занимават с форума, но чак не мога да повярвам, че са толкова заети, че да не могат да влязат за малко да обърнат някакво внимание. А ако наистина не могат и нямат време могат поне да направят админ някой, които влиза често във форума и съответно разполага с нужното време.
Извинявам се за дългия отговор и се надявам да не съм обидила някого, коментара ми не цели това. Форумът е страхотен и още по-страхотно е, че няма никакви спорове, дрязги и тем подобни между потребителите. Надявам се проблемите да се оправят, за да може всеки отново спокойно да ползва форума.
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Naruto ^^ Съб Авг 09, 2014 1:11 am

Какво общо имат отношенията във форума? По тая тема не съм споменавала нищо. Като казах останалите форуми, имах предвид това, че са си наред, няма такива бъгове. Ясно, че админите си имат работа, обаче като не могат да си погледнат форума, поне да ангажират някой, който може да свърши нещо по проблема. Те изобщо знаят ли за положението? Съгласна съм, ако това е неактивен форум или има малко потребители, обаче не е така. Мисля, че всеки би искал нещата да се оправят... Не казвам още утре да се заемат, можем да проявим търпение и разбиране, обаче да знам, че каквото и да пусна - нито мога да го редактирам, нито като цяло оформлението ми ще е нормално, е то става досадно. Дразнещо е хд Вече няколко пъти си трия фиковете, заради това. Не знам, явно само за мен е такъв голям проблем... 
Naruto ^^
Naruto ^^

Брой мнения : 5
Точки : 0
Join date : 11.06.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Чет Авг 14, 2014 12:33 am

Не знам какво да кажа като ответна реакция, за това ще си премълча. Забелязвам, че едит-бутона го няма тук в тази тема, но когато аз пускам глави по фикшъните си, имам едит дори и на мненията на коментиращите. Предполагам това са правомощията на модератора...


Наистина съжалявам, че този проблем е толкова дразнещ, но аз самата няма как да го оправя, освен да пиша съобщение до админите и да се опитам да говоря с тях.  :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Чет Авг 14, 2014 1:12 am

Така... Току-що говорих с единия админ за проблема тук. Бях длъжна и да кажа за конкурса, който уж се наемам да водя във форума, просто защото съм обикновен модератор.



До 20-ти този месец обаче няма как да се оправи, но админът обещава след тази дата да се погрижи за едит-бутона. Надявам се да напишете тук какво искате като реализация, какво ви харесва и какво не, а аз ще се погрижа да кажа всичко, което трябва да се промени според потребителите.


Надявам се, Naruto ^^, да не си се отказала от нашия форум! :)
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Пон Авг 18, 2014 2:34 am

Искам да уведомя всички, че уж оправих едит-бутона. И размерите на шрифтовите. Сложих нови гиф-емотикони и изтрих старите. Оставих само котенцата и лисичките. >.< Не съм сложила тема нито съм изсветлила фона, но ако повече от двама потребители изкажат мнението, че така не им харесва, с готовност ще променя цвета.
Надявам се форумът да няма вече проблеми, но ако забележите такъв, не се колебайте да кажете тук.
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Bling`sFOX~ Пон Авг 18, 2014 11:56 pm

На мен ми харесва..само да се направи нещо за профилните снимки..тоест големината..нещо като автоматично пеработване ли ддз...
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Naruto ^^ Вто Авг 19, 2014 1:24 am

Да, виждам, че форумът е обновен! ^^
Радвам се, че някой ми обърна внимание, наистина ;д Не съм пробвала да пускам нещо, но щом си оправила едит бутона и шрифта, сигурно няма да има проблем хд Ако, все пак, има нещо, ще кажа ^^



Bling`sFOX~ написа:На мен ми харесва..само да се направи нещо за профилните снимки..тоест големината..нещо като автоматично пеработване ли ддз...


FOX, съгласна съм, това беше едно от нещата, които още в началото споменах хд Но малко по малко ;DD


За фона, всъщност аз предпочитам бял фон ;д Защото за текст може да се използва всеки цвят и като цяло снимките и гифчетата към подписа изглеждат по-добре хд Както и едните емотиконки имат бял фон, той ще се смесва с фона на форума и ще изглежда по-добре - не така изцопано хд Но това вече може да се съгласува с потребителите, така или иначе форумът търпи промяна и все ще изпробваме различни неща ;ДД
Mimarin, надявам се, че не си останала с лошо мнение за мен, радвам се, че обърна внимание на проблема ><
Мисля, че и да има други подобни ситуации, можем да ги решим, щом има разбирателство ♥️♥️♥️♥️ ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 3153195250 
Naruto ^^
Naruto ^^

Брой мнения : 5
Точки : 0
Join date : 11.06.2014

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Nao~hime Вто Авг 19, 2014 1:46 am

За аватарите ---> Какво да ви кажа? Влизам вече десети път в админ панела и ги ограничавам  на 150х200 и пак същата работа. Страницата се разпъва грозно и не мога да я сгъна в правилния ред. Единственото обяснение е, че форумът в момента е действащ и някои промени стават бавно. Или аз съвсем съм изчаткала, че да не мога да се оправя с матрицата на форума, при условие, че имам грамотност, 'бах неговата майка най-накрая!  :40: 

Колкото до фона, изсветлих го малко и подредих табличните рамки, но за коренна промяна не се решавам. И без това правя неща, които не съм се посъветвала с другите админи и може това да не им хареса. Ако имате някакви идеи защо аватарите се ебават така, подскажете ми от къде да оправя този бъг!  :25:
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Zoyyi Вто Авг 19, 2014 11:19 am

marmarin-chan Добра работа си свършила! Мнго ми харесва по-тъмния фон. Новите емотикони също ми харесват. Надявам се да успееш да оправиш и проблема с аватарите. Честно казано аз не съм срещала чак толкова много бъгове, но имаше един период, в който текста излизаше по ужасен начин, но сега е оправено.
Zoyyi
Zoyyi

Aries
Брой мнения : 1031
Точки : 24
Join date : 24.07.2013
Години : 24
Местожителство : Шумен

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Mell_KaixTae Вто Авг 19, 2014 11:49 am

Ами аз се учудих, че е обновен форума. Но нещо не ми допада, защото стария фон много повече ми харесваше и нещо текста отново е по-средата и ми става неудобно да чета... И разбира се аватарите, защото са големи и затова текста е по-средата... Общо взето искам да върнете старото оформление, защото наистина повече ми харесваше. тт тт Но това е само мое мнение. хд Както и да е... хдд
Mell_KaixTae
Mell_KaixTae

Aries
Брой мнения : 494
Точки : 0
Join date : 24.03.2013
Години : 29
Местожителство : Русе

http://vbox7.com/user:mell_exo

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by liata1_ Вто Авг 19, 2014 11:50 am

Аз мисля да бъда директна .. Не ми харесва. Цвета не ми допада и наистина аватарите са твърде големи , текста идва много сбит в края и това ми доставя голямо неудобство. Мисля,че стария беше много по-добър.
liata1_
liata1_

Scorpio
Брой мнения : 177
Точки : 2
Join date : 23.03.2013
Години : 26
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by SilverLibra Вто Авг 19, 2014 12:37 pm

Хмм на мен пък ми допада новия изглед. Както казах и преди за мен няма почти никакво значение какъв цвят ще е фона, повече исках да се оправят проблемите с едит-бутона и шрифта( за което трябва да благодаря на Mimarin~chan, че беше единствената която обърна някакво внимание). Сега единствения проблем е големината на аватарите, но както разбирам от по горните коментари проблема не е точно в админ панела.
SilverLibra
SilverLibra
FanFic Writers

Брой мнения : 653
Точки : 160
Join date : 20.09.2013
Местожителство : В средната земя

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Bling`sFOX~ Вто Авг 19, 2014 1:13 pm

Моля не бъдете толкова взискателни към един обикновен фон все пак не зареди него влизате тук нали. Надяваите се да се оправят аматарите а не да сте недоволни за някакъв цвят. Не ми се обиждаите но мисля.че ще свикнете. Они мерси за отделеното време. Достатъчно е това че си заета и пак се занимаваш с деца като нас.
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

ツ ЛАФЧЕ  ツ - Page 11 Empty Re: ツ ЛАФЧЕ ツ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 17 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите