A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!

Join the forum, it's quick and easy

A-Fan Fiction Bulgaria
За да използвате пълноценно целият форум и да можете да виждате и коментирате всички секции, е желателно да се регистрирате или да влезете във вече създаден от Вас профил!
A-Fan Fiction Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shit ppl who don't listen to k-pop say

+5
L.O.L.
Gery_Blue_Star
Bling`sFOX~
Nao~hime
-bloodletter-
9 posters

Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by -bloodletter- Нед Дек 22, 2013 1:23 am

Кои са най-тъпите неща, които са ви казвали хора, които не слушат k-pop?
-bloodletter-
-bloodletter-
Winner

Libra
Брой мнения : 633
Точки : 901
Join date : 08.08.2012
Години : 24
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by Nao~hime Нед Апр 20, 2014 6:12 pm

''За Бога, вече не само зяпаш гейове, но и ги слушаш!'' ---> мъжа ми, понеже знае, че гледам откровени гей филми, но го казва, колкото да ме дразни. >...<

''Какво ги гледаш тези японци?!'' ---> брат ми, за който всеки с дръпнати очи евентуално е японец, сякаш монголоидната раса е съставена най-много от японци. ;)

''Стига бе! Да не се е гримирал този?! Ебах го в мамата!'' ---> един приятел, докато прехвърлям снимки на Ким Джеджунг. Ким между другото много си пада по грима за разлика от приятеля ми, който ме изгледа така все едно съм загубила ума си.

И друг един, който бе дошъл на гости и постави първо място в класацията, виждайки Рен от Ну'ест.
''Егати, готината женска!''
''Емо, това е момче!''
''Разби ме! Да не е хермафродит?!''

Пукнах се от смях! >.<
Nao~hime
Nao~hime
Админ
Админ

Scorpio
Брой мнения : 1880
Точки : 1452
Join date : 27.09.2013
Години : 40
Местожителство : ... когато сънищата са реалност, а реалността е сънища...

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by Bling`sFOX~ Чет Апр 24, 2014 9:43 pm

Хаххаха ониии..последното цепи
1. Защо не си като нормалните хора
2. Леле ама  как ги слушаш тия
3. Бати гейовете
4. Пълен ужс
Но сякаш думите не са нещо неочаквано. Физиономиите са безценни хд
Bling`sFOX~
Bling`sFOX~
VIP

Aquarius
Брой мнения : 4195
Точки : 2669
Join date : 06.05.2013
Години : 30
Местожителство : Jonghyun's house >""<

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by Gery_Blue_Star Чет Юни 05, 2014 11:44 am

Е не страшни сте..
На мен са ми казвали:
Кви са тия китайци бе?
Пак ли слушаш тия гейчета ?
Еехеее къв е тоя филм, пълен е със снажни.
Това последно момиче ли е или не?
Честно да ви кажа в началото се дразнех,но вече не..Просто няма смисъл да им се бозя. Вече им свикнах пък и те също. Като не им се връзва човек спират щото им писва.
Gery_Blue_Star
Gery_Blue_Star

Scorpio
Брой мнения : 465
Точки : 72
Join date : 20.06.2013
Години : 27
Местожителство : Bulgaria

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by L.O.L. Вто Юли 22, 2014 3:42 pm

" Елено ма, тия са китайци пък пеят на турски ма." - Бивша съученичка.
" Ама как ще ги сравняваш с Филип Киркоров, той носи само сценичен грим, пък тея са тръгнали по улицата червосани кат' гейши." - Из бисерите на майка ми. Отнасяше се за театрални азиатски артисти, разхождащи се по главната улица на Варна. Бяха гримирани странно, но съм сигурна че това не беше лежерен макиаж :D
L.O.L.
L.O.L.

Virgo
Брой мнения : 223
Точки : 1
Join date : 03.12.2012
Години : 25
Местожителство : Sehun's bed. I know you envy me *_*

http://ineedasoulmate.alle.bg/

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by Nevshashakitty Пон Авг 31, 2015 1:29 pm

Момчетата от класа ми, щом разбраха, че с приятелките ми слушаме кей-поп, му измислиха прякор... на кей-попа викаха гей-поп.

Чувала съм също и:
1. Какво им харесвате на тея обратните? Знаете, че те си нямат и на представа, че съществувате, нали?
2. Едно момиче от класа ми, запалено по чалгата - реакция, щом видя шарената коса на Сехун от ЕХО: Тоя гей що се е боядисал в цветовете на дъгата?! Косата му прилича на косите на понитата-играчки на сестра ми. Пфф..
Nevshashakitty
Nevshashakitty

Брой мнения : 135
Точки : 160
Join date : 06.05.2015
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by ProudElfHere~ Съб Ное 14, 2015 12:44 am

1. "Как въобще може да ги слушаш?"
2. "Разбираш ли им нещо?"
3. "Как може да ги пееш тези неща?"
4. "Пак ли тия малкопишковци?" /само дето не разбирам какво общо има музиката им с това.../
5. "Баси гея, погледни колко много грим има." - за плаката ми...
ProudElfHere~
ProudElfHere~
VIP

Leo
Брой мнения : 668
Точки : 966
Join date : 14.11.2014
Години : 23
Местожителство : Near Donghae and Kihyun xD

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by shanamoe Сря Мар 16, 2016 5:12 pm

Ехааа а, аз си мислех, че на мен са ми казвали обидни работи :Д
Най- много ме дразнят от класа (сигурно 89% са чалгари) веднага като чуят мелодията и крясват спри го тва, бахти тъпата музика, как можеш да ги слушаш? И ми е много лицемерно понеже половината го правят само от нуждата да принадлежат към мнозинството -.- при положение. че слушам главно рап, а мелодиите на рапа са си... рапърски? и те слушат рап, ама щом е на корейски... кряскат като селски мисирки, иначе имат претенции че слушат рап и т.н
че и повечето ми задават тъпия въпрос дали съм разбирала... ами да, аз не слушам музика само защото е на мода -.- обаче те като слушат английски песни, а всичките ми се жалват не разбирам английски, нищо не схващам, аз като ги питам те как го слушат ме гледат с този празен не разбиращ поглед
Трагедия.... в стремежа си да са яки и готини ще погинат
shanamoe
shanamoe

Cancer
Брой мнения : 46
Точки : 115
Join date : 24.07.2015
Години : 25
Местожителство : В собственото си въображение

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by nadya_12 Сря Сеп 07, 2016 9:44 pm

1. ПХС - съкращение от пасивни хомосексуалисти /даже и съкращение си измислиха, 'щото пришки им излезнаха на езиците да го казват/
2. Как изобщо ги разпознаваш един от друг? По косите? /тук прихвам, защото е малко невъзможно само по косата да ги разпознавам, знаейки колко често си сменят прическите/
3. Абе, като знаеш толко' мно'о за тия идиоти, я ми кажи, колко му е оная работа? /тука почнах да се хиля много здраво, защото тъкмо гледах снимка на Оню(той е известен с dubulge-а си, за тези, които не следят Шайни) и му казах на въпросния малоумен индивид, че сто процента е повече отколкото неговата./
4.Ти 'щото ги слушаш тия гейове, затова и ти обърна резбата, знам аз... /същия малоумник, мъдро философско заключение по въпроса защо излизах с момиче./
5. И с'я това как да го разбера какво е, момиче или момче? / на това отговарям с: ще кажа на Пенчева да ти пише две на входното по биология, щом не знаеш разликите между двата пола./
6. К'ви са тия травестити сега? Първо беше някаква разглезена дебела повлекана, дето мечи кат разгонен котарак/това е Адел/, сега тия дръпнати травестити, не те разбирам изобщо, не можа ли като нормалните деца да припадаш по Уан Дайрекшън.../из поучителните мърморосвания на мама/
7. Тоя сто процента е травестит, никой нормален мъж не може да мечи така!/отново мама е авторът на този коментар за четирите октави на Джонгхьон от Шайни/
Сигурна съм, че ако продължа да пиша, мога да изпиша 6000те думи, позволени в един пост. Толкова много лайна се ръсят, че понякога не знаеш, да плачеш ли или да се хилиш, от предубеденото невежество на хората, които в голям процент са като коне с капаци - щом кейпопа според масовото общество не струва, значи наистина не струва, не може да чуеш с ушите си и да прецениш за себе си...
nadya_12
nadya_12
VIP

Capricorn
Брой мнения : 226
Точки : 812
Join date : 12.07.2015
Години : 23
Местожителство : Духом - Сеулският нощен страж, SHINee World, всъщност - Варна, морето, сините вълнии~~

Върнете се в началото Go down

Shit ppl who don't listen to k-pop say Empty Re: Shit ppl who don't listen to k-pop say

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите